Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Yorgos, νομίζω δε σε καταλαβαίνουν...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Yorgos, νομίζω δε σε καταλαβαίνουν...

ισως το παρεθεσα λαθος, αν λες για μενα,σαφως και καταλαβα οτι του λεει οτι vfm δεν εχει σχεση με τα λεφτα που διαθετεις.απλα αναφερομουνα στο συμπερασμα του πολαξ να θεωρει vfm οποιες γκομενες αξιζουν ανεξαρτητως ποσου προς διαθεση
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
No no VFM has to do with money and service and attitude etc etc !!! ;)

Δεν εχει να κανει με πορτοφολια !!!
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
No no VFM has to do with money and service and attitude etc etc !!! ;)

Δεν εχει να κανει με πορτοφολια !!!

ειδικα εσυ προεδρε ξερεις πολυ καλα ποσες φορες εχει λαβει παρομοια συμπεριφορα και σερβις με διαφορετικη μορφη στην οψη.στο δι ταυτα ολες εχουν ενα μουνι ενα κωλο 2 βυζια.απο κει και περα χρειαζεται λιγο ζηλος και καλη διαθεση σε ωραια συσκευασια.δεν ειναι και δυσκολο να βρεις αυτο το πακετακι. σιγουρα θα ρισκαρεις καποια λεφτα αλλα στο χερι του καθενος μας ειναι να συντηρουμε τα καλα και να διωχνουμε τα κακα.μια γκομενα που δεν τηροι τις προυποθεσεις οταν δεν θα βρισκει κοροιδα, θα σταματησει και να ερχεται.θα παραμεινουν τα καλα κομματια,θα αυξηθει ο ανταγωνισμος και θα βελτιωθει το vfm.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Μερικοί υποστηρίζουν ότι το VFM δε σχετίζεται με το πορτοφόλι. ΟΚ, ισως το κατάλαβα λάθος, παντως όσο πιο λίγα φράγκα έχεις, τόσο καλύτερα αντιλαμβάνεσαι το VFM.
Θέλω όμως κάποιος, να μου πεί πως είναι δυνατον δύο citούδες η Lauryn (Ζουζούνα) και η Julia (Julia-69, Julia απο aaa europemodels) να εχουν το ιδιο πανω κατω VFM με την μια να εχει διπλασια τιμη(400 vs 200) απο την αλλη.
Να δεχτώ ότι η εμφάνιση της Lauryn ειναι ανώτερη (ειδικά το πρόσωπο) αλλα το service σιγουρα δεν θα έχει τόση απόκλιση.
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν τσιμπαω δεν τσιμπαω !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
αλλά αν μου περισσεύανε θα πήγαινα στην Lauryn με 400 και σίγουρα θα έλεγα VFM (αντι να διαβάζω τις κριτικές και να μου τρέχουν τα σάλια)αλλά δε τα δίνω ο τσιγγούνης.

Ουτε εγω τα δινω για την Εβραια, αν και εχει εξαιρετικο σερβις!! Τον εχει παρει ψηλα τον αμανε, και υπαρχουν πολλες που προσφερουν τα ιδια με λιγοτερα!!  :grin: VFM δεν ειναι στα 400 την ωρα!!! :booty:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
ΟΚ, ισως το κατάλαβα λάθος, παντως όσο πιο λίγα φράγκα έχεις, τόσο καλύτερα αντιλαμβάνεσαι το VFM.
Φίλε, με αυτή την πρόταση έδωσες την απάντηση για το οικονομικό πρόβλημα των γρεκών.

Δεν πρέπει να φτάσεις σε σημείο αφραγκιάς για να καταλάβεις ότι π.χ. ένα gordon space δεν είναι δυνατόν να χρεώνεται 8 Euro +.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom