Νέα

City Tours - Κέρκυρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas6kostas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1
  • Εμφανίσεις 1K
  • Ετικέτες
    κέρκυρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas6kostas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μέλη του bourdela .Είμαι από Κέρκυρα  , όποιος άλλος είναι από Κέρκυρα και θέλει call girl  εδώ στην Κέρκυρα τότε να κανονίσουμε μερικοί και να στείλουμε  mail ο καθένας στο ίδιο πρακτορείο με call girl  να κανονίσουν και ένα city tour στην Κέρκυρα να περάσουμε και εμείς καλά .όποιος ενδιαφέρετε ας επικοινωνήσει  για να  το κανονίσουμε. Το URL  του πρακτορείου με τα call girl είναι το εξής : ή ή κάποιο άλλο.
 

ANAL_yze THIS

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μέλη του bourdela .Είμαι από Κέρκυρα  , όποιος άλλος είναι από Κέρκυρα και θέλει call girl  εδώ στην Κέρκυρα τότε να κανονίσουμε μερικοί και να στείλουμε  mail ο καθένας στο ίδιο πρακτορείο με call girl  να κανονίσουν και ένα city tour στην Κέρκυρα να περάσουμε και εμείς καλά .όποιος ενδιαφέρετε ας επικοινωνήσει  για να  το κανονίσουμε. Το URL  του πρακτορείου με τα call girl είναι το εξής : ή ή κάποιο άλλο.
Φίλε μου δεν χρειάζεται να ξοδέψεις τόσα λεφτά. Επειδή έχει ζήσει γι 9 χρόνια στην όμορφη Κέρκυρα σε συμβουλεύω να χτυπάς το καλοκαίρι τουρίστριες. Σίγουρα, ανεξάρτητα από την εμφάνισή σου θα φάς καλά. Σε πληροφορώ επίσης ότι ήρθα για 48 ώρες πέρυσι το καλοκαίρι για επαγγελματικούς λόγους με ένα φίλο και μας την έπεσαν μια Κερκυραία ξεναγός και μια ελληνίδα τουρίστρια χωρίς να το επιδιώξουμε. Φίλε μου άσε τα CT και κυνήγα το απλό μουνί. θα φας καλά. Επίσης μην ξεχνάς και το γνωστό μπαράκι στην Αλεπού....Κ Ε Ρ Κ Υ Ρ Α σου ξανάρχομαιιιιιι..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom