Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Εγώ πάντως σας ζηλεύω όσους μένετε στη Θεσσαλονίκη... Τέτοιες κοπέλες δε βλέπω ποτέ όποτε πηγαίνω Αθήνα...
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
48
Like
3.034
Πόντοι
5.271
Καταρχην ρε φίλε δεν είμαι κουνελά!!alisa blond πήγα εγώ για να ξέρουμε τι λέμε και επειδή κράζεις άδικα!!!
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
48
Like
3.034
Πόντοι
5.271
Και έγραψα η κοπέλα έχει κωλαρα και βυζαρες δεν είναι skinny έγραψα ζουμερη αλλωστε και στις φωτό φαίνεται περίπου το κορμί της!!ειπα επίσης το πρόσωπο της δεν είναι ίδιο στις φωτογραφίες δεν θα δεις αυτό το γλυκο πρόσωπο αλλα μια πορνοφατσα!!και μένα δεν μου αρέσουν οι ζουμερές αλλα γ συγκεκριμένη όπως ανάφερα ήταν πορνοφατσα γενικά όλο το σύνολο με το κορμάκι όταν έσκασα με έφτιαξε!!εκλεισα 30 λεπτά γτ φοβόμουν αλλα τελικά πέρασα καλά!!την έβαλα στα 4 και την ξεκωλιασα!!προσωπικα πέρασα καλά!!δεν θα μου δώσει μπόνους η γκομενα αν της γράψω καλη κριτική!!!
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Με την Αμπερ τι έγινε ρε παιδιά;
10 τουλάχιστον ρώτησαν κανένας δεν πήγε να μας πει και μας τι παίζει;
Είχα κλείσει για το Σάββατο αλλά τελικά λυπήθηκα τόσα λεφτά και βαρεσα μια μαλακία και σκέφτηκα πιο ψύχραιμα. Αν ήταν 130 140 θα πήγαινα . Ασε να μας ανοίξουν θα βρούμε καμιά να γαμίσουμε τζάμπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
Εγώ πάντως σας ζηλεύω όσους μένετε στη Θεσσαλονίκη... Τέτοιες κοπέλες δε βλέπω ποτέ όποτε πηγαίνω Αθήνα...
Έχεις μεγαλο δίκιο... Μουνάρες έχουμε εδώ και στη Αθήνα όλες μπάζα... Από υπηρεσίες άλλο πράμα εδώ και τσάμπα κι ολας... Με 40 ευρώ πηδας μοντέλο Victoria secret και με 60 πορνοσταρ.. Τι να κλασει η Αθήνα...
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Το ξέρω ότι δε βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη η κοπέλα αλλά μήπως έχει κανείς εμπειρία μαζί της; Από ότι φαίνεται απουσίαζε για 2 χρόνια απ τον χώρο αλλά οι φωτπγραφίες της και ειδικά η selfie που φαίνεται να μην έχει photoshop είναι πολύ καλές. Ευχαριστώ πραγματικά όποιον βοηθήσει.

 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Το ξέρω ότι δε βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη η κοπέλα αλλά μήπως έχει κανείς εμπειρία μαζί της; Από ότι φαίνεται απουσίαζε για 2 χρόνια απ τον χώρο αλλά οι φωτπγραφίες της και ειδικά η selfie που φαίνεται να μην έχει photoshop είναι πολύ καλές. Ευχαριστώ πραγματικά όποιον βοηθήσει.

αδερφε εγω προ 3ετιας εγραψα αυτο


δεν μπορω να ξερω πως εχει γινει τωρα, αν θες σου παραθετω την γνωμη μου. Διευκρινιζω οτι η γνωμη μου ειναι υποκειμενικη παντα.
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
αδερφε εγω προ 3ετιας εγραψα αυτο


δεν μπορω να ξερω πως εχει γινει τωρα, αν θες σου παραθετω την γνωμη μου. Διευκρινιζω οτι η γνωμη μου ειναι υποκειμενικη παντα.
Ναι φίλε πες μου αν θες. Δε έχω θέμα είτε τη πεις εδώ ή σε μήνυμα.
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
εννοοω στην κριτικη ειναι η γνωμη μου
Την διάβασα φίλε... Πολύ ριψοκίνδυνο κασκαντεριλίκι ακούγεται... Τώρα βέβαια με την αγαμία που μας έχει βαρέσει ίσως το κάνω
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
Φιλε,με τοσες γυναικες που εχει η Αθηνα,σε αυτην που
εχει κακες κριτικες κολλησες?
Νεο μελος...αν δεν εισαι βαλτος,με το συμπαθειο εισαι χαζος...
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Φιλε,με τοσες γυναικες που εχει η Αθηνα,σε αυτην που
εχει κακες κριτικες κολλησες?
Νεο μελος...αν δεν εισαι βαλτος,με το συμπαθειο εισαι χαζος...
Καλησπέρα φίλε. Σε καμία περίπτωση δεν είμαι βαλτός απλά μου αρέσουν γενικά οι ηλικίες 35+ που να έχουν και ένα ωραίο παρουσιαστικό... Δεν κόλλησα σε αυτή απλά δεν βρίσκω κάτι παρόμοιο αυτή την στιγμή στην Αθήνα. Εάν έχεις να μου προτείνεις κάποια άλλη κοπέλα τέτοιου στυλ και με καλύτερες κριτικές εννοείται πως θα προτιμήσω αυτή.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
Φιλε δεν προτεινω τιποτα...
Πανε οπου γουσταρεις...
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
εγω παντως για καρα φεικ το κοβω. τοσο ομορφη κοπελα και να εχει φωτος μονο με κρυμμενο προσωπο. και η 1 κριτικη που εχει μουφα μου φαινεται.
Το γνωστο γραφείο αγαπητέ 90%
 

looney666

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
129
Πόντοι
280

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom