Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.922
Κριτικές
47
Like
7.120
Πόντοι
5.646
Πρώτα γκλαμουρ μετά dream τώρα εσκορτ κλαμπ.
Νομίζω τυχοδιωκτρια...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Φίλε καλό ταξίδι....
Μεγάλη η απώλεια σου για όλους
Και τέλος για εμάς.....
Θα μας/μου λείψεις........

Ποιος ; Τι έγινε ;

Έφυγε ο sithlord
Καλό παράδεισο στον Sith!
 

JACK SPARTALOW

Ανώτατος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
73
Like
4.191
Πόντοι
11.381
Καλό παράδεισο στον αγαπητό Σιθ :hi: Απίστευτο μου φαίνεται, αν κ δεν τον ήξερα προσωπικά, παρά μόνο από εδώ μέσα !!!
 

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
35
Like
10.026
Πόντοι
6.246
R.I.P δάσκαλε Sith!
:(

"Non omnis moriar."

 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
845
Κριτικές
64
Like
6.639
Πόντοι
28.335
Sithlord Καλό Παράδεισο.... :( :(
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Παιδιά για την πάμελα του G.E του άλλου γραφειου της πολης ξερει κανεις τιποτα;;Γιατι δεν βρηκα καρτελα της.....:embarrased::P Οτι προλάβουμε γιατί μας κόβω για lockdown πάλι.
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.277
Κριτικές
95
Like
12.600
Πόντοι
18.036
Kριμα!Στενοχωρήθηκα πάρα πολύ χωρίς να τον ξερω!

Θέλω να παω στον Παράδεισο για το κλίμα και στην Κόλαση για την παρέα

Μαρκ Τουέιν
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Παιδιά για την πάμελα του G.E του άλλου γραφειου της πολης ξερει κανεις τιποτα;;Γιατι δεν βρηκα καρτελα της.....:embarrased::P Οτι προλάβουμε γιατί μας κόβω για lockdown πάλι.

Έγραψε καλά λόγια ο συνοδοιπόρος Kavalaris, οπότε μάλον έχει καλό service. Παρά ταυτα αν βλέπω ηλικία 30 στο news (συνήθως κρύβουν αρκετά), με κρατάει πίσω ...
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Παιδιά για την πάμελα του G.E του άλλου γραφειου της πολης ξερει κανεις τιποτα;;Γιατι δεν βρηκα καρτελα της.....:embarrased::P Οτι προλάβουμε γιατί μας κόβω για lockdown πάλι.

Έγραψε καλά λόγια ο συνοδοιπόρος Kavalaris, οπότε μάλον έχει καλό service. Παρά ταυτα αν βλέπω ηλικία 30 στο news (συνήθως κρύβουν αρκετά), με κρατάει πίσω ...
Οντως η ηλικια ειναι ενα θεμα:confused:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
ωω ρε παιδια τωρα διαβασα για τον Sith, στεναχωρεθηκα τωρα.... Ας αναπαυθει η ψυχη του... ζωη στους δικους του ανθρωπους. Ποσο χρονων ηταν;
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Παιδιά για την πάμελα του G.E του άλλου γραφειου της πολης ξερει κανεις τιποτα;;Γιατι δεν βρηκα καρτελα της.....:embarrased::P Οτι προλάβουμε γιατί μας κόβω για lockdown πάλι.

Έγραψε καλά λόγια ο συνοδοιπόρος Kavalaris, οπότε μάλον έχει καλό service. Παρά ταυτα αν βλέπω ηλικία 30 στο news (συνήθως κρύβουν αρκετά), με κρατάει πίσω ...
Οντως η ηλικια ειναι ενα θεμα:confused:

Θα μπορούσες να ρισκάρεις εδώ αν σε τρώει πάντως ! (εγώ ίσως την έκανα την κίνηση)

 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
ωω ρε παιδια τωρα διαβασα για τον Sith, στεναχωρεθηκα τωρα.... Ας αναπαυθει η ψυχη του... ζωη στους δικους του ανθρωπους. Ποσο χρονων ηταν;

Εύχομαι να έφυγε πλήρης ημερών και εμπειριών ... Συλληπητήρια σε όσους τον γνώριζαν ...
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
Παιδιά για την πάμελα του G.E του άλλου γραφειου της πολης ξερει κανεις τιποτα;;Γιατι δεν βρηκα καρτελα της.....:embarrased::P Οτι προλάβουμε γιατί μας κόβω για lockdown πάλι.

Έγραψε καλά λόγια ο συνοδοιπόρος Kavalaris, οπότε μάλον έχει καλό service. Παρά ταυτα αν βλέπω ηλικία 30 στο news (συνήθως κρύβουν αρκετά), με κρατάει πίσω ...
Οντως η ηλικια ειναι ενα θεμα:confused:

Θα μπορούσες να ρισκάρεις εδώ αν σε τρώει πάντως ! (εγώ ίσως την έκανα την κίνηση)


ωρες ωρες με βγαζετε απο τα ρουχα μου γι αυτο και σταμάτησα δινω σημασία στα γραφόμενα εδω μεσα!!!
είναι δυνατον να πιστευει κάποιος ότι οι φωτος της Milena είναι πραγματικες?? οτι θα πάει και θα συναντησει αυτήν?!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ
προφανως οι φωτος είναι άλλης κάποιου μοντέλου. προκειΤαι για γραφειο απο Ουκρανία που με διαφορα ουκρανικα τηλεφωνα και εντελως ψευτικες φωτο από μοντέλα φέρνει εδω και κανα μηνα τουριστριες στην πολη και στην Ελλάδα όπως εκεινη την Melissa που εγραψα οτι πηγα γιατι δηθεν μου στειλαν μηνυμα με πραγματικες της φωτος αλλα τελικά ηταν άλλη
αρα δεν μπορεις να ξέρεις ποια θα συναντησεις! φυσικα μπορει να ειναι καμια ομορφούλα αλλα εγω προσωπικα δεν δινω λεφτα σε απατεώνες που μας θεωρουν μαλακες
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
Παιδιά για την πάμελα του G.E του άλλου γραφειου της πολης ξερει κανεις τιποτα;;Γιατι δεν βρηκα καρτελα της.....:embarrased::P Οτι προλάβουμε γιατί μας κόβω για lockdown πάλι.
την ειχα παρει παλότερα πουχε ερθει με άλλο γραφειο νομιζω
προκειται για 40αρα εντελως σπασμένη και χαλια προσωπο. με τεραστιο κεφάλι. σκυλομετιανιωσα που την κρατησα λογω ξενερωματος απο εμφανιση
επίσης κανει μπαμ απο τις φωτος οτι εχουν κολλήσει το κεφάλι της σε άλλο σωμα!!!
πρωτη φορα που διαπιστώνω ότι ο εγκυρος Kavalaris γράφει τετοια πατάτα και μάλιστα την αποκαλεί "μωρό"
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
Εμενα το παμελακι με εβγαλε απιστευτα γουστα,πιπα στο μπαλκονι για σεμιναριο κ γενικα ηταν αψογη σε ολα.Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα φιλε κοστικο!!!
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Εκλεισα αλικη απο κλαμπ,βραδυ θα ανεβασω κριτικη.:) :cheesy:
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Παιδιά για την πάμελα του G.E του άλλου γραφειου της πολης ξερει κανεις τιποτα;;Γιατι δεν βρηκα καρτελα της.....:embarrased::P Οτι προλάβουμε γιατί μας κόβω για lockdown πάλι.

Έγραψε καλά λόγια ο συνοδοιπόρος Kavalaris, οπότε μάλον έχει καλό service. Παρά ταυτα αν βλέπω ηλικία 30 στο news (συνήθως κρύβουν αρκετά), με κρατάει πίσω ...
Οντως η ηλικια ειναι ενα θεμα:confused:

Θα μπορούσες να ρισκάρεις εδώ αν σε τρώει πάντως ! (εγώ ίσως την έκανα την κίνηση)


ωρες ωρες με βγαζετε απο τα ρουχα μου γι αυτο και σταμάτησα δινω σημασία στα γραφόμενα εδω μεσα!!!
είναι δυνατον να πιστευει κάποιος ότι οι φωτος της Milena είναι πραγματικες?? οτι θα πάει και θα συναντησει αυτήν?!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ
προφανως οι φωτος είναι άλλης κάποιου μοντέλου. προκειΤαι για γραφειο απο Ουκρανία που με διαφορα ουκρανικα τηλεφωνα και εντελως ψευτικες φωτο από μοντέλα φέρνει εδω και κανα μηνα τουριστριες στην πολη και στην Ελλάδα όπως εκεινη την Melissa που εγραψα οτι πηγα γιατι δηθεν μου στειλαν μηνυμα με πραγματικες της φωτος αλλα τελικά ηταν άλλη
αρα δεν μπορεις να ξέρεις ποια θα συναντησεις! φυσικα μπορει να ειναι καμια ομορφούλα αλλα εγω προσωπικα δεν δινω λεφτα σε απατεώνες που μας θεωρουν μαλακες

Γνωστό το γραφείο, και δεν φέρνει μόνο κανά μήνα. Τουλάχιστον και πέρυσι καλοκαίρι έφερνε κορίτσια. Συχνά ψεύτικες φωτογραφίες (οχι πάντα). Έχω φάει πατάτα, εχω πάει και εχω φύγει, αλλα και εχω περάσει πολύ καλά, για αυτό και γράφω στο φίλο Weruloa "ρισκάρεις εδώ αν σε τρώει πάντως". Απο τις μεγαλοκοπέλες και φαγανές που ερχονται τελευταία ΙΣΩΣ βγεί κάτι.

Φιλικά !
 

karakoum

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Εγώ μπορεί να δοκιμάσω Μιλένα, το πολύ πολύ να φύγω. Όσον αφορά την την Πάμελα, φαίνεται να βαράει μύγες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom