Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Tsitsos 35

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2020
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
200
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ μάλλον θα επισκεφτώ αύριο αν και είμαι μεταξύ Tiffany η Dianah βέβαια θέλει 200 αλλά έχει και ανάλ Μέσα στο πρόγραμμα!τεσπα θα γράψω εντυπώσεις με οποία προτιμηθεί
φίλε από ότι βλέπω μόνο η lika έχει anal +50
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Η πιο μεγάλη φάση θα ήταν να την κλείσεις για 8ωρο να πας με την βαλίτσα και όταν την δεις να την πεις μπαααα δεν μοιάζεις με τις φωτογραφίες και να φύγεις!!!σοκκκ θα πάθει

Αμφιβάλω εάν σοκαριστεί
Μάλλον θα είναι μαθημένη σε μεταβολές :tooth:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Η πιο μεγάλη φάση θα ήταν να την κλείσεις για 8ωρο να πας με την βαλίτσα και όταν την δεις να την πεις μπαααα δεν μοιάζεις με τις φωτογραφίες και να φύγεις!!!σοκκκ θα πάθει

Αμφιβάλω εάν σοκαριστεί
Μάλλον θα είναι μαθημένη σε μεταβολές :tooth:
Για να τα ζητάει μάλλον πάει να πει πως τα δίνουν κιόλας... Πιθανόν όχι για 8ωρο αλλά το 250άρι άνετα...:embarrased:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Η πιο μεγάλη φάση θα ήταν να την κλείσεις για 8ωρο να πας με την βαλίτσα και όταν την δεις να την πεις μπαααα δεν μοιάζεις με τις φωτογραφίες και να φύγεις!!!σοκκκ θα πάθει

Αμφιβάλω εάν σοκαριστεί
Μάλλον θα είναι μαθημένη σε μεταβολές :tooth:
Για να τα ζητάει μάλλον πάει να πει πως τα δίνουν κιόλας... Πιθανόν όχι για 8ωρο αλλά το 250άρι άνετα...:embarrased:

Nαυαγια τύπου Κεμάλ Ρεις :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Η πιο μεγάλη φάση θα ήταν να την κλείσεις για 8ωρο να πας με την βαλίτσα και όταν την δεις να την πεις μπαααα δεν μοιάζεις με τις φωτογραφίες και να φύγεις!!!σοκκκ θα πάθει

Αμφιβάλω εάν σοκαριστεί
Μάλλον θα είναι μαθημένη σε μεταβολές :tooth:
Για να τα ζητάει μάλλον πάει να πει πως τα δίνουν κιόλας... Πιθανόν όχι για 8ωρο αλλά το 250άρι άνετα...:embarrased:

Nαυαγια τύπου Κεμάλ Ρεις :2funny::2funny::2funny::2funny:

:tooth::tooth::tooth::tooth:
 

ddoarks

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Eχω κλεισει αυριο anea ξερει κανενας τιποτα η θα κανω εγω ενα μεγαλο ενα μικρο βημα για τον ανθρωπο και ενα μεγαλο για την ανθρωποτητα?
 

ddoarks

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Eχω κλεισει αυριο anea ξερει κανενας τιποτα η θα κανω εγω ενα μεγαλο ενα μικρο βημα για τον ανθρωπο και ενα μεγαλο για την ανθρωποτητα?

:priest::priest::priest:

Eυχαριστω εαν δεν ξες και εσυ σημαινει οτι παω στο αγνωστο αν και κατι μου λεει οτι εχει ξαναερθει η συγκεκριμενη
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Eχω κλεισει αυριο anea ξερει κανενας τιποτα η θα κανω εγω ενα μεγαλο ενα μικρο βημα για τον ανθρωπο και ενα μεγαλο για την ανθρωποτητα?

:priest::priest::priest:

Eυχαριστω εαν δεν ξες και εσυ σημαινει οτι παω στο αγνωστο αν και κατι μου λεει οτι εχει ξαναερθει η συγκεκριμενη
Έχει ξαναέρθει αλλά δεν ακούστηκε κάτι νομίζω...
Ευλόγησον!
 

ddoarks

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
ξες εαν υπηραχει προφιλ με αλλο ονομα? Εψαξα αλλα δεν βρηκα τιποτα
Δύσκολο να υπάρχει προφίλ γιατί τα προφίλ των κοριτσιών του γραφείου αυτού ανεβαίνουν μόνο έπειτα από αίτημα των μελών. Οπότε μόνο αν είχε γραφτεί κάποια κριτική πιο πίσω. Συνήθως οι φωτο που ανεβάζουν από το συγκεκριμένο γραφείο με την πραγματικότητα είναι αρκετά κοντά. Αν γουστάρεις να πας, πήγαινε το πολύ πολύ αν δεν σε ικανοποιεί η εμφάνιση κάνεις μεταβολή! :wink:
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
48
Like
3.014
Πόντοι
5.271
Tiffani
Γενικά είχα πολλές αμφιβολίες για την συγκεκριμένη!!αρκετες φορές σκέφτομαι κοιτάζοντας στο site τις κοπέλες αξίζει είναι οντως όπως δείχνουν οι φωτογραφίες;;;μετά πάω στο 2 ερώτημα.να πάρω μισάωρο η ώρα;;;αν είναι έτσι και έτσι και πάρω μια ώρα θα το πηδηξω μια φορά και θα φύγω και το ανάποδο!!τεσπα είπα να πάρω ώρα. Ας ρισκάρω!!κλεινω ραντεβού μπαινω στο δωμάτιο βλέπω μια όμορφη κοπέλα.ψηλή για γυναίκα .οντως έχει μεγάλο στήθος και πεσμένο!!στο κυρίως θέμα το τσιμπουκι που μου έκανε στα όρθια ήταν για σεμινάριο !!δεν γκρίνιαξε πουθενά ούτε έδειξε να έχει πρόβλημα στη συνέχεια για ότι έγινε!!ο πρώτος κύκλος εκλεισα απολαυστικά θα έλεγα το μόνο άρνητικο το παλιό κλιματιστικό το οποίο δεν δρόσισε το δωμάτιο και αναγκαστικά στον 2ο κύκλο αναγκαστικά να την πάρω στα 4 στα όρθια για να μας χτυπάει το κλιματικό και να βλέπω την κωλαρα στον καθρέφτη!!συμπερασμα προσωπικα η ώρα άξιζε που πέρασα ήταν αστέρι
 

Alexpap047

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
74
Κριτικές
6
Like
294
Πόντοι
280
Μουνακι όμορφο?
Tiffani
Γενικά είχα πολλές αμφιβολίες για την συγκεκριμένη!!αρκετες φορές σκέφτομαι κοιτάζοντας στο site τις κοπέλες αξίζει είναι οντως όπως δείχνουν οι φωτογραφίες;;;μετά πάω στο 2 ερώτημα.να πάρω μισάωρο η ώρα;;;αν είναι έτσι και έτσι και πάρω μια ώρα θα το πηδηξω μια φορά και θα φύγω και το ανάποδο!!τεσπα είπα να πάρω ώρα. Ας ρισκάρω!!κλεινω ραντεβού μπαινω στο δωμάτιο βλέπω μια όμορφη κοπέλα.ψηλή για γυναίκα .οντως έχει μεγάλο στήθος και πεσμένο!!στο κυρίως θέμα το τσιμπουκι που μου έκανε στα όρθια ήταν για σεμινάριο !!δεν γκρίνιαξε πουθενά ούτε έδειξε να έχει πρόβλημα στη συνέχεια για ότι έγινε!!ο πρώτος κύκλος εκλεισα απολαυστικά θα έλεγα το μόνο άρνητικο το παλιό κλιματιστικό το οποίο δεν δρόσισε το δωμάτιο και αναγκαστικά στον 2ο κύκλο αναγκαστικά να την πάρω στα 4 στα όρθια για να μας χτυπάει το κλιματικό και να βλέπω την κωλαρα στον καθρέφτη!!συμπερασμα προσωπικα η ώρα άξιζε που πέρασα ήταν αστέρι
 

Alexpap047

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
74
Κριτικές
6
Like
294
Πόντοι
280
Μουνακι όμορφο?
Tiffani
Γενικά είχα πολλές αμφιβολίες για την συγκεκριμένη!!αρκετες φορές σκέφτομαι κοιτάζοντας στο site τις κοπέλες αξίζει είναι οντως όπως δείχνουν οι φωτογραφίες;;;μετά πάω στο 2 ερώτημα.να πάρω μισάωρο η ώρα;;;αν είναι έτσι και έτσι και πάρω μια ώρα θα το πηδηξω μια φορά και θα φύγω και το ανάποδο!!τεσπα είπα να πάρω ώρα. Ας ρισκάρω!!κλεινω ραντεβού μπαινω στο δωμάτιο βλέπω μια όμορφη κοπέλα.ψηλή για γυναίκα .οντως έχει μεγάλο στήθος και πεσμένο!!στο κυρίως θέμα το τσιμπουκι που μου έκανε στα όρθια ήταν για σεμινάριο !!δεν γκρίνιαξε πουθενά ούτε έδειξε να έχει πρόβλημα στη συνέχεια για ότι έγινε!!ο πρώτος κύκλος εκλεισα απολαυστικά θα έλεγα το μόνο άρνητικο το παλιό κλιματιστικό το οποίο δεν δρόσισε το δωμάτιο και αναγκαστικά στον 2ο κύκλο αναγκαστικά να την πάρω στα 4 στα όρθια για να μας χτυπάει το κλιματικό και να βλέπω την κωλαρα στον καθρέφτη!!συμπερασμα προσωπικα η ώρα άξιζε που πέρασα ήταν αστέρι
 

ddoarks

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον για Αnea. Παω στο ξενοδοχειο ανεβαινω στο δωματιο χτυπαω μια χτυπαω δυο χτυπαω τρεις τιποτα. στελνω μυνημα στο γραφειο οτι η κοπελα δεν απανταει και κατευθυνομαι προς ασανσερ να φυγω μιας και κατι δεν μου καθοτανε καλα.

Εκει που περιμενω με φωναζει μια κοπελα, που εχει βγει απο αλλο δωματιο, που θυμιζει αυτην στις φωτογραφιες ομορφουλα μεν αλλα σιγουρα πιο κοντη και παχουλη απο αυτα που εχει στο προφιλ της και ντυμενη με φανελα να σορτσακι (βεβαια στην μεση του οροφου βγηκε δεν μπορουσε να ειναι με εσωρουχα αλλα παλι τρελη ξενερα) και μου λεει οτι ειναι απασχολημενη τωρα και να παω αυριο. Ρωταω γιατι μου ειπε πως κατι εχει η φιλη της. Εγω εχοντας ξενερωσει εντελως σηκωνομαι και φευγω και τα μαρτυραω ολα στο γραφειο, το οποιο με τα πολλα δεν υπαρχει προβλημα και να γυρισω πισω. Εννοειται δεν πηγα γιατι αν η αλλη εχει φτασει στο σημειο να διωχνει πελατες γιατι δεν ψηνεται φαντασου τι υπηρεσιες θα προσφερει.

Τους ρωτησα εαν ειναι διατεθημενη να κανουν καποια εκπτωση μετα απο ολο αυτο αλλα δεν φανηκε να ιδρωνει το αυτι τους οποτε χωρησαμε εκει.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
324
Κριτικές
4
Like
910
Πόντοι
361
Λοιπον για Αnea. Παω στο ξενοδοχειο ανεβαινω στο δωματιο χτυπαω μια χτυπαω δυο χτυπαω τρεις τιποτα. στελνω μυνημα στο γραφειο οτι η κοπελα δεν απανταει και κατευθυνομαι προς ασανσερ να φυγω μιας και κατι δεν μου καθοτανε καλα.

Εκει που περιμενω με φωναζει μια κοπελα, που εχει βγει απο αλλο δωματιο, που θυμιζει αυτην στις φωτογραφιες ομορφουλα μεν αλλα σιγουρα πιο κοντη και παχουλη απο αυτα που εχει στο προφιλ της και ντυμενη με φανελα να σορτσακι (βεβαια στην μεση του οροφου βγηκε δεν μπορουσε να ειναι με εσωρουχα αλλα παλι τρελη ξενερα) και μου λεει οτι ειναι απασχολημενη τωρα και να παω αυριο. Ρωταω γιατι μου ειπε πως κατι εχει η φιλη της. Εγω εχοντας ξενερωσει εντελως σηκωνομαι και φευγω και τα μαρτυραω ολα στο γραφειο, το οποιο με τα πολλα δεν υπαρχει προβλημα και να γυρισω πισω. Εννοειται δεν πηγα γιατι αν η αλλη εχει φτασει στο σημειο να διωχνει πελατες γιατι δεν ψηνεται φαντασου τι υπηρεσιες θα προσφερει.

Τους ρωτησα εαν ειναι διατεθημενη να κανουν καποια εκπτωση μετα απο ολο αυτο αλλα δεν φανηκε να ιδρωνει το αυτι τους οποτε χωρησαμε εκει.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση αδερφέ! Έχω φάει δυο φόλες από το γραφειο αυτό με ξεπέτες και στιλ καρδιναλίων... Αυτό παραπάει να διαλέγει η πουτανα ποτε και με ποιον θα γαμηθει και όχι αυτός που τα σκάει.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εγώ έχω φάει φόλες από όλα τα γραφεία :2funny::2funny::2funny::2funny:

Τελικά μήπως να το γυρίσουμε στο ψάρεμα; :(
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
48
Like
3.014
Πόντοι
5.271
Από την μια να χαίρεσαι!!γλυτωσες το ναυάγιο!!φαντασου να πήγαινες και να ήταν σαν κομοδίνο!!θα έκλαιγες τα λεφτά σου!!και να απαντήσω στο φίλο στις φωτογραφίες φαίνεται μουναρα!!στην πραγματικότητα δεν είναι μουναρα αλλα είναι ωραία!!ενα 8 της βάζω βέβαια γούστα είναι αυτα:sunglasses:
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
48
Like
3.014
Πόντοι
5.271
Μπορεί οντως η κοπέλα να είχε θέμα η να ήταν κουρασμένη η η η!!καθε εμπόδιο σε καλό!!και εγώ την έχω στα πλάνα μου θα δουμε
 

Alexpap047

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
74
Κριτικές
6
Like
294
Πόντοι
280

Παιδιά καλησπέρα, αυτήν εδώ την έχει επισκεφτεί κανείς? Αξίζει? Ζητάω συγγνώμη αν έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη ξανά και δεν το πήρα χαμπάρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom