Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Εγω παντως εστειλα μηνυμα για το ποιες κοπελες ειναι θεσνικη και απαντηση γιοκ. παντως οι φωτο φαινοντε too good to be true.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Εγω παντως εστειλα μηνυμα για το ποιες κοπελες ειναι θεσνικη και απαντηση γιοκ. παντως οι φωτο φαινοντε too good to be true.
με μια πιο προσεκτικη ματια οι μισες εκει μεσα (Απο φωτο δηλαδη) ειναι πορνοσταρ στα νιατα τους. σαν πιο εμπειρος εστω πρεπει να ξεχωρισεις την μπλακ αντελικα η οποια καποτε οντως εκανε τουρ στην ελλαδα.... επισης λελα σταρ... ολες στα 20 τους :Ρ οποτε ο φιλος του παλληκαρου μαλλον θελει οφθαλμιατρο :Ρ
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
με μια πιο προσεκτικη ματια οι μισες εκει μεσα (Απο φωτο δηλαδη) ειναι πορνοσταρ στα νιατα τους. σαν πιο εμπειρος εστω πρεπει να ξεχωρισεις την μπλακ αντελικα η οποια καποτε οντως εκανε τουρ στην ελλαδα.... επισης λελα σταρ... ολες στα 20 τους :Ρ οποτε ο φιλος του παλληκαρου μαλλον θελει οφθαλμιατρο :Ρ
Η αλήθεια είναι ότι χθες έστειλα μήνυμα και απάντηση δεν πήρα ακόμη.. Οπότε μάλλον κάτι βρωμάει πολύ...
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Εγω παντως εστειλα μηνυμα για το ποιες κοπελες ειναι θεσνικη και απαντηση γιοκ. παντως οι φωτο φαινοντε too good to be true.
Ένας φίλος μου πήρε από αυτό το γραφείο και είπε ότι ήταν κομπλέ η κοπέλα δηλαδή ελαφρώς επεξεργασμενες αλλά τούμπανο η κοπέλα .. Τώρα δεν ξέρω έχει πάρει κανένας άλλος από εδώ;;;
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Δηλαδή με λίγα λόγια η Θεσσαλονίκη είναι νεκρή πόλη αυτό το διάστημα, ε;
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991

Τελικα τι παιζει με αυτη?ειναι ψιλοξεπετα η οχι?οι αποψεις διιστανται...
Αυριο εκλεισα ραντεβου, απελπισια η κατασταση γενικα. Μου ειπε outcall δεν κανει , μονο στον χώρο της ο οποιος απ οτι καταλαβα ειναι rbnb και κοστιζει 160E/ωρα.
 

thebigboss1818

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
96
Πόντοι
0
Αυριο εκλεισα ραντεβου, απελπισια η κατασταση γενικα. Μου ειπε outcall δεν κανει , μονο στον χώρο της ο οποιος απ οτι καταλαβα ειναι rbnb και κοστιζει 160E/ωρα.

σε καμια περιπτωση μην περιμενεις να αντικρισεις αυτο που βλεπεις στις φωτογραφιες.. ειχα παει μεσα στην καραντινα και εφυγα επι τοπου γιατι ειμαι πολυ της εμφανησεις και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ παντα αυτο που ειδα δεν μου αρεσε... αν αλλαξε κατι ενημερωσε μας..
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Αυριο εκλεισα ραντεβου, απελπισια η κατασταση γενικα. Μου ειπε outcall δεν κανει , μονο στον χώρο της ο οποιος απ οτι καταλαβα ειναι rbnb και κοστιζει 160E/ωρα.

τελικα πως πηγε;
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Η Μαρίνα από το κλαμπ αξίζει ή μουφα;; Γιατί σκεφτόμουνα να πάρω
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Διαβαζω τις κριτικες της Φαιης και εχω εντυπωσιαστει ποσο καλα πράγματα γράφουν για την κοπελα. Ξεφτομαι μήπως την επισκεφτω αντι της Μαρινας αλλα το outcall με δυσκολεύει. Εχει παει κανεις και με τις δυο να με βοηθήσει στο δίλημμα μου?
 

geo_2007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
214
Κριτικές
5
Like
106
Πόντοι
1
Διαβαζω τις κριτικες της Φαιης και εχω εντυπωσιαστει ποσο καλα πράγματα γράφουν για την κοπελα. Ξεφτομαι μήπως την επισκεφτω αντι της Μαρινας αλλα το outcall με δυσκολεύει. Εχει παει κανεις και με τις δυο να με βοηθήσει στο δίλημμα μου?
Κάνεις δε μπορεί να σε βοηθήσει γιατί κάποιος μπορεί να έχει πάει και να πέρασε σούπερ και εσύ να περάσεις χάλια. Η χημεία που έχει ο καθένας με μια κοπέλα είναι διαφορετική. Γιατί δίλημμα? Θα την παντρευτείς? Ένα γαμησι θα ρίξεις.
 

isaacakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις τιποτα τι παίζει????
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.931
Πόντοι
9.591

pamegialla

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
43
Πόντοι
0
Μετά από καιρό ήρθε ή ώρα να γράψω και εγώ. Ο λόγος για την Allison.

Εκ Ρουμανίας η κοπέλα και μιλά πολύ καλά τα Ελληνικά.
Σώμα: Ενα πράμα θα πω και όσοι πρέπει θα με καταλάβουν '' Nadia Comăneci'' Το σώμα της μάγκες ειναι πέτρα. Petite αλλά πέτρα!! Πετρα το ξαναλέω σε περίπτωση που το πέρασε κανείς στα ψιλά.
Πρόσωπο : Αρκετά καλό, σίγουρα 7 - 7,5 τώρα θα μου πεις γούστα είναι αυτα.
Συμπεριφορά: Τέρμα χαμογελαστή, συνεννοήσιμη εντός και εκτός κρεβατιού, καλοπροαίρετη. Και ξηγιέται  γενικά.
SEX : Οτι θες κάνει, βάλτην και πάνω στο aircodition και ξέσκισε την, petite ειναι after all, ότι θες την κάνεις.
A.S.S. (After Sex Service) : Πολύ καλό , τουλάχιστον στην περιπτωση μου μου φέρθηκε πολύ καλά και για αυτό θεωρώ ότι αξίζει τα λεφτά (200ε) αν και πάρα πολλά στις μέρες μας. Τα ίδια παίρνουν μοντέλα σε Γερμανίες,Ολλανδίες κλπ κλπ.
VFM : Αν διάβασες τα παραπάνω ή έχεις παει μαζί της  νομίζω θα συμφωνήσεις πως ναι είναι value for money. Ειδικά αν συνυπολογίσεις τι μπουρούχες παίζουν στα 160ε,150ε,140ε κλπ κλπ. Εδώ τουλάχιστον  ναι μεν σε πονάει το 200αρι αλλά δε το κλαίς.
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.931
Πόντοι
9.591
Μετά από καιρό ήρθε ή ώρα να γράψω και εγώ. Ο λόγος για την Allison.



Φιλε μου δεν ειναι vfm.μπορει να περασεις σουπερ μπορει να κανει αεροπλανικα μπορει να εχει ολα τα καλα αλλα δεν θεωρειται vfm.εγω προσωπικα δεν θα εδινα τοσα χωρις anal.φυσικα ο καθενας με τα λεφτα του κανει οτι γουσταρει και δεν ακουει κανεναν mancunian...

Εκ Ρουμανίας η κοπέλα και μιλά πολύ καλά τα Ελληνικά.
Σώμα: Ενα πράμα θα πω και όσοι πρέπει θα με καταλάβουν '' Nadia Comăneci'' Το σώμα της μάγκες ειναι πέτρα. Petite αλλά πέτρα!! Πετρα το ξαναλέω σε περίπτωση που το πέρασε κανείς στα ψιλά.
Πρόσωπο : Αρκετά καλό, σίγουρα 7 - 7,5 τώρα θα μου πεις γούστα είναι αυτα.
Συμπεριφορά: Τέρμα χαμογελαστή, συνεννοήσιμη εντός και εκτός κρεβατιού, καλοπροαίρετη. Και ξηγιέται  γενικά.
SEX : Οτι θες κάνει, βάλτην και πάνω στο aircodition και ξέσκισε την, petite ειναι after all, ότι θες την κάνεις.
A.S.S. (After Sex Service) : Πολύ καλό , τουλάχιστον στην περιπτωση μου μου φέρθηκε πολύ καλά και για αυτό θεωρώ ότι αξίζει τα λεφτά (200ε) αν και πάρα πολλά στις μέρες μας. Τα ίδια παίρνουν μοντέλα σε Γερμανίες,Ολλανδίες κλπ κλπ.
VFM : Αν διάβασες τα παραπάνω ή έχεις παει μαζί της  νομίζω θα συμφωνήσεις πως ναι είναι value for money. Ειδικά αν συνυπολογίσεις τι μπουρούχες παίζουν στα 160ε,150ε,140ε κλπ κλπ. Εδώ τουλάχιστον  ναι μεν σε πονάει το 200αρι αλλά δε το κλαίς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom