Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Γι αυτήν έχει να πει κάτι κάποιος ;
Αξίζει η μούφα ;
καλησπερε σας.. η κοπελα ειναι γυρω στα 24-25  πολυ χαρουμενη με χαμογελο.. δεν μου ειπε σε τπτ οχι. Στηθος νουμερο 2 με ωραια ρογα και πεταχτο κωλαρακι. Πολυ ωραιο στησιμο στα 4 και αρκετα βαθια πιπα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης

Ξανα μαζι μας λεει το πρακτορειο αλλα κριτικες δεν βρηκα.
Οτι ειναι κοντη φαινεται αλλα κατι μου βγαζει..να φανταστω οτι δεν εχει δοκιμασει κανεις?
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560

Ξανα μαζι μας λεει το πρακτορειο αλλα κριτικες δεν βρηκα.
Οτι ειναι κοντη φαινεται αλλα κατι μου βγαζει..να φανταστω οτι δεν εχει δοκιμασει κανεις?
Φιλε ηθελα να την παρω και ευτυχως που δεν την πηρα διοτι μια μερα πριν την πηρε κολλητος και μου ειπε τα χειροτερα.Δλδ ηταν πιτα σουρωμενη βρωμουσε αλκοολικη και ηταν και ξενερωτη σε ολα μη αυτο μη εκεινο.Το γραφειο παντα φερνει της ποιο κιουσπες κατω του μετριου γκομενες!!!Αν ψαξετε βρισκετε πολυ ποιο ωραιες κ με υπηρεσιες εσκορτ!!!Νικ3!!!
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Φιλε ηθελα να την παρω και ευτυχως που δεν την πηρα διοτι μια μερα πριν την πηρε κολλητος και μου ειπε τα χειροτερα.Δλδ ηταν πιτα σουρωμενη βρωμουσε αλκοολικη και ηταν και ξενερωτη σε ολα μη αυτο μη εκεινο.Το γραφειο παντα φερνει της ποιο κιουσπες κατω του μετριου γκομενες!!!Αν ψαξετε βρισκετε πολυ ποιο ωραιες κ με υπηρεσιες εσκορτ!!!Νικ3!!!

και γιατι δεν εκανε μεταβολη;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Φιλε ηθελα να την παρω και ευτυχως που δεν την πηρα διοτι μια μερα πριν την πηρε κολλητος και μου ειπε τα χειροτερα.Δλδ ηταν πιτα σουρωμενη βρωμουσε αλκοολικη και ηταν και ξενερωτη σε ολα μη αυτο μη εκεινο.Το γραφειο παντα φερνει της ποιο κιουσπες κατω του μετριου γκομενες!!!Αν ψαξετε βρισκετε πολυ ποιο ωραιες κ με υπηρεσιες εσκορτ!!!Νικ3!!!

Επειδη την συγκεκριμενη την εχω παρει, ο φιλος σου μαλακειες σου ειπε. Και αν το γραφειο φερνει παντα κιουσπες εσεις ειστε μαλακες που συνεχιζετε και πατε. Για την ευα εχεις καμμια αποψη εσυ και το κοληταρι σου?
 
  • Like
Αντιδράσεις: shell

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Φιλε ηθελα να την παρω και ευτυχως που δεν την πηρα διοτι μια μερα πριν την πηρε κολλητος και μου ειπε τα χειροτερα.Δλδ ηταν πιτα σουρωμενη βρωμουσε αλκοολικη και ηταν και ξενερωτη σε ολα μη αυτο μη εκεινο.Το γραφειο παντα φερνει της ποιο κιουσπες κατω του μετριου γκομενες!!!Αν ψαξετε βρισκετε πολυ ποιο ωραιες κ με υπηρεσιες εσκορτ!!!Νικ3!!!
Γειά πες μας κι εμάς να ξεστραβωθούμε που έψαξες και βρήκες καλύτερα και ομορφότερα έσκορτς  :think:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
όποιος έχει και τα κρατάει ας μη μιλάει  :dunno:
Μυστικό που το ξέρει πάνω από ένας παύει να είναι μυστικό  :2funny:
Ενίσταμαι αγαπητέ...
Όταν έχεις παράνομη σχέση το ξέρουν τουλάχιστον δύο, εσύ και η γκόμενα  :happy:
Εκτός και δεν είπες στη γκόμενα ότι είσαι παντρεμένος ;)
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ενίσταμαι αγαπητέ...
Όταν έχεις παράνομη σχέση το ξέρουν τουλάχιστον δύο, εσύ και η γκόμενα  :happy:
Εκτός και δεν είπες στη γκόμενα ότι είσαι παντρεμένος ;)
Αυτές δεν μετράνε ρε φίλε,μόνο τον παίρνουν  :takethis:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Οι γκόμενες φίλε σπάνια τον παίρνουν και πιο συχνά σου τη δίνουν.....στα νεύρα ;)
Αυτό ακριβώς προσπαθούμε (ανεπιτυχώς) να αποφύγουμε γράφοντας σ' αυτό το θέμα  :dunno:
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Πολλές νέες αφίξεις βλέπω στη συμπρωτεύουσα....  :dancing:
Ρωσίδες, Βραζιλιάνες.... Χαμός....  :rockon:
Θα μας το φάνε πάλι το χαρτί οι ρουφιάνες!
Δύσκολη η επιλογή. Το δίλημμα μάλλον είναι ανάμεσα σε κασκαντεριλίκι ή Εύα
()
που είναι και η μοναδική που έχει αρκετούτσικες κριτικές.  :respect:
Προσωπικά ως βυζολάγνος μπορεί να το τολμήσω και με τη Sofia
()
που και πεντάρι βυζί :jade: έχει και κουλούρι δίνει :fuck1:, αλλά κάτι μου λέει ότι από κοντά θα είναι πολύ πιο τσουπωτή απ' ότι στις φωτογραφίες....
Ή μήπως να ενδώσω στο λάτιν τρίο με Julia
()
και Amber
()
και να καταλήξω να είμαι πιο πολύ με το κινητό στο χέρι για τον translator  :smiley6600:, καθώς με ενημέρωσαν ότι δε μιλάνε γρι αγγλικά, παρά μόνο πορτογαλικά.
Πω ρε πούστη μου, έχω καταμπερδευτεί!  :think:
Βοηθάτε βρε καρντάσια!  :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom