Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

geo_2007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
214
Κριτικές
5
Like
106
Πόντοι
1
καταρχην ειχα παει πιο μπροστα απο το sith αλλα τωρα βρηκα την ευκαιρια να ενημερωσω. δευτερον ειναι μια συμπαθητικη κοπελα με κανονικο βαρος αλλα οχι αυτη των φωτογραφιων. αν αυτη ειναι μπαζο, τοτε ολες που ερχονται ειναι μπαζα. εκτος αν στο μεταξυ την αλλαξαν και εφεραν αλλη.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
καταρχην ειχα παει πιο μπροστα απο το sith αλλα τωρα βρηκα την ευκαιρια να ενημερωσω. δευτερον ειναι μια συμπαθητικη κοπελα με κανονικο βαρος αλλα οχι αυτη των φωτογραφιων. αν αυτη ειναι μπαζο, τοτε ολες που ερχονται ειναι μπαζα. εκτος αν στο μεταξυ την αλλαξαν και εφεραν αλλη.
Μάλλον ειδες την άλλη που είχαν σαν Vlada και μετά την άλλαξαν και βάλανε το λοχία με το κινητό που είδε ο φίλος μου (δεν πήγα εγώ)  :rolleyes:
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Καλησπέρα, πάνω σε αναζήτηση κορασίδας έπεσα πάνω σε αυτό

Είναι όντως νέο γραφείο; Φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό. όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει
Εάν πραγματικά νομίζεις οτι είναι αληθινό και θεωρείσαι προχωρημένος στο φόρουμ, για τιμωρία θα πληρώσουμε όλοι μαζί για να βγείς ραντεβού με όλες αυτές που το site τους είναι όντως αληθινό χαχαχαχα!!!!!!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης

Δεν βρηκα κατι γι αυτην αλλα μου κανει κατι στο ματι....να βαλω κρανος και να παω??

...το αποφασισα στελνω μνμ ....απο αυριο μου λενε....αρα θα με προλαβει ο malliasδεν θα ειμαι πρωτος  :) :)
 

rakalos1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
67
Κριτικές
13
Like
804
Πόντοι
310

Δεν βρηκα κατι γι αυτην αλλα μου κανει κατι στο ματι....να βαλω κρανος και να παω??

...το αποφασισα στελνω μνμ ....απο αυριο μου λενε....αρα θα με προλαβει ο malliasδεν θα ειμαι πρωτος  :) :)


Και εγώ για εκεί έλεγα αλλά φοβάμαι !!!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Δεν βρηκα κατι γι αυτην αλλα μου κανει κατι στο ματι....να βαλω κρανος και να παω??

...το αποφασισα στελνω μνμ ....απο αυριο μου λενε....αρα θα με προλαβει ο malliasδεν θα ειμαι πρωτος   :) :)
Πάντως πριν από το Μαλλιά σ'εχειπρολάβει ή μισή Αθήνα  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697

Δεν βρηκα κατι γι αυτην αλλα μου κανει κατι στο ματι....να βαλω κρανος και να παω??

...το αποφασισα στελνω μνμ ....απο αυριο μου λενε....αρα θα με προλαβει ο malliasδεν θα ειμαι πρωτος   :) :)

Ψάξε λίγο καλυτερα(νέες αφιξεις)έχει 8 κριτικές αν δεν κάνω λάθος
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
:tickedoff:
Επειδή έρχεται και Θεσσαλονίκη

Μου απάντησε ότι θέλει 180 κι όταν τη ρώτησα αν είναι μαζί με anal τα πήρε κρανίο κι άρχισε να μου γράφει ασυναρτησίες και με αγένεια. Της είπα ότι απλώς ρώτησα... Ουτε έκπτωση ζήτησα ούτε της είπα κάτι κακό. Θεώρησα υψηλό το τίμημα και καληνύχτησα. Η τύπισσα θεωρεί τον εαυτό της τη πιο διάσημη ανεξάρτητη! Μάλλον καβάλησε πέρα από πουτσες και καλάμι. Κρίμα και θα ήθελα να τη δοκιμάσω κάτι μου βγαλε
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
:tickedoff:
Επειδή έρχεται και Θεσσαλονίκη

Μου απάντησε ότι θέλει 180 κι όταν τη ρώτησα αν είναι μαζί με anal τα πήρε κρανίο κι άρχισε να μου γράφει ασυναρτησίες και με αγένεια. Της είπα ότι απλώς ρώτησα... Ουτε έκπτωση ζήτησα ούτε της είπα κάτι κακό. Θεώρησα υψηλό το τίμημα και καληνύχτησα. Η τύπισσα θεωρεί τον εαυτό της τη πιο διάσημη ανεξάρτητη! Μάλλον καβάλησε πέρα από πουτσες και καλάμι. Κρίμα και θα ήθελα να τη δοκιμάσω κάτι μου βγαλε

Τυπε οτι ειναι καμια 120 κιλα δεν σε πειραξε?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
49
Like
5.466
Πόντοι
5.646
:tickedoff:
Επειδή έρχεται και Θεσσαλονίκη

Μου απάντησε ότι θέλει 180 κι όταν τη ρώτησα αν είναι μαζί με anal τα πήρε κρανίο κι άρχισε να μου γράφει ασυναρτησίες και με αγένεια. Της είπα ότι απλώς ρώτησα... Ουτε έκπτωση ζήτησα ούτε της είπα κάτι κακό. Θεώρησα υψηλό το τίμημα και καληνύχτησα. Η τύπισσα θεωρεί τον εαυτό της τη πιο διάσημη ανεξάρτητη! Μάλλον καβάλησε πέρα από πουτσες και καλάμι. Κρίμα και θα ήθελα να τη δοκιμάσω κάτι μου βγαλε

Καραμπινάτο μπαμ, ότι είναι αρκετά γεμάτη...
 

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
Καραμπινάτο μπαμ, ότι είναι αρκετά γεμάτη...
Τυπε οτι ειναι καμια 120 κιλα δεν σε πειραξε?

Μάγκες εμένα μου φάνηκε απλώς γεμάτη και "ομοιόμορφη"...με τράβηξε το πρόσωπο και το bdsm στα ταγκ της.
Γούστα είναι αυτά...αλλά και πάλι αν έβλεπα 120 κιλά θα έστριβα. Όπως και να έχει υπερβολική σε όλα!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
Εγω παντως αν ειχα φραγκα τωρα θα χτυπουσα Liliana, δεν βλεπω κατι αλλο που να με τραβαει. Η κοπελα φαινεται τουμπανο και εχει και μια κριτικη απο παλιο μελος.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Εγω παντως αν ειχα φραγκα τωρα θα χτυπουσα Liliana, δεν βλεπω κατι αλλο που να με τραβαει. Η κοπελα φαινεται τουμπανο και εχει και μια κριτικη απο παλιο μελος.

Ναι αλλά για να κλείσεις ραντεβού περνάς από 40 κύματα και άμα το δεχθεί αυτή,οπότε για μένα ουστ!!!
Δεν θα μπω Ποτέ σε τέτοια διαδικασία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom