Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Πάντως η απάντηση του γραφείου ήταν πραγματικά αποστομωτική
Και απαντώ:

Αγαπητοί νταβατζήδες / εργαζόμενες τηλεφωνήτριες του εν λόγω κρεοπωλείου,

Μην προσπαθείτε να κουκουλώσετε μία ανοησία που έκανε μία από τις προς ενοικίαση πουτάνες σας, χρησιμοποιώντας ακόμη πιο ανόητες δικαιολογίες. Ασφαλώς δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω με ακρίβεια πόσοι ακύρωσαν ραντεβού με την συγκεκριμένη πουτάνα σας, θεωρώ όμως πως δεν είμαι ο μοναδικός. Εάν ήμουν ο μοναδικός που ακύρωσε ραντεβού, τότε αυτό θα ήταν αρκετά δυσάρεστο για δύο λόγους: Πρώτον διότι θα μπορούσατε να ξέρατε με ακρίβεια ποιος είμαι εγώ ο ένας και μοναδικός που ακύρωσε και δεύτερον επειδή αυτό θα ήταν μία απόδειξη πως το αγοραστικό σας κοινό δεν διαθέτει γούστο στις γυναίκες. Επειδή όμως είναι αρκετά δύσκολο να πείσετε πως στα δεκάδες ραντεβού που έχει κάνει η πουτάνα σας κατά τη διάρκεια της παραμονής της στην πόλη δεν βρέθηκαν μερικοί να πουν «ρε που την βρήκατε αυτήν» και να ακυρώσουν, κι επειδή δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι θα υπήρχαν κι άλλα ζώα που να ανεχόταν τέτοια συμπεριφορά εις βάρος τους και θα πλήρωναν κιόλας, σας προτείνω στο εξής να περιοριστείτε σε συγνώμη προς το πελατολόγιό σας και ίσως (εάν είστε έξυπνοι) σε συστάσεις καλής συμπεριφοράς προς τις πουτάνες που ενοικιάζετε με την ώρα.

Αν και ως κρεοπωλείο δεν έχετε και την φήμη ότι φέρνετε ποιοτικό και φρέσκο προϊόν, εν τούτοις οι περισσότεροι από τους πελάτες σας συμφωνούν πως η ευγένειά σας στο τηλέφωνο είναι προσόν που μετρά υπέρ σας. Μην καταστρέψετε λοιπόν την καλή σας εικόνα (ως προς την ευγένεια προς τον πελάτη) επιχειρώντας να δικαιολογήσετε την αδιάφορη συμπεριφορά μίας προς ενοικίαση πουτάνας σας. Στο κάτω - κάτω, αν δεν της αρέσει να γλύφει πούτσες και να την ψεκάζουν ζεστά φλόκια στα μούτρα για €1000 ή για €1500 ή ακόμη περισσότερα που είναι η αμοιβή της ημερησίως, ας γυρίσει στο λασπωμένο χωριό της στην Ρωσική στέπα να κάνει κονσομασιόν στο τοπικό κωλόμπαρο με μεθύστακες πελάτες & άπλυτους εργάτες ή ας απασχοληθεί σε άλλο τομέα πχ στη φάμπρικα. Άντε γιατί από τότε που πήραν τα μυαλά τους αέρα και θεώρησαν πως είναι models (ενώ είδαν μπάνιο με μάρμαρο για πρώτη φορά στη ζωή τους στα ξενοδοχεία που εργάζονται), νομίζουν πως βρήκαν το δέντρο που φυτρώνει λεφτά. Να μάθουν λοιπόν, πως εφόσον πληρώνονται για να γαμηθούν, και θα χαμογελούν, και θα είναι πρόσχαρες κι ευγενικές και θα έχουν καλή κι ευγενική συμπεριφορά και θα κοιτούν τον πελάτη στα μάτια και όταν θα δέχονται ζεστά φλόκια στα μούτρα θα λένε «ευχαριστώ». Αν δεν θέλουν, έχει κι αλλού πορτοκαλιές.
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Πάντως η απάντηση του γραφείου ήταν πραγματικά αποστομωτική.....έκαναν έλεγχο λέει και λες αναλήθειες!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking:

Ασχέτως πάντως με το γραφείο και τις μαλακίες που κάνει κατά καιρούς, εδώ μιλάμε για το Ευάκι που πάντα είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς και επειδή την πήρα πάλι πρόσφατα, το μόνο που έχω να πω είναι ότι συνεχίζει να τιμάει τα λεφτά που παίρνει.
Προσωπικά δεν πιστεύω λέξη από την κριτική του τύπου.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
182
Like
23.993
Πόντοι
33.598
Ασχέτως πάντως με το γραφείο και τις μαλακίες που κάνει κατά καιρούς, εδώ μιλάμε για το Ευάκι που πάντα είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς και επειδή την πήρα πάλι πρόσφατα, το μόνο που έχω να πω είναι ότι συνεχίζει να τιμάει τα λεφτά που παίρνει.
Προσωπικά δεν πιστεύω λέξη από την κριτική του τύπου.
Δεν ξέρω αν ο τύπος είναι κάποιο παλιό μέλος, έτσι μου φαίνεται τουλάχιστον, και συμφωνώ σε αυτό που λες για την Εύα, αλλά μην αποκλείεις και τίποτα. Δεν βγήκε σκάρτη ούτε φόλα από 1 κριτική. Στην τελική το ραντεβού δεν έγινε, ίσως να έψαχνε και ο τύπος αφορμή να κάνει μεταβολή λόγω εμφάνισης και αν έμενε να περιέγραφε τα εντελώς αντίθετα.
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
εδώ μιλάμε για το Ευάκι
Προσωπικά δεν πιστεύω λέξη από την κριτική του τύπου.
Κοίτα, αν σου έθιξα την αρραβωνιάρα ας μου το έλεγες νωρίτερα. Κάνε εσύ μια πρόχειρη λίστα με αυτές που έχεις δαγκάσει λαμαρίνα και πες μου «ρε φίλε μη γράφεις αρνητική κριτική για αυτές» να το ξέρω κι εγώ και να μην πληγώνω τα αισθήματα σου. Εντάξει;

Το έγραψα και στην κριτική αλλά μάλλον κάποιοι το προσπέρασαν. Από όσο είδα, η κοπέλα έχει κορμί για αμαρτίες, αλλά η μάπα της για τα δικά μου γούστα είναι Χ. Πώς να το κάνουμε, με το Ρωσοποντιακό κεφάλι, την μύτη και χαρακτηριστικά προσώπου Γεωργιανής / Αμπχάζιας, ε δεν την λες και όμορφη. Ίσως, εάν μπαίνοντας στο δωμάτιο με είχε στις γλύκες και στα χαμόγελα, να είχε κερδίσει εντυπώσεις και ίσως να μην ήμουν τόσο καυστικός στα σχόλιά μου, αλλά με τα μούτρα που με υποδέχτηκε, τη συμπεριφορά της και το υπεροπτικό υφάκι ‘…money first, you go shower…’ δεν μου άφησε περιθώρια.
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Προσωπικά δεν πιστεύω λέξη από την κριτική του τύπου.
Να σου υπενθυμίσω πως για κοπέλα του ίδιου γραφείου εσύ ο ίδιος έχεις γράψει «…λόγος που επέλεξα να κάτσω ήταν ότι δεν ήθελα να δώσω δεύτερο άκυρο στο γραφείο και να μην φανώ ιδιότροπος…». Δηλαδή με λίγα λόγια, ομολογείς πως την πάτησες και πλήρωσες €140 ακόμη κι αν δεν σου άρεσε η κοπέλα μόνο και μόνο για να μην σε κακοχαρακτηρίσει το γραφείο. Κατά τ' άλλα σου κακοφάνηκε η δική μου κριτική που ενώ είδα κάτι που δεν μου άρεσε, προτίμησα να φύγω! Τι να πω. Εις ανώτερα!
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Δεν ξέρω αν ο τύπος είναι κάποιο παλιό μέλος, έτσι μου φαίνεται τουλάχιστον, και συμφωνώ σε αυτό που λες για την Εύα, αλλά μην αποκλείεις και τίποτα. Δεν βγήκε σκάρτη ούτε φόλα από 1 κριτική. Στην τελική το ραντεβού δεν έγινε, ίσως να έψαχνε και ο τύπος αφορμή να κάνει μεταβολή λόγω εμφάνισης και αν έμενε να περιέγραφε τα εντελώς αντίθετα.

Οι φωτογραφίες της είναι κατά το 95% ακριβείς, το παραδέχεται και ο ίδιος στην κριτική του όταν επιλέγει το "ελαφρά επεξεργασμένες αλλά ακριβής" οπότε συνάντησε αυτό που είδε στις φωτογραφίες. Επίσης και το "money first" είναι κάτι απίστευτο διότι έχω πάρει δεκάδες κοπέλες από το συγκεκριμένο γραφείο και ούτε μια δεν μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά, πόσο μάλλον η συγκεκριμένη.
Προσωπικά δεν έχω κατι να κερδίσω ή να χάσω αλλά δεν αντέχω την αδικία.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
182
Like
23.993
Πόντοι
33.598
Οι φωτογραφίες της είναι κατά το 95% ακριβείς, το παραδέχεται και ο ίδιος στην κριτική του όταν επιλέγει το "ελαφρά επεξεργασμένες αλλά ακριβής" οπότε συνάντησε αυτό που είδε στις φωτογραφίες. Επίσης και το "money first" είναι κάτι απίστευτο διότι έχω πάρει δεκάδες κοπέλες από το συγκεκριμένο γραφείο και ούτε μια δεν μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά, πόσο μάλλον η συγκεκριμένη.
Προσωπικά δεν έχω κατι να κερδίσω ή να χάσω αλλά δεν αντέχω την αδικία.

To money first έχει παίξει και σε μένα στις αρχές από ορισμένα κοριτσάκια. Δεν βγαίνει σκάρτη αν το έπραξε σε κάποιον που όπως γράφει και ο ίδιος είχε αχρησιμοποίητο νούμερο. Λογικό το βρίσκω να τα ζήτησε από την αρχή.
Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί έγινε τόσος ντόρος για μια αρνητική κριτική που αν το σκεφτείς περιγράφει μια αρνητική συμπεριφορά στην αρχή και το πιθανότερο να ήταν θετική κριτική αν δεν έφευγε ο τύπος. Επίσης η μπηχτή περί ουσιών δεν καταλαβαίνω που αποσκοπούσε.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
To money first έχει παίξει και σε μένα στις αρχές από ορισμένα κοριτσάκια. Δεν βγαίνει σκάρτη αν το έπραξε σε κάποιον που όπως γράφει και ο ίδιος είχε αχρησιμοποίητο νούμερο. Λογικό το βρίσκω να τα ζήτησε από την αρχή.
Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί έγινε τόσος ντόρος για μια αρνητική κριτική που αν το σκεφτείς περιγράφει μια αρνητική συμπεριφορά στην αρχή και το πιθανότερο να ήταν θετική κριτική αν δεν έφευγε ο τύπος. Επίσης η μπηχτή περί ουσιών δεν καταλαβαίνω που αποσκοπούσε.
βρε γριουλα δεν θυμαμαι ποσες εχω παρη απο το μαγαζι και καμια δεν εχει ζητηση κασερι μπροστα.κ οταν πηγα για πρωτη φορα.για μενα ο τυπος ειναι μουφα.απο το πρωτο μυνημα εχει κ πρωτη κριτηκη.μουνοδουλος αλλου κλονου ειναι,
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
και αν τελευταια το γραφειο δεν μας φερνη τιποτα αξιολογο.δοκιμασμενα σαπια μουνακια.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
Άσε φίλε και γω που φωνάζω για την κοροϊδία που βιώνουμε στα μπουρδελακια της πόλης σε σχέση με την Αθήνα,πέσαν όλοι να με φάνε...
βρε αυτιστικο μας επρηξες του ορχεις με την αθηνα.μπορη να εχει πολλη καλυτερα πουτανακια απο το χωριο μας.αλλα τα δικα σου τα χερακια φτανουν απο μετξυ μεχρις φυλης αντε κ κανα στουντιο.για παραπανω δυσκολα. :happy: :happy:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.217
Πόντοι
35.697
βρε αυτιστικο μας επρηξες του ορχεις με την αθηνα.μπορη να εχει πολλη καλυτερα πουτανακια απο το χωριο μας.αλλα τα δικα σου τα χερακια φτανουν απο μετξυ μεχρις φυλης αντε κ κανα στουντιο.για παραπανω δυσκολα. :happy: :happy:
Γιατί μίλησα για κάτι περισσότερο?
Τουλάχιστον εσύ τα ξέρεις από πρώτο χέρι αυτά που λέω,διαφωνείς κάπου?
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
Γιατί μίλησα για κάτι περισσότερο?
Τουλάχιστον εσύ τα ξέρεις από πρώτο χέρι αυτά που λέω,διαφωνείς κάπου?
δεν διαφωνο βρε αμεα.αλλα εχει πολυ ποιο καλυτερα μωρακια στην αθηνα που για εμας ειναι απογορευμενα.επειδη παμε για πηδημα κ μονο εκει κ που προβασημα ειναι μονο περοιοχη μεταξυ μεταχι κ φυλης.που ειναι τα ερασιτεχνικα της αθηνας.κ δεν μπορουμε για παραπανω λογο εξωδον.
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη κορασίδα από αύριο στη συμπρωτεύουσα!
Έψαξα, έψαξα, αλλά δε βρήκα κάτι να έχει γραφτεί για την πάρτη της στο BOU.
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής κάτι παραπάνω?
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
βρε γριουλα δεν θυμαμαι ποσες εχω παρη απο το μαγαζι και καμια δεν εχει ζητηση κασερι μπροστα.κ οταν πηγα για πρωτη φορα.
Και σ' εμένα έχει τύχει να τα ζητήσουν μπροστά.. δεν μου φαίνεται παράξενο αυτό.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Η πρωτη κριτικη ενος νεου μελους,παντα χαρακτηριζεται suspicious,
ιδιως οταν ειναι αποθεωτικη η καταγγελτικη προς μια κοπελα..

Και ετσι θα χαρακτηρισουμε και αυτην..
Ιδιως οταν ο συγκεκριμενος εδω και τοσες μερες που
ειναι μελος δεν εχει ποσταρει τιποτα αλλο παρα μονο
για το συγκεκριμενο περιστατικο..

Περιμενουμε την μελλοντικη του συνεισφορα στο ΜΠΟΥ,
για να βγαλουμε ασφαλεστερα συμπερασματα..

Αυτα τα ολιγα απο μενα..
 

nickolas_a

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
233
Πόντοι
281

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.217
Πόντοι
35.697
Η πρωτη κριτικη ενος νεου μελους,παντα χαρακτηριζεται suspicious,
ιδιως οταν ειναι αποθεωτικη η καταγγελτικη προς μια κοπελα..

Και ετσι θα χαρακτηρισουμε και αυτην..
Ιδιως οταν ο συγκεκριμενος εδω και τοσες μερες που
ειναι μελος δεν εχει ποσταρει τιποτα αλλο παρα μονο
για το συγκεκριμενο περιστατικο..

Περιμενουμε την μελλοντικη του συνεισφορα στο ΜΠΟΥ,
για να βγαλουμε ασφαλεστερα συμπερασματα..

Αυτα τα ολιγα απο μενα..

Εσύ καλύτερα κράτα ουδέτερη στάση και μη δείχνεις με ποιο μέρος είσαι τόσο φανερά...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μπάζοκατάσταση και σήμερα  :headbang:
Τίποτε καλό να ξεδώσουμε  :takethis:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom