Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
εγω 2 φορες που ψωνισα απ το εν λογω, ευτυχως καλα ηταν τα πραγματα. Ισχυει ομως οτι λες
3 φορες που πηρα απο το γραφειο αυτο το πραμα ειδα χρονακια παραπανω και κιλακια ανεβασμενα.συν τα εχτρα που ζητανε και τιμη παει στα 220.
 

vokolosm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
98
Πόντοι
0
Κασκαντεριλικι στην Valeria, ότι βλέπετε στις φώτο. Στήθος συλικονη(καλή δουλειά) ,  ψηλή κορμαρα(με λίγα σπυράκια στην πλάτη). Αγγλικα καθόλου,στο σεξ αματουρ και δεν κάνει cif, cim. Θα ακολουθήσει και κριτική αλλά αύριο. Ελπίζω να βοήθησα.
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.934
Πόντοι
9.591
Κασκαντεριλικι στην Valeria, ότι βλέπετε στις φώτο. Στήθος συλικονη(καλή δουλειά) ,  ψηλή κορμαρα(με λίγα σπυράκια στην πλάτη). Αγγλικα καθόλου,στο σεξ αματουρ και δεν κάνει cif, cim. Θα ακολουθήσει και κριτική αλλά αύριο. Ελπίζω να βοήθησα.
 

Δεν κανει γενικα?Γτ τα εχει σαν εξτρα το λεω...
 

vokolosm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
98
Πόντοι
0
Το έχει στα έξτρα αλλά δεν κάνει.
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.934
Πόντοι
9.591
Το έχει στα έξτρα αλλά δεν κάνει.

Το ενα γραφειο δλδ φερνει μεγαλοκοπελες και το αλλο συνεχιζει να μην ξερει τι υπηρεσιες κανουν οι κοπελες του...Ωραια πραγματα....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.934
Πόντοι
9.591
Δεν φταίει η κοπέλα,το πρακτορείο μαλακίζεται  :jerking:
Βάζουν copy paste τις ίδιες υπηρεσίες σε όλες κι ότι βρέξει ας κατεβάσει  :booty:

Ναι παρομιο ειχε γινει και με μενα με αλλη κοπελα...και ειπαν οτι βαζουν οτι υπηρεσιες τους λεει η κοπελα.τουλαχιστον κουτοπονηρη συμπεριφορα.ετσι και αλλιως προσωπικα τους εχω απο μια κιτρινη καρτα.στην δευτερη εχει τιμωρια για ενα διαστημα.Τωρα θα μου πεις χεστηκαν αλλα τι να κανουμε...
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
Ναι παρομιο ειχε γινει και με μενα με αλλη κοπελα...και ειπαν οτι βαζουν οτι υπηρεσιες τους λεει η κοπελα.τουλαχιστον κουτοπονηρη συμπεριφορα.ετσι και αλλιως προσωπικα τους εχω απο μια κιτρινη καρτα.στην δευτερη εχει τιμωρια για ενα διαστημα.Τωρα θα μου πεις χεστηκαν αλλα τι να κανουμε...
ειναι αυτο που ειπα βαζει αυτογκολ μονο του το γραφειο. :happy: :happy:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
Και την πληρώνουν οι πελάτες  :-
δεν παει αλλιως.παντα θα υπαρχουν πελατες που θα εχουν μεγαλες γκαβλες και θα περνανε.οχι οτι δεν το εκανα κ εγω αφου αλλα εβλεπα σε φοτο κ υπηρεσιες κ αλλα με κοπανουσαν.δες τελευταια κριτικη με τανια κ θα καταλαβης.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
δεν παει αλλιως.παντα θα υπαρχουν πελατες που θα εχουν μεγαλες γκαβλες και θα περνανε.οχι οτι δεν το εκανα κ εγω αφου αλλα εβλεπα σε φοτο κ υπηρεσιες κ αλλα με κοπανουσαν.δες τελευταια κριτικη με τανια κ θα καταλαβης.

κατι που θα προτεινα ως λυση. Ξερουμε οτι πολλοι διαβαζουν αλλα δεν γραφουν οπως δεν γραφουν ουτε και κριτικες. Οποτε σταματαμε κι εμεις τις κριτικες και ενημερωνουμε ο ενας τον αλλον μεσω προσωπικων μηνυματων. Ετσι δε θα ειμαστε εμεις οι βλακες που κανουν κασκαντεριλικια για να ενημερωνονται οι αλλοι που δεν κανουν καν τον κοπο να γραψουν μια δυο γραμμες. Ξερουμε πολυ καλα οτι δυσκολα ερχονται τα φραγκα και δεν θελουμε να τα σπαταλαμε σε φολες. Αποψη μου αυτο, αν θελετε πειτε κι εσεις τη γνωμη σας.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
49
Like
5.442
Πόντοι
5.646


Εχουμε τπτ για καμια απο τις 2?Δεν βρηκα προφίλ αλλα για την δευτερη καναδυο παικτες εγραψαν οτι ειναι ομορφη αλλα ετσι κ ετσι υπηρεσίες...
Η Μιλάνα που κάνει τα ραντεβού της, ξέρουμε?
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Δωσε κ αλλες πληροφορίες αδερφε.Πηγες?εκατσες?
Όχι δεν πήγα γιατί όπως προανέφερα είναι πολύ άβολα.. Προξ. Κορομηλά...
Μόνο με μηχανή ή taxi...Θα το προσπαθήσω και αν πάω θα ενημερώσω καθώς φαίνεται πολύ ωραίο μωρό..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom