Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Για μιλφ χοντρή είναι μήπως ;
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Επίσης... Συνεύρεση με την Chloe...
Δυό λόγια θα πω για την κοπέλα και τα υπόλοιπα στην κριτική...

Πριν απ' αυτό όμως, θέλω να επισημάνω 2 θέματα. Θέμα 1: Η κοπέλα δεν κλείνει μπούτι. Με το ζόρι κλείστηκε το ραντέβου. Αναρωτιέμαι.. τόσος κόσμος που πέρασε μέχρι σήμερα σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, κανείς δεν είνσι μέλος στο bou να γράψει δυο λόγια;!
Θέμα 2: Παρότι η επίγευση ήταν θετική, τα 200 είναι πολλά. Σε συνδυασμό με τη δουλειά που έχει η κοπέλα και μάλλον το εν λόγω γραφείο εν γένει, οι τιμές δεν πρόκειται να πέσουν -δυστυχώς- ποτέ. Ούτε στο γραφείο αυτό, αλλά ούτε και στα υπόλοιπα. Ίσως θα πρέπει να περιορίσουμε την γκρίνια μας για τα ποσά που ζητάνε και περιοριστούμε στην αστείρευτη διεκδίκηση των υπηρεσιών που προσφέρονται ανά κοπέλα...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Οι υπηρεσίες δυστυχώς δεν είναι εξασφαλισμένες σ'αυτή τη δουλειά.
Μπορεί να τύχει να πάρεις καλύτερη εξυπηρέτηση από φθηνότερη κοπέλα και το αντίστροφο  :S Δεν είναι θέμα χρημάτων σίγουρα, πολλά παίζουν ρόλο και πολλοί οι παράγοντες, ενίοτε και αστάθμητοι.
Πιστεύω ότι αυτό είναι πάντοτε ρίσκο.  :rolleyes:
Όσο για το 200άρι... όποιος έχει ας τα δίνει, δικαίωμα του να πιάνεται κορόιδο  :dunno:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Σχετικά με την Chloe...
Με την κοπέλα αγαπηθήκαμε! Συστήνεται αναμφίβολα για αγαπούληδες! Ωστόσο, ανεβάζει στροφές, αλλά με κόφτες. Με τίποτα για κάποιον που αναζητά pse καταστάσεις.
Οι φωτογραφίες πολύ κοντά στην πραγματικότητα και όχι όπως οι φωτογραφίες των κοριτσιών του κλάμπ. Η κυριότερη επεξεργασία των φώτο εστιάζεται στους γλουτούς, οι οποίοι είναι πιο πεσμένοι στην πραγματικότητα και γενικά δεν είναι τόσο γυμνασμένη όσο φαίνεται.
Στα του αγώνα, όσο περνάει η ώρα ανοίγεται περισσότερο. Φιλιά δίνει φουλ και με γλώσσα. Αρκετά καλή πίπα με παιχνίδια της γλώσσας. Δεν δέχεται δάχτυλα πουθενά. Ξέρει να γαμιέται και δείχνει να το απολαμβάνει!

Epic fail: Πίπα με προφυλακτικό, εξαιτίας του ότι ήμουν ήδη πολύ βρεγμένος είπε!  :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σχετικά με την Chloe...
Με την κοπέλα αγαπηθήκαμε! Συστήνεται αναμφίβολα για αγαπούληδες! Ωστόσο, ανεβάζει στροφές, αλλά με κόφτες. Με τίποτα για κάποιον που αναζητά pse καταστάσεις.
Οι φωτογραφίες πολύ κοντά στην πραγματικότητα και όχι όπως οι φωτογραφίες των κοριτσιών του κλάμπ. Η κυριότερη επεξεργασία των φώτο εστιάζεται στους γλουτούς, οι οποίοι είναι πιο πεσμένοι στην πραγματικότητα και γενικά δεν είναι τόσο γυμνασμένη όσο φαίνεται.
Στα του αγώνα, όσο περνάει η ώρα ανοίγεται περισσότερο. Φιλιά δίνει φουλ και με γλώσσα. Αρκετά καλή πίπα με παιχνίδια της γλώσσας. Δεν δέχεται δάχτυλα πουθενά. Ξέρει να γαμιέται και δείχνει να το απολαμβάνει!

Epic fail: Πίπα με προφυλακτικό, εξαιτίας του ότι ήμουν ήδη πολύ βρεγμένος είπε!  :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:
Τι βρεγμένος;  :think:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Οι υπηρεσίες δυστυχώς δεν είναι εξασφαλισμένες σ'αυτή τη δουλειά.
Μπορεί να τύχει να πάρεις καλύτερη εξυπηρέτηση από φθηνότερη κοπέλα και το αντίστροφο  :S Δεν είναι θέμα χρημάτων σίγουρα, πολλά παίζουν ρόλο και πολλοί οι παράγοντες, ενίοτε και αστάθμητοι.
Πιστεύω ότι αυτό είναι πάντοτε ρίσκο.  :rolleyes:
Όσο για το 200άρι... όποιος έχει ας τα δίνει, δικαίωμα του να πιάνεται κορόιδο  :dunno:
Εννοείται πως είναι ρίσκο. Ωστόσο, προσωπικά, έχω περάσει καλύτερα σε γενικές γραμμές με μεγαλύτερο αντίτιμο από τα 140 που ζητάει συνήθως το κλαμπ. Δεν ξέρω αν έτυχε ή πέτυχε...  :undecided:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Προσπερματικά υγρά εννοώ
Έλα ρε...  :S
Εννοείται πως είναι ρίσκο. Ωστόσο, προσωπικά, έχω περάσει καλύτερα σε γενικές γραμμές με μεγαλύτερο αντίτιμο από τα 140 που ζητάει συνήθως το κλαμπ. Δεν ξέρω αν έτυχε ή πέτυχε...  :undecided:
Με τις πατσαβούρες που φέρνει το κλαμπ δεν απορώ...
Απλώς από την εμπειρία μου νομίζω ότι δεν είναι θέμα χρημάτων μόνο  :woldman:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σελίνα λέει στην κριτική ''στεγνή'' και λυσσάρα ....όπως μου αρέσει αλλά και εγώ στεγνός πια ...από Φλεβάρη αν μείνει ...
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom