Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
183
Like
24.060
Πόντοι
33.598
Πάλι θείτσες και πατσόχοντρες μαζεύτηκαν, άντε στο διάολο όλες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Deggial

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2017
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Κι όμως φίλε,όλες δουλεύουν... Τελικά έχει πολλούς σαβουρογάμηδες στο χωριό μας  :S

Δεν έχω εμπειρία με τη συγκεκριμένη κοπέλα και δε με τραβάνε οι φωτογραφίες της ιδιαίτερα (όσο άλλων κοριτσιών) για να τη δοκιμάσω, αλλά τέτοια σχόλια είναι τουλάχιστον άκυρα. Είναι σαβουρογάμης κάποιος δηλαδή, επειδή μπορεί να του αρέσει μια κοπέλα, που δεν αρέσει σε σένα; Η ομορφιά είναι κάτι τελείως υποκειμενικό. Με το ίδιο σκεπτικό θα μπορούσε να αποκαλέσει κάποιος και εσάς σαβουρογάμηδες, επειδή γουστάρετε μια άλλη γκόμενα που δε γουστάρει ο ίδιος. Γούστα είναι αυτά μάγκες, μην κάνετε τέτοιους χαρακτηρισμούς.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Φίλος εδώ αγοράζουμε,δεν είναι θέμα αρεσκείας μόνο.Εάν μας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες κι εσύ συμφωνείς μ'αυτό τότε τι να πω... είμαστε άξιοι της μοίρας μας  :dunno:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Δεν έχω εμπειρία με τη συγκεκριμένη κοπέλα και δε με τραβάνε οι φωτογραφίες της ιδιαίτερα (όσο άλλων κοριτσιών) για να τη δοκιμάσω, αλλά τέτοια σχόλια είναι τουλάχιστον άκυρα. Είναι σαβουρογάμης κάποιος δηλαδή, επειδή μπορεί να του αρέσει μια κοπέλα, που δεν αρέσει σε σένα; Η ομορφιά είναι κάτι τελείως υποκειμενικό. Με το ίδιο σκεπτικό θα μπορούσε να αποκαλέσει κάποιος και εσάς σαβουρογάμηδες, επειδή γουστάρετε μια άλλη γκόμενα που δε γουστάρει ο ίδιος. Γούστα είναι αυτά μάγκες, μην κάνετε τέτοιους χαρακτηρισμούς.

Αν και ακολουθείς τη σελίδα τόσα χρονια(όπως λες)Που είσαι χαμένος τόσα χρόνια ρε τυπε?
Ξαφνικά είπες να εμφανιστείς να πεις μια αντίθετη γνωμη(μπούρδα για μενα)και θίχτηκες που κατά βάση εδώ πάνω έχουμε μπάζα και τις κραζουμε?
Για πες μας δλδ για σένα ποιες είναι οι καλές για να καταλάβουμε και το γούστο σου δλδ..

Υ.γ ελπίζω να μην κάνεις 6 μήνες για το δεύτερο σου μήνυμα
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
183
Like
24.060
Πόντοι
33.598
Αν και ακολουθείς τη σελίδα τόσα χρονια(όπως λες)Που είσαι χαμένος τόσα χρόνια ρε τυπε?
Ξαφνικά είπες να εμφανιστείς να πεις μια αντίθετη γνωμη(μπούρδα για μενα)και θίχτηκες που κατά βάση εδώ πάνω έχουμε μπάζα και τις κραζουμε?
Για πες μας δλδ για σένα ποιες είναι οι καλές για να καταλάβουμε και το γούστο σου δλδ..

Υ.γ ελπίζω να μην κάνεις 6 μήνες για το δεύτερο σου μήνυμα
Πρέπει πρώτα να εγκριθεί το σχόλιο. Μη βιάζεσαι.
 

Deggial

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2017
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Αν και ακολουθείς τη σελίδα τόσα χρονια(όπως λες)Που είσαι χαμένος τόσα χρόνια ρε τυπε?
Ξαφνικά είπες να εμφανιστείς να πεις μια αντίθετη γνωμη(μπούρδα για μενα)και θίχτηκες που κατά βάση εδώ πάνω έχουμε μπάζα και τις κραζουμε?
Για πες μας δλδ για σένα ποιες είναι οι καλές για να καταλάβουμε και το γούστο σου δλδ..

Υ.γ ελπίζω να μην κάνεις 6 μήνες για το δεύτερο σου μήνυμα

Ωπα ρε τύπε, για ξεφόρτωσε λίγο μαγκιά, γιατί δε με ξέρεις κιόλας. Πρώτον, ναι τη σελίδα την ακολουθώ εδώ και πάρα πολλά χρόνια, αλλά πρόσφατα επέλεξα να κάνω και εγώ ένα προφίλ για να γράφω την άποψη μου. Τότε μου καύλωσε, τότε έγινα μέλος, που είναι το παράξενο;
Δεύτερον, δε μπορεί ο καθένας να συμφωνεί με τη δική σου άποψη ή την άποψη του καθενός εδώ μέσα, τι να κάνουμε δηλαδή. Εσύ θεωρείς την άποψή μου μπούρδα, εγώ θεωρώ τη δική σου μπούρδα, έτσι είναι αυτά. Δημοκρατία έχουμε (μέχρι στιγμής τουλάχιστον), ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφέρει άποψη.
Το ποιες μου αρέσουν εμένα είναι δική μου δουλειά. Και σου ξαναλέω, τη συγκεκριμένη κοπέλα ούτε τη γνωρίζω, ούτε και με τραβάει εμφανισιακά για να την πάρω. Ήταν απλώς η αφορμή για να πω αυτό που πιστεύω, γιατί ποτέ δε θα χαρακτηρίσω σαβουρογάμη κάποιον, επειδή έχει διαφορετικό γούστο από μένα. Μάθε να δέχεσαι και κάτι διαφορετικό από αυτό που υποστηρίζεις, δεν είσαι εσύ σωστός και ο άλλος λάθος.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ωπα ρε τύπε, για ξεφόρτωσε λίγο μαγκιά, γιατί δε με ξέρεις κιόλας. Πρώτον, ναι τη σελίδα την ακολουθώ εδώ και πάρα πολλά χρόνια, αλλά πρόσφατα επέλεξα να κάνω και εγώ ένα προφίλ για να γράφω την άποψη μου. Τότε μου καύλωσε, τότε έγινα μέλος, που είναι το παράξενο;
Δεύτερον, δε μπορεί ο καθένας να συμφωνεί με τη δική σου άποψη ή την άποψη του καθενός εδώ μέσα, τι να κάνουμε δηλαδή. Εσύ θεωρείς την άποψή μου μπούρδα, εγώ θεωρώ τη δική σου μπούρδα, έτσι είναι αυτά. Δημοκρατία έχουμε (μέχρι στιγμής τουλάχιστον), ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφέρει άποψη.
Το ποιες μου αρέσουν εμένα είναι δική μου δουλειά. Και σου ξαναλέω, τη συγκεκριμένη κοπέλα ούτε τη γνωρίζω, ούτε και με τραβάει εμφανισιακά για να την πάρω. Ήταν απλώς η αφορμή για να πω αυτό που πιστεύω, γιατί ποτέ δε θα χαρακτηρίσω σαβουρογάμη κάποιον, επειδή έχει διαφορετικό γούστο από μένα. Μάθε να δέχεσαι και κάτι διαφορετικό από αυτό που υποστηρίζεις, δεν είσαι εσύ σωστός και ο άλλος λάθος.
Καλά έκανες και είπες αυτό που πιστεύεις.Το ίδιο έκανα κι εγώ όμως.Γνώμη σου και γνώμη μου.Άλλωστε κι εγώ σαβουρογάμης έχω διατελέσει στο παρελθόν πολλάκις,όπως οι περισσότεροι από μας  :cheesy:
Το λέω με την ευρεία έννοια της λέξης που χαρακτηρίζει το εμπόρευμα που διατίθεται,κι όχι τους πελάτες.Μου κάνει εντύπωση πάντως που έσπασες τη χρόνια σιωπή σου για αυτό που είπα.  :think:
 

Deggial

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2017
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Καλά έκανες και είπες αυτό που πιστεύεις.Το ίδιο έκανα κι εγώ όμως.Γνώμη σου και γνώμη μου.Άλλωστε κι εγώ σαβουρογάμης έχω διατελέσει στο παρελθόν πολλάκις,όπως οι περισσότεροι από μας  :cheesy:
Το λέω με την ευρεία έννοια της λέξης που χαρακτηρίζει το εμπόρευμα που διατίθεται,κι όχι τους πελάτες.Μου κάνει εντύπωση πάντως που έσπασες τη χρόνια σιωπή σου για αυτό που είπα.  :think:

Αρκετές φορές διαφωνώ με διάφορες απόψεις που διαβάζω εδώ μέσα, απλώς μέχρι πριν κάποιους μήνες δεν είχα προφίλ για να απαντήσω και δεν καιγόμουν κιόλας. Τώρα που έχω, απλά έτυχε να απαντήσω στο δικό σου σχόλιο, θα με δεις στο μέλλον να απαντάω και σε άλλα :p
Δεν έχω τίποτα προσωπικό με σένα φυσικά και καταλαβαίνω και τι εννοείς, απλώς θεωρώ το "σαβουρογάμης" πολύ έντονο χαρακτηρισμό. Εντάξει και εμένα δε μου αρέσουν κάποιες κοπέλες που έρχονται, αλλά σε κάποιους μπορεί να αρέσουν, γούστα είναι αυτά. Τέλος πάντων, ας το κλείσουμε εδώ το θέμα, ο καθένας έχει την άποψή του, λογικό και σεβαστό.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Ωπα ρε τύπε, για ξεφόρτωσε λίγο μαγκιά, γιατί δε με ξέρεις κιόλας. Πρώτον, ναι τη σελίδα την ακολουθώ εδώ και πάρα πολλά χρόνια, αλλά πρόσφατα επέλεξα να κάνω και εγώ ένα προφίλ για να γράφω την άποψη μου. Τότε μου καύλωσε, τότε έγινα μέλος, που είναι το παράξενο;
Δεύτερον, δε μπορεί ο καθένας να συμφωνεί με τη δική σου άποψη ή την άποψη του καθενός εδώ μέσα, τι να κάνουμε δηλαδή. Εσύ θεωρείς την άποψή μου μπούρδα, εγώ θεωρώ τη δική σου μπούρδα, έτσι είναι αυτά. Δημοκρατία έχουμε (μέχρι στιγμής τουλάχιστον), ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφέρει άποψη.
Το ποιες μου αρέσουν εμένα είναι δική μου δουλειά. Και σου ξαναλέω, τη συγκεκριμένη κοπέλα ούτε τη γνωρίζω, ούτε και με τραβάει εμφανισιακά για να την πάρω. Ήταν απλώς η αφορμή για να πω αυτό που πιστεύω, γιατί ποτέ δε θα χαρακτηρίσω σαβουρογάμη κάποιον, επειδή έχει διαφορετικό γούστο από μένα. Μάθε να δέχεσαι και κάτι διαφορετικό από αυτό που υποστηρίζεις, δεν είσαι εσύ σωστός και ο άλλος λάθος.

Δεν είπα κάτι αντίθετο απ'αυτά που γράφεις,το θέμα είναι ότι εσύ ξέρεις τις δικές μας γνώμες και απόψεις για τις κοπέλες και γράφεις εκ του ασφαλούς,πες μας και μας όμως ποιες σου αρέσουν για να έχουμε μια ξεκάθαρη εικόνα για σένα,γιατί η τελευταία κριτική σου είναι πριν 6 μήνες!!!
 

Deggial

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2017
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
Δεν είπα κάτι αντίθετο απ'αυτά που γράφεις,το θέμα είναι ότι εσύ ξέρεις τις δικές μας γνώμες και απόψεις για τις κοπέλες και γράφεις εκ του ασφαλούς,πες μας και μας όμως ποιες σου αρέσουν για να έχουμε μια ξεκάθαρη εικόνα για σένα,γιατί η τελευταία κριτική σου είναι πριν 6 μήνες!!!

Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω, ότι δεν έχει σημασία ποιες αρέσουν σε σένα και σε μένα. Γούστα του καθενός είναι αυτά. Απλώς αν εσύ γράψεις μια κριτική αύριο για μια κοπέλα που σου άρεσε και εγώ δεν τη βρίσκω ωραία, δε θα σε αποκαλέσω σαβουρογάμη. Σου είπα, και εμένα αρκετές κοπέλες που βλέπω δε μου αρέσουν, αλλά δε μου φαίνεται παράξενο να αρέσουν σε κάποιους. Δε σου φέρανε και την Γεωργία Βασιλειάδου.
Όσο για τις κριτικές, δεν έχω σκοπό να γράφω για κάθε κοπέλα που συναντάω. Κάπου κάπου θα γίνεται και αυτό. Σε λίγες μέρες θα προσθέσω νέα κριτική, αν έχεις περιέργεια να δεις τι μου αρέσει :cheesy:
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
Δεν είπα κάτι αντίθετο απ'αυτά που γράφεις,το θέμα είναι ότι εσύ ξέρεις τις δικές μας γνώμες και απόψεις για τις κοπέλες και γράφεις εκ του ασφαλούς,πες μας και μας όμως ποιες σου αρέσουν για να έχουμε μια ξεκάθαρη εικόνα για σένα,γιατί η τελευταία κριτική σου είναι πριν 6 μήνες!!!
μπορεί να μην έχει λεφτά για να γαμήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom