Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Συνάντηση με Κερρυ απο Club ....θα γραψω κριτικη ...θετικές εντυπώσεις
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Μένω κολλημένος στην οθόνη,προβλέπω πολύ σύντομα να σκάνε οι πρώτες κριτικές από τους (αντικειμενικούς πάντοτε) εκπτωσάκηδες οι οποίοι προσφέρουν ΣΩΣΤΗ ΠΟΙΟΤΙΚΗ κ ΑΛΗΘΙΝΗ ενημέρωση(που έλεγε και μία ψυχή) οι οποίοι θα τις βγάλουν μουνάρες-θεές-θεογκόμενες όλες τούς..


Επειδη μαλλον προς εμενα απευθυνεσαι. Μια φορα ειχα παρει εκπτωση απο ενα γραφειο. Και στο ειχα εκμηστυρευτει κιολας παρολα αυτα εσυ σαν ρουφιανακι που εισαι αμεσως κλαφτηκες στο ατομο που μου εκανε το κονε. Καλυτερα να προσεχεις τι λες. Ουτε μουναρα ειπα την αθηνα ουτε παπαριες. Εγραψα ακριβως οπως περασα και συμφωνησα με τον σιθ γιαυτα που εγραψε και αυτος για το κοριτσι. Και η περιγραφη της κοπελας ειναι ακριβεστατη και οι υπηρεσιες της το ιδιο. Αν δεν περνουσα καλα η αν ηταν κακασχημη πιστεψε με θα το εγραφα και ας μου καναν και δωρο το γαμησι. Τωρα αν εσυ εισαι κακοπροαιρετος και ξερολας δεν χρειαζεται να το λες με τοση ποια σιγουρια.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Επειδη μαλλον προς εμενα απευθυνεσαι. Μια φορα ειχα παρει εκπτωση απο ενα γραφειο. Και στο ειχα εκμηστυρευτει κιολας παρολα αυτα εσυ σαν ρουφιανακι που εισαι αμεσως κλαφτηκες στο ατομο που μου εκανε το κονε. Καλυτερα να προσεχεις τι λες. Ουτε μουναρα ειπα την αθηνα ουτε παπαριες. Εγραψα ακριβως οπως περασα και συμφωνησα με τον σιθ γιαυτα που εγραψε και αυτος για το κοριτσι. Και η περιγραφη της κοπελας ειναι ακριβεστατη και οι υπηρεσιες της το ιδιο. Αν δεν περνουσα καλα η αν ηταν κακασχημη πιστεψε με θα το εγραφα και ας μου καναν και δωρο το γαμησι. Τωρα αν εσυ εισαι κακοπροαιρετος και ξερολας δεν χρειαζεται να το λες με τοση ποια σιγουρια.

Εγω δεν ειδα πουθενα να γραφει το ονομα η το νικ σου!!!
Δεν αρπαζονται αυτοι που κανουν τους προμοτορες και αρπαζεσαι εσυ?
Κουλαρε..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Εγω δεν ειδα πουθενα να γραφει το ονομα η το νικ σου!!!
Δεν αρπαζονται αυτοι που κανουν τους προμοτορες και αρπαζεσαι εσυ?
Κουλαρε..
Για μενα και τον σιθ λεει τυπε. Δεν ειμαστε χαζοι.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015

Αυτή στο μισάωρο δεν κάνει ακα πίπα δηλαδή;

Κανει δεν κανει οι φωτος της μου δημιουργουν υποψιες οτι παιζει να ηταν βανεσσος. Οπου βλεπω σιλικονατα βυζια και τετοιου ειδους φωτογραφησεις με την φατσα να μην φαινεται φοβαμαι. Σαφως και μπορει να πεφτω εξω. Αλλα πιπα με καποτα ξενερωμα σε αυτα τα λεφτα
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
182
Like
23.989
Πόντοι
33.598
Ο Αφροδίτας πού πήγε; Τζάμπα διαφήμιση έκανε χθες; :think: :think: :think:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Κανει δεν κανει οι φωτος της μου δημιουργουν υποψιες οτι παιζει να ηταν βανεσσος. Οπου βλεπω σιλικονατα βυζια και τετοιου ειδους φωτογραφησεις με την φατσα να μην φαινεται φοβαμαι. Σαφως και μπορει να πεφτω εξω. Αλλα πιπα με καποτα ξενερωμα σε αυτα τα λεφτα
Αφού λέει πίπα χωρίς καπότα γιατί λές με καπότα;  :think:
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Μαγκες εχω φάει παπάρα αλλα πάλι με ξύνει να την πατήσω....

υπαρχει περιπτωση να ερθει αυτή?
την άλλη φορα μου ηρθε ενας λυκος μαυρος και σκοτωθήκαμε και την εδιωξα..βεβαια εφαγα τζαμπα την παπαρα 30 ευρω από το ξενοδοχειο για το δωματιο
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Μαγκες εχω φάει παπάρα αλλα πάλι με ξύνει να την πατήσω....

υπαρχει περιπτωση να ερθει αυτή?
την άλλη φορα μου ηρθε ενας λυκος μαυρος και σκοτωθήκαμε και την εδιωξα..βεβαια εφαγα τζαμπα την παπαρα 30 ευρω από το ξενοδοχειο για το δωματιο
σύντροφε πας καλα;;; εννοειτε και η αδερφη της δωρο ....  :idiot: :idiot:
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Μαγκες εχω φάει παπάρα αλλα πάλι με ξύνει να την πατήσω....

υπαρχει περιπτωση να ερθει αυτή?
την άλλη φορα μου ηρθε ενας λυκος μαυρος και σκοτωθήκαμε και την εδιωξα..βεβαια εφαγα τζαμπα την παπαρα 30 ευρω από το ξενοδοχειο για το δωματιο

Ολες fake ειναι φιλε.μην το ψαχνεις καν.
 

Arxaion85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
280
Συνάντηση με πριν από 5-6 μέρες.
Δεν θα προσθέσω κάτι καινούριο σε όσα έχουν γραφτεί. Εξαιρετική σε όλα της! Για όποιον ασχολείται με το σπορ νομίζω δεν πρέπει να λείπει από το παλμαρέ του.

ΥΓ. Ξηγήθηκε και με ενημέρωσε ότι είμαι blacklisted στο en, ντεμέκ για ακύρωση ραντεβού αρχές του 16 κάτι που ούτε καν θυμάμαι να έχει συμβεί. Βέβαια από τότε έχω κάνει booking χωρίς πρόβλημα αρκετές φορές. WTF!!??
:hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αντε τυχερούληδες... επιστροφή της Αντριάννας βλέπω... να δούμε θα ξανακατέβει κι Αθήνα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom