Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
φιλε
διαβασε κριτικες για μαρινα60
το αποκορυφωμα οσων χρειαζονται ψυχιατρειο
δες τι μεσο ορο εχει εμφανιση(προσωπο) το γκρεμλιν

γαμησε τα

εγω στηριζομαι μονο σε κριτικες ατομων που οταν παιρνω καποια καριολα ταιριαζουνε ακριβως τα οσα ειπανε

προσωπικα ο Jack Skellington γραφει για εμενα με διαφορα τις καλυτερες κριτικες και τα λεει παντα οπως ειναι τα πραγματα

Ναι εχω μαθει για Μαρινα απο εμπιστο φιλο οτι δεν βλεπεται
Και οποιον βρει στο ασανσερ στο Λακομπα,του ορμαει!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Καλησπέρα
Υπάρχει μία πολύ μεγάλη διαφορά μεταξύ μαυρίσματος καλοκαιριού και γυφταριου...

φίλε αφού πήγες μαζί της θα είδες τη διαφορά στο χρώμα από το μαγιό
Οι γύφτοι έχουν ομοιόμορφο χρώμα
Την έχω πατήσει έτσι με την Ερατώ, όταν ήρθε απο Αθήνα και βρεθήκαμε . Δεν ήταν και μαύρη αλλά τσιγγάνα μπορεί....
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Ναι εχω μαθει για Μαρινα απο εμπιστο φιλο οτι δεν βλεπεται
Και οποιον βρει στο ασανσερ στο Λακομπα,του ορμαει!

προσωπικα ειναι οτι πιο ασχημο εχω συναντησει σε call-girl

μαυρη σακουλα μονο
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Άσε πραγματικά...εγώ έκανα το λάθος και πήγα και μπάζωσα.Σχολίασα αλλά δεν έγραψα κριτική γιατί είμαι αυλικός και δεν κάνει... :grin:
"αυλικος"ωραία διατύπωση έκανες Sith!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
182
Like
23.971
Πόντοι
33.598
Μόνο που δεν είναι δική του... Σωστό, mallias?  ;)
Ήρθε λοιπόν η ώρα να το συζητήσουμε. Κατά τη δική μου αντίληψη λοιπόν αυλικός είναι κάποιος ο οποίος έχει μια διαφορετική σχέση με κάποιο γραφείο σε σχέση με έναν απλό πελάτη. Δεν αποκομίζει άμμεσα κέρδη, δηλαδή λεφτά αλλά επωφελείται έμμεσα και όλοι καταλαβαίνουμε τί εννοώ. Προφανώς και τον χρησιμοποίησα ως υποτιμητικό χαρακτηρισμό αφού ότι γίνεται είναι εν κρυπτώ γιατί κατα βάθος και οι ίδιος γνωρίζει ότι αυτό που γίνεται δεν είναι ας πούμε "ηθικό". Ευθύνη βέβαια έχουν και όσοι άρπαξαν την τρομερή "ευκαιρία" από τα μαλλιά....Ο εμφανής ενθουσιασμός τους στις κριτικές που έγραψαν μετά δεν μπορεί να κρυφτεί.
Και τί σε νοιάζει εσένα ρε μαλάκα, θα ρωτήσετε;
Ειλικρινά δεν μου καίγεται καρφί, ενήλικες είμαστε και είμαστε υπεύθυνοι για ότι κάνουμε και ότι αντιλαμβανόμαστε ως σωστό και πράτουμε.

Απλά να, όταν ο αυλικός του γραφείου μαθαίνει από άτομα του γραφείου λεπτομέρειες για μένα ως πελάτη, είναι πλέον και δική μου υπόθεση.
Γιατί δυστυχώς ένα γραφείο αποδείχτηκε αναξιόπιστο στον σημαντικότερο τομέα στο άθλημα, στην εχεμύθεια.
Αναρωτιέμαι λοιπόν, ο κάθε αυλικός του κάθε γραφείου τί γνωρίζει για μένα. Το όνομά μου, τη διεύθυνσή μου, το πόσο μεγάλη την έχω;
Αλλά αυτό είναι δικό μου προσωπικό θέμα και πήρα διαβεβαιώσεις ότι δεν πρόκειται να ξανασυμβεί.

Όλοι εσείς που αρπάξατε την "προσφορά" που σας δόθηκε να αναρωτηθείτε γιατί σας δόθηκε. Και αν θεωρείτε ότι βγήκατε κερδισμένοι εγώ πάω πάσο. Μαλάκας πάντως κανενός δεν έγινα και δεν θα γίνω ποτέ. Αν νοιώθετε καλά με αυτό το ρόλο εγώ πάω πάσο. Να μην το παίζετε και θιγμένοι ή ριγμένοι όμως μετά στην πρώτη φόλα.

Αν κάποιος θίχτηκε από τον χαρακτηρισμό, να πω απλά πως έχει τις εξής επιλογές.
Να με γράψει στ'αρχίδια του και να κάνει ότι μπορεί να περνάει καλά.
Να καταλάβει ότι είναι αυλικός και πλέον θα συσχετίζεται με αυτούς και όχι με εμάς, τους απλούς πελάτες. Να ρωτάει αυτούς για πληροφορίες. Από μένα προσωπικά μόνο απαξίωση θα παίρνει.
Να καταλάβει πως όταν έχει τέτοιες επιλογές πλέον αυτές θα τον χαρακτηρίζουν εδώ μέσα, έτσι θα τον ξέρουν όλοι.

Αυτά για λίγο καιρό βέβαια, σε 3-4 μήνες κανείς δεν θα θυμάται τίποτα και όλα καλά....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δηλαδή θες να πεις ότι όποιος παίρνει έκπτωση γίνεται και αυλικός;Κάποιος που ψωνίζει κάτι με έκπτωση χαρακτηρίζεται ως γύφτος ή ότι άλλο;Οι πληροφορίες που κακώς δίνονται από τα πρακτορεία στηρίζονται στα λεγόμενα των κοριτσιών.Ε,τι θα πουν; Είναι χοντρός, βρωμιάρης κλπ... Όποιος τα πιστεύει αυτά είναι το λιγότερο αφελής.Εγώ προσωπικά έχω δεχτεί χαρακτηρισμούς όπως αστυνομικος, ενοχλητικός και άλλα διάφορα.Εδώ στο θρεντ αυτό ο μισός ντουνιάς πάει με έκπτωση όπου μπορεί,δεν είναι όμως η έκπτωση το πρόβλημα αλλά η ψεύτικη ενημέρωση κατά τη γνώμη μου.Προσωπικά πάντα προσπαθώ για εκπτώσεις και το λέω σε όλους, γιατί να το κρύψω;Αν αυτό με κάνει αυλικό οκ, γνώμη σου αλλά τότε να ξέρεις είναι πολλοί...
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
182
Like
23.971
Πόντοι
33.598
Μην πετάς τη μπάλα στην εξέδρα. Δεν χαρακτήρισα κανέναν που διαπραγματεύεται εκπτώσεις. Δεν είναι αυλικός αυτός που ζητά εκπτώσεις. Αυτός που τις παίρνει με αντάλλαγμα όμως είναι. Αρέσει δεν αρέσει αυτή είναι η πραγματικότητα, ας τη δεχτεί.
Και ότι ανακινείται η κουβέντα και από άλλους σημαίνει ότι δεν είναι μόνο δική μου αντίληψη.
Αποδείξεις μη ζητάει κανείς, δεν υπάρχουν, δεν είμαστε δικαστήριο.
Και προσωπικά ξαναλέω δεν με ενοχλεί το πως θα τις πάρει καθένας. Ενήλικες είμαστε. Απλά τα λέω όπως τα βλέπω. Αν θεωρώ ότι συμμετέχω εδω μέσα θα το αναφέρω, δεν θα το κάνω γαργάρα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Καλώς τα λες και σωστά.Όμως όταν λέμε κάτι για κάποιον και τον στοχοποιούμε πρέπει να πατάμε σε βάσεις έτσι δεν είναι; Δικαστήριο δεν είναι,άλλά όχι να λέμε χωρίς αποδείξεις.
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
προσωπικα ο Jack Skellington γραφει για εμενα με διαφορα τις καλυτερες κριτικες και τα λεει παντα οπως ειναι τα πραγματα
Γενικό το σχόλιο.

Ο κύριος Jack είναι απο τα ελάχιστα άτομα εδώ μέσα του οποίου το μάτι και η αντίληψη στο πως θα λειτουργήσει η κάθε γκόμενα...μάλλον θα ξυρίσει! και δεν είναι κανάς χθεσινός στο σαιτ..(έτσι δεν είναι κ. Jack; :grin:)
Στην τελευταία του έχω διαφορετική εμπειρία,θα τον επιβεβαιώσω όμως σωματικά.
 

viktoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
207
Πόντοι
280
Ο mallias έχει 100% δίκιο, είναι κάτι όμως που συνέβαινε ανέκαθεν και στις καλύτερες οικογένειες των Αθηνών αγαπητέ...
 

mitsos20

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Πήγα στην NANCY προχθές και επειδή δεν βρήκα το προφίλ της μέσω αναζήτησης θα το γράψω εδώ.
Προσωπικά μου φαίνεται ότι οι φωτογραφίες την αδικούν, δηλαδή εγώ πήγα μόνο και μόνο για το swallow,
και όταν την είδα από κοντά μου άρεσε.
Να σημειώσω επίσης ότι είναι μικροκαμωμένη στο 1,52.
Προκαταρκτικά στο έπακρον, ήταν λες και ήμουν με την κοπέλα μου, πολλά φιλιά κλπ.
Μέτρια η πρώτη πίπα, μεγάλης διάρκεια με περιποίηση στην γύρο περιοχή, όπου ήρθε και το τέλος (δεν τα έφτυσε).
Ανταλλάξαμε πέντε κουβέντες, να περάσει λίγο η ώρα (μέσω google translate δυστυχώς).
Στον δεύτερο γύρο μετά από μια βελτιωμένη σε σχέση με την προηγούμενη πίπα, για να σηκωθεί η σημαία, με καβάλησε σε αργούς και αισθησιακούς ρυθμούς.
Μετά από 2-3 στάσεις και πολύ σφυροκόπημα ήρθε το τέλος πάνω στην πλάτη της.
Εγώ πέρασα πολύ καλά, από την κοπέλα είχα ανάμεικτα συναισθήματα ως προς αν το ευχαριστιέται αυτό που κάνει, αλλά δεν νομίζω να την ξανασυναντούσα.

Υ.Γ. Η κοπέλα ήταν πεντακάθαρη, κάναμε και οι δύο, τρεις φορές ντουζάκι, και είχε διάθεση για συζήτηση στο ημίχρονο και για σεξ, δεν βαριόταν.
Υ.Γ.2. Η κοπέλα επίσης είναι πολύ στενή, μάλλον λόγω της σωματοδομής της, και αναγκαστήκαμε να χρησιμοποιήσουμε λιπαντικό για να μην είναι επίπονο και για τους 2.
Υ.Γ.3. Δεν αφήνει δάχτυλο, αν και δεν με ενδιέφερε εμένα.
Υ.Γ.4. Μου ζήτησε το δωράκι της από την αρχή, για όποιον τον ενδιαφέρει.
Υ.Γ.5. Την Δευτέρα φεύγει, αλλά από ότι μου είπε μάλλον θα ξανά έρθει γιατί της άρεσε η πόλη (και πάλι για να καλύψω τα πάντα το αναφέρω).
Ελπίζω να καλύπτει τα πάντα, καλά σας βόλια!
 

Gizmo_

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Τελικά με το Golden diamond τι έγινε???
Στην Αθήνα δουλεύουν κανονικά

Και κάτι άλλο
Αυτή η Ηλέκτρα αξίζει?
Ελληνίδα ή Τιρανοσπορος???
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Καλησπέρα
Τελικά με το Golden diamond τι έγινε???
Στην Αθήνα δουλεύουν κανονικά

Και κάτι άλλο
Αυτή η Ηλέκτρα αξίζει?
Ελληνίδα ή Τιρανοσπορος???
Ελληνίδα μπουτού,ασχημούλα με μέτριο σέρβις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom