Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
:grin: :grin: Καλύτερα να παλεύω αυτές που είναι καριόλες και το ξέρουμε και οι δυο, παρά καμιά ελλεϊνιδα που το ξέρω μόνο εγώ!!!

thanks for the response!!
σωστος τα σεβη μου ....απλα μιλουσα για τις υπερβολικα γυμνασμενες με μπρατσα τρικεφαλους και αυτα, οχι ολες τις κοπελες του χωρου
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
σωστος τα σεβη μου ....απλα μιλουσα για τις υπερβολικα γυμνασμενες με μπρατσα τρικεφαλους και αυτα, οχι ολες τις κοπελες του χωρου

Ναι με αυτές έχει περισσότερη πλάκα!! πέφτει και καμιά ψιλή γιατί είναι πιο μαγκάκια!!!! ενίοτε και στο σεξ!!  :2funny:

 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.232
Κριτικές
40
Like
18.643
Πόντοι
26.096
Μην τολμήσεις  :helpplea:

Πίπα πάει να κάνει με καπότα.
Δεν φιλάει.
Δεν αφήνει να της αγγίξεις το μουνί αν δεν σου βουτήξει τα δάχτυλα μες στο durex τζελ.
Δεν μιλάει γρι αγγλικά.Ούτε μία λέξη. Άντε 1-2 μπορεί και να ξέρει.
Είναι θεόξινη και ίσως δεν έχει ξανακάνει τούρ.

Μόλις γλύτωσα 200 ευρώ... Το είχα αποφασίσει για σήμερα.
Σα να ακούω περιγραφή της Λούρεν, για την οποία έγραψα την τελευταία κριτική μου.
Ευχαριστώ, κ. yorkie!  :hi:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.232
Κριτικές
40
Like
18.643
Πόντοι
26.096
Αδερφέ jimiadis επειδή η κοπέλα (Maria) έρχεται Λάρισα και το σκέφτομαι σοβαρά, κυρίως από τις φωτό που ανέβασες (επειδή είναι φυσικές), εάν έχεις καμιά ακόμα, ανέβασε please. Γιατί το 200άρι δεν το πετάς έτσι...Και δώσε και κανένα άλλο tip για να περάσουμε με την κορασίδα ένα ευχάριστο βράδυ  :grin:

Treat her gently and you 'll be rewarded!
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Την Σαλίνα την πήρε κανείς; Έκλεισα μαζί της...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Και μου τα'λεγε ο τζιμιαδης  :grin: Καλά που τον άκουσα και δεν πήγα να χαλαστώ απογευματιάτικα  :priest:
λιγο προσοχη στις φωτο θελει και φενεται ποια κανει το καλο-το τυπικο-το τιποτενιο-το καλο κρεβατι!!
δεν θα πετυχεις το 100% με την διαισθηση σου αλλα οσο να ναι,θα σωθεις καμια 5-6 φορες...στη συγκεκριμενη φιλος ξερεις τι ειδα;
ειδα χαμογελο ψευτικο μονο και μονο να βγει η φωτογραφια...σε ολες μα σε ολες τις φωτο χαμογελαει με τον ιδιο ψευτικο τροπο!!παρατηρησε με την υσηχια σου τις φωτο ξανα τωρα και δες αυτο που εγραψα!!
ψευτικο χαμογελο σημαινει απατηλο γαμησι...
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.232
Κριτικές
40
Like
18.643
Πόντοι
26.096
λιγο προσοχη στις φωτο θελει και φενεται ποια κανει το καλο-το τυπικο-το τιποτενιο-το καλο κρεβατι!!
δεν θα πετυχεις το 100% με την διαισθηση σου αλλα οσο να ναι,θα σωθεις καμια 5-6 φορες...στη συγκεκριμενη φιλος ξερεις τι ειδα;
ειδα χαμογελο ψευτικο μονο και μονο να βγει η φωτογραφια...σε ολες μα σε ολες τις φωτο χαμογελαει με τον ιδιο ψευτικο τροπο!!παρατηρησε με την υσηχια σου τις φωτο ξανα τωρα και δες αυτο που εγραψα!!
ψευτικο χαμογελο σημαινει απατηλο γαμησι...

:hi:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
λιγο προσοχη στις φωτο θελει και φενεται ποια κανει το καλο-το τυπικο-το τιποτενιο-το καλο κρεβατι!!
δεν θα πετυχεις το 100% με την διαισθηση σου αλλα οσο να ναι,θα σωθεις καμια 5-6 φορες...στη συγκεκριμενη φιλος ξερεις τι ειδα;
ειδα χαμογελο ψευτικο μονο και μονο να βγει η φωτογραφια...σε ολες μα σε ολες τις φωτο χαμογελαει με τον ιδιο ψευτικο τροπο!!παρατηρησε με την υσηχια σου τις φωτο ξανα τωρα και δες αυτο που εγραψα!!
ψευτικο χαμογελο σημαινει απατηλο γαμησι...
Λοιπόν μεγάλο πράγμα το ένστικτο...δε μπορείς πάντα να εξηγήσεις το γιατί και το πως αλλά έτσι είναι  :)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Λοιπόν μεγάλο πράγμα το ένστικτο...δε μπορείς πάντα να εξηγήσεις το γιατί και το πως αλλά έτσι είναι  :)
ε ναι...και για να ξερεις δεν ποναει το 200αρικο ποτε,παρα μονο τις πρωτες 1-2 μερες...τα 200 θα ξαναερθουνε στη τσεπη μας καποια στιγμη...
ποναει παντα η εμπειρια η κακια που κολαει στη μνημη σου για πανω απο 1-2 μερες...εκεινο σε κανει μετα επιφυλακτικο και σου ενεργοποιει το ενστικτο για τις επομενες φορες!!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
ε ναι...και για να ξερεις δεν ποναει το 200αρικο ποτε,παρα μονο τις πρωτες 1-2 μερες...τα 200 θα ξαναερθουνε στη τσεπη μας καποια στιγμη...
ποναει παντα η εμπειρια η κακια που κολαει στη μνημη σου για πανω απο 1-2 μερες...εκεινο σε κανει μετα επιφυλακτικο και σου ενεργοποιει το ενστικτο για τις επομενες φορες!!
Nαι ρε γαμώτη μου,την τελευταία φορά με την Scarlet που έφαγα φόλα ανάλογη του γιόρκι δεν κατάφερα να την γαμήσω και έπιασα τον εαυτό μου μερικές φορές αυτές τις μέρες να αναρωτιέται μήπως πάω σε καμιά και δε μου σηκώνεται και μαλακίες τούμπανα  :jerking: αυτό μας έλειπε τώρα να αποκτήσουμε και ψυχολογικά από πουτάνα  :tickedoff: :s&m_2:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Nαι ρε γαμώτη μου,την τελευταία φορά με την Scarlet που έφαγα φόλα ανάλογη του γιόρκι δεν κατάφερα να την γαμήσω και έπιασα τον εαυτό μου μερικές φορές αυτές τις μέρες να αναρωτιέται μήπως πάω σε καμιά και δε μου σηκώνεται και μαλακίες τούμπανα  :jerking: αυτό μας έλειπε τώρα να αποκτήσουμε και ψυχολογικά από πουτάνα  :tickedoff: :s&m_2:
απο το συγκεκριμενο γραφειο η μονη που μου εκανε καλο κρεβατι ητανε αυτη
εκτοτε δεν εχω ακουσει τιποτα σουπερ για καμια αλλη που μας ηρθε!!
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Η Μαρίνα GDE βλέπω έχει πολύ λογικές τιμές, συμφέρει να την πάρεις και για μια μέρα αν είναι καλή και να την πεθάνεις στον ούτσο..
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
κανείς δεν πέρασε από Σαλίνα...;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom