Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
H Linda αξίζει?? περιμένω απάντηση
 

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
απανω που σταματησα να γραφω κ υσηχασα με ειδοπιουν οτι παλι εμλεκετε το ονομαμου.την εκοψες τη φορα στον ανθρωπο ρε αντι να πιδαει κ να γινει μεγαλος κριτης!εχεις δικιο βεβεα να υποπτευεσε λογο ιδιου ip.αλα υπαρχει λογος βεβεα γιαυτο.δεν κανει να μπουμε σε λεπτομερειες γιατι ιδη μας ξερει ενα ατομο στη μικρη πολημας κ ειναι εχεμυθο.μαλακια να γινουμε βουκινο γιατι ειμαστε σοβαροι ανθρωποι με μεγαλο προστιζ στη κοινωνια!! :2funny: :2funny:κριμα θα γινοτανε καλος :grin: :grin:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
απανω που σταματησα να γραφω κ υσηχασα με ειδοπιουν οτι παλι εμλεκετε το ονομαμου.την εκοψες τη φορα στον ανθρωπο ρε αντι να πιδαει κ να γινει μεγαλος κριτης!εχεις δικιο βεβεα να υποπτευεσε λογο ιδιου ip.αλα υπαρχει λογος βεβεα γιαυτο.δεν κανει να μπουμε σε λεπτομερειες γιατι ιδη μας ξερει ενα ατομο στη μικρη πολημας κ ειναι εχεμυθο.μαλακια να γινουμε βουκινο γιατι ειμαστε σοβαροι ανθρωποι με μεγαλο προστιζ στη κοινωνια!! :2funny: :2funny:κριμα θα γινοτανε καλος :grin: :grin:
Μετακόμισες Σαλόνικα; :huh:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565

ae824210

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
138
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
1

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Όχι ότι είναι, απλά μου τη θύμισε.  :)
πρόκειται περί μούναρου αν αληθινές φωτός κλπ.
:helpplea:
Από το λίγο Αντι που μίλησα μαζί της μου είπε ότι ήταν Τουρκία και αλλού...το σέρβις της λίγο φτωχό για τα λεφτά που ζητάει.ούτε cim,cif και φυσικά ούτε λόγος για anal.Βέβαια είναι τόσο θεά που μπορεί κανείς να της τα δώσει για να πει ότι γάμησε ένα θεόμουνο,η κυρία δε παίζεται είναι αλήθεια  :kneel:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Εγώ πάντως όταν ακούω "γάμησα ένα έπιπλο αλλά χαλάλι τα λεφτά που της έσκασα... γιατί ήταν θεόμουνο" ..... Θέλω να ξεράσω....
Με το συμπάθειο οι αγαπούληδες και τα θύματα της ματαιοδοξίας τους, ο καθείς όπως γουστάρει βεβαίως βεβαίως...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εγώ πάντως όταν ακούω "γάμησα ένα έπιπλο αλλά χαλάλι τα λεφτά που της έσκασα... γιατί ήταν θεόμουνο" ..... Θέλω να ξεράσω....
Με το συμπάθειο οι αγαπούληδες και τα θύματα της ματαιοδοξίας τους, ο καθείς όπως γουστάρει βεβαίως βεβαίως...
Δε βαριέσαι,όπως τι βρίσκει κανείς Χόρχε  :hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ναί αλήθεια... Παρ´ όλο που έτσι χαλάει η πιάτσα σε επίπεδο υπηρεσιών... Βέβαια, να τα λέμε κι αυτά, τα μωβάκια των επιπλογάμηδων τα πληρώνουμε όλοι!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Από το λίγο Αντι που μίλησα μαζί της μου είπε ότι ήταν Τουρκία και αλλού...το σέρβις της λίγο φτωχό για τα λεφτά που ζητάει.ούτε cim,cif και φυσικά ούτε λόγος για anal.Βέβαια είναι τόσο θεά που μπορεί κανείς να της τα δώσει για να πει ότι γάμησε ένα θεόμουνο,η κυρία δε παίζεται είναι αλήθεια  :kneel:
Την είδες;  :knockinb:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565

charlie winters

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2015
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Την επόμενη μέρα κατέβηκε το προφιλ της LINDA στο enews.eu. Λετε να ήταν αυτή?
Αυτη ηταν manmu διαβαδα σημερα στην espresso οτι το city tour που πιασανε ειχε το καλλιτεχνικο ψευδωνυμο linda.
Αλλα κομπλε δεν την προφυλακισαν σε πταισμα εχει υποπεσει, μια χαρα εξω ειναι απλα τωρα δεν προκειτε να δουλεψει για αυτονοητους λογους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom