Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

baxed

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε παίδες έχει κανείς να προτείνει κανένα καλό call girl στην Θεσ/νικη? με πραγματικές φωτο για να ξέρουμε τι παίζει;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.223
Πόντοι
3.820
ρε παίδες έχει κανείς να προτείνει κανένα καλό call girl στην Θεσ/νικη? με πραγματικές φωτο για να ξέρουμε τι παίζει;
να περιμενεις τωρα δεν εχει και τιποτα το ιδιαιτερο!!!
 

liakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Jimiadis τη Bianca την έχεις πάρει;Είναι vfm τα 150 για 1 ώρα που ζητάει;

Ρε αυτή πάσχει από νανισμό  :2funny:

Αν τυχόν την δοκιμάσεις θυμήσου αυτό! Όταν ανοίξει η πόρτα του δωματίου μην φύγεις! Κοίτα χαμηλά προς τα κάτω και θα την εντοπίσεις!  :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.223
Πόντοι
3.820
Jimiadis τη Bianca την έχεις πάρει;Είναι vfm τα 150 για 1 ώρα που ζητάει;
καλη ειναι..αλλα αν σκεφτεις οτι εχουμε 9 και μου λες μονο μια..για αυτο ειπα δεν υπαρχει τιποτα καλο!!!η μπιανκα ειναι κοντη αλλα καλη μεσα!!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
καλη ειναι..αλλα αν σκεφτεις οτι εχουμε 9 και μου λες μονο μια..για αυτο ειπα δεν υπαρχει τιποτα καλο!!!η μπιανκα ειναι κοντη αλλα καλη μεσα!!!
Eντεκα ειναι Παικτη !!!
 

Συνημμένα

  • Bianca-Vanessa.jpg
    Bianca-Vanessa.jpg
    38,7 KB · Εμφανίσεις: 29

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.936
Κριτικές
161
Like
5.816
Πόντοι
37.127
Ας βγει ρε παιδιά κάποιος που πήγε μέσα στο δωμάτιο

Μονο εγώ έχω πάει ?

Βγείτε και πείτε τη γνώμη σας...

εγω το μονο που ξερω ειναι οτι για χαρη σου χασαμε ΤΟ κορμι και ΤΟ σερβις πατριωτη στην καλυτερη τιμη της αγορας...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Άρα ο "σκοπός" πέτυχε  :grin:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.115
Κριτικές
89
Like
10.595
Πόντοι
25.015
Τυπε η δεν καταλαβες τι ειπα η το παιζεις εξυπνος,εβαλες μια φωτο μεσα στα σκοταδια και θελεις να μας πεις τι?
Οσο για τα μεροκαματα και τις βλακειες που λες δε θα σου απαντησω,απλα παρε μια φωτο δικη μου και ας μας πουνε αλλοι ποιος δεν βλεπει καλα.

Σορρυ που επεμβαινω, αλλα οντως η κοπελα ειναι ασχημουλα. Μου θυμιζει φαση νταιανα πως λεγοταν, που δουλευε στο godiva και ολοι λεγανε πωωω και πωωω και πηγα δοκιμασα και ηταν ωωωχ ωωωχ. επειδη εδωσες το ελευθερο να εκφερουμε και αλλοι την γνωμη μας γιαυτο ποσταρα. τα υπολοιπα ειναι δικο σας θεμα και δεν θα σχολιασω.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.400
Κριτικές
216
Like
17.313
Πόντοι
35.697
Σορρυ που επεμβαινω, αλλα οντως η κοπελα ειναι ασχημουλα. Μου θυμιζει φαση νταιανα πως λεγοταν, που δουλευε στο godiva και ολοι λεγανε πωωω και πωωω και πηγα δοκιμασα και ηταν ωωωχ ωωωχ. επειδη εδωσες το ελευθερο να εκφερουμε και αλλοι την γνωμη μας γιαυτο ποσταρα. τα υπολοιπα ειναι δικο σας θεμα και δεν θα σχολιασω.

Και πολυ καλα εκανες φιλε,εδω γι αυτο το λογο ειμαστε,το εγραψα και ποιο πισω οτι ο καθε ανθρωπος βλεπει μια γυναικα με τα δικα του ματια(εγω ειχα πιει κιολας  :grin: )
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.507
Κριτικές
165
Like
25.357
Πόντοι
34.168
εγω ειχα πιει κιολας  Grin )

Αποκλειεται,δεν σε πιστευω...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

neosole12

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλημερα, εχει δοκιμασει κανενας ? Φαινεται πολυ δυνατη

Αν θα παω θα ειναι η πρωτη φορα που παω με πουτανα, τα λευτα (για 1 ωρα ας πουμε) τα πληρωνω στην αρχη η στο τελος? Κατα τα αλλα έχετε καμια συμβουλη για εμενα τον πρωτάρη?

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom