Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

paris127

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Απατη αυτή η Τζούλια. 2 μνμ χωρίς απάντηση....
Κι όμως δεν είναι απάτη ρε παιδιά, πήγα σήμερα το πρωί και πέρασα μιά χαρά. Απλά προφανώς το κλείνει κάποια ώρα το "μαγαζί" και τη πέφτει για ύπνο. Εμένα μου απάντησε αμέσως και ήταν μάλιστα και πολύ φιλική και ευχάριστη στο δωμάτιο. Ένα πολύ καλό ct, από τα καλύτερα που έχω πάει και που τίμησε τα λεφτά του.
 

paris127

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι καινουργιοι...
απλα ενα υπεροχο κομοδινο... νομιζω την ειχε παρει και ο προεδρας...?
ειχα κλεισει διωρακι μετα κωλου αλλα εφυγα στο μισαωρο και αλλαξα hotel για να παω να βρω την Paris... ετσι ειχα σωσει την μερα μου
Δεν ξέρω αν είναι αυτή που λες με άλλο όνομα, πάντως σήμερα το πρωί που πήγα, το κορίτσι είναι άπαιχτο. Κορμάρα, κωλάρα και βγάζει τρελλά γούστα. Από τις καλύτερες ctουρίστριες που έχω επισκεφτεί.
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι καινουργιοι...
απλα ενα υπεροχο κομοδινο... νομιζω την ειχε παρει και ο προεδρας...?
ειχα κλεισει διωρακι μετα κωλου αλλα εφυγα στο μισαωρο και αλλαξα hotel για να παω να βρω την Paris... ετσι ειχα σωσει την μερα μου
που να είναι αυτή η ψυχή βρε Χόρχε ?  :grin: :grin:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Δεν ξέρω αν είναι αυτή που λες με άλλο όνομα, πάντως σήμερα το πρωί που πήγα, το κορίτσι είναι άπαιχτο. Κορμάρα, κωλάρα και βγάζει τρελλά γούστα. Από τις καλύτερες ctουρίστριες που έχω επισκεφτεί.
και πόσες εχεις επισκεφτεί ρε παιχτη?  :think:
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
ρε συ Σικελε
Κανε ενα συντομο preview της καταστασης γιατι εμφανισθηκαν πολλα καινουρια (εκτος κι αν βαρεθηκες να σε κραζουν καποιοι μαλ..)Αν και ειμαι σιγουρος οτι γερμανικο αυτοκινητο θα ψηφισεις...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Η ποσότητα δεν συμβαδίζει με την ποιότητα.
Αυτό έχω να πω.
Αν κρίνω από 3 που είδα
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Η ποσότητα δεν συμβαδίζει με την ποιότητα.
Αυτό έχω να πω.
Αν κρίνω από 3 που είδα
κάστινγκ έκανες;

Αλλά τι ρωτάω αφού είσαι ο επίσημος φωτογράφος. Θέλουμε κι άλλες!
i ask tooday girls about home photo. you can ask Palermo him have photo Mersedes without photoshop. last her tour she have meeting with Mersedes and posts this photo on bourdela.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Και τι γάλα μαλιστα, του πουλιού το γάλα  :pipa1: Κυριολεκτικά!!

Δώσε καμιά περιγραφή,γιατί με περίσσεψαν 200 ευρώ και μου βαραίνουν την τσέπη....δεν μπορώ να περπατήσω από το βάρος!!!
 

paris127

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Δώσε καμιά περιγραφή,γιατί με περίσσεψαν 200 ευρώ και μου βαραίνουν την τσέπη....δεν μπορώ να περπατήσω από το βάρος!!!
Κοντό ξανθό μαλλί, βυζί φυσικό 3άρι, κωλαράκι τέλειο (το δίνει κιόλας αλλά δεν μου περίσσευαν επιπλέον 50), piercing και κανά δυό tatoo. Όσο για τα λεφτά που σου περισσεύουν, κράτα και μερικά στην άκρη, έρχονται δύσκολες μέρες. Και για το βάρος στη τσέπη, κάν' τα χαρονομίσματα, μη κουβαλάς κέρματα...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Κοντό ξανθό μαλλί, βυζί φυσικό 3άρι, κωλαράκι τέλειο (το δίνει κιόλας αλλά δεν μου περίσσευαν επιπλέον 50), piercing και κανά δυό tatoo. Όσο για τα λεφτά που σου περισσεύουν, κράτα και μερικά στην άκρη, έρχονται δύσκολες μέρες. Και για το βάρος στη τσέπη, κάν' τα χαρονομίσματα, μη κουβαλάς κέρματα...

Σήμερα πρωί πήγες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom