Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
δεν σφαζομαστε παιχτη! ο Λιακος ειναι φιλος και παληκαρι που βγηκε να υπερασπιστει τους φιλους του και μπραβο του γι αυτο
αλλα ας κανει λιγο υπομονη εχω λιγη δουλιτσα και θα του δειξω κατι! ;) ειναι και αυτος φιλος υπομονη!

Τι καθεσαι και ασχολεισαι βρε Αλεξ. Σαν και δεν τους ηξερες απο πριν? Το συκωτι σου χαλας και τιποτε αλλο.  ;)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
o Λιακος ειδε οτι ειμαι κυριος και αυτο μονο φτανει! τα παιδια ειναι φιλοι του και σεβαστο και εκανε το σωστο!
δοθηκαν αμοιβαιες εξηγησεις! και ειναι κυριος και αυτος! και οφειλω να το πω! :sunglasses:
δεν θελω να ξαναχαλαστω με κανεναν!
απο εκει και περα να περνανε καλα και αυτοι και εμεις!
το θεμα εληξε!
φιλε gfe αστο!
στο θεμα μας τωρα! κανα καλο μωρο παιχτες?


Τι καθεσαι και ασχολεισαι βρε Αλεξ. Σαν και δεν τους ηξερες απο πριν? Το συκωτι σου χαλας και τιποτε αλλο.  ;)
 

panagioths1234

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
χθες βραδυ ήταν να συναντησω την Elya. 4 ωρες νωριτερα το ακυρωσαμε και αποφασισα να αποτανθω στις αλλες Ουγγαρεζες στο Met. κανονισα ραντεβου με τη Σιλβια. 180 ευρω για μια ωρα. βρεθηκαμε στο δωματιο της. πολυ ομορφη γυναικα με φοβερο στηθος και ταλεντο σε οτι κανει. χαμουρευτηκαμε γλυφτηκαμε και μετα αρχισε το σεξ σε αρκετες στασεις...
ξαφνικα χτυπησε το τηλεφωνο της . ενω στη αρχη σπαστηκα πολυ, τελικα μου βγηκε σε καλο!!!!
ηταν η φιλη της η Νicky.  ειχε τελειωσει απο ενα ραντεβου και δεν ειχε τι να κανει. με ρωτησε η Silvia αν θα με πειραζε να ερθει στο δωματιο για την υπολοιπη ωρα η  αλλη...
δεν ειπα οχι και για 20 λεπτα παροτι δεν καναμε σεξ παιζαμε και οι 3 μαζι . προσωπικια προτιμω το παιχνιδι απο το σεξ και ετσι περασα πολυ πολυ ωραια. και η Nicky  εχει σωματαρα και βυζαρες. οντως απο μυτη ειναι λιγο ατυχη αλλα σα συνολο λεει. επειδη με εμενα δεν ειχε επαγγελματικη- οικονομικη συναλλαγη δε μπορω να εκφερω γνωμη για τον επαγγελματισμο της. 

σα διδυμο οι 2 τους παντως ειναι πολυ καλο γιατι γουσταρει η μια την αλλη.  και οτι κανει η μια στην αλλη το νιωθει.

υπ'όψιν, επειδη στο παρελθον εχω κραξει καποιους που προσωπικες εμπειριες τις εξεθεταν σαν υπηρεσιες γυναικων, θελω να επαναλαβω πως το ραντεβου ηταν για τη Σιλβια μονο και συμπτωματικα εκατσε η φαση και για 20 25 λεπτα επαιζα και με τις 2...
αδερφε ποια ειναι η σιλβια ΄;
 

hliastsouk

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
o Λιακος ειδε οτι ειμαι κυριος και αυτο μονο φτανει! τα παιδια ειναι φιλοι του και σεβαστο και εκανε το σωστο!
δοθηκαν αμοιβαιες εξηγησεις! και ειναι κυριος και αυτος! και οφειλω να το πω! :sunglasses:
δεν θελω να ξαναχαλαστω με κανεναν!
απο εκει και περα να περνανε καλα και αυτοι και εμεις!
το θεμα εληξε!
φιλε gfe αστο!
στο θεμα μας τωρα! κανα καλο μωρο παιχτες?
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
τι λες ρε παιδι μ'... 350/ωρα... εχω να δωσω τοσα απο το 2008...
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
η κριστιν ξαναεπεστρεψε...φοβερο μωρο  ολα τα λεφτα
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom