Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Btw το Μονικακι 2 μέρες τώρα μόνο Νο2  service προσφέρει και δεν λέει να άνοιξη τα πόδια .
Οπότε μάλλον μόνο για Μαλακες ψάχνει .
Σωστός ο Μπαρμπαρα !!!
 

Old

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2012
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι τρελός ε; Χμμμμμμ..  Για να πάμε λίγο πίσω. Στα πρώτα μου ποστς... Τα οποιά χαρακτηρίστηκαν τρελά! Έλεγα πως τα πρακτορεία θα σταματήσουν να μας στέλνουν εδώ κοπέλες για διάφορους λογους και ανέφερα πως έναν από αυτους τους λόγους είναι και ο μιτσ για τον οποιό πουτάνες υποστήριζαν πως τους ενοχλεί τη δουλειά σε ακραίο βαθμό.

Τρελός ήμουνα;;; Χμμμ γιατί τότε ο μιτσ διαγράφηκε από μέλος με 500+ ποστς. Ένας τόσο ενεργός παίχτης;;;; Μήπως δεν είμαι τρελός;;; Μήπως προσπαθώ λίγο να αναβαθμίσω την ποιότητα του φόρουμ δίχως να έχω πραγματικά κανέεεεεεεεενα όφελος;;;

Για ψάξτο καλύτερα τύπε... Για να μην γίνω αρχίδι και ποστάρω τα ΠΜ που μου έστειλε νομίζοντας ότί εγώ είμαι πρακτορείο λέγωντας μου οτί υπερέβαλε λίγο είναι αλήθεια  :2funny: :2funny:

Πάντως εγώ του είπα οτί είμαι απλά πελάτης και αυτός λέει ΤΕΛΟΣ παραιτούμε από το άθλημα! Λες και το άρχισε ποτέ!!  :2funny: :2funny:

Θα πεις τίποτα ον τοπικ. Η και εσύ να περνάει η ώρα είσαι εδώ. Πήραμε τη στήριξη. Λευτά υπάρχουν - ας γαμίσουμε τίποτα ρε κριστιάνο και να αφήσουμε τις τεχνικές τύπου "χειροτερεύει η κάταστασή μου" γιατί θυμώνω εύκολα ---->   ;)

Και δεν σας συμφέρει..  :-*
 

Old

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2012
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Btw το Μονικακι 2 μέρες τώρα μόνο Νο2  service προσφέρει και δεν λέει να άνοιξη τα πόδια .
Οπότε μάλλον μόνο για Μαλακες ψάχνει .
Σωστός ο Μπαρμπαρα !!!

Φίλε χίιιιιιιλια ευχαριστώ! Ακυρώνω επιτόπου! Αυτά είναι! Επιτέλους το φορουμ λειτουργεί σωστά!! Είχα κλείσει σήμερα και να σου πώ την αλήθεια δυσκολεύτηκα κιόλας!!!

Σχετικά με τον μπαρμπαρα και τον κριστίανο να σε ενημερώσω οτί είναι τα τσιμπούκια του προέδρου. Του τρες. Όταν βγει και πεί κάτι στο οποιό μέλος δεν συμφωνεί ο μπαρμπαρα και ο κριστιάνο πετάγονται σαν πορδές να τον κάνουν σκόνη.

Άσε συνάδελφε baby εσύ είσαι του 2009 μέλος δεν τα ξέρεις όλα τι παίζει εδώ.

Πάντως ΧΙΛΙΑ ευχαριστώ!! Το φόρουμ τα σπάει! Έσωσα τα λευτάκια μου! Τους παρακαλάω εκεί στην αθήνα να μου πούνε 3 μέρες και κανένας δεν ομιλεί!

Thanks thanks thanks!!  :-*
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Ασε την παραμυθα Παιχτη .
 

Old

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2012
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ασε την παραμυθα Παιχτη .

Δεν καταλαβά τι εννοείς.  :think:

Τέλος πάντων. Με έσωσες αλλά από την άλλη, ξενέρωσα γιατί ενώ είχα κανονίσει ραντεβουδάκι και μετά κανονίσαμε βίλα μερσεντες με έναν φίλο από τη γλυφάδα να πάμε να κάνουμε λίγο εφετζιλίκη πουλμούρ (πουλησουμε μουρη) και τώρα άλλαξε όλο μας το πρόγραμμα.

Φτούυυυ..! Πάω στα πίσω στα λαδάδικα. Με τη σεξυ μουν θα την βγάλουμε απόψε.  >:( >:(

Δε γαμίεται, υπομονή.

 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Τραβα σε 3 ωριτσες πίσω θα είσαι με το Φεράρι σου Παιχτη .
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Προς  lifeg44

Ρε παίχτη αφού η κοπέλα σου φέρθηκε μια χαρά γιατί της έκανες τέτοια μαλακία?

Να ταν καμιά καριόλα να σου λέει παπαριές αντε και να το έκανες!-Πάνω στα νεύρα σου το καταλαβαίνω-

Δεν λυπάμαι για σένα λυπάμαι για τους άλλους  για όλους μας που δεν θα έρχεται 1 ωραίο φρέσκο κορίτσι !!  ;)
Παραθέτω σε εσένα γιατί έστειλες ένα πολύ σωστό post. Όντως η κοπέλα φέρθηκε καλά γι' αυτό πήγα και την πλήρωσα σήμερα. Το κατάλαβα το λάθος μου. Ανέβασα και κριτική που το εξηγώ-θα την δεις αν την ανεβάσει ο admin. Οριστικό και τελευταίο post μου.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Παραθέτω σε εσένα γιατί έστειλες ένα πολύ σωστό post. Όντως η κοπέλα φέρθηκε καλά γι' αυτό πήγα και την πλήρωσα σήμερα. Το κατάλαβα το λάθος μου. Ανέβασα και κριτική που το εξηγώ-θα την δεις αν την ανεβάσει ο admin. Οριστικό και τελευταίο post μου.

αν εσύ πήγες και πλήρωσες ρε μαιμουτζή,εγώ θα βγω με το παπάρι έξω στην Τσιμισκή....

και μια παράκληση....

μην φεύγεις απο το σάιτ,τέτοιος μαλάκας δεν ξαναβρίσκεται εύκολα....
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
αν εσύ πήγες και πλήρωσες ρε μαιμουτζή,εγώ θα βγω με το παπάρι έξω στην Τσιμισκή....

και μια παράκληση....

μην φεύγεις απο το σάιτ,τέτοιος μαλάκας δεν ξαναβρίσκεται εύκολα....

...φιλε μην ανυσηχεις...και τα post του συγκεκριμενου...."διαβαζονται " ευκολα.....πολλες ωρες μεσα στο σπιτι συντροφια με το πουλακι του..και ενα τεραστιο "ΕΓΩ".....δεν νομιζω οτι εχουμε να κανουμε με τον αυθεντικο μαλακα ...κωλοπαιδαρα...αντε να πουμε και μας ξεφτιλισε την πολη ευτυχως μονο ηλεκτρονικα.....!!
 

kimi1

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
αν εσύ πήγες και πλήρωσες ρε μαιμουτζή,εγώ θα βγω με το παπάρι έξω στην Τσιμισκή....

και μια παράκληση....

μην φεύγεις απο το σάιτ,τέτοιος μαλάκας δεν ξαναβρίσκεται εύκολα....
Παντως πριν απο 3,5 ωρες δεν ειχε πληρωθει,εξακριβωμενο,
 

taratatsum2011

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0

Ε πες μας και πως περασες πριν απο 3,5 ώρες...  ;)

Δυό μέρες προσπαθούμε να κλείσουμε και δεν μπορούμε!

Τουλάχιστον να επιβεβαιώσουμε ότι αξίζει τον κόπο...
 

kimi1

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ε πες μας και πως περασες πριν απο 3,5 ώρες...  ;)

Δυό μέρες προσπαθούμε να κλείσουμε και δεν μπορούμε!

Τουλάχιστον να επιβεβαιώσουμε ότι αξίζει τον κόπο...
Δυο μερες?Μας δουλευτε ρε?
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
τι σου βρωμαει παιχτη? για εξηγησε μας!
εφαγε κανενας φασολαδα και την αμολυσε? :think:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Δεν καταλαβά τι εννοείς.  :think:

Τέλος πάντων. Με έσωσες αλλά από την άλλη, ξενέρωσα γιατί ενώ είχα κανονίσει ραντεβουδάκι και μετά κανονίσαμε βίλα μερσεντες με έναν φίλο από τη γλυφάδα να πάμε να κάνουμε λίγο εφετζιλίκη πουλμούρ (πουλησουμε μουρη) και τώρα άλλαξε όλο μας το πρόγραμμα.

Φτούυυυ..! Πάω στα πίσω στα λαδάδικα. Με τη σεξυ μουν θα την βγάλουμε απόψε.  >:( >:(

Δε γαμίεται, υπομονή.
Παλιουρα πολλα γραφεις και για πολλους αλλα δεν εισαι και ο viper θελεις δουλεια ακομα.
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Σχετικά με τον μπαρμπαρα και τον κριστίανο να σε ενημερώσω οτί είναι τα τσιμπούκια του προέδρου. Του τρες. Όταν βγει και πεί κάτι στο οποιό μέλος δεν συμφωνεί ο μπαρμπαρα και ο κριστιάνο πετάγονται σαν πορδές να τον κάνουν σκόνη.

Άσε συνάδελφε baby εσύ είσαι του 2009 μέλος δεν τα ξέρεις όλα τι παίζει εδώ.

Εσύ που είσαι από το 2012 πως τα ξέρεις όλα τότε ρε τύπε! :jerking:
Μας έχει τρελάνει στη  παραμύθα,  κάνεις τον εξυπνάκια λες και οι άλλοι δεν ξέρουν ή δεν καταλαβαίνουν την κατάσταση σου.
Τα μισά σου posts  αναιρούν τα άλλα μισά. :jerking: Στο topic της Αθήνας γράφεις τον BABY παλιό και εδώ είναι νέος και δεν ξέρει!.
Λες να γράφουμε εμείς on topic όταν εσύ γράφεις  παπαρολογίες και κουτσομπολιά! :jerking:
Στα περισσότερα posts  κάνεις αναφορά σε άλλα μέλη. Τι είσαι,  η Τατιάνα του forum?  :tickedoff:
Καλή κουβέντα έχεις για όλους, για τιμημένους, για παλιούς, για νέους!  :tickedoff:
Μαζέψου γιατί σε ψάχνουν κάτι τύποι με άσπρες μπλούζες. Σου έχουν ενα δωράκι! :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.costumeshop.us.com/images_products/strait-jacket-w-mask-set-160lar.jpg[/img[/URL]]

Και μην νομίσεις θα σε σώσει η Ferrari,  γιατί θα σε μαζέψουν με ελικόπτερο! ;D

[img]http://[URL unfurl="true"]www.cretadrive.gr/wp-content/uploads/2011/03/Ferrari-FF-Helicopter-Ride-02.jpg[/img[/URL]]


 

anan74

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ που είσαι από το 2012 πως τα ξέρεις όλα τότε ρε τύπε! :jerking:
Μας έχει τρελάνει στη  παραμύθα,  κάνεις τον εξυπνάκια λες και οι άλλοι δεν ξέρουν ή δεν καταλαβαίνουν την κατάσταση σου.
Τα μισά σου posts  αναιρούν τα άλλα μισά. :jerking: Στο topic της Αθήνας γράφεις τον BABY παλιό και εδώ είναι νέος και δεν ξέρει!.
Λες να γράφουμε εμείς on topic όταν εσύ γράφεις  παπαρολογίες και κουτσομπολιά! :jerking:
Στα περισσότερα posts  κάνεις αναφορά σε άλλα μέλη. Τι είσαι,  η Τατιάνα του forum?  :tickedoff:
Καλή κουβέντα έχεις για όλους, για τιμημένους, για παλιούς, για νέους!  :tickedoff:
Μαζέψου γιατί σε ψάχνουν κάτι τύποι με άσπρες μπλούζες. Σου έχουν ενα δωράκι! :grin:

Και μην νομίσεις θα σε σώσει η Ferrari,  γιατί θα σε μαζέψουν με ελικόπτερο! :grin:


ΧΑ, ΧΑ, ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:





 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
τελικα αυτο το thread δε θα ησυχασει ποτε απο τους ...ακες... :helpplea:!

πανω που ο ενας δηλωσε οτι αποχωρει μας εμφανιστηκε αλλος... :bounce-glasses:!

κ κατι μου λεει οτι αυτος ειναι ξερολας και χειροτερος... :2funny:!
εγω τα λεγα οτι θα μπλεξουμε με δαυτονε...ειναι περιπτωσαρα τι να κανουμε :rockon:!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom