Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anan74

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
H καργιολινα :S  πάλι λαθος γκομενα :tits2: εστειλε!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Την ξανθια θελουμε! :dancing::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΨΗΦΟ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ  :thumbsup:
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Χθες που πηρα να κλεισω και ζητησα εκπτωση μου λεει 220 ειναι η καλυτερη τιμη που κανω,οποτε λεω και γω με το 10αρι που γλυτωνω να κερασω ολη τη παρεα κατιτις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
H καργιολινα :S  πάλι λαθος γκομενα :tits2: εστειλε!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Την ξανθια θελουμε! :dancing::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΨΗΦΟ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ  :thumbsup:
Εγώ που έφτασα μέχρι τας Αθήνας και τίμησα την ξανθιά, δίνω τον καλύτερο και δαγκωτό τον ψήφο! Είναι η πιο ωραία γκόμενα εμφανισιακά που έχω γαμήσει, αν και κρατάω μια επιφύλαξη για την κατερίνα-μια γκόμενα τσέχα που είχα τιμήσει από το κωλογραφείο της μπαμποβάνας...γιατί δεν την θυμάμαι καλά εξωτερικά πλέον...έχουν περάσει 7 μήνες από τότε...από service η ξανθιά-κόλαση! Για την Megan την είπα για μισή ώρα, μου λέει 160 ευρώ....το σκέφτομαι μετά από 2 ώρες την ξαναστέλνω μου λέει 170 ευρώ, εν τέλει πάω με 160 ευρώ για μισή ώρα...δεν μου πολυάρεσε και έτσι κρατάω πισινή για Juliet! :pipa3:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους. Μια ερωτησουλα παιδια.....
ΠΟΙΑ

αξιζει ;; --------->    
------------------>      
------------------>    
νεος, λαθος ερωτηση εκανες... :rockon:!

η σωστη ερωτηση ειναι,απο ποια θα φαω λιγοτερη πικρα...? :2funny: :2funny: :2funny:!
 

vairas5770

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μ αρεσεις !! Ειμαι ψαρας και το χαιρομαι !!

Λοιπον...απαντησε μου σε παρακαλω !!!!

ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΘΑ ΦΑΩ μικροτερη Λουτσα ;;;; χα χα!!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
η οποια ντανιελα..οπως βλεπω..δεν εχει αποκτησει ακομα τις δικες γοβες...καπου τις ξερω αυτες τις κοκκινες καπου τις ξερω.... :bounce:!!

Περιμένει από την κατάθεσή μας να πάρει δικές της! Εάν πήγαινα θα της κρατούσα ένα δικό μου που με στενεύουν από τις απόκριες! :2funny: :2funny: :2funny:
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Μ αρεσεις !! Ειμαι ψαρας και το χαιρομαι !!

Λοιπον...απαντησε μου σε παρακαλω !!!!

ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΘΑ ΦΑΩ μικροτερη Λουτσα ;;;; χα χα!!
Καλωσορισες παικτη.Εαν μεινεις στη παρεα μας αρκετα θα καταλαβεις ποσο δικιο εχει ο Θαλης σ'αυτο που σου'πε!!! :headbang: :headbang: :headbang:Παντως εαν επιμενεις να πας θα σου ελεγα να πας στη Juliet.Πολυ γαμησιμο μικρο φαινεται :fuck1:Αυτο εμεις εδω το λεμε καταδρομικη ενεργεια...Και θυμισου,μεγαλο δικαιωμα οταν ανοιξει η πορτα του δωματιου η ΜΕΤΑΒΟΛΗ!!! ;)
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Περιμένει από την κατάθεσή μας να πάρει δικές της! Εάν πήγαινα θα της κρατούσα ένα δικό μου που με στενεύουν από τις απόκριες! :2funny: :2funny: :2funny:
Καταθεσεις τελος...μας τις δεσμευσε η εφορια  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδια τι γινεται με τη juliet?Εστειλα χθες το βραδυ να κλεισω για σημερα και τελικα οταν μου απαντησαν μου'παν μετα τις 8μμ. :think:Ολοι εκει πλακωσαμε? :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Ρε παιδια τι γινεται με τη juliet?Εστειλα χθες το βραδυ να κλεισω για σημερα και τελικα οταν μου απαντησαν μου'παν μετα τις 8μμ. :think:Ολοι εκει πλακωσαμε? :2funny:
προφανως...
αξιζει τπτ αλλο?

μετα τις 8 ειναι αδεια γιατι εχει τσουλού σημερα... ;)
 

vairas5770

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλωσορισες παικτη.Εαν μεινεις στη παρεα μας αρκετα θα καταλαβεις ποσο δικιο εχει ο Θαλης σ'αυτο που σου'πε!!! :headbang: :headbang: :headbang:Παντως εαν επιμενεις να πας θα σου ελεγα να πας στη Juliet.Πολυ γαμησιμο μικρο φαινεται :fuck1:Αυτο εμεις εδω το λεμε καταδρομικη ενεργεια...Και θυμισου,μεγαλο δικαιωμα οταν ανοιξει η πορτα του δωματιου η ΜΕΤΑΒΟΛΗ!!! ;)

Καλως σας βρηκα αδερφια !! Λοιπον ...Juliet λες εσυ ; Μ αρεσει και εμενα...
καποιος αλλος να μου πει την αποψη του-μην χασω και τα 200Ε αδικα ! :)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
μου φαινεται εχει παρει ψηλα τον αμανε η κορασιδα...
:tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom