Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
εκτος ....κι αν την κανεις πουθενα ολες αυτες τις μερες!
 

el_lobo_loco

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
Και 1200 Βυζιτες Μικρε !!! ;)
Σιγα μην την πατησει! :2funny: :2funny:
μας ειπες τωρα οτι εχει λεφτα ο wings! στα @@ μας(χωρις περεξηγηση)! :cheesy: :cheesy: θα περιμενε κανεις να ξερει να πηδαει να γραφει σωστα και να βαζει καμια βαθμολογια της προκοπης τοτε! :s&m_3: αλλά και να λεει αυτος σε σενα που να πας οχι εσυ!
εκτος και αν κρυβει ινφο για τα πουτανακια :zfuck:  και τα λεει μονο σε σενα! :s&m_3:
οποτε αλλάζει :2on1:  γιατι ξερεις περισσοτερα και δεν λες!  :s&m_3:
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Ακόμα μάσάει τσίχλα & καπνίζει ??? Και το στόμα πολυβόλο...αν δεν τη μπουκώσεις δε σταματάει ένα πράγμα  :2funny:
ρε παιδες αυτο παντα ηθελα να το πω και τωρα μου δινεται η ευκαιρια.διαβαζω σε πολλες κριτικες για διαφορες οτι τρωνε πολυ χρονο σε ομιλια ειτε εθελημενα ειτε οχι.
οταν παω να  :fuck1: :fuck1:για μια ωρα με το που μπαινω στο δωματιο αφου χαιρετηθουμε το πρωτο πραγμα που λεω και ειναι το μοτο μου ειναι το εξης΄
i dont speak english but i dont come here for speaking but for fucking :2funny: :2funny:
τι θα κανει η τανα θα μιλαει με τα ντουβαρια :think:
θελω μια ωρα να  :fuck1: :fuck1: οχι να παρλαρω...και ολες το σεβονται
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Α Λιθουανη ειναι και μας το παιζει ευρωπαια.Παντως απο την φατσα δειχνει σκυλι και σε εμενα μου αρεσουν οι σκυλες. :grin: :grin: :grin:
Ουκρανιδι η κριτικη του τρε ειναι που με προβληματισε περισσοτερο.Διοτι στην ερωτηση αν θα ξανασυναντουσε την κοπελλα απαντησε ισως που σημαινει οτι κατι δεν του φανηκε καλο οπως και την χαρακτηριζει χρυση μετριοτητα.Ο διπλογιωργης ειναι ξεκαθαρος λεει καλη αλλα οχι για 200.
Geopa αν την γαμησες και δεν λεει ριξε μια κοκκινη καρτα και θα καταλαβω εγω. ;) ;)
Τωρα απο τις υπολοιπες που θα μας ερθουν εχει μεχρι στιγμη 2 ξανθες μια Σουζη με πολη βλαχικη φατσα,η Βραζιλιανα με καλες συστασεις και η Εμιλη που δεν χρειαζεται συστασεις.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
γιατι βρε? για να βαλεις 10 με ροφο! :grin: :2funny: οσο δεν βαζει ο τρεζουρας :kissass:  φωτος δεν βαζω και εγω! :grin:  :2funny: :2funny:
αντε προεδρα σε ειπε και ο παιχτης μην ξεχασεις την μηχανη! αναμενουμε! :grin:
Πόσταρε και φωτό της ρε Αλεξ για να ξέρουν και οι άλλοι τι θα ψωνίσουν!!!!
Γιατί εγώ μόνο ροφούς προτείνω και δεν λέει!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Ακόμα μάσάει τσίχλα & καπνίζει ??? Και το στόμα πολυβόλο...αν δεν τη μπουκώσεις δε σταματάει ένα πράγμα  :2funny:
Η αληθεια ειναι οτι μιλαει πολυ γρηγορα αλλα οταν την μπουκωνεις το παει αργα, και βαθια. Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν τρωει ουτε λεπτο απο τον αγωνα κραταει κανονικα καθυστερησεις(μπορει να εκατσα και τεταρτο παραπανω αλλα δεν ειχε αλλο παιχτη μετα)
 

Kastanias

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Ουκρανιδι η κριτικη του τρε ειναι που με προβληματισε περισσοτερο.Διοτι στην ερωτηση αν θα ξανασυναντουσε την κοπελλα απαντησε ισως που σημαινει οτι κατι δεν του φανηκε καλο οπως και την χαρακτηριζει χρυση μετριοτητα.

Για ποιά κριτική μιλάς; Φαντάζομαι όχι του site, γιατί εκεί έχει μόνο μια κριτική που είναι μάλιστα καλή. Αν μου διαφεύγει κάτι, σε παρακαλώ να linkάρεις.

Παίδες, όποιος την τεστάρει τη Selena, αναμένω εντυπώσεις, γιατί αρχές Μαϊου θα επισκεπτώ την αγαπημένη μου Θεσσαλονίκη και θέλω οπωσδήποτε να δοκιμάσω ένα ct (δεν έχω ξαναδοκιμάσει).

 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Α Λιθουανη ειναι και μας το παιζει ευρωπαια.Παντως απο την φατσα δειχνει σκυλι και σε εμενα μου αρεσουν οι σκυλες. :grin: :grin: :grin:
Ουκρανιδι η κριτικη του τρε ειναι που με προβληματισε περισσοτερο.Διοτι στην ερωτηση αν θα ξανασυναντουσε την κοπελλα απαντησε ισως που σημαινει οτι κατι δεν του φανηκε καλο οπως και την χαρακτηριζει χρυση μετριοτητα.Ο διπλογιωργης ειναι ξεκαθαρος λεει καλη αλλα οχι για 200.
Geopa αν την γαμησες και δεν λεει ριξε μια κοκκινη καρτα και θα καταλαβω εγω. ;) ;)
Τωρα απο τις υπολοιπες που θα μας ερθουν εχει μεχρι στιγμη 2 ξανθες μια Σουζη με πολη βλαχικη φατσα,η Βραζιλιανα με καλες συστασεις και η Εμιλη που δεν χρειαζεται συστασεις.

Bru αν είχες γαμίσει απο το πρακτορείο Dolce και Emily ούτε καν θα ρώταγες  ;)



Στις φώτο δεν μπορώ να σε βοηθήσω  :sunglasses:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Ελκολομπλόκο, έχεις δίκιο! Απλά δεν ξέρεις τι σου γίνεται...  :grin:
 

soureb

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
26
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στο λαό, μια κ δεν ήξερε κανείς για Viktoriya, είπα να δοκιμάσω.Ανέβασα κριτική.Γενικά μέτριες εντυπώσεις αρκετά λεφτά
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Για το προβληματάκι πολλαπλής προσωπικότητας δε μπορώ να βοηθήσω...χρειάζεσαι ειδικό!

:offtopic: Συγνώμη από τους υπόλοιπους._
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Σουρή, συγχαρητήρια! Υποδειγματική έκθεση κι ας δηλώνεις πρωτάρης  ;)
Με απάλλαξες απ' τη φαγούρα... Κατά τα γραφόμενά σου πάντως το VFM το πολύ 3αρι μου βγαίνει!

Κι επιτρέψτε μου μιά υπόδειξη:
Τα 250 σε άγνωστη είναι πλέον έγκλημα!

Υ.Γ. Περιμένω να δω τον επόμενο σεξουαλικό εκπαιδευτή που θα με ...απορρίψει!  :grin:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Σουρή, συγχαρητήρια! Υποδειγματική έκθεση κι ας δηλώνεις πρωτάρης  ;)
Με απάλλαξες απ' τη φαγούρα... Κατά τα γραφόμενά σου πάντως το VFM το πολύ 3αρι μου βγαίνει!

Κι επιτρέψτε μου μιά υπόδειξη:
Τα 250 σε άγνωστη είναι πλέον έγκλημα!

Υ.Γ. Περιμένω να δω τον επόμενο σεξουαλικό εκπαιδευτή που θα με ...απορρίψει!  :grin:

Kαλημέρα.

Και γω φαγούρα έχω και δεν ξέρω που να πάω  :grin: :grin:
 

kab

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Ντουέτο Nika, Liza αξίζει άραγε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom