Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
μάγκες τελικά αν νομίζουν τα γραφεία που στέλνουν τις σιτουριστριες ότι είμαστε λακαμαδες να το ξεχάσουν!! φολα σε όλες τον 250E και τον 200!!αν δεν κάνουν ψαλίδι θα είναι χαμένη από χέρι!!ο χρόνος θα το δείξει!!σας το λέω εγώ που έπαιρνα τουλάχιστον δυο εσκορτακια τις 15 μέρες!τότε είχα και φράγκα. :2funny: άντε μας τα πρηξανε. τι νομίζουν ότι έρχονται στο ντουμπάι και σε άραβες!!αι σιχτίρ!!δεν μασάμε και βολευόμαστε με τα κονέ που έχουμε στα ενίοτε γραφεία τον 100E .σε περίοδο κρίσης είμαστε και αυτή τον χαβά τους.φόλα σε όλες μέχρι να το πάρουνε γραμμή!!τέλος ελπίζω να "ρθουνε καλύτερες μέρες γεια όλους μας. σας εύχομαι καλά γούστα!!
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
εγω το ειχα πει φιλε μου οτι ειναι δυνατον με αυτες τις τιμες οι γκομενες να μην κανουν ουτε καν 69?
και να τις πληρωνουμε ?
πρεπει ολοι μας να κανουμε κατι αμεσα και εννοω την vesta η οπως αλλιως την λενε οπως και τις υπολοιπες του ιδιου γραφειου.
 

Salonikos35

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! ΜΕ 250 ΠΗΔΑΣ 4 ΜΑΖΙ . ΕΛΕΟΣ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Ταχουμε πει οτι τα 250 αρια ειναι πολλα..οχι ομως οτι με αυτα πηδας και 4.Οι λοκαλ οι καλες ειναι γυρω στα 120-130ε Εκτος και αν μιλαμε για τιποτε μετριες.
υγ.Τα στουντιο ειναι αλλης κατηγοριας και δεν τα συγκρινω με τις σεξοτουριστριες.
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ταχουμε πει οτι τα 250 αρια ειναι πολλα..οχι ομως οτι με αυτα πηδας και 4.Οι λοκαλ οι καλες ειναι γυρω στα 120-130ε Εκτος και αν μιλαμε για τιποτε μετριες.
υγ.Τα στουντιο ειναι αλλης κατηγοριας και δεν τα συγκρινω με τις σεξοτουριστριες.
οταν λες λοκαλ εννοεις αυτες του αγγελιοφορου?
 

Salonikos35

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Βρε παιδια..Μια "Βολτα" να κανεις στο Ιντερνετ θα βρεις 20αρια που ψαχνουν κανα φραγκακι !
ΜΕ 40-50Ε  την μια της εχεις κανα 2ωρο .
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007

ahahuha

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2010
Μηνύματα
65
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως έχετε και την Emily αυτές τις μέρες. Πολωνικό=καλό. :pipa3:
 

franky

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Απλώς παιδιά να πω το εξής γιατί ακούω πολλές φορές για εμπάργκο στις ακριβές τιμές. Οι κοπέλες αν δε βρουν τα 250αρια στην Ελλάδα θα πάνε αλλού στην ευρώπη. Κρίση έχουμε εμείς όχι οι υπόλοιποι. Νομίζω ότι οποιαδήποτε προσπάθεια να κατεβάσουν έτσι τις τιμές είναι καταδικασμένη γιατί υπάρχει μεγάλη αγορά για αυτές. Θα ήταν διαφορετικά αν περιορίζονταν στην εδώ αγορά.
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Βρε παιδια..Μια "Βολτα" να κανεις στο Ιντερνετ θα βρεις 20αρια που ψαχνουν κανα φραγκακι !
ΜΕ 40-50Ε  την μια της εχεις κανα 2ωρο .
Φίλε μου παρότι 3 το πρωί θα κάνω μια προσπάθεια να καταλάβεις!!!!
Τα 250 τα πληρώνεις γιατί το ΟΛΟ πακέτο εμφάνιση- σερβις- προσωπικότητα - κλπ,  είναι πάνω από τα καθιερωμένα στάνταρτς μιας απλώς όμορφης κοπέλας!!!!
Τώρα, αν τα τελευταία χρόνια ευτελίστηκε το όλο σκηνικό και κάποιοι πλήρωναν φύκια για μεταξωτές κορδέλες, είναι αλλουνού παππά ευαγγέλιο!!!!!

Υ.Γ. Στις κοπελιές τις οποίες αναφέρεσαι μερικοί δεν τις πληρώνουν καν....
Μάλιστα τις βάζουν και πληρώνουν και το δωμάτιο στο γαμωχοτέλι που τους πέταξαν τα μάτια έξω!!!!!
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Φίλε μου παρότι 3 το πρωί θα κάνω μια προσπάθεια να καταλάβεις!!!!
Τα 250 τα πληρώνεις γιατί το ΟΛΟ πακέτο εμφάνιση- σερβις- προσωπικότητα - κλπ,  είναι πάνω από τα καθιερωμένα στάνταρτς μιας απλώς όμορφης κοπέλας!!!!
Τώρα, αν τα τελευταία χρόνια ευτελίστηκε το όλο σκηνικό και κάποιοι πλήρωναν φύκια για μεταξωτές κορδέλες, είναι αλλουνού παππά ευαγγέλιο!!!!!

Υ.Γ. Στις κοπελιές τις οποίες αναφέρεσαι μερικοί δεν τις πληρώνουν καν....
[move]Μάλιστα τις βάζουν και πληρώνουν και το δωμάτιο στο γαμωχοτέλι που τους πέταξαν τα μάτια έξω!!!!![/move]


:thumbsup: :thumbsup:    :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
120+30 extra ball+(35-60 το δωματιο)για κορυφαια εμφανιση

Ταχουμε πει οτι τα 250 αρια ειναι πολλα..οχι ομως οτι με αυτα πηδας και 4.Οι λοκαλ οι καλες ειναι γυρω στα 120-130ε Εκτος και αν μιλαμε για τιποτε μετριες.
υγ.Τα στουντιο ειναι αλλης κατηγοριας και δεν τα συγκρινω με τις σεξοτουριστριες.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kαλημέρα!
Large σε βλέπω... :grin: με τα τοπικά!
Εκτός κι αν μου δείξεις την κορυφαία εμφάνιση!  ;)
Για δωμάτιο πάντως το Σάββατο πλέρωσα 25 στο τέως 5αστερο του κέντρου. Καμία σύγκριση με το περιφερειακό που σε "περιποιήθηκαν"...
120+30 extra ball+(35-60 το δωματιο)για κορυφαια εμφανιση
 

drfp66

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Βρε παιδια..Μια "Βολτα" να κανεις στο Ιντερνετ θα βρεις 20αρια που ψαχνουν κανα φραγκακι !
ΜΕ 40-50Ε  την μια της εχεις κανα 2ωρο .
που ειναι αυτες ρε φιλε....τοσοι κομπουτεραδες εδω μεσα δεν εχουν βρει ποτε κατι τετοιο...δωσε καποια στοιχεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom