Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

titos-69

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Τετοιο πραγμα δημαδη !!

    http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/88184569592014583105.jpg[/img[/URL]]
[/quote]τελειως διαφορετικη αρχιτεκτονικη με πιο ανοικτα κολομαγουλα αλλα και τουτο νοστιμο ποιο ειναι?????
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μηπως σαν τουτο ?

      http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/81965796839026948165.jpg[/img[/URL]]


Καπου θα σε βρω που θα παει !!! ;D ;D ;D
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οκ σε βρηκα απο το σχεδιο !!! :grin:

    http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/16770964485830111222.jpg[/img[/URL]]

Οχι καμμια απο τις δυο δεν ειναι ..
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΜΑΣ ΣΚΑΣΑΤΕ!!!  :2funny:
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
λοιπον για τα παρακατω ευθυνη φερει αυτος που μου εστειλε κατι καλες φωτο το απογευμα και με εφτιαξε αναλογως . ψαχνομουν αρκετα απο προχθες να χωσω λιγο μαρουλακι σε κατι βρωμικο . ξερεις , ολοι γουσταρουμε τα σικατα εστιατορια του δηθεν γκουρμε αλλα οταν στις αντροπαρεες συζηταμε για πιτσες και βρωμικα απο την καντινα του βρωμυλου στην παραλιακη , ενθουσιαζομαστε . ειχα ζητησει ντουετακι απο για την madlen & gloria εχοντας βεβαια στο πισω μερος του διαστοφικου μου μυαλου οτι μαλλον θα την κανω μεταβολη αλλα what the fuck ας τολμησω μια φορα βρωμικο με μπολικο κρεμυδι και μπουκοβο . οι ρωσσαρες μενουν σε γνωστο γαμωχοτελι και οσοι πατε και δεν μεινετε μαλακες με τον αριθμο του δωματιου οταν το ψαχνετε να μου τρυπησετε τη μυτη . εγω παντως κολλησα για λιγα δευτερολεπτα κι οσοι πατε θα με θυμηθειτε . ανοιγει η πορτα , και να σου 2 ψηλες ρωσαρες . ψηλες . και οι 2 τους . η madlen φορουσε ενα κοκινακι φορεμα κοντο μεχρι τη μητρα κι οσο κι αν ηταν ζουπηγμενα τα βυζια της εδειχνε οτι οχι μονο θα γεμιζουν χουφτα αλλα περισσοτερο . εδιωξα τη μια μη ρωτατε γιατι ετσι μου ηρθε εκεινη τη στιγμη , θεωρησα καλυτερο να παιξω μονο με τη μια . ηθελα να γαμησω οχι να παιξω και δεν ειχα ορεξη για ταχα δηθεν λεσβιακα . για οσους ενδιαφερονται η gloria που εστειλα πισω στο δωματιο της , εχει οντως καλο κωλι αλλα δεν μ αρεσε που ηταν αβαφη , οταν πλερω την θελω στη πενα με τις σκιες της , με τα lipstick της , με τα αρωματα της να φωναζει απο μακρυα <<γαμα με>> , οποτε προτιμησα να κρατησω την madlen που και δειχνει πιο σκυλα κι εκφυλη και ηταν πιο κοντα στο στυλακι που ηθελα να με ξεκαβλωσει τη στιγμη εκεινη . στο ντουζακι ηρθε μαζι μου κι αρχισε το τσιμπουκι την ωρα που ξεπλενα τους αφρους , τουμπανο μου τον εκανε . το χει η καργιολα και παραλιγο να μου φυγουν τα σκαγια στο 5λεπτο . με το που τραβιομαστε στο κρεβατι , τη βλεπω στηνεται κατευθειαν μονη της στα 4 τουρλωνοντας τα κωλοβαρδουλα οπως ακριβως θα την ηθελα . σημειωση ! η madlen δεν ειναι λεπτη με σωμα μοντελου ! ουτε χοντρη ομως τη λες . θα τη χαρακτηριζα <<χυμωδη >> . οχι ομως περισσοτερο απο οσο πρεπει , οκ? φατσα ? αστο δεν ειναι για διαγωνισμο στο νεξτ τοπ μοντελ με τιποτα . σκυλε! πολυ σκυλε , και εκφυλο , οποτε οι αγαπουληδες παρτε μαζι σας και τη μαξιλαροηηθκη . βαλτε την στα 4 , κι αστε την να κανει παιχνιδι. απο μονη της ερχοταν και χτυπιοταν πανω στο καβλι μου , τα χερια της τεντωμενα μπροστα στο κεφαλι του κρεβατιου , να χουφτωνω ποτε τις βυζαρες της και ποτε να σφαλιαριζω τα κωλοβαρδουλα ... μια χαρα . οκ , δεν αντεξα πολυ. αναστεναζει η καργιολα ομορφα. οχι ψευτικα , ξερεις αυτο το πως να το πω... πνιχτο μουγκρητο ? ε! ετσι!

ως συμπερασμα . υπο φυσιολογικες συνθηκες ιιιισως και να μην καθομουν γιατι πλεον εχω συνηθισει το πουτσο μου σε πιο εκλεπτυσμενες τροφες και τον ταιζω μονο τα καλυτερα . η madlen ειναι το βρωμιαρικο σαντουιτς γεμισμενο με πανσετα απο γατα , τιγκα στη μουσταρδα και το κρεεμυδι , σερβιρισμενο απο τον λιγδιαρη ρωσοποντιο που πριν το ετοιμασει επιανε τα αρχιδια του - ειναι ομως πεντανοστιμο ! πεντανοστιμο και γουσταρουμε που το τρωμε . η madlen ειναι μια χυμωδης ρωσαρα με 4-5 κιλα περισσοτερα απο αυτο που φανταζομαστε ως ιδανικο , με πολυ σκυλε χαρακτηριστικα προσωπου που μου θυμισαν τις αγγλιδες που γαμιουνται σαν ξαναμενες σκυλες στο φαληρακι , μασταρια που γεμιζουν τις χουφτες και περισσευει κιολας . βαλτε την στα τεσσερα κι αν δεν σας τον βγαλει πριονιδι να σας κανει να χυσετε στο πενταλεπτο ... για το σαρανταλεπτο που εκατσα (στα συν οτι μου χρεωσε μισαωρο ) και το ξεκαβλωμα που χρειαζομουν επειγοντως , ηταν μια καλη επιλογη . τα ρεστα απο το ντουετο που μου εμειναν , λεω να τα δωσω σε κανεναν αστεγο να εχει να τρωει για βδομαδες . οχι απο αυτα που θα καλουσα στα πολυημερα που κανονιζω , αλλα σε σχεση με αλλα που εχουμε κατα καιρους δει και λαμβανοντας υποψη οτι με καταφερε στο μισαωρο , μια χαρα ηταν.

URL]]
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
283
Like
125
Πόντοι
1
Ευγε!! περιγραφηκοτατος!!
εγω μόλις είχα αντίστοιχη εμπειρια (μεκανε τουμπανο στο 5λεπτο) μενα ρωσακι πιπινακι λοκαλ των 120 απο αυτα που τελευταια αυθονούν στην πόλη μας. τεσπα ασχετο και σορρυ για το οφ τοπικ αλλα επειδη αν μη τι άλλο σαυτο το θρεντ εχουμε χιουμορ δειτε το παρακάτω και ξεκαρδιστητε απο τα γελια...περιμένω δε το πρωϊ σχόλια επι του θέματος...την προσοχή σας παρακαλω στα στανταρ σερβισεσ....με τα εξτρα γελούσα μιση ωρά....απολαύστε!!!

 

hliastsouk

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αντε να δουμε τωρα που θα ερθει η regina moon για την εκθεση θα κανει καμια αρπαχτη??11 με 13 θα ειναι εδω οποτε....!!!! :think:
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ευγε!! περιγραφηκοτατος!!
εγω μόλις είχα αντίστοιχη εμπειρια (μεκανε τουμπανο στο 5λεπτο) μενα ρωσακι πιπινακι λοκαλ των 120 απο αυτα που τελευταια αυθονούν στην πόλη μας. τεσπα ασχετο και σορρυ για το οφ τοπικ αλλα επειδη αν μη τι άλλο σαυτο το θρεντ εχουμε χιουμορ δειτε το παρακάτω και ξεκαρδιστητε απο τα γελια...περιμένω δε το πρωϊ σχόλια επι του θέματος...την προσοχή σας παρακαλω στα στανταρ σερβισεσ....με τα εξτρα γελούσα μιση ωρά....απολαύστε!!!


Yearly Service
(Yearly service fees can be prepaid every 3 months as below)
First 3 months $34,000
Second 3 months $33,000
Third 3 months $31,000
Forth 3 months $29,000

Μάλιστα! Όσα βγάζω εγώ σε ένα χρόνο και τα μισα μου τα τρώει η εφορία τα βγάζει αυτή και τα μισά και περισσότερα της τα τρώει το γραφείο... χμμμ... διακρίνω μια ομοιότητα? Και μεις γαμιόμαστε κι αυτή γαμιέται, καλή αναλογία...
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Τετοιο πραγμα δηλαδη !!

    http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/88184569592014583105.jpg[/img[/URL]]
[/quote]



[QUOTE="titos-69, post: 2624925"]
τελειως διαφορετικη αρχιτεκτονικη με πιο ανοικτα κολομαγουλα αλλα και τουτο νοστιμο ποιο ειναι?????

[/quote]

Aurora  παίκτη  ;)
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Μηπως σαν τουτο ?

     http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/81965796839026948165.jpg[/img[/URL]]


Καπου θα σε βρω που θα παει !!! ;D ;D ;D
[/quote]


[QUOTE="extreem, post: 2624943"]
ονομα?
[/quote]

Νικολ ή Vesta   ;)  Ή όπως θα έλεγε και ο Τρες  Νικολ [size=10pt][b]=[/b][/size] Vesta
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Yearly Service
(Yearly service fees can be prepaid every 3 months as below)
First 3 months $34,000
Second 3 months $33,000
Third 3 months $31,000
Forth 3 months $29,000

Μάλιστα! Όσα βγάζω εγώ σε ένα χρόνο και τα μισα μου τα τρώει η εφορία τα βγάζει αυτή και τα μισά και περισσότερα της τα τρώει το γραφείο... χμμμ... διακρίνω μια ομοιότητα? Και μεις γαμιόμαστε κι αυτή γαμιέται, καλή αναλογία...

:2funny: :2funny: :2funny:

Ωραίο σαν αστείο ,αλλά σαν πραγματικότητα φίλε  :headbang:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
E kai ρε Φτερουγα ? :think:
Και εγω 1,85 ειμαι με γαμας με την μουρη που εχω γιατι απο σωμα πεταω !! :grin: :grin: :grin:
Μας πέθανες τώρα!!!!! :o :o :o
Λέγε σέρβις να σου πω...... :dancing:
Πάντως έχω ακούσει τα καλύτερα για σένα μουρό μου!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Βιαζεσαι να πεταξεις τα λεφτα σου παιχτη!  :grin: κατσε σπιτι καλυτερα! ακου με που σε λεω! ξερω! :grin:
αλλη ειναι η σκυλα απο την παρεα αυτη που ξερει να γαμιεται! ;)
Αντε να δουμε τωρα που θα ερθει η regina moon για την εκθεση θα κανει καμια αρπαχτη??11 με 13 θα ειναι εδω οποτε....!!!! :think:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ViperMC συγχαρητήρια για την γλαφυρότατη κριτική παίχτη,ακριβής αλλά και "διασκεδαστικός" πάντα  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom