Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.664
Πόντοι
25.015
Gabi η Tina, ιδου η απορια...!
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Gabi η Tina, ιδου η απορια...!
Και οι δυο φαίνονται αστέρια αλλά το πρακτορείο τους είναι, κατα την απόψη μου, αναξιόπιστο. Πάντως να πας, δώσε ενημέρωση γιατί μπορεί να υπάρχει κάτι εδώ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.664
Πόντοι
25.015
Λοιπον πηγα να κλεισω και γυρναει το πρακτορειο και μου δινει διευθυνση απο ξενοδοχειο στην Αθηνα!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ αν ειναι δυνατον!!! Αρα δεν ειναι οι κοπελες θεσσαλονικη παιδες, απο δευτερα μου ειπανε.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.664
Πόντοι
25.015
Τεσπα παιδες λεω να κλεισω Κιμ μιας και δν βλεπω κατι αλλο αξιολογο και απο τις κριτικες της μαλλον θα περασω και ωραια.
 

antipaleyon

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βαλανε καινουριες φωτος της Ινας και την Κιμ, η Κιμ στις καινουριες φωτος πιο ωραια μου φανηκε και επισης οντως η Ινα ειναι μπαζο..
Φιλε μ μολις πειρα τν Ινα που αναφερεις καθε αλλο παρα μπαζο δν ειναι η κοπελα πας να γραψω κριτικη τα λεμε
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.664
Πόντοι
25.015
Φιλε μ μολις πειρα τν Ινα που αναφερεις καθε αλλο παρα μπαζο δν ειναι η κοπελα πας να γραψω κριτικη τα λεμε
ισως ετυχε σε σενα παντως 2 ατομα πιο πριν που γραψανε για Ινα δν ειπαν και τα καλυτερα ενω εγω θα εμπιστευτω τα περιπου 7 reviews που υπαρχουν ηδη για Κιμ.
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ισως ετυχε σε σενα παντως 2 ατομα πιο πριν που γραψανε για Ινα δν ειπαν και τα καλυτερα ενω εγω θα εμπιστευτω τα περιπου 7 reviews που υπαρχουν ηδη για Κιμ.

Η Kim, γελάει όλη την ώρα...λές και καπνίζει μαριχουάνα είναι...
Η Ina στις νεες φωτο είναι αισθητά βελτιωμένη, αλλά αν σου έχει καρφωθεί στο μυαλό η παλιά φωτό καθώς επίσης αν την έχεις δει και από κοντά χωρίς μακιγιάζ κλπ... τότε (για εμένα) παραμένει μπάζο.
Επίσης, μην ξεχνάτε πως η Kim τέλη Αυγούστου που την πήρα τελευταία φορά είχε κονδυλώματα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.664
Πόντοι
25.015
Η Kim, γελάει όλη την ώρα...λές και καπνίζει μαριχουάνα είναι...
Η Ina στις νεες φωτο είναι αισθητά βελτιωμένη, αλλά αν σου έχει καρφωθεί στο μυαλό η παλιά φωτό καθώς επίσης αν την έχεις δει και από κοντά χωρίς μακιγιάζ κλπ... τότε (για εμένα) παραμένει μπάζο.
Επίσης, μην ξεχνάτε πως η Kim τέλη Αυγούστου που την πήρα τελευταία φορά είχε κονδυλώματα.

Διαπιστωσα μεγαλο χαρτακι Rizla διπλα απο το κομοδινο! πηγε το μυαλο μου οτι καπνιζει μπαφους, κλειν μειν. Οσο για τα κονδυλωματα που λες, ειχα διαβασει ειχες πει ειχε ενα κατω απο τα χειλη εγω δν ειδα κατι, επισης το μονο που ειδα ειναι μια εγχειρηση λογικα θα ηταν στην περιοχη του αφαλου κοντα. Παντως παιδες πολυ καλη η Κιμ, πηγα και το ευχαριστηθηκα. τα κονδυλωματα πλακα πλακα τι στον πεο ειναι και τι μπορει να παθεις απο αυτα και τι δεν πρεπει να κανεις για να μην παθεις κατι απο αυτα?
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Διαπιστωσα μεγαλο χαρτακι Rizla διπλα απο το κομοδινο! πηγε το μυαλο μου οτι καπνιζει μπαφους, κλειν μειν. Οσο για τα κονδυλωματα που λες, ειχα διαβασει ειχες πει ειχε ενα κατω απο τα χειλη εγω δν ειδα κατι, επισης το μονο που ειδα ειναι μια εγχειρηση λογικα θα ηταν στην περιοχη του αφαλου κοντα. Παντως παιδες πολυ καλη η Κιμ, πηγα και το ευχαριστηθηκα. τα κονδυλωματα πλακα πλακα τι στον πεο ειναι και τι μπορει να παθεις απο αυτα και τι δεν πρεπει να κανεις για να μην παθεις κατι απο αυτα?
Θα έπρεπε να προσέξεις κάτι σαν ουλή ανάμεσα στο δεξί της πόδι και το αιδοίο της. Ότι και να έκανε (καυτηριασμό ή κρυοπηξία) το σημάδι υπάρχει..
Διάβασε σχετικά με κονδυλώματα στο ακόλουθο link
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.664
Πόντοι
25.015
Θα έπρεπε να προσέξεις κάτι σαν ουλή ανάμεσα στο δεξί της πόδι και το αιδοίο της. Ότι και να έκανε (καυτηριασμό ή κρυοπηξία) το σημάδι υπάρχει..
Διάβασε σχετικά με κονδυλώματα στο ακόλουθο link
Stranger το διαβασα το αρθρο, που θες να καταληξεις δν μπορω να καταλαβω. Υπαρχει περιπτωση να κολησα κατι και αν ναι πως?
 

esimf9806

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
pantos ego tin pira k ine kali i elena telio tsimpouki k travixe k malakia sta moutra tis gabla
 

konteros81

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μια γρήγορη απάντηση! Αυτή είναι αληθινή? Σαν της Veronica Zemanova μου μοιάζουν οι φωτογραφίες


οντως φιλε η Veronica Zemanova ειναι, αν χρεωνει μονο 250 ευρω την ωρα τρεξτε να προλαβετε...
Βαλανε που βαλανε ψευτικη φωτο τουλαχιστον καμιας πιο αγνωστης δεν μπορουσαν  :uglystupid:
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Stranger το διαβασα το αρθρο, που θες να καταληξεις δν μπορω να καταλαβω. Υπαρχει περιπτωση να κολησα κατι και αν ναι πως?
Ρε παιδιά, αυτό που προσπαθώ να σας περάσω, είναι ότι το HPV δεν αποβάλλεται από πάνω μας. Απαξ και το κολλήσουμε, δεν φεύγει. Ανάλογα με την κατάσταση που βρίσκεται ο οργανισμός μας, εκδηλώνεται ενίοτε με αυτά τα μικρά ''σπυράκια-κονδυλώματα''. Μεταδίδεται μόνο όταν υπάρχουν στο σώμα έκδηλα τα σημάδια του ιού. Έχω κάνει εξετάσεις, και έχει βγει θετικό. Δηλαδή ο ιός υπάρχει στο αίμα μου.Απλά δεν πρέπει να αφήνεις να εκδηλώνονται τα κονδυλώματα.Με το που αντιλαμβάνεσαι κάτι πρέπει όπως σδήποτε να το καταπολεμάς για να μην εξαπλωθεί ή το μεταδώσεις και αλλού. Σε περιπτωση που το κολλήσεις, δεν το καταλαβαίνεις και εκδηλώνεται μετά από πολλούς μήνες ή μπορεί και χρόνο. Έτσι, δεν μπορτείς να θυμάσαι από που το κόλλησες.
Το πρόβλημα κυρίως το έχουν οι γυναίκες διότι μπορεί να προσβάλει τον τράχηλο της μήτρας. Σε εμάς από την στιγμή που είναι εξωτερικά, αν τα καταπολεμάς, δεν υπάρχει πρόβλημα. Το θέμα είναι να μην σου εμφανιστούν εσωτερικά.
Είναι ένας ιός που είναι ασύλλημπτα μεταδιδόμενος και πάρα πολλοί από εμάς πιθανόν να το έχουμε αλλά να μην το γνωρίζουμε. Δεν λέω ότι το έχουν όλοι όσοι έχουν πάει με city tour. Μπορεί να το έχουμε κολλήσει και από μια περιστασιακή γκόμενα που είχαμε.
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τίποτα για Alisa που είναι στην πόλη ?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Για το καινούριο που ήρθε
γνωρίζει κανείς κάτι;
Φίλε δεν γνωρίζω την κοπέλα, αλλά από τις φωτογραφιές φαίνεται να έχει πολύ "δύσκολο" πρόσωπο :- , και σίγουρα τα έχει (δηλαδή τα παραέχει) τα χρονάκια της...  ;) Φυσικά από γούστα ο καθένας μας ότι του αρέσει...
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom