Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΣΤΟ ΤΟΥΡΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,ΠΟΛΥ ΧΑΛΗΛΌ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΨΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΕΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ COL-GERLS ΤΗΣ ΠΙΑΤΣΑΣ.ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ,Ο ΤΖΕΦΡΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΒΛΑΚΑ,ΠΟΛΛΟΥΣ ΒΛΑΚΕΝΤΙΟΥΣ ΜΑΖΕΨΑΜΕ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ ΕΛΛΗΝΕΣ; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
που χαθηκαν ολοι?
Στην Selecao?  :huh:
 

drfp66

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικά και είναι η παλιά μας γνωστή & μη εξαιρετέα! Και στα 200 για full services καλύτερη απ' το 90% της κατηγορίας!
Αποψή μου, πάντα...
τσεκαρισμενα ειναι η γκαμπι...και ειναι ηφαιστιο στο κρεββατι!!! καλη διασκεδαση σε ολους του επισκεπτες!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
Αμα γραψω ιστορια για Γκαμπι θα γελανε και οι πετρες.
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6

για την συγκεκριμενη ειχα προειδοποιησει στην πρωινη της επισκεψη οτι ειναι μικρη και βρωμικη καθαριστρια κ
καποιος με ειχε ρωτησει γιατι βρωμικη.... :tickedoff:

λοιπον χτυπαω την πορτα κ μου ανοιγει μια κοντη μελαχροινη πατσαβουρα... 1,69 λεει αλλα πιθανο μαζι με τα 18ποντα(οχι 12ποντα!)...
μου ρχεται να βαλω τα γελια αλλα σπαζομαι απεριγραπτα για το χασιμο χρονου που εφαγα :tickedoff:! μου λεει 'sorry για την ακαταστασια
μου αλλα ημουν σε ραντεβου στο macedonia και δε προλαβα να μακιγιαριστω!!!'... :headbang:! περναω μεσα κ το δωματιο ηταν σκετος τεκες
απο τον καπνο!!! κ το κορυφαιο πανω στο κρεββατι καθοταν ενα κοπροσκυλο :s&m_2:!!!...'το αγορασα πριν 5μερες,το αγαπαω παρα πολυ κ μου κραταει συντροφια οταν ειμαι μονη... :helpplea:!...παω για μεταβολη κ μου λεει 'δε θα καθησεις?τι επαθες??'.......

στα λιγα που ειπαμε μου πε οτι ειχε πολλους πελατες κ οτι της αρεσε πολυ η πολη μας :think:!!!
συμπερασματικα κανω εκκληση στους συντροφους για πολλοστη φορα ριξτε μαυρο στις καθαριστριες για να σωθει η πολη μας!!! 
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν αντεχω ρε Θαλη !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Γεια σας ,σημερα περασα απο γνωστο ξενοδοχειο κοντα στην Αριστοτελους το Androm......και ειδα να περιμενει απο εξω μια καλη περιπτωση,μακρια ισια μαλλια ,μελαχροινη αδυνατη,ηταν ντυμενη στα εκρου με μποτες ανοιχτο καφε,ξερει κανεις ποια ειναι η ππου μπορω να την συναντησω,δεν ξερω εαν ειναι ct  ή  call girl,ειναι επισης ξεχασα να πω ξενη οχι ελληνιδα
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991

για την συγκεκριμενη ειχα προειδοποιησει στην πρωινη της επισκεψη οτι ειναι μικρη και βρωμικη καθαριστρια κ
καποιος με ειχε ρωτησει γιατι βρωμικη.... :tickedoff:

λοιπον χτυπαω την πορτα κ μου ανοιγει μια κοντη μελαχροινη πατσαβουρα... 1,69 λεει αλλα πιθανο μαζι με τα 18ποντα(οχι 12ποντα!)...
μου ρχεται να βαλω τα γελια αλλα σπαζομαι απεριγραπτα για το χασιμο χρονου που εφαγα :tickedoff:! μου λεει 'sorry για την ακαταστασια
μου αλλα ημουν σε ραντεβου στο macedonia και δε προλαβα να μακιγιαριστω!!!'... :headbang:! περναω μεσα κ το δωματιο ηταν σκετος τεκες
απο τον καπνο!!! κ το κορυφαιο πανω στο κρεββατι καθοταν ενα κοπροσκυλο :s&m_2:!!!...'το αγορασα πριν 5μερες,το αγαπαω παρα πολυ κ μου κραταει συντροφια οταν ειμαι μονη... :helpplea:!...παω για μεταβολη κ μου λεει 'δε θα καθησεις?τι επαθες??'.......

στα λιγα που ειπαμε μου πε οτι ειχε πολλους πελατες κ οτι της αρεσε πολυ η πολη μας :think:!!!
συμπερασματικα κανω εκκληση στους συντροφους για πολλοστη φορα ριξτε μαυρο στις καθαριστριες για να σωθει η πολη μας!!! 



φιλε χωρις να σχολιασω το θεμα η περιγραφη σου ειναι ολα τα λεφτα ειδικα...με κορυφωση . την εισαγωγη του κωλοσκυλου. ; : :2funny:...οταν δεν βαριεμαι...θα γραψω και εγω μια που μου ηρθε με σιδερακια στα δοντια...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007

για την συγκεκριμενη ειχα προειδοποιησει στην πρωινη της επισκεψη οτι ειναι μικρη και βρωμικη καθαριστρια κ
καποιος με ειχε ρωτησει γιατι βρωμικη.... :tickedoff:
Μου χαλασες το ονειρο γμτ!!! Φαινοταν τοσο κουκλα!!!  :2funny: :headbang:
πες μου οτι δεν υπαρχει και Αη Βασιλης να με τελειωσεις!!!

:2funny: :2funny: :2funny:


ε μααα ρε παιδια, αυτη παραηταν too good to be true... ελεος δλδ!!!


ΥΓ...παντως την αλλην την Αλενα που ηταν εδω κι εφυγε προχτες, εγραψε κριτικη απο Κρητη καποιος και την εκθειαζει!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
Γεια σας ,σημερα περασα απο γνωστο ξενοδοχειο κοντα στην Αριστοτελους το Androm......και ειδα να περιμενει απο εξω μια καλη περιπτωση,μακρια ισια μαλλια ,μελαχροινη αδυνατη,ηταν ντυμενη στα εκρου με μποτες ανοιχτο καφε,ξερει κανεις ποια ειναι η ππου μπορω να την συναντησω,δεν ξερω εαν ειναι ct  ή  call girl,ειναι επισης ξεχασα να πω ξενη οχι ελληνιδα
Γιατι δεν πηγες να την ρωτησεις? λολ
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
πανω στο κρεββατι καθοταν ενα κοπροσκυλο :s&m_2:!!!...'το αγορασα πριν 5μερες,το αγαπαω παρα πολυ κ μου κραταει συντροφια οταν ειμαι μονη... :helpplea:!...παω για μεταβολη κ μου λεει 'δε θα καθησεις?τι επαθες??'.......
"Παω να του αγορασω Friskies μωρο μου, κι ερχομαι σουμπιτος!!!!"
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Γεια σας ,σημερα περασα απο γνωστο ξενοδοχειο κοντα στην Αριστοτελους το Androm......και ειδα να περιμενει απο εξω μια καλη περιπτωση,μακρια ισια μαλλια ,μελαχροινη αδυνατη,ηταν ντυμενη στα εκρου με μποτες ανοιχτο καφε,ξερει κανεις ποια ειναι η ππου μπορω να την συναντησω,δεν ξερω εαν ειναι ct  ή  call girl,ειναι επισης ξεχασα να πω ξενη οχι ελληνιδα

Τι ώρα? γιατί με έστησε και μου είπε ότι δεν έβρισκε ταξί!!!   ;)
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Καλημέρα,στο συγκεκριμένο ΗΟΤΕΛΙ Ανδρομ.....πάω τακτικά για ξεκούραση και COL-GERLS,βλέπω ότι αναιβένουν επάνω κάτι κομάτια σούπερ αλλά δεν μπορείς να τις πλησιάσεις γιατί τρέχουν με χίλια,και χώρια που υπάρχει το ενδεχόμενο να φάω χυλό.Μόνο αν μας δώσει χείρα βοηθείας το Ρεσεψιόν που μερικές φορές σε κόβουν την ανάσα καθώς και τα Ρουμ-σέρβις που φέρνουν καφέ.Αυτά.Να περνάτε καλά. :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Ναι μπράβο αυτή ήταν!! στο πουκάμισο είδα κάτι φρέσκους λεκέδες... Την πήγες μεγάλη βόλτα?  ;)
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
ΥΓ...παντως την αλλην την Αλενα που ηταν εδω κι εφυγε προχτες, εγραψε κριτικη απο Κρητη καποιος και την εκθειαζει!
Μ' όλη μου τη συμπάθεια για τους σύντεκνους, να μην ξεχνάμε πως ακόμη δεν έχουν δει πολλά τα μάτια τους...

Για τη συγκεκριμένη, πληροφορίες από αξιόπιστο συναγωνιστή που την είδε, μιλάνε για πολύ μέτρια περίπτωση.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046


απο τον καπνο!!! κ το κορυφαιο πανω στο κρεββατι καθοταν ενα κοπροσκυλο :s&m_2:!!!...'το αγορασα πριν 5μερες,το αγαπαω παρα πολυ κ μου κραταει συντροφια οταν ειμαι μονη... :helpplea:!...παω για μεταβολη κ μου λεει 'δε θα καθησεις?τι επαθες??'.......

 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom