Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
εμ....ενας ολος κι ολος πηγε κι εγραψε ο Χριστιανος....προφανως δεν τα ειδε ή τα βγαλε μετα...
τι να την κανω που μου λεγε οτι εχει προβλημα με το εντονο φωτισμο και μου χε ανοιχτα μονο τα φωτα ασφαλειας... :headbang:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
τελικα ρε παιδες ποιο γραφειο ειναι αξιοπιστο γιατι με ολα που πηγα με κανενα δεν ειναι σχεδον αληθινες οι φωτο...
Θέλεις να σου απαντήσω εγώ?
Άστο....θα σου "γαμήσω" την ψυχολογία και θα το γυρίσεις στο τσάμικο!!!!
Το ερώτημα είναι άλλο....
Ποιο πρακτορείο κάνει το λιγότερο φωτοσοπιάρισμα!!!!
Όσον αφορά εμένα.....ΜΑΥΡΟ ΣΕ ΟΛΑ!!!!
Οικονομία και ρίχνουμε τα φράγκα μας εκεί που πρέπει....τις κάνουμε πλούσιες αυτές που είναι 100% αληθινές σε ΟΛΑ ΤΟΥΣ!!!!!
Τώρα όποιος δεν έχει υπομονή....έχει ποδάρια λένε στο χωριό μου!!!!
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
η αληθεια ειναι αυτη που λες το διαπιστωνω μερα με την μερα αλλα οταν γραφουν σε μια φωτο veriefied και παλι δεν ειναι αληθινη η φωτο με την πραγματικοτητα τοτε τι να λεμε και τι να κανουμε?
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
η αληθεια ειναι αυτη που λες το διαπιστωνω μερα με την μερα αλλα οταν γραφουν σε μια φωτο veriefied και παλι δεν ειναι αληθινη η φωτο με την πραγματικοτητα τοτε τι να λεμε και τι να κανουμε?

Να αφιερώνεις πότε-πότε λίγο χρόνο, αν έχεις και το κάνεις κέφι, για να διαβάζεις τα thread και τις κριτικές, χωρίς όμως να εμπιστεύεσαι και όλες όσες γράφονται και σιγά-σιγά θα καταλάβεις ποιανών οι κριτικές είναι αξιόπιστες και ποιανών όχι.
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
και εειδη ειμαι και καινουριος εδω θελω πολλα να σας πω αλλα συγχωρεστε με λιγο γιατι δεν τα ξερω καλα τα πραγματα το πως γραφω που γραφω κτλ...αλλα πιστευω οτι θα τα βρουμε γιατι εχω πολυ καλες πηγες στην θεσσαλονικη μας
Welcome στην κοινοτητα μας φιλε....
οτι θες στην διαθεση σου!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
τι να την κανω που μου λεγε οτι εχει προβλημα με το εντονο φωτισμο και μου χε ανοιχτα μονο τα φωτα ασφαλειας... :headbang:
προφανως εννοουσε οτι ΕΣΥ θα ειχες προβλημα με τον εντονο φωτισμο... :2funny:
τεσπα...Εμπειριες!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
η αληθεια ειναι αυτη που λες το διαπιστωνω μερα με την μερα αλλα οταν γραφουν σε μια φωτο veriefied και παλι δεν ειναι αληθινη η φωτο με την πραγματικοτητα τοτε τι να λεμε και τι να κανουμε?
εθεσες το κορυφαιο ερωτημα!!! ελα ντε?!  :2funny:

 

jim5

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
[quote author= link=topic=1837.msg2222018#msg2222018 date=1285338909]
τελικα ρε παιδες ποιο γραφειο ειναι αξιοπιστο γιατι με ολα που πηγα με κανενα δεν ειναι σχεδον αληθινες οι φωτο...
[/quote]
για γραφεία άστα το μόνο που ξέρουμε τώρα είναι οτι αυτό θα έρθει σε λίγες μέρες και είναι αληθινές οι φωτογραφίες .όπως και αυτό κάνουμε υπομονή  
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
η αληθεια ειναι αυτη που λες το διαπιστωνω μερα με την μερα αλλα οταν γραφουν σε μια φωτο veriefied και παλι δεν ειναι αληθινη η φωτο με την πραγματικοτητα τοτε τι να λεμε και τι να κανουμε?
Τo verified, εχει την ιδια βαρυτητα με το ΑΠΟΛΥΜΑΝΘΗΚΕ σε μια τουαλετα....χεσε μεσα κοινως!!!
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
ωραια παιδια σας ευχαριστω πολυ εχω και κατι καλο λοιπον για ολουσ εμας τους fan του ειδους
κατι πολυ prive massage αλλα με φουλ προγραμμα σε ολα και μονο 100 ε...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ωραια παιδια σας ευχαριστω πολυ εχω και κατι καλο λοιπον για ολουσ εμας τους fan του ειδους
κατι πολυ prive massage αλλα με φουλ προγραμμα σε ολα και μονο 100 ε...
Nάτα τα μαντάτα  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
ωραια παιδια σας ευχαριστω πολυ εχω και κατι καλο λοιπον για ολουσ εμας τους fan του ειδους
κατι πολυ prive massage αλλα με φουλ προγραμμα σε ολα και μονο 100 ε...


Χάουζ... τρίζει η καρέκλα σου.

Φίλε Εξτρέμ καλύτερα να έρθεις στο θέμα με τα Μασατζίδικα... αν θέλεις μου στέλνεις και ένα Προσωπικό Μήνυμα... έτσι για την δοκιμή!
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
αντε γιατι μονο στην αθηνα υπαρχουν αυτα και δεν παει αλλο εχουμε κα στην θεσσαλονικη μας αντρες
αντε λοιπον να περασουμε και να περναμε και εμεις καλα οπως καποιοι στην πρωτευουσα....
το μονο προβλημα αν θα το ελεγε κανεις προβλημα βεβαια ειναι οτι θα πρεπει να παει καποιος μονο με εμενα μαζι διοτι ειναι πολυ prive και απο εκει και περα ολα κανονιζονται παντως καθε 10 μερες ο στολος ανανεωνεται και δεν ειναι μικρος
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
αντε γιατι μονο στην αθηνα υπαρχουν αυτα και δεν παει αλλο εχουμε κα στην θεσσαλονικη μας αντρες
αντε λοιπον να περασουμε και να περναμε και εμεις καλα οπως καποιοι στην πρωτευουσα....
το μονο προβλημα αν θα το ελεγε κανεις προβλημα βεβαια ειναι οτι θα πρεπει να παει καποιος μονο με εμενα μαζι διοτι ειναι πολυ prive και απο εκει και περα ολα κανονιζονται παντως καθε 10 μερες ο στολος ανανεωνεται και δεν ειναι μικρος
Κατάλαβες τώρα GFE?  :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
αντε γιατι μονο στην αθηνα υπαρχουν αυτα και δεν παει αλλο εχουμε κα στην θεσσαλονικη μας αντρες
αντε λοιπον να περασουμε και να περναμε και εμεις καλα οπως καποιοι στην πρωτευουσα....
το μονο προβλημα αν θα το ελεγε κανεις προβλημα βεβαια ειναι οτι θα πρεπει να παει καποιος μονο με εμενα μαζι διοτι ειναι πολυ prive και απο εκει και περα ολα κανονιζονται παντως καθε 10 μερες ο στολος ανανεωνεται και δεν ειναι μικρος
Θα με πας και μένα παίχτη στον Prive χώρο να περάσω καλά όπως στην Αθήνα?
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
παιδια δεν υπαρχει κανενα προβλημα να παω με οποιον θελει και το λεω σοβαρα και εγω τελευταια το εμαθα απο καποιον φιλο μου και το εκανα πραξη και εμεινα καταπληκτος απο το service .
εχουμε πολλα ακομη να πουμε και οπως ειδα εδω μεσα ειμαστε μια καλη παρεα και καλο θα ειναι να βοηθαμε ο ενας τον αλλον γενικος γιατι ολοι τον ιδιο σκοπο εχουμε να περασουμε καλα εννοω και να περναμε καλα ..για αυτο λοιπον μην απορειτε με εμενα αλλα ο καθε ενας απο εμας εχεις και καποιες γνωριμιες διαφορετικες απο τον αλλον ..ετσι και εγω θα σας βοηθησω με τις δικες μου διασυνδεσεις δεν εχω κανενα απολυτος προβλημα ....οι υπηρεσιες ειναι για ολο τον καλο κοσμο και για αυτους που ξερουν τι θελουν ...για αυτο το λογο θα περασουμε και καλα ...
πιστευω γιατα σημερινα δεδομενα δεν παιζει κατι καλυτερο στη πολη μας οσον αφορα τιμες και κοπελες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom