Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Αυτή ειχε αγγελίες προ αμνημονεύτων ετών !!! Καμιά αναφορά που διαβάζω σποραδικά πρέπει να το έχει ακόμη !
Η Cinzia είναι εγγύηση. Την έχω πάρει πάνω από 10φορές τα τελευταία 6-7 χρόνια. Δεν ήταν ποτέ the fuck of the century, που έλεγε και ο M. Douglas αλλά δεν τα έκλαψα ποτέ
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
'Εχουμε αυτά που μας αξίζουν, χωρίς διάθεση να ρίξω οποιουδήποτε είδους "ευθύνης" σε κάποια πλευρά. Δεν θεωρώ πως έχουν κάτι συγκεκριμένο με την Θεσσαλονίκη και δεν έρχονται... απλά η κατάσταση αυτοπροσαρμόζεται κατά κάποιον τρόπο και η πόλη δεν σηκώνει περισσότερα/καλύτερα τουρ... Γνώμη μου! :)
Είμαστε (για τα ευρωπαϊκά δεδομένα), μια μικρή επαρχιακή πόλη, με, σκάρτα. 1 εκ πληθυσμού. Τα γραφεία θα στείλουν εδώ αυτές που θεωρούν ότι θα βγάλουν κέρδος, και τα βαριά χαρτιά θα τα στείλουν στην Αθηνα, που έχει 5 φορές τον πληθυσμό της πολης μας, χώρια αυτούς που πηγαίνουν για κάποια δουλειά εκεί και όλο και θέλουν να αμαρτήσουν. Αυτοί είμαστε και μέχρι εκεί φτάνει ο ίσκιος μας…
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
Η πολη σηκωνει φιλε μου αυτη ειναι η αποψη μου
Οι Αλλες απο το γραφειο καθονται 2 3 μηνες στο ξενοδοχειο δεχονται πελατες αλλα δεν γραφονται ολα εδω μεσα
Η πολη σηκωνει και 200 ευρες και 500ευρες

Όσο κι αν ασχολούμαστε με το σπορ, αλλοι λιγο αλλοι περισσότερο, οι νταβάδες που το ζουν εκ των έσω, θα το είχαν αντιληφθεί και θα έφερναν τις ανάλογες κοπέλες. Για να μην το κάνουν, κάτι σημαίνει. Έτσι το σκέφτομαι εγώ, μπορεί να κάνω και λάθος... :)
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Όσο κι αν ασχολούμαστε με το σπορ, αλλοι λιγο αλλοι περισσότερο, οι νταβάδες που το ζουν εκ των έσω, θα το είχαν αντιληφθεί και θα έφερναν τις ανάλογες κοπέλες. Για να μην το κάνουν, κάτι σημαίνει. Έτσι το σκέφτομαι εγώ, μπορεί να κάνω και λάθος... :)
Έτσι είναι…
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.960
Like
23.478
Πόντοι
6.056
Όσο κι αν ασχολούμαστε με το σπορ, αλλοι λιγο αλλοι περισσότερο, οι νταβάδες που το ζουν εκ των έσω, θα το είχαν αντιληφθεί και θα έφερναν τις ανάλογες κοπέλες. Για να μην το κάνουν, κάτι σημαίνει. Έτσι το σκέφτομαι εγώ, μπορεί να κάνω και λάθος... :)
δεν κανεις λαθος ετσι ειναι

ηρθαν σουπερ μουνια και βαρουσαν μυγες τις εκλεινες οτι ωρα ηθελες

και την ιδια ωρα οι ιδιες και οι ιδιες τσουβαλες εδω και ποσα χρονια που τις εχουν χιλιοπαρει μεχρι και τα δεντρα εκοβαν ολο το χρημα ξανα και ξανα μην ξεφυγουμε απο το 80ρι

για μεχρι εκει ειμαστε φτωχομανα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.878
Κριτικές
20
Like
23.904
Πόντοι
8.346
Ας πω και γω την αποψαρα μου και ας μην την ζητησε κανεις. Ετσι κ αλλιώς καφενειακη συζήτηση κάνουμε κ ακομα πινω το καφεδάκι μου.
Σαν πόλη έχουμε ταβανι. Σαν αγοραστικο κοινο έχουμε σαφως μικρότερη δύναμη απο το κοινό της Αθήνας. Κινείται και εδω το χρημα στν συγκεκριμένο χωρο αλλα το ποσο ειναι μικρότερο. Απο την άλλη ,την πλευρά των κοριτσιών, αν μια ειναι πονηρεμενη μπορεί να καταλάβει οτι ο ανταγωνισμός εδω ειναι μικρότερος. Αν ειναι κομπλε κ σταθερή στις υπηρεσίες της με 2-3-4 καλες κριτικές εδω μεσα θα κανει παπαδες. Οποτε για 2-3 βδομάδες μπορεί να μαζεψει λεφτα που ισως στην Αθήνα να ηθελε παραπάνω χρονο.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Ας πω και γω την αποψαρα μου και ας μην την ζητησε κανεις. Ετσι κ αλλιώς καφενειακη συζήτηση κάνουμε κ ακομα πινω το καφεδάκι μου.
Σαν πόλη έχουμε ταβανι. Σαν αγοραστικο κοινο έχουμε σαφως μικρότερη δύναμη απο το κοινό της Αθήνας. Κινείται και εδω το χρημα στν συγκεκριμένο χωρο αλλα το ποσο ειναι μικρότερο. Απο την άλλη ,την πλευρά των κοριτσιών, αν μια ειναι πονηρεμενη μπορεί να καταλάβει οτι ο ανταγωνισμός εδω ειναι μικρότερος. Αν ειναι κομπλε κ σταθερή στις υπηρεσίες της με 2-3-4 καλες κριτικές εδω μεσα θα κανει παπαδες. Οποτε για 2-3 βδομάδες μπορεί να μαζεψει λεφτα που ισως στην Αθήνα να ηθελε παραπάνω χρονο.
Ένα μέτριο c/g της Αθήνας, που εδώ κάνει 2 (το πολύ) ραντεβού την μέρα, αν ανεβεί επάνω, με τος ίδιες τιμές και το ίδιο προγραμμα, και με μια σοβαρή διαφήμιση, θα κάνει 5-6 ραντεβού την μέρα.
Αν καθίσει μια βδομάδα, 10 μέρες το πολύ, do the math και υπολόγισε ποσα θα βγάλει…
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
174
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
Ένα μέτριο c/g της Αθήνας, που εδώ κάνει 2 (το πολύ) ραντεβού την μέρα, αν ανεβεί επάνω, με τος ίδιες τιμές και το ίδιο προγραμμα, και με μια σοβαρή διαφήμιση, θα κάνει 5-6 ραντεβού την μέρα.
Αν καθίσει μια βδομάδα, 10 μέρες το πολύ, do the math και υπολόγισε ποσα θα βγάλει…
Ληξιαρχε που βρισκεσαι εδω πανω η κατω στον χαμο ?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Ένα μέτριο c/g της Αθήνας, που εδώ κάνει 2 (το πολύ) ραντεβού την μέρα, αν ανεβεί επάνω, με τος ίδιες τιμές και το ίδιο προγραμμα, και με μια σοβαρή διαφήμιση, θα κάνει 5-6 ραντεβού την μέρα.
Αν καθίσει μια βδομάδα, 10 μέρες το πολύ, do the math και υπολόγισε ποσα θα βγάλει…

Τα πιστεύεις αυτά που λες;

Το παν είναι θέμα δικτύου. Μια κοπέλα μπορεί να κάνει τα ίδια ραντεβού σε οποιαδήποτε πόλη, είτε ως ανεξάρτητη είτε ως γραφείο, εφόσον η ίδια ή το γραφείο έχει ένα σωστό δίκτυο πελατών.

Το σάιτ εδώ είναι μια κουτσουλιά σε ότι αφορά τα πελατολόγια και τη ζήτηση. Η Θεσσαλονίκη είναι τεράστια. Τα γραφεία εξυπηρετούν δυτικά, ανατολικά, Χαλκιδικη, Βέροια κτλ. Η ζήτηση είναι τεράστια.

Από κει και πέρα, είναι θέμα υπηρεσιών. Κοπέλες που κάνουν στραπ έχουν τεράστια ζήτηση. Κοπέλες που πάνε με ζευγάρια έχουν τεράστια ζήτηση. Ανεξάρτητες που είναι χρόνια με μια αγγελία στο κανεσεξ έχουν τεράστιο πελατολόγιο που πιάνει από Πανόραμα μέχρι Σέρρες και κυκλοφορούν με βέσπα.

Η Ιόλη πχ είναι μια τέτοια περίπτωση. Έχει στάνταρ πελατολόγιο στην πρωτεύουσα διότι χειρίστηκε σωστά τον χώρο και προσφέρει υπηρεσίες όπως πρέπει, σωστη κασέτα και με σωστή συμπεριφορά.

Τα σιτιτουρ με κάτι άκυρες που έρχονται για μια εβδομάδα, είτε είναι μοντέλα είτε όχι, βαράνε μύγες γιατί δεν είναι δικτυωμένες στην πόλη μας. Δεν έχει να κάνει σε καμία περίπτωση με το αν ρουφάνε καλά ή αν έχουν παραπάνω κιλα. Είναι απλά περαστικές.

Όσον αφορά τα πόσα ραντεβού κάνει η κάθε μια, άστο. Δεν είναι ούτε δυο ούτε πέντε. Είναι πολύ περισσότερα. Η Σοφία η οποία είναι μια από τις τρεις μέτριες παρουσίες που δουλεύει σε γραφείο το οποίο έχει ένα χώρο στη Νεάπολη και ένα στην Αγγελακη, δε σταματάει τα ραντεβού. Στις γνωστες τιμές των πενήντα ευρώ τη μισή ώρα και εκατό την μια. Γιατί; Γιατί από πίσω έχει χτιστεί πελατολόγιο το ίδιο με την Εμιλια, την Μαργκο και μια άλλη. Μετριοτατες σε εμφάνιση. Ένα άλλο γραφείο που το έχει μια πενηνταπεντάρα σαύρα με τρεις κοπέλες δουλεύει επίσης ασταμάτητα. Βλέπε 27χρονη Σερβα κτλ στο κανεσεξ. Άλλο γραφείο, το Σουγκαρ, έχει και αυτό τέσσερις κοπέλες που δουλεύουν ασταμάτητα και μερικές μετακινούνται χωρίς οδηγό. Η Ζετα δουλεύει χρόνια εδώ, σταθερά, με καλή πελατεία. Με εικοσιτετράωρα ως συνοδεία στην Βέροια κτλ. Ένα απλό κοριτσάκι.

Κοπελες όπως η Αμαρελα και η Κίρα δραστηριοποιούνται σε Θεσσαλονίκη και γύρω πόλεις όπως η Καβάλα που έχει επίσης ζήτηση, και έχοντας κάνει σταθερό πελατολόγιο έχουν επιτυχία. Πού; Στην Καβάλα. Με ζευγάρια κτλ.

Άλλο εσυ που παλεύεις να δώσεις ένα διακοσάρι το μήνα με το ζόρι και τις υπόλοιπες είκοσι εννέα μέρες είσαι μόνη σα την ανεμονη. Και άλλο το τι γίνεται στην πόλη σε θέμα ζήτησης και χρημάτων. Έχει πιτσιρικαρία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης που δουλεύει καφετέριες οι οποίοι παίρνουν τακτικά. Ο κόσμος έχει λεφτά, εσυ δεν έχεις. Αυτό είναι όλο.
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
Ένα μέτριο c/g της Αθήνας, που εδώ κάνει 2 (το πολύ) ραντεβού την μέρα, αν ανεβεί επάνω, με τος ίδιες τιμές και το ίδιο προγραμμα, και με μια σοβαρή διαφήμιση, θα κάνει 5-6 ραντεβού την μέρα.
Αν καθίσει μια βδομάδα, 10 μέρες το πολύ, do the math και υπολόγισε ποσα θα βγάλει…

To βλέπω κι από τον εαυτό μου, που θεωρώ πως κινούμαι κάπου στον μέσο όρο. Όταν βλέπω σιτιτούρια που ζητάνε 250άρι/ώρα, κλείνω αμέσως την καρτέλα. Υπό συνθήκες θα τα έδινα, αλλά δεν έχω την πολυτέλεια να πάω πειραματικά. Οπότε καταλήγω σε Ρένες με την ελπίδα ότι θα βγάλω λαγό από το καπέλο :cheesy: :jerking2:

Ανάλογη κατάσταση πάντως επικρατεί και στους υπόλοιπους κλάδους. πχ. ακίνητα, εστίαση, ένδυση κλπ. 2 ακριβά εστιατόρια στη Θεσ/νίκη, 10 στην Αθήνα. 1 ακριβό brand ρούχων Θεσ/νίκη, 15 στην Αθήνα κ.ο.κ. Πολύ απλά στην Αθήνα υπάρχει κοινονική τάξη που μπορεί να υποστηρίξει το "premium" , ενώ εδώ όχι.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Τα πιστεύεις αυτά που λες;

Το παν είναι θέμα δικτύου. Μια κοπέλα μπορεί να κάνει τα ίδια ραντεβού σε οποιαδήποτε πόλη, είτε ως ανεξάρτητη είτε ως γραφείο, εφόσον η ίδια ή το γραφείο έχει ένα σωστό δίκτυο πελατών.

Το σάιτ εδώ είναι μια κουτσουλιά σε ότι αφορά τα πελατολόγια και τη ζήτηση. Η Θεσσαλονίκη είναι τεράστια. Τα γραφεία εξυπηρετούν δυτικά, ανατολικά, Χαλκιδικη, Βέροια κτλ. Η ζήτηση είναι τεράστια.

Από κει και πέρα, είναι θέμα υπηρεσιών. Κοπέλες που κάνουν στραπ έχουν τεράστια ζήτηση. Κοπέλες που πάνε με ζευγάρια έχουν τεράστια ζήτηση. Ανεξάρτητες που είναι χρόνια με μια αγγελία στο κανεσεξ έχουν τεράστιο πελατολόγιο που πιάνει από Πανόραμα μέχρι Σέρρες και κυκλοφορούν με βέσπα.

Η Ιόλη πχ είναι μια τέτοια περίπτωση. Έχει στάνταρ πελατολόγιο στην πρωτεύουσα διότι χειρίστηκε σωστά τον χώρο και προσφέρει υπηρεσίες όπως πρέπει, σωστη κασέτα και με σωστή συμπεριφορά.

Τα σιτιτουρ με κάτι άκυρες που έρχονται για μια εβδομάδα, είτε είναι μοντέλα είτε όχι, βαράνε μύγες γιατί δεν είναι δικτυωμένες στην πόλη μας. Δεν έχει να κάνει σε καμία περίπτωση με το αν ρουφάνε καλά ή αν έχουν παραπάνω κιλα. Είναι απλά περαστικές.

Όσον αφορά τα πόσα ραντεβού κάνει η κάθε μια, άστο. Δεν είναι ούτε δυο ούτε πέντε. Είναι πολύ περισσότερα. Η Σοφία η οποία είναι μια από τις τρεις μέτριες παρουσίες που δουλεύει σε γραφείο το οποίο έχει ένα χώρο στη Νεάπολη και ένα στην Αγγελακη, δε σταματάει τα ραντεβού. Στις γνωστες τιμές των πενήντα ευρώ τη μισή ώρα και εκατό την μια. Γιατί; Γιατί από πίσω έχει χτιστεί πελατολόγιο το ίδιο με την Εμιλια, την Μαργκο και μια άλλη. Μετριοτατες σε εμφάνιση. Ένα άλλο γραφείο που το έχει μια πενηνταπεντάρα σαύρα με τρεις κοπέλες δουλεύει επίσης ασταμάτητα. Βλέπε 27χρονη Σερβα κτλ στο κανεσεξ. Άλλο γραφείο, το Σουγκαρ, έχει και αυτό τέσσερις κοπέλες που δουλεύουν ασταμάτητα και μερικές μετακινούνται χωρίς οδηγό. Η Ζετα δουλεύει χρόνια εδώ, σταθερά, με καλή πελατεία. Με εικοσιτετράωρα ως συνοδεία στην Βέροια κτλ. Ένα απλό κοριτσάκι.

Κοπελες όπως η Αμαρελα και η Κίρα δραστηριοποιούνται σε Θεσσαλονίκη και γύρω πόλεις όπως η Καβάλα που έχει επίσης ζήτηση, και έχοντας κάνει σταθερό πελατολόγιο έχουν επιτυχία. Πού; Στην Καβάλα. Με ζευγάρια κτλ.

Άλλο εσυ που παλεύεις να δώσεις ένα διακοσάρι το μήνα με το ζόρι και τις υπόλοιπες είκοσι εννέα μέρες είσαι μόνη σα την ανεμονη. Και άλλο το τι γίνεται στην πόλη σε θέμα ζήτησης και χρημάτων. Έχει πιτσιρικαρία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης που δουλεύει καφετέριες οι οποίοι παίρνουν τακτικά. Ο κόσμος έχει λεφτά, εσυ δεν έχεις. Αυτό είναι όλο.
Να φανταστώ από το Λονδίνο (που είπες ότι πηγαίνεις) μας γράφεις
Τα χαιρετίσματα μου στην Ελισαβετ, κι αν δεν σε χρίσει ιππότη, μην σκας. Better luck next time, baby…
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Να φανταστώ από το Λονδίνο (που είπες ότι πηγαίνεις) μας γράφεις
Τα χαιρετίσματα μου στην Ελισαβετ, κι αν δεν σε χρίσει ιππότη, μην σκας. Better luck next time, baby…

Παρασκευή φεύγω. Σταματα την κλάψα θα πάθουμε τίποτε.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Παρασκευή φεύγω. Σταματα την κλάψα θα πάθουμε τίποτε.
Επειδή τώρα τελευταία, όλο για τις εμπειριες σου με τραβεστί γράφεις, στο αντίστοιχο νήμα, βλέπω ότι αποφάσισες να πας στην πηγή.
Καλά να περάσεις…
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Επειδή τώρα τελευταία, όλο για τις εμπειριες σου με τραβεστί γράφεις, στο αντίστοιχο νήμα, βλέπω ότι αποφάσισες να πας στην πηγή.
Καλά να περάσεις…

Θα έχουμε σίγουρα φίλες του κολλητού μου, κάτι θα παιχτεί. Ξέρεις τι εννοώ, κοπέλες που δε χρειάζεται να πληρώσεις και δεν πουλάνε το σώμα τους για μερικά ευρώ.

Βασικά δεν ξέρεις. Άστο.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Θα έχουμε σίγουρα φίλες του κολλητού μου, κάτι θα παιχτεί. Ξέρεις τι εννοώ, κοπέλες που δε χρειάζεται να πληρώσεις και δεν πουλάνε το σώμα τους για μερικά ευρώ.

Βασικά δεν ξέρεις. Άστο.
Για κοπελες πάντως, εσυ δεν ξέρεις σίγουρα. Για λοκατζήδες στις ντουζιερες, σε κόβω μετρ…
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Ρε μάγκες, σόρυ που σας το χαλάω αλλά έχω μια ερώτηση:
Υπάρχει τρόπος να δούμε μόνο τις κριτικές της Θεσσαλονίκης με σορτάρισμα από τις πιο πρόσφατες και πίσω;
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Για κοπελες πάντως, εσυ δεν ξέρεις σίγουρα. Για λοκατζήδες στις ντουζιερες, σε κόβω μετρ…

Δεν έχεις χιούμορ.

Το αν είσαι στο Παλέρμο επίσης ύποπτο. Αν είσαι και βρίσκεσαι εδώ μέσα από το πρωί, τότε τσάμπα είσαι. Αν δεν είσαι, είσαι ψεύτης.

Τράβα μια φωτογραφία τώρα και ανέβασε την. Για να πειστούμε τουλάχιστον ότι είσαι εκεί.

Περιμένουμε.

Και για να μείνω στο θέμα μη τυχόν και κάνουμε σπαμ, αυτή την περίοδο τα σιτι τουρ στην πόλη είναι προς αποφυγή. Ήρθε και ο ζουμπας η Βραζιλιάνα, η Λόρεν, η αδυναμία του Ραπτορα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Δεν έχεις χιούμορ.

Το αν είσαι στο Παλέρμο επίσης ύποπτο. Αν είσαι και βρίσκεσαι εδώ μέσα από το πρωί, τότε τσάμπα είσαι. Αν δεν είσαι, είσαι ψεύτης.

Τράβα μια φωτογραφία τώρα και ανέβασε την. Για να πειστούμε τουλάχιστον ότι είσαι εκεί.

Περιμένουμε.

Και για να μείνω στο θέμα μη τυχόν και κάνουμε σπαμ, αυτή την περίοδο τα σιτι τουρ στην πόλη είναι προς αποφυγή. Ήρθε και ο ζουμπας η Βραζιλιάνα, η Λόρεν, η αδυναμία του Ραπτορα.
Μόλις στείλεις κι εσυ μια από το Λονδίνο…
Αν πας ποτε φυσικά…
ΥΓ. Από το Παλέρμο έχω καταγωγή…
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Μόλις στείλεις κι εσυ μια από το Λονδίνο…
Αν πας ποτε φυσικά…

Εντάξει καταλάβαμε. Δεν είσαι εκεί. Στην καλύτερη περίπτωση ειναι ένας γνωστός σου τον οποίο κάλεσες στο κινητό να βγάλει μια ακόμα αλλά σε γειωσε, ή απλά αρπαξες την φωτογραφία μέσω Ινσταγκραμ. Καλημέρα ναυάγιο. Όταν εσυ πήγαινες εγώ ερχομουν. Μη μπεις στον κόπο να κάνεις παράθεση, εκτελεστηκες ήδη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom