Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.440
Πόντοι
6.056
κοπελια οκ υπερασπίσου τη θέση σου, αλλα για ξεφορτωσε λίγο μαγκια.
κραζεις "γελλαδιτσα" αλλα εδω κανεις την "businesswoman".
και το ότι διασταυρώνετε τηλεφωνα με τη φιλεναδα σου την Αμπερ και απειλείς εμμεσως, δεν τιμα καμια απο τις 2 σας.
σωστος και με τετοια ξινιλα η κατε ουτε καλημερα :2on1:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
@AngelAndriana ξινομουνα ζωο τραβα γαμησου και ψοφα μονο καθυστερια θα ερθουν με τοτοια συμπεριφορα :2on1:

Και μένα μου την έσπασε, πήρα πίσω την καρδούλα που της άφησα πριν. Άκου χωριό η Θεσσαλονίκη...

49EC979A-7D84-4EE8-8435-9A78038583FC.jpeg
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.440
Πόντοι
6.056
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
88
Νοιωθω σαν πείραμα σε πτέρυγα ψυχιατρικού lol καλή σταδιοδρομία σε όλες τις κατινες που λένε για κατάρες 21ο αιώνα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.440
Πόντοι
6.056
Νοιωθω σαν πείραμα σε πτέρυγα ψυχιατρικού lol καλή σταδιοδρομία σε όλες τις κατινες που λένε για κατάρες 21ο αιώνα
δεν πειραζει τραβα γαμησου η σεληνη ειναι στον σκορπιο ακομα
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Νοιωθω σαν πείραμα σε πτέρυγα ψυχιατρικού lol καλή σταδιοδρομία σε όλες τις κατινες που λένε για κατάρες 21ο αιώνα

Καταρχήν, λολ και ροφλ δε χρησιμοποιεί καμία σοβαρή γυναίκα και ειδικά μια γυναίκα της ηλικίας σου, που είτε μας αρέσει είτε όχι είσαι κάποιων ετών.

Μια επαγγελματίας πόρνη - συγνώμη, κάνω αυτή τη διόρθωση γιατί νόμιζες ότι ήσουν businesswoman και σε κάποιο επαγγελματικό μονοπάτι, ε, όχι, ρουφάς ψωλές και βγάζεις μαύρο χρήμα, κάτι που μπορεί να κάνει οποιαδήποτε γυναίκα δε σέβεται τον εαυτό της - δεν ξεκινάει αντιπαράθεση με έναν χρήστη, ότι και να έχει πει. Ειδικά μια σαν εσένα που κατά τα λεγόμενα σου είσαι πάντα fully booked και δεν έχεις ανάγκη.

Το να αποκαλείς την - αναγνωρισμένη από τα μεγαλύτερα ταξιδιωτικά περιοδικά, ναι είμαστε και εμείς famous - πιο ερωτική πόλη της Ελλάδας «χωριό», είναι αστείο. Δεν θα ερχόσουν αν ήταν χωριό. Αποδεξου το γεγονός ότι είμαστε ωραια παιδιά, ότι έχουμε καιρό και φαγητό που στο γκέτο σου δε βρίσκεις ούτε στα wholefoods.

Τώρα, παμε στα πιο σοβαρά. Πόρνη χωρίς εξπερματωση στο στόμα ή στο πρόσωπο δεν υφίσταται. Επίσης πρέπει να σταματήσεις να νομίζεις ότι παρέχεις κάποιους είδους εκλεπτυσμένες υπηρεσίες που ξεπερνάνε το φάσμα της πουτάνας. Είσαι το ίδιο με οποιαδήποτε άλλη εκδιδόμενη. Ειτε χρεώσεις χίλια είτε πενήντα, το έργο είναι το ίδιο.

Έδειξες με τη στάση σου ότι αποζητούσες από την αρχή να μαλώσεις, να ειρωνευτείς και να μειώσεις. Ποιος ο λόγος; Επειδή ένας πελάτης, που δηλώνεις ότι είναι ασήμαντος για εσένα, έκανε ένα αρνητικό σχόλιο; Εγώ προσωπικά ούτε σε ξέρω. Η δε φίλη σου η Αμπερ είναι σα φουσκωτή βάρκα.

Ας διατηρήσουμε ένα καλό επίπεδο συνομιλίας χωρίς να προβούμε σε περαιτέρω υβριστικά σχόλια. Το ότι απειλείς να βγάλεις στη φορά τηλέφωνο και προσωπικά στοιχεία μέλους είναι ξεδιάντροπο. Θα έπρεπε να ντρέπεσαι.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Κοίτα... θα μου άρεσε να είμαι προμοτορας της κοπέλας, δεν είχα ποτέ την τύχη και τιμή να προμοτάρω. Βασικά αν βρω κάτι καλό σιγά μη σας το πω.

Αλλά... ταγάρι; Με λες ταγάρι; Μένω στην πιο ερωτική πόλη της Ελλάδας που σύντομα θα έχει και μετρό... και με μιλάς έτσι;

Τελοσπαντων, είδα χτες τη σελίδα της πριν κατέβει. Βυζι τεράστιο. Πρέπει να είναι και κορμί λαμπάδα. Μόλις είδα τα «είμαι εξώφυλλο στο μαξιμ», την έκλεισα. Δε μπορώ τόση πίεση, είμαι και αξύριστος. Επίσης δεν κάνει CIF/CIM, ούτε με έξτρα, που αυτό σημαίνει «καληνύχτα Χαράλαμπε».

Παμε παρακάτω.
Δεν αναφέρθηκα σε σένα με τον όρο ταγαρι,ξέρουν αυτές που είναι...
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.812
Πόντοι
1.196
Καταρχήν, λολ και ροφλ δε χρησιμοποιεί καμία σοβαρή γυναίκα και ειδικά μια γυναίκα της ηλικίας σου, που είτε μας αρέσει είτε όχι είσαι κάποιων ετών.

Μια επαγγελματίας πόρνη - συγνώμη, κάνω αυτή τη διόρθωση γιατί νόμιζες ότι ήσουν businesswoman και σε κάποιο επαγγελματικό μονοπάτι, ε, όχι, ρουφάς ψωλές και βγάζεις μαύρο χρήμα, κάτι που μπορεί να κάνει οποιαδήποτε γυναίκα δε σέβεται τον εαυτό της - δεν ξεκινάει αντιπαράθεση με έναν χρήστη, ότι και να έχει πει. Ειδικά μια σαν εσένα που κατά τα λεγόμενα σου είσαι πάντα fully booked και δεν έχεις ανάγκη.

Το να αποκαλείς την - αναγνωρισμένη από τα μεγαλύτερα ταξιδιωτικά περιοδικά, ναι είμαστε και εμείς famous - πιο ερωτική πόλη της Ελλάδας «χωριό», είναι αστείο. Δεν θα ερχόσουν αν ήταν χωριό. Αποδεξου το γεγονός ότι είμαστε ωραια παιδιά, ότι έχουμε καιρό και φαγητό που στο γκέτο σου δε βρίσκεις ούτε στα wholefoods.

Τώρα, παμε στα πιο σοβαρά. Πόρνη χωρίς εξπερματωση στο στόμα ή στο πρόσωπο δεν υφίσταται. Επίσης πρέπει να σταματήσεις να νομίζεις ότι παρέχεις κάποιους είδους εκλεπτυσμένες υπηρεσίες που ξεπερνάνε το φάσμα της πουτάνας. Είσαι το ίδιο με οποιαδήποτε άλλη εκδιδόμενη. Ειτε χρεώσεις χίλια είτε πενήντα, το έργο είναι το ίδιο.

Έδειξες με τη στάση σου ότι αποζητούσες από την αρχή να μαλώσεις, να ειρωνευτείς και να μειώσεις. Ποιος ο λόγος; Επειδή ένας πελάτης, που δηλώνεις ότι είναι ασήμαντος για εσένα, έκανε ένα αρνητικό σχόλιο; Εγώ προσωπικά ούτε σε ξέρω. Η δε φίλη σου η Αμπερ είναι σα φουσκωτή βάρκα.

Ας διατηρήσουμε ένα καλό επίπεδο συνομιλίας χωρίς να προβούμε σε περαιτέρω υβριστικά σχόλια. Το ότι απειλείς να βγάλεις στη φορά τηλέφωνο και προσωπικά στοιχεία μέλους είναι ξεδιάντροπο. Θα έπρεπε να ντρέπεσαι.
Φίλε συμφωνώ σε όλα αλλά αυτό για την ερωτική πόλη να το ξανασκεφτείς. Πες το ερωτικό χωριό αλλά για πόλη δεν το κόβω. Εκτός αν δεν έχεις ζήσει στην Αθήνα οπότε δικαιολογημενα λες για ερωτική πόλη την Σαλονικα....
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Φίλε συμφωνώ σε όλα αλλά αυτό για την ερωτική πόλη να το ξανασκεφτείς. Πες το ερωτικό χωριό αλλά για πόλη δεν το κόβω. Εκτός αν δεν έχεις ζήσει στην Αθήνα οπότε δικαιολογημενα λες για ερωτική πόλη την Σαλονικα....

Καλησπέρα φίλε, το σχόλιο είναι ειρωνικό απλά έτσι διασκεδάζουμε στο νήμα. Φυσικά και πρόκειται για το μεγαλύτερο άπλυτο χωριό από μπετό με κουτσομπολιό που σπάει ρεκόρ. Επίσης οταν λέμε ερωτική πόλη εννοούμε ότι είναι τόσο σκατα που ακόμα και οι τεταρτοπέμπτες βίζιτες δε κάθονται ούτε για 200/ώρα, γι’ αυτό και ο φιλος Ρεζνοβ τις δικάζει καθημερινά. Ο δε Αζαζελ και Ραπτορας δικάζουν πιο πολύ στούντιο δέλα κτλ, είναι πιο σκληροί καριοληδες γιατί έχουν δει πολλά. Αμα δεις έχει και έναν Τετσουο εδώ γύρω, ρομαντικό παιδί μαλωμένο με το λατεξ.

Θα μένω σύντομα μόνιμα στην Αθηνα, έχω αγοράσει καινούργιο διαμέρισμα καρανότια για το οποίο έδωσα πραγματικά ότι έχω βγάλει τα τελευταία πέντε χρόνια μαύρα + ακίνητα. Επειδή είναι ακόμα υπό κατασκευή πηγαινοέρχομαι σα μαλακας. Λατρευω την Αθηνα... τη βαβούρα της, το νέφος της, όλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom