Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

boika_xas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερες ψάχνω να βρω κριτικές για τη κορασιδα..αλλα δεν βρήκα. Έχει άποψη κανεις;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.111
Κριτικές
89
Like
10.585
Πόντοι
25.015

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
821
Κριτικές
106
Like
5.536
Πόντοι
17.436
Φρούτο νο2, αφου μου είπε τα γνωστά με την άλλη μου λέει outcall 170€ συν ταξι, τη λέω πόσο το ταξι κοπελιά μου λέει για κέντρο 30€, τι λέω με αεροπλάνο θα έρθεις από holiday in στον λευκό πύργο.... στο τέλος πέσαν τα γνωστά εκατέρωθεν μπινελίκια και έλειξε η συνομιλία μας ...
Τα κορίτσια νομίζουν ότι ψάχνουν για ηλίθιους με τα χάλια που έχουν...
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.363
Πόντοι
736
Λοιπόν την παραπάνω την πήρα στο προηγούμενο tour που έκανε στην πόλη μας , πριν περίπου 20 μέρες.
Κατα την γνώμη μου δεν είναι η κοπέλα των φωτογραφιών (και γενικότερα πάντα βάζουν φωτογραφίες άλλων κοριτσιών νομίζω), αλλά είναι όμορφη και γλυκιά.
Στο δωμάτιο μου συστήθηκε ότι είναι 22 και όχι 19, αν και την κάνεις άνετα 19-20.
Ξανθιά, γλυκούλα, με καλή διάθεση.
Αντέχει στο σφυροκόπημα και δεν κάνει παράπονα.
Στα αρνητικά ότι δεν δινει γλωσσοφιλα, αλλά τα φιλιά στα χείλη τα δίνει άπλετα.
Πολύ αρνητικό ότι με έστησε αρκετή ώρα κάτω από το ξενοδοχείο. Γύρω στα 15-20 λεπτά. Ήμουν έτοιμος να φύγω.
Μετά το σεξ κάνει μασαζακι μέχρι να ληξει η ώρα. Συνήθως όταν τελειώνουμε νωρίτερα μας διώχνουν με τρόπο, η συγκεκριμένη δουλεύει μέχρι και το τελευταίο λεπτό που πλήρωσες. (Ίσως γι'αυτό και το στήσιμο).
Θα την ξανασυναντουσα, αν και κακοφανηκε πάρα πολύ που περίμενα σαν μαλακας κάτω 20 λεπτά.
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301

35ρα πατημένη. Συμπαθητική στη φάτσα, αλλά τίποτε το ιδιαίτερο, κορμί σφιχτό, πόδια κοντόχοντρα, κώλος που αρχίζει να φαρδαίνει κ να χαλάει στο πέρασμα του χρόνου, της ζήτησα ναναι κάπως ζόρικη στο γαμήσι κ άρχισε να βγάζει κάτι βογγητά, κραυγές κ να λέει κάτι μαλακίες που μουρθε να την ρίξω χλέπα στο μάτι. Αν και τίμια περίπτωση δεν το έχει με την καμία.
Ξενέρωσα κ έχυσα με μαλακία.
Είναι παράδοξο πως καταφέρνει κ παίρνει 120 το μισάωρο κ 200 την ώρα. Μπράβο της.
Έχω πάει κ με τη φίλη της την Εβελίνα (γνωστό πρώην στουντιοκόριτσο Λορένα), η οποία είναι ένα σκαλί επάνω (όχι όμως κάτι το τρομερό), έχει και αυτή αυτό το άθλιο με τα χαζοβογγητά κ παρόλο που είχα περάσει καλά μαζί της δεν ξαναπάτησα γτ με εκνευρίζουν οι υπερβολές.
Αυτό το Ρουμάνικο τιμ πάντως μαζί κ με τη Μόνικα τη Σέρβα (Σέρβα όσο και η γυναίκα μου ειναι Σέρβα κ όσο το Βουκουρέστι βρίσκεται στη Σερβία..) κ κανα 2 άλλες το έχει παγειώσει το 120-200 κ τα κορόιδα τα σκάμε κανονικά.
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
821
Κριτικές
106
Like
5.536
Πόντοι
17.436
Για να γράψω εδώ την κριτική μιας και δεν θα ανοίξει καρτέλα
1. Πρόσωπο ότι βλέπεις (7)
2. Σώμα ότι βλέπεις με ωραίο στήθος και οι ρώγες ανταποκρίθηκαν (7)
3. Κώλος αφράτος όχι τελείως σφικτός αλλά αντέχει στην κακομεταχείριση , no anal (7)
4. Επικοινωνία σε τέλεια αγγλικά (9) , όχι 10 δεν μιλάει Ελληνικά
5. Πίπα μέτρια και όταν την είπα να πάει στις μπάλες μου είπε έξτρα 50€, έλεος την είπα
6. Σεξ , άλογο γουστάρει φωνάζει στήνεται καλά , δεν κλέβει ιδρώνει την φανέλα και το θέλει, δυο πιστόλια άνετα. (8)
7. Καθαριότητα σε υπέρτατο βαθμό.
Μέσος όρος στο 7,5 , μπορούσε και καλύτερα πιστεύω .
Κότσος 220E με το ταξί, πρέπει να βγάζουν πολλά λεφτά τα ταξί όταν η διαδρομή είναι 5 χλμ...
Στο τέλος κάναμε μία κουβέντα για τιμολογιακή πολιτική και τις είπα κάποια πράγματα, πρώτη φορά Ελλάδα μου είπε.
Αν θα την ξανά συναντούσα όχι φυσικά με αυτό κόστος...
Αυτά κύριοι το ταξίδι μου έλαβε τέλος στα βόρεια της χώρας καιρός να την κάνω πάλι σε άλλα κλίματα...
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
585
Like
1.852
Πόντοι
206
Για να γράψω εδώ την κριτική μιας και δεν θα ανοίξει καρτέλα
1. Πρόσωπο ότι βλέπεις (7)
2. Σώμα ότι βλέπεις με ωραίο στήθος και οι ρώγες ανταποκρίθηκαν (7)
3. Κώλος αφράτος όχι τελείως σφικτός αλλά αντέχει στην κακομεταχείριση , no anal (7)
4. Επικοινωνία σε τέλεια αγγλικά (9) , όχι 10 δεν μιλάει Ελληνικά
5. Πίπα μέτρια και όταν την είπα να πάει στις μπάλες μου είπε έξτρα 50€, έλεος την είπα
6. Σεξ , άλογο γουστάρει φωνάζει στήνεται καλά , δεν κλέβει ιδρώνει την φανέλα και το θέλει, δυο πιστόλια άνετα. (8)
7. Καθαριότητα σε υπέρτατο βαθμό.
Μέσος όρος στο 7,5 , μπορούσε και καλύτερα πιστεύω .
Κότσος 220E με το ταξί, πρέπει να βγάζουν πολλά λεφτά τα ταξί όταν η διαδρομή είναι 5 χλμ...
Στο τέλος κάναμε μία κουβέντα για τιμολογιακή πολιτική και τις είπα κάποια πράγματα, πρώτη φορά Ελλάδα μου είπε.
Αν θα την ξανά συναντούσα όχι φυσικά με αυτό κόστος...
Αυτά κύριοι το ταξίδι μου έλαβε τέλος στα βόρεια της χώρας καιρός να την κάνω πάλι σε άλλα κλίματα...
Καλο ταξίδι ρε φίλος
 

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
35
Like
10.116
Πόντοι
6.246
Ήταν καράβια στο βυθό
ήτανε όνειρο που ζώ
ήταν κι εκείνο το χαμóγελο που
δεν ξεχνιέται...
και στην δύσμοιρη Σαλλονίκη τίποτα δεν γαμίεται!
.......
Spam ναι μεν ... αλλά στην τελική δίχνει την κατάντια των παρεχώμενων υπηρεσιών στην πόλη μας......:headbang:
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Ήταν καράβια στο βυθό
ήτανε όνειρο που ζώ
ήταν κι εκείνο το χαμóγελο που
δεν ξεχνιέται...
και στην δύσμοιρη Σαλλονίκη τίποτα δεν γαμίεται!
.......
Spam ναι μεν ... αλλά στην τελική δίχνει την κατάντια των παρεχώμενων υπηρεσιών στην πόλη μας......:headbang:
Σπασμένο καράβι η κατάσταση.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
Το φωτοσοπ δεν πεθαίνει ποτέ!!!!Κρίμα σε όσους δίνουν τα λεφτουδακια τους για αυτά τα μπάζα.Για να πω ρε μάγκες αυτό κ μόνο κ κλείνω.Αυτες που είναι εδώ αυτή την δεδομένη στιγμή είναι για το 50 άντε βαριά για 70 ευρώ.Αληθεια δεν κάνω πλάκα.Ειδαμε πάνω από 12 γκόμενες κ εγω κ κάποιοι φιλοι μου κ ξενερωσαμε απίστευτα.Τι να πω,πολύ προσοχή φίλοι μου.Η μια χειρότερη από την άλλη.Νικος Δυτικές συνοικίες 3!!!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.111
Κριτικές
89
Like
10.585
Πόντοι
25.015
Το φωτοσοπ δεν πεθαίνει ποτέ!!!!Κρίμα σε όσους δίνουν τα λεφτουδακια τους για αυτά τα μπάζα.Για να πω ρε μάγκες αυτό κ μόνο κ κλείνω.Αυτες που είναι εδώ αυτή την δεδομένη στιγμή είναι για το 50 άντε βαριά για 70 ευρώ.Αληθεια δεν κάνω πλάκα.Ειδαμε πάνω από 12 γκόμενες κ εγω κ κάποιοι φιλοι μου κ ξενερωσαμε απίστευτα.Τι να πω,πολύ προσοχή φίλοι μου.Η μια χειρότερη από την άλλη.Νικος Δυτικές συνοικίες 3!!!!
Καταρχην ενα μπραβο στον καβαλαρη που τουλαχιστον εγραψε κατι για να σωθουμε οι υπολοιποι.

Δευτερον. Μηπως λεω μηπως βρεθηκες η ειδες καμια απο τις παρακατω?

 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.271
Κριτικές
1
Like
4.917
Πόντοι
1.756

nb23gm

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
37
Like
252
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους.
Άρχισα να ψάχνω για σήμερα.
Πολλές ψεύτικες φώτο.


Οι φωτογραφίες είναι από : https://www.instagram.com/bogatyrevaa.v/?hl=gu



Οι φωτογραφίες είναι από : Елизавета Гацко

Αυτά παίδες για να μην τρώμε παπά.

Για σήμερα θα δω τι θα βρω και θα ενημερώσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom