Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

j-lo1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
163
Like
6
Πόντοι
1
μαγκες απο θεσσαλονικη εχει παρει κανεις την ρενατα την γυμναστρια? που δουλεψε και σαν αντζελινα βιπ?
αν εχει κανεις τηλεφωνο
δουλευει σιγουρα ακομα
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
222
Κριτικές
22
Like
1.276
Πόντοι
1.011
Ο Φακιρης λέει δεν αξίζει,είναι βιαστική σε φάση άντε τελείωνε αλλά από τον Φακιρη για να πάρεις πληροφορίες πρέπει να μιλάς 4 ώρες μαζί του.

Θα συμφωνήσω με το Φακιρη. Ηταν βιαστική και με μένα και μιλούσε πολύ, δεν σταματούσε γενικά. Επίσης άργησε κιόλας να ετοιμαστεί περίπου 15 λεπτά. Στην περιγραφή συμφωνώ με τους άλλους παίκτε έχει λίγα παραπάνω κιλά, αλλά σφιχτό σώμα και φτιαγμένο βυζι. Αν κάποιος έχει πολλές καβλες και δεν έχει που αλλού να πάει, ας πάρει μισάωρο, όχι παραπάνω
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Θα συμφωνήσω με το Φακιρη. Ηταν βιαστική και με μένα και μιλούσε πολύ, δεν σταματούσε γενικά. Επίσης άργησε κιόλας να ετοιμαστεί περίπου 15 λεπτά. Στην περιγραφή συμφωνώ με τους άλλους παίκτε έχει λίγα παραπάνω κιλά, αλλά σφιχτό σώμα και φτιαγμένο βυζι. Αν κάποιος έχει πολλές καβλες και δεν έχει που αλλού να πάει, ας πάρει μισάωρο, όχι παραπάνω

Τα βρίσκω πάρα πολλά τα 110€ για μισάωρο και να σου λέει κιόλας ότι το cim είναι εξτρά,έχουν ξεφύγει ορισμένες,τα λεφτοδεντρα δε γεννάνε κάθε μέρα  :happy:
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
222
Κριτικές
22
Like
1.276
Πόντοι
1.011
Έχεις δίκιο σε αυτό που λες, αλλά μέσα στην καραντίνα θα χτύπησε κι η αγαμια κόκκινο κι όσο να πεις πολλοί θα ψαχτουν να ξεδωσουν (αν δεν το χουν κάνει ήδη). Κι ακόμη περισσότεροι θα ψάξουν να ξαναγυρίσουν στις δραστηριότητες που είχαν προ καραντίνας, ανάμεσά τους κι αυτή  :grin:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
μαγκες απο θεσσαλονικη εχει παρει κανεις την ρενατα την γυμναστρια? που δουλεψε και σαν αντζελινα βιπ?
αν εχει κανεις τηλεφωνο
δουλευει σιγουρα ακομα
Την Αντιγονη  εννοεις την μελαχρινη σιλικονατη γυμναστρια;;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.715
Πόντοι
736
μελαχρινή σιλικονατη γυμνάστρια ειναι
απλά εγώ σαν Ρενάτα την ήξερα
Ρε παιδιά αυτή είναι μία που είχε και ένα πέρασμα από μασατζίδικα πριν 10 χρόνια?

Δεν θυμάμαι το όνομα εκείνης η οποία Ήταν απίστευτης εμφάνισης αλλά ψόφια στο κρεβάτι τότε τουλάχιστον
 

thebigboss1818

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
96
Πόντοι
0
μαγκες επειδη ενδιαφερομαι και εγω για ρενατα αν γινεται δωστε ενα λινκ γιατι την εψαξα στα ct και cg και δεν βρηκα καν καρτελα
 

Dkoutakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
28
Κριτικές
13
Like
554
Πόντοι
290
Συναγωνιστές είδατε καινούργες φώτο από lily vip?
Με καυλωσε η πουτανα...αλλα με κρατα πίσω ότι είναι όλη την ώρα μη και μη...

Τπτ αξιόλογο σε αυτή την πόλη εν τέλει!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Συναγωνιστές είδατε καινούργες φώτο από lily vip?
Με καυλωσε η πουτανα...αλλα με κρατα πίσω ότι είναι όλη την ώρα μη και μη...

Τπτ αξιόλογο σε αυτή την πόλη εν τέλει!
Μάγος είσαι!
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Συναγωνιστές είδατε καινούργες φώτο από lily vip?
Με καυλωσε η πουτανα...αλλα με κρατα πίσω ότι είναι όλη την ώρα μη και μη...

Τπτ αξιόλογο σε αυτή την πόλη εν τέλει!

Ξύσ'τα απίδια σου με γκασμά... Άλλαξε ο Μανωλιός κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς.
Όσες φωτογραφίες κι αν βάλει, άμα είναι όλο μη και μη, τι να την κάνουμε;;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Συναγωνιστές είδατε καινούργες φώτο από lily vip?
Με καυλωσε η πουτανα...αλλα με κρατα πίσω ότι είναι όλη την ώρα μη και μη...

Τπτ αξιόλογο σε αυτή την πόλη εν τέλει!

Αυτής της είχα στείλει μήνυμα πριν μερικές εβδομάδες εν μέσω ολικής καραντίνας και έκανε ραντεβού κανονικά σε χοτελ της πόλης  :2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Σιγα το μουνι την αβυζη.
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Μάγκες έκλεισα κερυ από εσκορτ κλαμπ.. Πείτε καμία γνώμη
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Μάγκες έκλεισα κερυ από εσκορτ κλαμπ.. Πείτε καμία γνώμη
την κερυ την ξεσκιζεις κανονικα,χωρις φοβο και παθος....αντεχει τα παντα και γουσταρει...μετριο προσωπο με ωραιο σωματακι....βαλ την στα 4 ειναι ονειρο και κοπανα!!
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Αύριο θα ανεβάσω κριτική να σας πω τι έγινε...
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Λοιπόν παιδιά επειδή προσπάθησα 3 φορές να βάλω κριτική από το κινητό και δεν έμπαινε πάρτε την εδώ την κριτική κάι αύριο θα ξαναπροσπαθησω να γράψω στο προφίλ της κοπέλας
Λοιπόν έχουμε και λέμε :
Λοιπόν παιδιά μετά από 2 μήνες αποχή από το συγκεκριμένο άθλημα λόγω του κορονα αποφάσισα να πάρω την συγκεκριμένη κοπέλα. Στη αρχή είχα κάποιους ενδοιασμούς λόγω του ότι στις φωτογραφίες δεν φαίνεται το πρόσωπο της άλλα μόλις άνοιξα την πόρτα καθησυχαστηκα. Η κοπέλα στο πρόσωπο είναι ένα καθημερινο κορίτσι χωρίς κάτι το ιδιαίτερο και το σώμα της λεπτό κανονικό. Λίγο μεγαλύτερη από εμένα,  25 μου είπε. Μπήκε στο ντουζακι και φόρεσε ωραίες ζαρτιέρες μαύρες όπως ζήτησα(η θερμοκρασία εκείνη την στιγμή πρέπει να έφτασε γύρω στους 45 βαθμούς) . Όπως λέει και ο τίτλος η κοπέλα είναι gfe φάση χαδιάρα και κάνει  ωραία προκαταρκτικα. Στο κυρίως θέμα η πίπα δεν σε εξιταρει αλλά κάνει φιλοτιμες προσπάθειες για deep και γενικά να σε ευχαριστήσει. Στα του αγώνα ήρθε από πάνω μου cowgirl και χοροπηδουσε λες και είχε να πηδηχτει κάνα 3μηνο.Στη συνέχεια ακολούθησε η αγαπημένη μου στάση στα 4, παιδιά η θέα του κωλου της είναι απίστευτη:kneel:Την είχα γύρω στα 45 λεπτά στα 4 με εναλλαγές δυνατού σφυροκοπηματος:zfuck: και πιο χαλαρά. Σύμφωνα με τα λεγόμενα της τελείωσε και αυτή, εγώ για να τελειώσω της είπα να κάνουμε 69 για να γλυψω και λιγάκι, η αλήθεια είναι ότι έχει πολύ  δουλεμενο μουνακι τόσο που της έβαλα 2 δάχτυλα και περίπου μισό τρίτο, το τελείωμα το δικό ήρθε καθώς μου τον έπαιζε και τον σαλιωνε δίχως αύριο .Τέλος έκανε ντουζακι και έφυγε. Ήταν μια ωραία εμπειρία, νομίζω η συγκεκριμένη κοπέλα είχε από τις πιο όμορφες συμπεριφορές από γυναίκες αυτού του χώρου, με διάθεση που να σου κάνει όλα τα χατιρια και χωρίς να λέει όχι σε τίποτα.Ενας δεύτερος τίτλος της κριτικής θα μπορούσε να είναι '' γλυκό ξεσκισμα '', δυνατό γαμησι σε συνδυασμό  gfe γλυκιά συμπεριφορά.:kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom