Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δυνατο το μιλφονι μαγκες.Χτες την πηρα κ την εκανα οτι ηθελα!!!Κωλαρα για ξεσκισμα!!!
Δεν αμφιβάλλω, απλώς από μιλφ σε μιλφ το πάνε τα γραφεία της πόλης και αυτό δεν αρέσει σε όλους
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ποια Ιζαμπελα ρε φιλε,ποιο μαπα γκομενες απο αυτο το γραφειο δεν υπαρχουν!!!Εδω και χρονια  παω και βλεπω και απο τις 15 η 13 τρωνε ακυρο!!!1 η 2 αν βρεις ειναι σαν να πιανεις το Τζοκερ!!!
Έτσι ακριβώς...  :S
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
EXEI Που θενα κριτικες; ποτε ξανα ηρθε;

ο σαφάρις είχε ιδιαίτερα προκλητική συμπεριφορά γενικά στο φόρουμ και μάλλον γιαυτό δεν ανοίχτηκαν απο κάποιο σημείο και μετά "καρτέλες" για κριτικές για κάποια απο τα κορίτσα του.
υπάρχει μια αναφορά στη σελίδα 2651
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Δυνατο το μιλφονι μαγκες.Χτες την πηρα κ την εκανα οτι ηθελα!!!Κωλαρα για ξεσκισμα!!!
Αυτό τώρα είναι κριτική; :think:
Γράψε 2 κουβέντες παραπάνω! Δεν πληρώνεις με τις λέξεις! Είσαι ο πρώτος που αναφέρεσαι θετικά σ' αυτήν... πες μας κάτι παραπάνω!
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Φιλε pro  την Lexy την ξερω απο την πρωτη φορα που ηρθε σαλονικα με μια φιλη της πριν το καλοκαιρι αν θυμαμε καλα αλλα απλα δεν ηθελα να το αναφερω.Τωρα ως προς της υπηρεσιες της εγω περασα τελεια.Ακομη και ιδιοτροπη να ειναι μια γκομενα η περιεργη δεν με χαλαει καθολου.Η καθε γυναικα εχει το κουμπι η το κλειδι της και αν ο αντρας η ο πελατης παρτο κ ετσι ειναι εμπειρος κοινος παλιος στο εν λογο αθλημα μπορει με τον τροπο του να περασει τελεια.Εχω συναντηση πολλες μα παρα πολλες γαμιολογκομενες κ στο τελος εγιναν αρνακια του γαλακτος.Με την εξυπναδα κερδιζεις με την μαγκια χανεις πολλα!!!

τύπε αν χρειαστούμε κλειδαρά θα σε φωνάξουμε, ευχαριστούμε  :hi:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Φιλε pro  την Lexy την ξερω απο την πρωτη φορα που ηρθε σαλονικα με μια φιλη της πριν το καλοκαιρι αν θυμαμε καλα αλλα απλα δεν ηθελα να το αναφερω.Τωρα ως προς της υπηρεσιες της εγω περασα τελεια.Ακομη και ιδιοτροπη να ειναι μια γκομενα η περιεργη δεν με χαλαει καθολου.Η καθε γυναικα εχει το κουμπι η το κλειδι της και αν ο αντρας η ο πελατης παρτο κ ετσι ειναι εμπειρος κοινος παλιος στο εν λογο αθλημα μπορει με τον τροπο του να περασει τελεια.Εχω συναντηση πολλες μα παρα πολλες γαμιολογκομενες κ στο τελος εγιναν αρνακια του γαλακτος.Με την εξυπναδα κερδιζεις με την μαγκια χανεις πολλα!!!
Ρε τύπε συμφωνώ σε αυτά που λες, αλλά για τις γκόμενες που υπάρχουν γύρω μας και θέλουμε να τις κερδίσουμε. Όχι για τις εκδιδόμενες. Αυτές πληρώνονται και οφείλουν να παρέχουν τις ανάλογες υπηρεσίες στον πελάτη. Γι' αυτό και το deal γίνεται πριν το ρσντεβού. Αν θέλουν. Αν δεν θέλουν ας πιάσουν άλλη δουλειά, μήπως και την κάνουν καλύτερα.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Εδω ειμαι στο να βοηθαω οσο μπορω φιλος.Α και που σε??Κλειδαρα εχω εναν φιλο 2 μετρα τουμπανο αν θες να στον Γνωρισω θα περασεις καλα.Εγω ποδοσφαιριστης ειμαι σε BiG Club!!!

στη μπαλα λενε παρέλαση θα βγάλεις?
εδώ λέμε τα 10 ποστ θα τα φτάσεις?
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Εδω ειμαι στο να βοηθαω οσο μπορω φιλος.Α και που σε??Κλειδαρα εχω εναν φιλο 2 μετρα τουμπανο αν θες να στον Γνωρισω θα περασεις καλα.Εγω ποδοσφαιριστης ειμαι σε BiG Club!!!
Μήπως έχεις διαθέσιμη κάποια κλειδαρού καλύτερα; :grin:
 

koskrep

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
76
Πόντοι
0
Δυνατο το μιλφονι μαγκες.Χτες την πηρα κ την εκανα οτι ηθελα!!!Κωλαρα για ξεσκισμα!!!

τελικα το εκανα εγω το κασκαντεριλικι, τι το θελα ο μ...ας. Ενα ζωο και μισο. Εννοειται πως δεν ειναι 28 αλλα 36+ , καμια διαθεση δεν ειχε, φειδωλη στα φιλια, ζητησε τα λεφτα μπορστα και κομοδινο 1ης κατηγοριας, ηθελε καυ ευθειαν να μου παρει πιπα κι οταν την εγλυφα το βλεπα το απλανες στο ταβανι. Μου ζητησε καυευθειαν αναλ, ειπα γιατι, γιατι μου αρεσει λεει, δεν την ακουσα και ξεκινησα απο μπροστα που μετα απο κανα 2 στασεις ειδα λιγο αιμα στο προφυλακτικο, μου λεει γι αυτο σου ελεγα αναλ γιατι ξεκιναει η περιοδος, περασαμε στο αναλ το οποιο ειχε μερεντες, βαρεσα λιγο ωσπου τελειωσα. γυρναει κατυθειαν με υφος και γραφει στο κινητο της, μου λεει "no 2nd time sex" μου δειχει το κινητο οτι μιλησε με τον υπευθυνο, μου γυρναει 60 ευρω και κραταει 100. Συγγνωμη λεει αλλα δεν κανω αγριο σεξ, τη στιγμη που ουτε το 1/3 των δυναμεων μου δεν εβαλα. Ντουζ και εφυγα.

Μακρυα συναγωνιστες ειναι βλημα
προσοχη μαγκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom