Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Καλησπέρα, ερώτηση, χθες έκατσα και έγραψα κριτική για την  παρακάτω
και δεν έχω δει ακόμα δημοσίευση της, αργούνε τόσο πολύ?
Γιατί έιδα κάποιες που μπήκανε σήμερα, αλλά όχι η δικιά μου
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Καλησπέρα, ερώτηση, χθες έκατσα και έγραψα κριτική για την  παρακάτω
και δεν έχω δει ακόμα δημοσίευση της, αργούνε τόσο πολύ?
Γιατί έιδα κάποιες που μπήκανε σήμερα, αλλά όχι η δικιά μου
Αυτό μόνο ο Αντισθένης μπορεί να το απαντήσει.Στειλε του πμ.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Έχουμε και δουλειές,πολλές κριτικές έχω να γράψω..
Άμα καίγεσαι τόσο να σου στείλω σε μήνυμα πως πέρασα με την καθεμία και να γράψεις εσύ που έχεις χρόνο απ' ότι βλέπω.
στείλ' του και θα διαλέξει αυτός ποια θα προμοταρει...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Και ελεγα ποιος μαλακχαχαχα ελειπε τοσο καιρο. Πηρες και λαικ στο ποστ σου ρε γιατι ηταν πολυ πετυχημενο αυτο που ειπες και ειχε μεγαλη σημασια.
σου έλειψα γλυκειά μου¿εδώ ειμαι χαρά μου...έλα πες μας τώρα,Ποιο μπάζο έχει συνέχεια και θα πηδήξεις για να το προμοταρεις;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.300
Κριτικές
169
Like
8.434
Πόντοι
10.326
σου έλειψα γλυκειά μου¿εδώ ειμαι χαρά μου...έλα πες μας τώρα,Ποιο μπάζο έχει συνέχεια και θα πηδήξεις για να το προμοταρεις;
Καλό είναι να το τελειώσετε εδώ! Εσύ είσαι φίλος μου κ ο Μπάρμπαρα γνωστός μου...μια φορά είχα την τύχη να τα πιούμε και είναι μια χαρά άτομο κ συναγωνιστής παλιός! Δεν έχετε να χωρισετε τπτ! :hi:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Καλό είναι να το τελειώσετε εδώ! Εσύ είσαι φίλος μου κ ο Μπάρμπαρα γνωστός μου...μια φορά είχα την τύχη να τα πιούμε και είναι μια χαρά άτομο κ συναγωνιστής παλιός! Δεν έχετε να χωρισετε τπτ! :hi:
όπως είπε και κάποιος φίλος.. Δεν χρειάζεται στο νήμα αυτό...ΣΟΦΟΣ..Επίσης δεν σε ειδα να παίρνεις θέση όταν έκανε επίθεση και μπαναριζοντουσαν άτομα που δεν έπρεπε, ούτε όταν έκανε επίθεση σε άτομα που πάλι δεν έπρεπε να πιάσει στο στομα του...Αλλά ούτε και όταν τις χοντρές τις έβγαζε μουναρες για το σκοντο...θα παραθέτω μέχρι να ματωσει...Δεν θα ξανασχολιομουν, όπως και έκανα, μέχρι που είδα ξανά την επίθεση στο Μαλλιά..μυαλό δεν βάζει...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
όπως είπε και κάποιος φίλος.. Δεν χρειάζεται στο νήμα αυτό...ΣΟΦΟΣ..Επίσης δεν σε ειδα να παίρνεις θέση όταν έκανε επίθεση και μπαναριζοντουσαν άτομα που δεν έπρεπε, ούτε όταν έκανε επίθεση σε άτομα που πάλι δεν έπρεπε να πιάσει στο στομα του...Αλλά ούτε και όταν τις χοντρές τις έβγαζε μουναρες για το σκοντο...θα παραθέτω μέχρι να ματωσει...Δεν θα ξανασχολιομουν, όπως και έκανα, μέχρι που είδα ξανά την επίθεση στο Μαλλιά..μυαλό δεν βάζει...

Αυτο που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι δεν ματωνο απλα με τσιγκλατε πραγμα που μου δινει αφορμη να απανταω. Τωρα για τα μπαν που λες εγω δεν φταιω που εφαγε μπαν κανενας. Μονοι τους παθανε οτι παθανε. Καποιος μαλιστα ειχε πει οτι κανω αναφορες και διαφορα τετοια κουλα. Ο τυπος που εφαγε μπαν ελεγε πολλα ψεμματα και εβγαζε συνεχεια χολη εδω μεσα. Ειχα γραψει ενα κατεβατο ολοκληρο παλι αλλα να σου πω την αληθεια βαρεθηκα να ασχολουμε. Ο καθε μαλλιας ας μην ασχολειται μαζι μου να μην ασχολουμε και εγω. Το τι ειμαι και ποιος ειμαι το ξερουν καλα αυτοι που πρεπει. Ασχετο αλλα μηπως και ο αζαζελ ειναι προμοτορας? Κατι για εκπτωση διαβασα σε μια του κριτικη και κατι 9αρια και 10αρια εβαλε. (Κανω πλακα φυσικα) Μαλλια βγες να πεις τιποτα στον αζαζελ που εβαλε τετοιες βαθμολογιες εσυ στην θεση του θα εβαζες 6 το πολυ.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Καλημέρα και καλό τριήμερο να έχουμε.
Να ρωτήσω, αυτή είναι new entry ;;;


οχι έχει κι άλλες αγγελίες (ίδιος λογαριασμός, ίδιο τηλέφωνο) με άλλες φώτος και άλλο όνομα. Αν πας στο σωστό νήμα και διαβάσεις, αν δεν κάνω λάθος πρόκειται για κοπέλα που δέχεται σε χώρο στην καλαμαριά κάπου.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Αυτο που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι δεν ματωνο απλα με τσιγκλατε πραγμα που μου δινει αφορμη να απανταω. Τωρα για τα μπαν που λες εγω δεν φταιω που εφαγε μπαν κανενας. Μονοι τους παθανε οτι παθανε. Καποιος μαλιστα ειχε πει οτι κανω αναφορες και διαφορα τετοια κουλα. Ο τυπος που εφαγε μπαν ελεγε πολλα ψεμματα και εβγαζε συνεχεια χολη εδω μεσα. Ειχα γραψει ενα κατεβατο ολοκληρο παλι αλλα να σου πω την αληθεια βαρεθηκα να ασχολουμε. Ο καθε μαλλιας ας μην ασχολειται μαζι μου να μην ασχολουμε και εγω. Το τι ειμαι και ποιος ειμαι το ξερουν καλα αυτοι που πρεπει. Ασχετο αλλα μηπως και ο αζαζελ ειναι προμοτορας? Κατι για εκπτωση διαβασα σε μια του κριτικη και κατι 9αρια και 10αρια εβαλε. (Κανω πλακα φυσικα) Μαλλια βγες να πεις τιποτα στον αζαζελ που εβαλε τετοιες βαθμολογιες εσυ στην θεση του θα εβαζες 6 το πολυ.
αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι εισαι τόσο ψεύτης και χαζουλης,που φωνάζεις ότι ο μαλλιας ασχολείται μαζί σου ενώ 2 σελίδες πιο πριν αν ανατρέξει κάποιος θα δει να τον κραζεις εσυ πρώτος...οπότε πιστεύεις ακόμα και τα ίδια σου τα ψέμματα.ξερεις πως λέγεται αυτό ε;παθολογικός ψεύτης...οσο για τον αζαζελ...Ακόμα και έκπτωση να παίρνει τις κράζει και πουτε δε ανέβασε κάποια που δεν άξιζε...Όπως εσύ που τα τσουβάλια τα βγάζεις θεές...αυτή είναι η διαφορά μεταξύ σας...Γιατί την εκπτωσουλα την παίρνεις και εσυ κουκλίτσα μου...άσε που όταν σε κραξανε μέχρι και οι Αθηναίοι την έκανες μουχτη και δηλωνες ότι δεν  ξαναασχολείσαι,μόλις πέρασε λίγος καιρός άρχισες πάλι τα ίδια...τς τς τς τς...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι εισαι τόσο ψεύτης και χαζουλης,που φωνάζεις ότι ο μαλλιας ασχολείται μαζί σου ενώ 2 σελίδες πιο πριν αν ανατρέξει κάποιος θα δει να τον κραζεις εσυ πρώτος...οπότε πιστεύεις ακόμα και τα ίδια σου τα ψέμματα.ξερεις πως λέγεται αυτό ε;παθολογικός ψεύτης...οσο για τον αζαζελ...Ακόμα και έκπτωση να παίρνει τις κράζει και πουτε δε ανέβασε κάποια που δεν άξιζε...Όπως εσύ που τα τσουβάλια τα βγάζεις θεές...αυτή είναι η διαφορά μεταξύ σας...Γιατί την εκπτωσουλα την παίρνεις και εσυ κουκλίτσα μου...άσε που όταν σε κραξανε μέχρι και οι Αθηναίοι την έκανες μουχτη και δηλωνες ότι δεν  ξαναασχολείσαι,μόλις πέρασε λίγος καιρός άρχισες πάλι τα ίδια...τς τς τς τς...

Για τον Αζαζελ όποια αξίζει θα δουλέψει,όποια δεν αξίζει και έχει ψεύτικες φωτογραφίες θα ξεσκατιζει γέρους!!!
Όποια δεν μπορεί να το αντέξει πίσω στο λασποχωρι της  ;)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Για τον Αζαζελ όποια αξίζει θα δουλέψει,όποια δεν αξίζει και έχει ψεύτικες φωτογραφίες θα ξεσκατιζει γέρους!!!
Όποια δεν μπορεί να το αντέξει πίσω στο λασποχωρι της  ;)
το αζζαζελακι που είναι οεο;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Αυτο που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι δεν ματωνο απλα με τσιγκλατε πραγμα που μου δινει αφορμη να απανταω. Τωρα για τα μπαν που λες εγω δεν φταιω που εφαγε μπαν κανενας. Μονοι τους παθανε οτι παθανε. Καποιος μαλιστα ειχε πει οτι κανω αναφορες και διαφορα τετοια κουλα. Ο τυπος που εφαγε μπαν ελεγε πολλα ψεμματα και εβγαζε συνεχεια χολη εδω μεσα. Ειχα γραψει ενα κατεβατο ολοκληρο παλι αλλα να σου πω την αληθεια βαρεθηκα να ασχολουμε. Ο καθε μαλλιας ας μην ασχολειται μαζι μου να μην ασχολουμε και εγω. Το τι ειμαι και ποιος ειμαι το ξερουν καλα αυτοι που πρεπει. Ασχετο αλλα μηπως και ο αζαζελ ειναι προμοτορας? Κατι για εκπτωση διαβασα σε μια του κριτικη και κατι 9αρια και 10αρια εβαλε. (Κανω πλακα φυσικα) Μαλλια βγες να πεις τιποτα στον αζαζελ που εβαλε τετοιες βαθμολογιες εσυ στην θεση του θα εβαζες 6 το πολυ.

Ασφαλώς ισχύει και το ίδιο και για τον Azazel. Θα κολλήσω να του το πω νομίζεις;
Ή επειδή έγραψε και αρνητικές κριτικές έγινε κάτι; Αν είχε άντερα ας τα έγραφε τη μέρα που έφαγε τη φόλα, όχι μετά από ένα μήνα. Κοκοκο μην του κόψει το σκόντο το γραφείο.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Ασφαλώς ισχύει και το ίδιο και για τον Azazel. Θα κολλήσω να του το πω νομίζεις;
Ή επειδή έγραψε και αρνητικές κριτικές έγινε κάτι; Αν είχε άντερα ας τα έγραφε τη μέρα που έφαγε τη φόλα, όχι μετά από ένα μήνα. Κοκοκο μην του κόψει το σκόντο το γραφείο.

Είχα κόσμο στο σπίτι Ένα μήνα,δεν είναι εύκολο να γράφεις κριτική από το κινητό.
Τα πράγματα δεν είναι τόσο εύκολα σε όλες τις στιγμές της ζωής μας,επίσης είναι λογικό κάποιος να περνάει καλά με μια κοπέλα και κάποιος άλλος άσχημα,υπάρχουν οι ασταθμητοι παράγοντες που δεν μπορούν να υπολογιστούν(δεν τα λέω για σένα,εσύ τα ξέρεις,για τους υπόλοιπους που μας διαβάζουν)..
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Έχει καταντήσει αηδία αυτό το νήμα. Δεν έχω θέση εδω μέσα πλέον. Ενημέρωση και συμμετοχή απο εμένα μόνο απο κριτικές από εδώ και πέρα. Αν κάποιος θέλει κάποια απάντηση επι προσωπικού πολύ ευχαρίστως. Μετά τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom