Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
δηλαδη φιλε Καλοερε,
ειναι εδω 3 κοπελες σημερα απο το εν λογω πρακτορειο..με τα ρισκα τους, με τα εξοδα τους με τις αναγκες να τζιραρουν...και θα βγαλουν ετσι ελαφρια ενα σμς οτι η κοπελα ειναι f/b ?
δλδ, καπου δεν κολλαει...οσο χαλια επαγγελματιας να εισαι....
...
Φίλε μου,
μου έχει τύχη ακριβώς αυτό που σου περιέγραψα, και μάλιστα μετά από 2-3 ώρες μου στείλανε και SMS να πάω γιατί λέει τώρα έχει κενό η κοπέλα. Και να σκεφτείς ότι τα κινητά μας τα έχουν σίγουρα και ξέρουν ποιοι είναι οι παλιοί πελάτες για έλεγχο ασφάλειας (αν και αυτό με αυτούς παίζει)...
Άσε είναι περίπτωση, όλα παίζουν, και το όλα καλά με 2 SMS, και να κάνουν ότι δεν σε ξέρουν όταν ζητάς δωμάτιο για ήδη κλεισμένο και επιβεβαιωμενό ραντεβού.
Μιλάμε για Την περίπτωση πρακτορείου !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οπως τα λεει ο Ωραιος !!!
Βοτκιτσα και Αγιος ο θεος η πρωην Καρινα και νυν Μαρινα !!!
Εμενα την τελευταια φορα με εστειλε στο Μιλανο να γαμησω !!!


Hotel Serena
Via Boscovich 59, Stazione Centrale, 20124 Milan
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
Οπως τα λεει ο Ωραιος !!!
Βοτκιτσα και Αγιος ο θεος η πρωην Καρινα και νυν Μαρινα !!!
Εμενα την τελευταια φορα με εστειλε στο Μιλανο να γαμησω !!!
Hotel Serena
Via Boscovich 59, Stazione Centrale, 20124 Milan
Στο Μιλάνο!!!
Εεε τότε εγώ είμαι και τυχερός, που με έχει στείλει μόνο μέχρι την Θεσσαλονίκη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

aeras4u

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως είναι απίστευτο ρε γαμότο! Ο "ατσαλάκωτος" είναι στα δικαστήρια για την κατάχρηση των 30, 40 ούτε ξέρω πόσα εκατομ. €, ο Ψωμιάδης, μπλεγμένος με τα αδέρφια του σε διάφορα, τώρα βγήκαν και στα Αθηναϊκά κανάλια, ο ΄Ανθιμος με την εκκλησιαστική κλινική μέσα στο δάσος, κι αυτός στα κανάλια... και παρόλα αυτά, οι πουτάνες τους μάραναν να κυνηγάνε. Την προηγούμενη εβδομάδα, μας έφαγαν τα σκουπίδια κανείς δεν νοιάστηκε, στην Αριστοτέλους βγάζει ο καθένας τραπεζάκια όπου γουστάρει, στους δρόμους, ο καθένας παρκάρει όπου γουστάρει, λακούβες, βρώμα, εγκληματικότητα, χαμός, και αυτοί κυνηγάνε τις πουτάνες.....Τίποτα άλλο δεν τους απασχολεί! Κι εμείς τους ψηφίζουμε βέβαια..... Τρελοκομείο!
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ...

σήμερα μεσημερι ειχα ραντεβου με την Ελληνιδα!! απο χτες κανονισμενα όλα....σημερα στελνω ενα σμς μια ωρα νωριτερα απο το ραντεβου οτι ξεκιναω και ολα οπως ειπαμε....καμια απαντηση...δεν πειραζει λεω....παω κατω απο το νέο 5***** της πόλης...στο παρα5 στελνω σμς , ειμαι κατω...Καμία απαντηση....στο και5 τα ιδια...στο και 15 τα πηρα κρανος...
Φυσικα δεν ηξερα τι εγινε οπως γραφει το πιο πανω ποστ....

Plan B...

στο ιδιο χοτελι, ειναι η Τινα (ετσι μου ειπε παιχτης που πηγε)...στελνω σμς για τινα...και μου απαντουν "Tina is fully booked......."...ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????? εκτος και αν σχετιζεται με το προβλημα...

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ...
Τελικα αμα ειναι να μην μαμησεις, οσο και να το παλευεις δεν αλλαζει τιποτα  :2funny: :2funny:

Καταληξις..

Σπίτι, με πολλα νευρα!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Α ρε Προεδρε λες να συναντηθηκαμε το μεσημερι? Εγω πηγα στη Zuzana (τοξερω ειμαι απαραδεκτος) 150 μια ωρα. Για την Tina δεν ξερω παντως η Zuzana  σιγουρα βαραει μυγες και οχι αδικαιολογητα. Θα ανεβασω κριτικη προς γνωση και συμμορφωση, εγω βεβαια δεν βλεπω να συμμορφωνομαι...
 

Επισκέπτης
ξεχασε το...
σιγα μην ξαναρισκαρει εδω πανω...
κατω εχει 100άδες, κιχ δεν ακουγεται...ολα εδω πανω!!!!

Επειδή δεν γράφουν τίποτα τα καρντάσια από κάτω, δεν σημαίνει ότι δεν γίνονται και κάτω συλλήψεις.
Αν ψάξεις, βρίσκεις... ;) Ρίξε μια ματιά στις συλλήψεις του τελευταίου δεκαημέρου του Απριλίου

21/03/2010 1 σύλληψη   24/04/2010 2 συλλήψεις 26/04/2010 2 συλλήψεις 30/04/2010 3 συλλήψεις
8 εις το πηλίκον...έναντι μόνο μιας στην Θεσσαλονίκη  30/04/2010  Και το "επιμέρους σκορ" από τα Χριστούγεννα και δώθε είναι 25-5. Απλά εμείς έχουμε το όνομα... :grin:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Επειδή δεν γράφουν τίποτα τα καρντάσια από κάτω, δεν σημαίνει ότι δεν γίνονται και κάτω συλλήψεις.
Αν ψάξεις, βρίσκεις... ;) Ρίξε μια ματιά στις συλλήψεις του τελευταίου δεκαημέρου του Απριλίου

21/03/2010 1 σύλληψη   24/04/2010 2 συλλήψεις 26/04/2010 2 συλλήψεις 30/04/2010 3 συλλήψεις
8 εις το πηλίκον...έναντι μόνο μιας στην Θεσσαλονίκη  30/04/2010  Και το "επιμέρους σκορ" από τα Χριστούγεννα και δώθε είναι 25-5. Απλά εμείς έχουμε το όνομα... :grin:
Ναι αλλά ξεχνάς έναν βασικό παράγοντα. Πόσες είναι κάτω και πόσες εδώ. Για κάντο σε ποσοστά και θα δεις το πραγματικό νούμερο. Άλλο να πιάνουν 8 στις εκατό και άλλο 1 στις έξη.
 

Επισκέπτης
Ναι αλλά ξεχνάς έναν βασικό παράγοντα. Πόσες είναι κάτω και πόσες εδώ. Για κάντο σε ποσοστά και θα δεις το πραγματικό νούμερο. Άλλο να πιάνουν 8 στις εκατό και άλλο 1 στις έξη.

Απόλυτα δεκτό το σχόλιο, αλλά σπάνια στην Αθήνα κάνουν μία μόνο σύλληψη. Συνήθως τις κάνουν δυο-δυο,
με εξαίρεση την περίπτωση της 9/2/2010 που δείξαν υπερβάλον ζήλο και μαζέψαν 8 το ίδιο βράδι :

Οπότε κάνε μια μικρή διόρθωση στα νούμερα ... 2 στις 40-50 για Αθήνα  = 4-5 % πιθανότητα
και 1 στις 5-10 για Θεσσαλονίκη = 10-20 % πιθανότητα.
Με αυτά τα ποσοστά, συμφωνούμε απόλυτα ότι είναι από διπλάσιο έως τετραπλάσιο το ρίσκο εδώ.
Όχι όμως περισσότερο.
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ωραια ενημερωση vasigeorge...που τα βρηκες ολα αυτα? μπραβο!! :rockon:
Ωραια η παρατηρηση του Dimo...Μαθηματικο μυαλο!!!  :rockon:
Και ξανα ωραια η απαντηση του πρωτου...Καραθεοδωρής!

το αποτελεσμα ειναι οτι θα τις φαει η μαρμανγκα τις κοπελες...θα εξαφανιστουν!!!
Να η στενοτης, να οι συλληψεις, θα μεινουμε μονοι...!!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Α ρε Προεδρε λες να συναντηθηκαμε το μεσημερι? Εγω πηγα στη Zuzana (τοξερω ειμαι απαραδεκτος) 150 μια ωρα. Για την Tina δεν ξερω παντως η Zuzana  σιγουρα βαραει μυγες και οχι αδικαιολογητα. Θα ανεβασω κριτικη προς γνωση και συμμορφωση, εγω βεβαια δεν βλεπω να συμμορφωνομαι...
ημουν στο στενακι μετα το χοτελ....εκει ανοιξα στο htc μου τον browser κι εκανα πουτανινγκ ( :2funny:) απο το αμαξι, αφου με γειωσε η Ελληνιδα...
προσπαθουσα να βρω κατι οπωσδηποτε...Την Ζουζανα την ειδα ρε συ...αλλα πολυ σκ...φατσα...και 150 ευρω μονο, λεω αυτη ειναι μπαζο..
Θα πηγαινα Ταμαρρα, αλλα αν ειναι στην φιλοσοφοπλατεια, αντε παρκαρε εκει..
Ασε...χαλι μερα

υγ...μεχρι που σκεφτηκα να επισκεφτω και τα σπιτια εκει διπλα και απεναντι απο την Πυλη Αξιου, αλλα δεν εχω παει ποτε και ημουν αδιαβαστος!!!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ημουν στο στενακι μετα το χοτελ....εκει ανοιξα στο htc μου τον browser κι εκανα πουτανινγκ ( :2funny:) απο το αμαξι, αφου με γειωσε η Ελληνιδα...
προσπαθουσα να βρω κατι οπωσδηποτε...Την Ζουζανα την ειδα ρε συ...αλλα πολυ σκ...φατσα...και 150 ευρω μονο, λεω αυτη ειναι μπαζο..
Θα πηγαινα Ταμαρρα, αλλα αν ειναι στην φιλοσοφοπλατεια, αντε παρκαρε εκει..
Ασε...χαλι μερα

βρήκες wi-fi?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
δεν είναι η χρέωση,αλλά το ότι η ταχύτητα είναι μηδαμινή....
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Μπράβο, Γιώργη! Ετσι ακριβώς είναι... Εμείς όμως βγάζουμε μόνοι μας τα μάτια μας! Σας είχα πει για Paris?LL που την πέτυχα πανικόβλητη παρόλο που ΄ναι παλιά στο κουρμπέτι! Κάποιος μλκοκαύλης αντί να γαμάει ήθελε να πουλήσει ενημέρωση!  :jerking:
Επειδή δεν γράφουν τίποτα τα καρντάσια από κάτω, δεν σημαίνει ότι δεν γίνονται και κάτω συλλήψεις.
Αν ψάξεις, βρίσκεις... ;) Ρίξε μια ματιά στις συλλήψεις του τελευταίου δεκαημέρου του Απριλίου

21/03/2010 1 σύλληψη   24/04/2010 2 συλλήψεις 26/04/2010 2 συλλήψεις 30/04/2010 3 συλλήψεις
8 εις το πηλίκον...έναντι μόνο μιας στην Θεσσαλονίκη  30/04/2010  Και το "επιμέρους σκορ" από τα Χριστούγεννα και δώθε είναι 25-5. Απλά εμείς έχουμε το όνομα... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom