Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

bazoukas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
95
Like
4
Πόντοι
0
Ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος στη θεσσαλονικη που συνηθως μενουν τα κοριτσια(για incall).Οχι απαραιτητα ονοματα αλλα αν ειναι σε καλες περιοχες, αν εινα καλα ξενοδοχεια κ.τ.λ.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος στη θεσσαλονικη που συνηθως μενουν τα κοριτσια(για incall).Οχι απαραιτητα ονοματα αλλα αν ειναι σε καλες περιοχες, αν εινα καλα ξενοδοχεια κ.τ.λ.

Το ύφος της ερωτησης σου ειναι ασαφες! Τι σημασία έχει η περιοχή? Μπορώ να σου να σου αναφερω καλά ξενοδοχεία στις πιο κακόφημες γειτονιές και κωλοξενοδοχεία στις καλες περιοχές!

Δεν καταλαβαίνω!
 

bazoukas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
95
Like
4
Πόντοι
0
Το ύφος της ερωτησης σου ειναι ασαφες! Τι σημασία έχει η περιοχή? Μπορώ να σου να σου αναφερω καλά ξενοδοχεία στις πιο κακόφημες γειτονιές και κωλοξενοδοχεία στις καλες περιοχές!

Δεν καταλαβαίνω!


Εννοω ρε φιλε σε τι ειδους ξενοδοχεια συνηθως μενουν οι κοπελες.Αν μενουν σε αυτα που βρισκονται στο βαρδαρη ειναι ξενερωμα.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εννοω ρε φιλε σε τι ειδους ξενοδοχεια συνηθως μενουν οι κοπελες.Αν μενουν σε αυτα που βρισκονται στο βαρδαρη ειναι ξενερωμα.

Eπαναλαμβάνω: Δεν έχει σημασία η περιοχή. Το ξενοδοχείο μετράει! Δηλαδή σε ποιά ξενοδοχεία της Μοναστηριου εμεινες και δεν σου αρεσε?

Εχω στο μυαλο μου τουλάχιστον 4-5 ξενοδοχεία της Καλαμαριάς / Ωραιοκάστρου / Πανοράματος που στα δωμάτια κάνεια αγώνες δρόμου με τις κατσαρίδες!

Από την άλλη... άλλα 2 - 3 αξιοπρεπέστατα στην περιοχή του βαρδαρίου με 150+ τη βραδυά!

... και πάλι δεν σε καταλαβαίνω!
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Λοιπόν, τα κορίτσια μένουν πάντα σε **** ή *****. Κάποιες μάλιστα στα πιο χλιδάτα που μπορείς να σκεφτείς. ;)
 

bazoukas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
95
Like
4
Πόντοι
0
Eπαναλαμβάνω: Δεν έχει σημασία η περιοχή. Το ξενοδοχείο μετράει! Δηλαδή σε ποιά ξενοδοχεία της Μοναστηριου εμεινες και δεν σου αρεσε?

Εχω στο μυαλο μου τουλάχιστον 4-5 ξενοδοχεία της Καλαμαριάς / Ωραιοκάστρου / Πανοράματος που στα δωμάτια κάνεια αγώνες δρόμου με τις κατσαρίδες!

Από την άλλη... άλλα 2 - 3 αξιοπρεπέστατα στην περιοχή του βαρδαρίου με 150+ τη βραδυά!

... και πάλι δεν σε καταλαβαίνω!

Τελος παντων ισως δεν το εθεσα εγω καλα...
Απλα θελω να μαθω αν τα ξενοδοχεια που μενουν ειναι καλα ξενοδοχεια.Και περιπου τις περιοχεσ,αν ειναι κεντρο ή εξω απο τιν πολη.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Τελος παντων ισως δεν το εθεσα εγω καλα...
Απλα θελω να μαθω αν τα ξενοδοχεια που μενουν ειναι καλα ξενοδοχεια.Και περιπου τις περιοχεσ,αν ειναι κεντρο ή εξω απο τιν πολη.

Να σου πω τι εχω δει εγω χωρίς ονόματα

- Αρχες Μοναστηριου
- Τέλη Μοναστηρίου
- Αρχες Αγ. Δημητριου (το χειρότερο που μπορουσαν να πετυχουν)
- Βασ. Όλγας
- Περιοχή αεροδρομίου
- Περιοχή διαβαλκανικού

ΟΛΑ ήταν αξιοπρεπή, κάποια χλιδάτα! Το χειρότερο αυτό της Αγ. Δημητρίου που δεν βλεπόταν
 

bazoukas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
95
Like
4
Πόντοι
0
Να σου πω τι εχω δει εγω χωρίς ονόματα

- Αρχες Μοναστηριου
- Τέλη Μοναστηρίου
- Αρχες Αγ. Δημητριου (το χειρότερο που μπορουσαν να πετυχουν)
- Βασ. Όλγας
- Περιοχή αεροδρομίου
- Περιοχή διαβαλκανικού

ΟΛΑ ήταν αξιοπρεπή, κάποια χλιδάτα! Το χειρότερο αυτό της Αγ. Δημητρίου που δεν βλεπόταν

Αυτο ηθελα!!!!  ¨)
Σκεφτομαι να καταταθεσω στην Candy απο .
Γνωριζει κανεις τιποτα?????
 

bazoukas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
95
Like
4
Πόντοι
0
Εχει κανεισ την ευγενη καλοσυνη Να μου τι παιζει απο  city tours αυτη τη περιοδο στη Θεσσαλονικη???Κουραστηκα να ψαχνω!!!
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μπαζουκας δες και στο . μπαινεις ανοιγεις account δωρεαν και βλεπεις c.t. και κριτικες.
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καταρχην καλημερα . δεν ξερω εαν ειδατε τιποτα νεο να ερχεται , τα παρακατω μου ηρθαν χθες:

απο  LadiesTours.com
Lady Anita
Today-30/01 Athens, Greece
31/01-4/01 Thessalonik, Greece
Services: Sex in defferent position, Kissing with tongue, COB, CIF, CIM, GFE companion, Erotic massage, Shower together, Striptease, Oral without condom, 69 possition, Toys, Light domination, Light submissive

και

Lady Katia sex dynamite!!!
30/01-05/02 Athens, Greece
06/02-09/02 Thessaloniki, Greece

Services: Kissing with Tongue, Oral without condom, COB, CIM, CIF, 69 position, Sex in different position, GFE Companion, Classic sex, Streaptise, Erotic Massage, Shower together, Golden shower, Fetish (gives), light submision, light bondage games, Roll-play, ANAL SEX-free only this tour!
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Φίλοι συναγωνιστές της Θεσσαλονίκης. Τις επόμενες ημέρες/εβδομάδες έρχονται στην πόλη μας κάποιες κοπέλες (π.χ. Sandra, Victoria, Katia, Monica, Adriana, Kelly, κλπ) Εγώ παίζομαι μεταξύ Sandra από (1η εναλλακτική) και Victoria από (2η εναλλακτική).Ξέρει κανείς να πει τίποτα για τις κοπέλες ή έστω τα πρακτορεία; Υποθέτω ότι και οι δυο τους είναι καινούργιες και μικρές (ό,τι σημαίνει αυτό...) Οι πιο έμπειροι θα με συμβούλευαν μήπως να προτιμήσω μία από τις Adriana από ή Kelly από , ως πιο σταθερά και 'διαχρονικά' χαρτιά του χώρου; Επίσης, Sandra ΔΕΝ την αναφέρει το . Αυτό σημαίνει ότι το city tour δεν είναι σίγουρο;
Αναμένω απαντήσεις-σχόλια... Thanks!
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Στο site ladiestours.com διάλεξα την Κάτια, πολύ καλή επιλογή για τους boob & ass lovers, αλλά δεν μπορώ να βρώ το booking στο city tours page. Ότι να ναι! Μετά διάλεξα την Darina από zsexygils.com για booking μέσα στις επόμενες 2 ώρες και ακόμη να μου απαντήσουν. Έδωσα και το κινητό μου. Μήπως παίζει μούφα για τη Θεσσαλονίκη? Ή μήπως θα πρέπει να προγραμματίσω κι απο πάνω τις ώρες που θα κάνω σεξ?Δηλαδή αν θέλω να πάρω την γκόμενα μέσα σε ένα τετράωρο και πολύ λέω (!), θα πρέπει να περιμένω πότε θα με καλέσουν? Να σημειώσω πως λέω για outcall (σπίτι μου).Δίκιο δεν έχω παίδες ή μήπως κάνω κάτι λάθος. Τόσα λεφτά θα δώσουμε έτσι κι αλλιώς. Και οι δουλιές για να τα πληρώσουμε τρέχουν... Με όλο το σεβασμό...Leonhart (whatever)!

Υ.Γ.: Παρόλα αυτά η Κάτια από ladiestours είναι θεά και τρελή μου φαντασίωση.Κάποιος που να ξέρει τα κόλπα ας μ στείλει που μπορώ να τη βρω, ή αν έχει εμπειρία από κάποια από τις δυο να την αναφέρει.Πολύ χαλάρωσε το topic!Αυτό σημαίνει ότι οι τιμές είναι εξωφρενικές και έπαψε ο κόσμος να ασχολείται ή βαριέται να αναφέρει εμπειρίες.Xωίς ενημέρωση θα πετάμε τα λεφτά μας τζάμπα. Η θα μαστε στην αναμονή και θα χάνουμε το χρόνο μας! :helpplea:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Στα sites τους έχουν και αριθμό κιν. τηλ. Σε περιπτώσεις που θες άμεσο booking στέλνε sms. συνήθως θα πάρεις και άμεση απάντηση.
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα στο ακροατήριο.
Σϋμφωνα με δημοσιεύματ α του τύπου της Θεσασλονίκη ς (Αγγελιοφόρο ς και Μακεδονία), η Αστυνομία συνέλαβε 21χρονη Λιθουανή η αποία έκανε city tour στην πόλη. Ένας μπάτσος υποδύθηκε τον πελάτη και όταν πήγε στο ξενοδοχείο συνέλαβε την νεαρά..
Επίσης αν και διαφημίζετα ι στο πρακτορείο η περιοδεία της Katia από LadiesTours, για Θεσαλονίκη, δεν μπόρεσα να κλεισω ραντεβού.
Αυτά και μη χειρότερα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα εδω και 25 μερες δεν ερχετε κανεις Θεσσαλονικη,ετσι ειναι...πιασε πιασε τα παλικαρακια τελικα μπηκε στην μαυρη λιστα η πολη.Ετσι τα τοπικα γραφεια ανασαινουν ξανα...η πολη ειναι "καθαρη παλι"........
 

mamalakis

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κι εμεις που περιμεναμε τα κοριτσια απο εξω τωρα τι θα κανουμε? εχουμε καμμια ακρη για καποια call-girl εδω θεσσαλονίκη?
μια chantal που θα ερχοτανε τον απριλιο τι εγινε τελικα εχει κανεις μια ιδεα?
αυτα και καλα να παθουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom