Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Οπότε παραθέτω εδώ.
Συνάντηση με Naomi από safari.
Εύκολη συνεννόηση μέσω what's up με το γραφείο. Αρχικά έγραφε ότι φεύγει χθες αλλά τελικά έκατσε το κορίτσι και το ραντεβού κλείστηκε βραχυπρόθεσμα.
Μπαίνω στο δωμάτιο και παθαίνω σόκ. Τόσο ψηλή και ταυτόχρονα ωραία γυναίκα δεν βλέπω συχνά. Και είμαι 193 ο ίδιος. Με τα τακούνια με πέρναγε άνετα. Πολύ ωραίο, θηλυκό σώμα, όμορφο πρόσωπο και ευχάριστο τυπακι.
Αγγλικά τα βασικά και χρήση translate στο σοσιαλ.  
Μου είπε την ίδια ιστορία όπως στον Azazel.  Αν θέλουμε την πιστεύουμε.
Στον αγώνα δεν θα μακρηγορισω. Η κοπέλα γουστάρει να γαμιεται, γλωσσοφιλο φουλ, deep throat συνέχεια, πολύ καλή περιποίηση της γύρω περιοχής. Υγρό μουνακι ,καλό στήσιμο και αρκετές εναλλαγές στάσης. Στο δεύτερο γύρο CIM και τα κατάπιε χωρίς extra.
Θα την ξαναβλεπα με τα χίλια.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
φάε και κανα σουβλάκι, από τα πολλά πιπίνια θα ρέψεις.  :grin:
Είμαι κρυωμένος εδώ και 1 βδομάδα και δεν έχω κάνει τίποτα με τσούπρες....Χθες να βλεπες κάτι σουβλάκια που έπεσαν.... :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
Είμαι κρυωμένος εδώ και 1 βδομάδα και δεν έχω κάνει τίποτα με τσούπρες....Χθες να βλεπες κάτι σουβλάκια που έπεσαν.... :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Να δω από την Αθήνα δεν μπορώ, αλλά μπορώ να ακούσω  ;)
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Να δω από την Αθήνα δεν μπορώ, αλλά μπορώ να ακούσω  ;)
Πάντως πραγματικά απογοητεύτηκα σήμερα....
Θέλησα να δω μια κοπέλα του γνωστού γραφείου, αφού ζήτησα selfie πρώτα. Εννοείται ότι έφαγα ένα μισάωρο για να πάρω φωτογραφία που έδειχνε σωματότυπο και έκλεισα αλλού....
Βλέπωντας μετά τις φωτογραφίες που μου έστειλαν καθυστερημένα διαπιστώνω ότι τις είχε πειράξει για να στρογγυλέψει λίγο τον κώλο της  :jerking: και το ντουβάρι δίπλα στην πόρτα του Κ...ς φαινόταν λες και το είχε σχεδιάσει ο Dalli.... :headbang: :headbang: :headbang:

Μετά με έπιασε πάλι κωλόβηχας και ακύρωσα και αυτή που έκλεισα...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
Πάντως πραγματικά απογοητεύτηκα σήμερα....
Θέλησα να δω μια κοπέλα του γνωστού γραφείου, αφού ζήτησα selfie πρώτα. Εννοείται ότι έφαγα ένα μισάωρο για να πάρω φωτογραφία που έδειχνε σωματότυπο και έκλεισα αλλού....
Βλέπωντας μετά τις φωτογραφίες που μου έστειλαν καθυστερημένα διαπιστώνω ότι τις είχε πειράξει για να στρογγυλέψει λίγο τον κώλο της  :jerking: και το ντουβάρι δίπλα στην πόρτα του Κ...ς φαινόταν λες και το είχε σχεδιάσει ο Dalli.... :headbang: :headbang: :headbang:

Μετά με έπιασε πάλι κωλόβηχας και ακύρωσα και αυτή που έκλεισα...
Κάθε εμπόδιο σε καλό. Φόλα θα έβγαινε.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Άσε ορισμένοι νομίζουν ότι απευθύνονται σε καθυστερημένους εδω πάνω...έχει χάρη που τους έχω υποσχεθεί ότι δεν δείχνω πουθενά φωτογραφίες αλλιώς θα τους έκανα ρόμπα.
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
375
Πόντοι
281
Εσύ τυπε,από τις πιάτσες είπες να κάνεις και ένα πέρασμα από δω?

Ναι τυπε συγνώμη εάν σε ενοχλώ δλδ αλλά μου αρέσει να είμαι ενημερωμένος για το που θα καταθέσω τα χρήματα μου όπως οι περισσότεροι εδώ.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Ναι τυπε συγνώμη εάν σε ενοχλώ δλδ αλλά μου αρέσει να είμαι ενημερωμένος για το που θα καταθέσω τα χρήματα μου όπως οι περισσότεροι εδώ.

Τυπε δεν μ'ενοχλεις αλλά σε ένα φόρουμ όπως αυτό ανταλλάσουμε πληροφορίες,γνώμες και απόψεις!!!
Εσύ μόνο Ρωτάς εδώ μέσα,έχεις 0 κριτικές και 50+ μηνύματα,τελικά θα καταθέσεις 20€ η 100€+ για να ξέρουμε  και μεις τι παίζει με την πάρτη σου...
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
375
Πόντοι
281
Τυπε δεν μ'ενοχλεις αλλά σε ένα φόρουμ όπως αυτό ανταλλάσουμε πληροφορίες,γνώμες και απόψεις!!!
Εσύ μόνο Ρωτάς εδώ μέσα,έχεις 0 κριτικές και 50+ μηνύματα,τελικά θα καταθέσεις 20€ η 100€+ για να ξέρουμε  και μεις τι παίζει με την πάρτη σου...

Αυτός είναι ο σκοπός μου όπως τα λες και φυσικά θα γίνουν και κριτικές. Δεν εχω πάρει cg ct  ακόμα, όμως θα παρω με την πρώτη ευκαιρία.
Στις πιάτσες έχω γράψει τις λιγοστές εμπειρίες μου αλλά αυτό είναι σε άλλο νήμα.
 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Πάντως η Naomi πήρε παράταση μια βδομάδα. Φαίνεται δεν κλείνει μπούτι η δεν χορταινει γαμησι
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598

200 για μία που κρύβει τη μαπα της. Δε σφάξανε, ούστ ζώα του κερατά.

Έχει και μούφα κριτικές του νταβά....Τον πούλο ρε ζώα.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.247
Like
46.947

200 για μία που κρύβει τη μαπα της. Δε σφάξανε, ούστ ζώα του κερατά.

Έχει και μούφα κριτικές του νταβά....Τον πούλο ρε ζώα.

Η Μόνικα Σέρβα είναι...  :-(

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom