Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης

Αν εννοεις οτι την πηδανε και αλλοι δεν θα σε πιστεψω και θεωρω στημενα τα ποστ.
Εγω θελω να ξυπναω και να την βλεπω διπλα μου καθε πρωι

υγ.οκ πλακα κανω ρε μην προσπαθειτε να με συνεφερετε....στην Νικολ θα παω....
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
Αν εννοεις οτι την πηδανε και αλλοι δεν θα σε πιστεψω και θεωρω στημενα τα ποστ.
Εγω θελω να ξυπναω και να την βλεπω διπλα μου καθε πρωι

υγ.οκ πλακα κανω ρε μην προσπαθειτε να με συνεφερετε....στην Νικολ θα παω....
ουφ και ειμουν ετοιμος για προταση γαμου..με κατι μελομακαρονα που περισεψαν..!
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
πηγε κανεις με μπεττυ; αφησα κριτικη βικτωρια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Πήγα Νικόλ
Δεν μ άρεσε !!Απο την αρχή που μπήκα υπήρχε μια ανεξήγητη παγωμάρα
Στέκονταν μακριά μου σε όλο το σοσιαλ( των 5’) και την κακή αρχή συμπλήρωσε ότι δεν έκανε μπάνιο!!! Πρώτες σκέψεις για αποχώρηση αλλά λόγω πίεσης ώρας δεν είχα άλλες επιλογές
Εμφανισιακά μουναρα( που διάβασα) δεν είναι .Βεβαια ο καθένας έχει τα γούστα του  άρα λέω ότι μουναρα για μένα δεν ήταν ούτε καν ωραίο μουνι Τέτοιες στην Ρωσία και ειδικά στην Σιβηρία τις έχουν στα μίνι μάρκετ  πωλήτριες Για 180 εμφανισιακά με τίποτε του 140 είναι
Ανούσια πίπα και το μόνο που πηγε να με φτιάξει ήταν ότι είχε ένα μικρό δονητή που τον έβαζε στο μουνι της
Γλύψιμο; Τραβιοτανε μετά 2’ γλύψιμο ρογες; Πονούσε
Στα 4 ο δονητής στον κωλο της και εγώ να χύνω στα κωλομεριά
Γεια σας και αντίο 180 η Μαλακια πηγε και το χειρότερο ότι ντεκαβλε φάση στο τοπ 5 μου
Δεν έχει κανένας φιλος που έγραψε θετικά μην παρεξηγηθούμε
Όταν τελειώνουν από μια πόλη οι τελευταίοι τρώμε τον ταραμά συνήθως ενώ οι πρώτοι το χαβιάρι μόνο που αμφότεροι δίνουμε το ίδιο ποσό
Όταν κατάλαβε την ξενερα μου είπε για κάποιον πριν που πηγε φόρτωμενος σκόνες και δεν έχυνε κτλπ και οκ άνθρωπος είναι και αυτή και στα αρχιδια μου εμένα
Αυτά
 

GreekBoy78

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
1
Ρε παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά αυτή κάνει μπαμ ότι είναι μπαζο αφού φαίνετε και από τις φωτογραφίες ότι δεν είναι και καμιά μουναρα
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ρε παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά αυτή κάνει μπαμ ότι είναι μπαζο αφού φαίνετε και από τις φωτογραφίες ότι δεν είναι και καμιά μουναρα
Παίκτη το αν είναι μουνάρα ή όχι δεν είναι το θέμα.Για κάποιους η ομορφιά είναι συζητήσιμη.Εκείνο που δεν αντέχεται με τίποτα όμως είναι το να πετάς τα λεφτά σου για μία μαλακία σε ένα ντεκαβλέ κομοδίνο :tickedoff:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Καποια παιδια εδω μεσα περασανε καλα εγω οχι.Κανονικα μια σωστη εσκορτ πρεπει να ειναι ΠΑΝΤΑ ευδιαθετη και σωστη στις υπηρεσιες της γιατι ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ..
Αν ειναι για ξεπετες υπαρχουν τα μπουρδελα και σου μενουν και 140ε στην τσεπη.
 

GFE Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
9
Like
465
Πόντοι
280

Πήγα σε αυτό το τσουβάλι χτες. Αντισθένη βάλτε προφίλ να γράψουμε κριτική μπας και σώσουμε κανά ευρώ από τους λοιπούς. Εκτός αν έχει ήδη προφίλ, όποτε ας το δώσει κάποιος. Εψαξα "τσουβάλια" στο search του site δεν βρήκα κάτι.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.143
Κριτικές
53
Like
3.996
Πόντοι
6.050

Πήγα σε αυτό το τσουβάλι χτες. Αντισθένη βάλτε προφίλ να γράψουμε κριτική μπας και σώσουμε κανά ευρώ από τους λοιπούς. Εκτός αν έχει ήδη προφίλ, όποτε ας το δώσει κάποιος. Εψαξα "τσουβάλια" στο search του site δεν βρήκα κάτι.

χαλια παικτη;
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
Καλησπέρα παιδιά. Πέρασαν πλέον αρκετές μέρες που η μπεττυ είναι στην Θεσσαλονίκη οπότε κάποιος θα πήγε η θα άκουσε κάτι. Όποιος πηγε ας γράψει κάτι σύντομα αλλιώς δεν γίνεται πάντα στα τύφλα θα πηγαίνουμε.
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Πολύ εκ φυλή φάτσα αυτή η μπετυ ... κ γω ψήνονται να την δω αλλά από βδομάδα ...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Πολύ εκ φυλή φάτσα αυτή η μπετυ ... κ γω ψήνονται να την δω αλλά από βδομάδα ...
Καλησπέρα παιδιά. Πέρασαν πλέον αρκετές μέρες που η μπεττυ είναι στην Θεσσαλονίκη οπότε κάποιος θα πήγε η θα άκουσε κάτι. Όποιος πηγε ας γράψει κάτι σύντομα αλλιώς δεν γίνεται πάντα στα τύφλα θα πηγαίνουμε.
Κρατήστε και λίγο "χαρακτήρα" ρε παίκτες,δεν θα αφήσετε τσουβάλα για τσουβάλα αγάμητη;  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom