Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.298
Πόντοι
33.598

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
κάποιος μου είπε το αληθινό της όνομα: Μόνικα Ξεπετοβίτς του Ντραγκαν

εχουμε παει λιγο οφ τοπικ αλλα διαβαζα τις κριτικες της χθες και απο οτι καταλαβα ειναι περιπτωση Τζεσυ (γερμανιδα τουμπανο που δουλευε παλια στις βιλλες και ολοι την λεγανε κομοδινο, εγω πηγαινα στην συγκεκριμενη με προγραμματα και περνουσα σουπερ). ισως ειναι τακτικες που ακολουθουν καποιες πουτανες. Στα απλα προγραμματα κομοδινα, στα μεγαλα προγραμματα σουπερ.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Μετά από τις νέες photo που ανέβασε το Afrodita για την Τanya κ ως βυζολαγνος την συνάντησα στο γνωστό παραβαρδαριο hotel.Εφαγα ήττα όμως γιατί δεν ήθελε να κάνουμε second round!Το πρώτο μπαλάκι έληξε στο 35'εκανα ντους,μιλήσαμε κ στο 45'της είπα για second round κ η Τanya μου είπε ότι δεν προλαβαίνουμε γιατί έπρεπε να ετοιμαστεί για το επόμενο ραντεβού!Της λεω να μου πάρει πιπα αλλά με έγραψε κανονικα!.Κόκκινη κάρτα από μένα!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.298
Πόντοι
33.598
Μετά από τις νέες photo που ανέβασε το Afrodita για την Τanya κ ως βυζολαγνος την συνάντησα στο γνωστό παραβαρδαριο hotel.Εφαγα ήττα όμως γιατί δεν ήθελε να κάνουμε second round!Το πρώτο μπαλάκι έληξε στο 35'εκανα ντους,μιλήσαμε κ στο 45'της είπα για second round κ η Τanya μου είπε ότι δεν προλαβαίνουμε γιατί έπρεπε να ετοιμαστεί για το επόμενο ραντεβού!Της λεω να μου πάρει πιπα αλλά με έγραψε κανονικα!.Κόκκινη κάρτα από μένα!
Πλήρωσες αρχή ή τέλος;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Ξέχασα να προσθέσω ότι πήγα να την χυσω στις βυζαρες κ μου λέει ότι είναι extra!!!Ξενέρωσα εντελως!Τα λεφτά τα ζήτησε μπροστά mallias.Στα του sex είναι όπως τα έγραψες στην κριτική σου κ το κρεβάτι να μετακινείται!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μετά από τις νέες photo που ανέβασε το Afrodita για την Τanya κ ως βυζολαγνος την συνάντησα στο γνωστό παραβαρδαριο hotel.Εφαγα ήττα όμως γιατί δεν ήθελε να κάνουμε second round!Το πρώτο μπαλάκι έληξε στο 35'εκανα ντους,μιλήσαμε κ στο 45'της είπα για second round κ η Τanya μου είπε ότι δεν προλαβαίνουμε γιατί έπρεπε να ετοιμαστεί για το επόμενο ραντεβού!Της λεω να μου πάρει πιπα αλλά με έγραψε κανονικα!.Κόκκινη κάρτα από μένα!
Έφαγε τόση πούτσα αυτές τις μέρες που μπούχτισε  :S
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.298
Πόντοι
33.598
Ξέχασα να προσθέσω ότι πήγα να την χυσω στις βυζαρες κ μου λέει ότι είναι extra!!!Ξενέρωσα εντελως!Τα λεφτά τα ζήτησε μπροστά mallias.Στα του sex είναι όπως τα έγραψες στην κριτική σου κ το κρεβάτι να μετακινείται!
Να βγεί το λαλήστατο γραφείο να απαντήσει. Για μια ώρα πληρώνουμε όχι για 45 λεπτά. Τους έχω κράξει που κολλάνε τα ραντεβού και δεν προλαβαίνει η κοπέλα να ετοιμαστεί για τον επόμενο. Μεγάλο φάουλ.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Κακώς δεν έκανα λίγο υπομονή να πάω στη Guzel με τα ίδια λεφτά.Με παρέσυραν τα βυζια της!
Δυστυχώς φίλε μου ο θεός μας έδωσε 2 κεφάλια,αλλά αίμα που φτάνει μόνο για το ένα.Όταν λειτουργεί το κάτω δεν φτάνει για το πάνω  :dunno:
Συμβαίνει σε όλους μας συχνά  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom