Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Αυτη η Νικιτα οντως μοιαζει δυνατη εμφανισιακα αλλα 200 πλεον δεν δινω εκτος αν μιλαμε για 2ωρη συναντηση με καμια λοκαλ
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Είναι η απάντηση του Azazel στην ερώτησή σου....32 ποσταρίσματα ΜΟΝΟ ερωτήσεις!
Καλό θα ήταν να συντάξει ο παίκτης ένα ερωτηματολόγιο,να απαντηθούν οι ερωτήσεις του και να πάμε παρακάτω  :happy:
 

nickolas_a

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
281
Είναι η απάντηση του Azazel στην ερώτησή σου....32 ποσταρίσματα ΜΟΝΟ ερωτήσεις!

κατ' αρχην απο υπερβολη τα παμε καλα, αν έμπαινες στον κοπο να διαβασεις τα ποσταρισματα θα εβλεπες οτι τουλαχιστον 20 απο αυτα ΔΕΝ ειναι ερωτησεις.

Κατα δευτερον πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω την απαιτηση καποιον να ασχολουνται ολοι με την ιδια συχνοτητα και το ιδιο παθος με το αθλημα.

εγω δεν το εξασκω συχνα το σπορ, μια φορα στο εξαμηνο αντε το τριμηνο στην καλυτερη. τι ποστ θελετε να κανω ποσο μαλλον οταν αυτα αφορουν κοριτσια που εχουν πανω απο 20 κριτικες, δηλαδη θα βοηθουσε να γραψω για την Γκιουζελ πχ?? για την Ναγια?? κτλ

Αν ειναι ρε μαγκες πεταξτε εξω ολους εμας που δεν ειμαστε φανατικοι του ειδους εξω, καντε μια κλειστη ομαδα να τα λετε μεταξυ σας να τελειωνει η ιστορια, ελεος δηλαδη
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
κατ' αρχην απο υπερβολη τα παμε καλα, αν έμπαινες στον κοπο να διαβασεις τα ποσταρισματα θα εβλεπες οτι τουλαχιστον 20 απο αυτα ΔΕΝ ειναι ερωτησεις.

Κατα δευτερον πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω την απαιτηση καποιον να ασχολουνται ολοι με την ιδια συχνοτητα και το ιδιο παθος με το αθλημα.

εγω δεν το εξασκω συχνα το σπορ, μια φορα στο εξαμηνο αντε το τριμηνο στην καλυτερη. τι ποστ θελετε να κανω ποσο μαλλον οταν αυτα αφορουν κοριτσια που εχουν πανω απο 20 κριτικες, δηλαδη θα βοηθουσε να γραψω για την Γκιουζελ πχ?? για την Ναγια?? κτλ

Αν ειναι ρε μαγκες πεταξτε εξω ολους εμας που δεν ειμαστε φανατικοι του ειδους εξω, καντε μια κλειστη ομαδα να τα λετε μεταξυ σας να τελειωνει η ιστορια, ελεος δηλαδη

Το ότι η Γκιουζελ κάποια περίοδο είχε πάρει κιλά γιατί δεν μας το είπες?
Το ότι δεν μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου εδώ μέσα είναι αρκετό για να καταλάβει κάποιος τι βιολί βαράς.
Και αφού ασκείς το σπορ κάθε τρίμηνο η εξάμηνο σημαίνει ότι μας διαβάζεις και κάθε εξάμηνο,τώρα τι έπαθες και είσαι μέσα τρείς μέρες σερί?
Αυτά που γράφεις δεν στέκουν,άμα θέλεις βοήθεια φρόντισε να προσφέρεις τίποτα εδώ μέσα,Είναι όρος του σάιτ,Δεν το λέμε εμείς γιατί έτσι μας καυλωσε..
 
  • Like
Αντιδράσεις: stikis

nickolas_a

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
281
Το ότι η Γκιουζελ κάποια περίοδο είχε πάρει κιλά γιατί δεν μας το είπες?
Το ότι δεν μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου εδώ μέσα είναι αρκετό για να καταλάβει κάποιος τι βιολί βαράς.
Και αφού ασκείς το σπορ κάθε τρίμηνο η εξάμηνο σημαίνει ότι μας διαβάζεις και κάθε εξάμηνο,τώρα τι έπαθες και είσαι μέσα τρείς μέρες σερί?
Αυτά που γράφεις δεν στέκουν,άμα θέλεις βοήθεια φρόντισε να προσφέρεις τίποτα εδώ μέσα,Είναι όρος του σάιτ,Δεν το λέμε εμείς γιατί έτσι μας καυλωσε..

ρε φιλε, ποιος νομιζεις οτι εισαι που θα σου δωσω και λογαριασμο ποσες μερες ειμαι μεσα και ποσες οχι, απο την αλλη το ενδεχομενο οτι μπαινω χωρις να συνδεθω με τον λογαριασμο μου το σκεφτηκες? για την Γκιουζελ ξερεις και ποτε πηγα και αν οταν πηγα ειχε βαλει και κιλα? δεν πας καλα ρε μεγαλε, καθολου καλα. αυτην την στιγμη που γραφω 1.889 συνδεδεμενους επισκεπτες εχει το σαιτ και 332 μελη και εσυ μου λες για το αν ειπα για τα κιλα της γκιουζελ και αν μπηκα 3 μερες σερι??? ή μηπως ολοι αυτοι ποσταρουν ασυστολα? μια ερωτηση εκανα δεν σου ζητησα δανεικα. και 20 ερωτησεις να εκανα, οποιος θελει απανταει, αν δεν γουσταρεις μην απαντας, απλο ειναι? ρε τι ζορι ειναι αυτο??? οπως σου ειπα και πριν αν προυποθεση της σελιδας ειναι οτι ολα τα μελη πρεπει να ειναι ενεργα οπως το λες εσυ κανε μας ολους μια διαγραφει να μεινετε 20-30 ατομα να τα λετε μεταξυ σας...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168
ρε φιλε, ποιος νομιζεις οτι εισαι που θα σου δωσω και λογαριασμο ποσες μερες ειμαι μεσα και ποσες οχι, απο την αλλη το ενδεχομενο οτι μπαινω χωρις να συνδεθω με τον λογαριασμο μου το σκεφτηκες? για την Γκιουζελ ξερεις και ποτε πηγα και αν οταν πηγα ειχε βαλει και κιλα? δεν πας καλα ρε μεγαλε, καθολου καλα. αυτην την στιγμη που γραφω 1.889 συνδεδεμενους επισκεπτες εχει το σαιτ και 332 μελη και εσυ μου λες για το αν ειπα για τα κιλα της γκιουζελ και αν μπηκα 3 μερες σερι??? ή μηπως ολοι αυτοι ποσταρουν ασυστολα? μια ερωτηση εκανα δεν σου ζητησα δανεικα. και 20 ερωτησεις να εκανα, οποιος θελει απανταει, αν δεν γουσταρεις μην απαντας, απλο ειναι? ρε τι ζορι ειναι αυτο??? οπως σου ειπα και πριν αν προυποθεση της σελιδας ειναι οτι ολα τα μελη πρεπει να ειναι ενεργα οπως το λες εσυ κανε μας ολους μια διαγραφει να μεινετε 20-30 ατομα να τα λετε μεταξυ σας...
Φιλε μην ασχολεισαι..
Ο συγκεκριμενος ειναι γνωστος γραφικος που τραμπουκιζει οποιον  δεν ακολουθει
τη λογικη του!!!

Αστον στη τρελλα του..
Αυτιστικος ειναι αλλωστε!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: aivory

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
ρε φιλε, ποιος νομιζεις οτι εισαι που θα σου δωσω και λογαριασμο ποσες μερες ειμαι μεσα και ποσες οχι, απο την αλλη το ενδεχομενο οτι μπαινω χωρις να συνδεθω με τον λογαριασμο μου το σκεφτηκες? για την Γκιουζελ ξερεις και ποτε πηγα και αν οταν πηγα ειχε βαλει και κιλα? δεν πας καλα ρε μεγαλε, καθολου καλα. αυτην την στιγμη που γραφω 1.889 συνδεδεμενους επισκεπτες εχει το σαιτ και 332 μελη και εσυ μου λες για το αν ειπα για τα κιλα της γκιουζελ και αν μπηκα 3 μερες σερι??? ή μηπως ολοι αυτοι ποσταρουν ασυστολα? μια ερωτηση εκανα δεν σου ζητησα δανεικα. και 20 ερωτησεις να εκανα, οποιος θελει απανταει, αν δεν γουσταρεις μην απαντας, απλο ειναι? ρε τι ζορι ειναι αυτο??? οπως σου ειπα και πριν αν προυποθεση της σελιδας ειναι οτι ολα τα μελη πρεπει να ειναι ενεργα οπως το λες εσυ κανε μας ολους μια διαγραφει να μεινετε 20-30 ατομα να τα λετε μεταξυ σας...

Πάνε διάβασέ τους όρους του σάιτ που είσαι μέλος και μετά πες ότι μπούρδα θέλεις.
Κάτσε με το Φακιρη τον μπαζογαμια-τραβελογαμια του σάιτ να τα πείτε,ανταλλάξτε και λάικ στα ποσταρισματα σας και όλα καλά.
Δεν σου ζήτησα ποτέ ούτε λογαριασμό να μου δώσεις,ούτε καμία πληροφορία!!!
Και διάβαζε καλύτερα αυτά που γράφω μπας και καταλάβεις τι θέλω να πω..
Με λίγα λόγια είσαι μέλος σ'ένα φόρουμ(πάρε διάβασέ τους όρους του φόρουμ πριν ξαναγραψεις)Το οποίο σου προσφέρει ορισμένα πράγματα αλλά πρέπει και συ να προσφέρεις σ'αυτό και τα υπόλοιπα μέλη του!!!
Εσύ μόνο ζητάς!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: stikis

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Σήμερα βρέθηκα με την Εύα ...
Λοιπόν η κοπέλα είναι αφρατούλα, αλλά από σέρβις πολύ καλό με πέθανε, ήθελε να είμαι μέσα της συνέχεια .
Μιλάει πολύ καλά ελληνικά μιας κ μένει Αθήνα απ ότι μ είπε .
Για150€ που μ ζήτησε δεν μ φάνηκαν υπερβολικά .
Αυτά απ μένα ...
 

petran03

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
To afrodita βρίσκεται στην πόλη ή την έκανε;
ξέρει κανείς;
 

tsontares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
271
Πόντοι
291
Είναι κανονικά εδω
 

stikis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
313
Πόντοι
280
Επίσκεψη στην Εύα σήμερα...για μένα η κοπέλα είναι πολύ δυνατή με τρομερές - για τα γούστα μου- αναλογίες και προσφερεί πολύ καλές υπηρεσίες δεδομένων και των χρημάτων που ζητάει. Εν'ολίγοις σπανιόλα με τα όλα της! Με τελείωσε με συνοπτικές διαδικασίες...προτείνεται ανεπιφύλακτα, μακριά οι μοντελοπνίχτες - η κοπέλα έχει απίστευτη κωλάρα!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168
Επίσκεψη στην Εύα σήμερα...για μένα η κοπέλα είναι πολύ δυνατή με τρομερές - για τα γούστα μου- αναλογίες και προσφερεί πολύ καλές υπηρεσίες δεδομένων και των χρημάτων που ζητάει. Εν'ολίγοις σπανιόλα με τα όλα της! Με τελείωσε με συνοπτικές διαδικασίες...προτείνεται ανεπιφύλακτα, μακριά οι μοντελοπνίχτες - η κοπέλα έχει απίστευτη κωλάρα!
Ποια απο τις δυο Ευες?
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom