Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0
Παντως και εσυ πρεπει να φας μπινελικια..
Που κρυφακουγες και εδωσες τον συμπαικτη..

Πες τα ρε φακιρη δλδ ελεεινος και τρισαθλιος εστησε αυτι. Εχω ακουσει για ματακιδες αλλα αυτακιδες πρωτη φορα μου συμβαινει
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Peterman no offence φίλε αλλά κλαίω με αυτό το δωρεάν μέσω Viber!!!
Δίνεις 140 ευρώ για μία γκόμενα και επικοινωνείς με ελληνικό αριθμό μέσω Viber οπότε γλυτώνεις για 2,3 μηνύματα 0.33 ευρώ!!!
Και πάλι συγνώμη για χθες ρε αγόρι αλλά ειλικρινά Αν ήξερα ότι είσαι τόσο Cool τύπος θα χτυπούσα και θα κάναμε το δεύτερο γύρο μαζί!!!
Εσύ θα εξηγούσες για μωλο και εγώ για κώλο...

Πάντως σου βγαζω το καπελο γιατί για μία συνάντηση που όπως μου είπες θέλεις να ξεχάσεις βρίσκεις και αναφέρεις τα θετικά και αυτό δείχνει μεγάλη αξιοπιστία.

Και τα επιβεβαιώνω
Τρομερό φιλί έχει καλή διάθεση και όμορφο πρόσωπο.

Θα συμφωνήσω και για το στήθος της με ένα συμπλήρωμα

Θυμίζει ζελέ αλλά όταν έχει μείνει εκτός ψυγείου για πολλη ώρα
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0
Εβλεπα λιγο κανα ξεκολακι απ το μολο που μολις ειχε ανεβασει τις φωτογραφιες απ το σαββατοκυριακο μπας και σηκωθει για δευτερο γυρο και με εκανες τσακωτο. Οσο για τα αγγλικα θα κανω φροντηστηριο να το παρω το ρημαδι το lower να μη ξανατυχει κανας αυτακιας συναθλητης και με ξανακραξει
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.490
Πόντοι
34.168
Παντως ακομα περιμενουμε το γραφειο να σχολιασει το χθεσινοβραδυνο μπαχαλο..

Κατι που επιβεβαιωνει τα λεγομενα σας...

:afro:
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Παντως ακομα περιμενουμε το γραφειο να σχολιασει το χθεσινοβραδυνο μπαχαλο..

Κατι που επιβεβαιωνει τα λεγομενα σας...

:afro:
Παρεθεσα τα δεδομένα αναλυτικά.
1.Λάθος δωμάτιο , 2. με  κατηύθυναν στην άλλη κοπέλα και 3. έγινα αυτάκιας , και περίμενα  Μία ώρα ακριβώς ...
Προσπάθησε η κυρία στο τηλέφωνο να με πείσει οτι Εγώ είχα κλείσει με τη συγκεκριμένη.
Και το κερασάκι στην τούρτα ήταν κυριολεκτικά κόκκινο οπως χαρακτηριστικά μου είπε η κοπέλα " I have my red days"

Για να μην αρχίσει ένας ατέρμονος κύκλος αντιπαραθέσεων θα δεχτώ τη συγνώμη της τηλεφωνήτριας και oτι έγινε απλά μία τριπλή παρεξήγηση...
Για το μόνο που δεν μπορώ να πω κάτι για το γραφείο είναι για αυτό το red days...

Στην άλλη που εγώ είχα κλείσει ραντεβού δεν έχει πάει κανένας ρε παιδιά???
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Πάντως αμφιβάλλω σφόδρα ότι είναι η συνονόματη Ρωσίδα Star Γιατί πολλές κοπέλες του επαγγέλματος χρησιμοποιούν ονόματα γνωστών και μάλιστα μερικές κάνουν και πλαστικές για να τις μοιάσουν
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.490
Πόντοι
34.168
Παρεθεσα τα δεδομένα αναλυτικά.
1.Λάθος δωμάτιο , 2. με  κατηύθυναν στην άλλη κοπέλα και 3. έγινα αυτάκιας , και περίμενα  Μία ώρα ακριβώς ...
Προσπάθησε η κυρία στο τηλέφωνο να με πείσει οτι Εγώ είχα κλείσει με τη συγκεκριμένη.
Και το κερασάκι στην τούρτα ήταν κυριολεκτικά κόκκινο οπως χαρακτηριστικά μου είπε η κοπέλα " I have my red days"

Για να μην αρχίσει ένας ατέρμονος κύκλος αντιπαραθέσεων θα δεχτώ τη συγνώμη της τηλεφωνήτριας και oτι έγινε απλά μία τριπλή παρεξήγηση...
Για το μόνο που δεν μπορώ να πω κάτι για το γραφείο είναι για αυτό το red days...

Στην άλλη που εγώ είχα κλείσει ραντεβού δεν έχει πάει κανένας ρε παιδιά???
Μπορει να ειναι κατι αντιστοιχο με το αλλο γραφειο,την προηγουμενη βδομαδα..

Εχει ερθει μονο μια,βαλανε φωτο και της αλλης,ολους τους στελνουν στο γιουβαρλακι..
Και οποιος κατσει, εκατσε..

Δικαιολογια..ΧΑΣΑΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ...ακουγεται γελοια..
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Μπορει να ειναι κατι αντιστοιχο με το αλλο γραφειο,την προηγουμενη βδομαδα..

Εχει ερθει μονο μια,βαλανε φωτο και της αλλης,ολους τους στελνουν στο γιουβαρλακι..
Και οποιος κατσει, εκατσε..

Δικαιολογια..ΧΑΣΑΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ...ακουγεται γελοια..
Δεν νομίζω φίλε
Γιουβαρλάκι με ρώτησε Γιατί δεν πήγα στην άλλη την κοπέλα και μου επιβεβαίωσε τον αριθμό του δωματίου της στον από κάτω όροφο
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Φυσικά δεν ξέρουμε και ποια θα είναι αυτή η κοπέλα που σίγουρα δεν είναι η γνωστή σταρ
Ίσως εκεί να γίνεται ενα ψάρεμα πελατών με δόλωμα την μουναρα Star Αλλά και πάλι δεν θέλω να αδικήσω το γραφείο χωρίς να ξέρω κάτι.

 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Τώρα επεξεργάστηκαν τη δημοσίευση του φύλλου που έπαιρνα αυτι

Την ώρα που αυτός ήταν στα ντουζένια του για το δεύτερο γύρο εκείνη ασχολούνταν με μηνύματα στο τηλέφωνο της???
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Το παλικάρι από το γραφείο είπε κάτι στον φίλο που τον κατηγόρησε ότι είναι ο Παναγιώτης.
Μίλησε για τρεις κοπέλες!
Η τρίτη Ποια ειναι ρε παιδιά???
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.490
Πόντοι
34.168
Δεν νομίζω φίλε
Γιουβαρλάκι με ρώτησε Γιατί δεν πήγα στην άλλη την κοπέλα και μου επιβεβαίωσε τον αριθμό του δωματίου της στον από κάτω όροφο
Α..τοτε υπαρχει λογικα...Να δουμε την βρηκανε τελικα?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.490
Πόντοι
34.168
Το παλικάρι από το γραφείο είπε κάτι στον φίλο που τον κατηγόρησε ότι είναι ο Παναγιώτης.
Μίλησε για τρεις κοπέλες!
Η τρίτη Ποια ειναι ρε παιδιά???
Γραφει ΓΚΡΙΚΛΙΣ...εννοει ΤΙΣ κοπελες..
οχι..ΤΡΕΙΣ κοπελες..
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Μη βγει instagram εδώ για πληροφόρηση....ορμάτε όλοι σαν μαμελούκοι, λες και θα τη γαμήσετε τσάμπα μετά τη γκόμενα.
Η ξανθιά μαζεύτηκε και το έκλεισε για το ευρύ κοινό.....Όποιος πρόλαβε και είδε ότι είναι σαν ροφός με τις σιλικόνες πρόλαβε. Οι υπόλοιποι βάλτε φαντασία να δουλέψει....
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Entaxei olli katalavame giati ta grafeis avta!

Τύπε καλησπέρα.
Φέρε κανα ορεξάτο πιπίνι να κάνεις σωστή δουλειά.
Αυτές βαριούνται τη ζωή τους και μετά από 15 λεπτά κουράζονται. Κοινώς για αρπαχτή ήρθανε. Τουρίστριες ήρθανε και θέλουν να βγάλουν τα έξοδα χωρίς να κουραστούν.
Τώρα για τη φαγωμάρα με τον Gizmo γιατί δεν μας λες ανοιχτά ποιός είναι, έτσι για να ξέρουμε και εμείς οι αγαθοί;
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Είπαμε,οι κοπέλες το τρώνε όλο το φαί τους.Όποιος πάει και μετά γκρινιάζει είναι άκυρος  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.490
Πόντοι
34.168

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom