Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
200e σε ανεξαρτητη???
Η αλλη η γυφτορουμανα τι εγινε,την εκανε μολις την ξεμπροστιασα?  :2funny:
Όχι ρε συ,για μια μέρα είχε έρθει,περαστική ήταν και όποιον δαγκώσει  :grin:
 

amethystel

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Εγω παλι με τα γραφεια που εχουμε εδω πανω , προσωπικα τουλαχιστον προτιμω να τα δινω σε ανεξαρτητες που εχουνε και εναν λογο παραπανω
να σε κανουνε να περασεις καλα για να εχουνε δουλεια...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εγω παλι με τα γραφεια που εχουμε εδω πανω , προσωπικα τουλαχιστον προτιμω να τα δινω σε ανεξαρτητες που εχουνε και εναν λογο παραπανω
να σε κανουνε να περασεις καλα για να εχουνε δουλεια...
Δε βαριέσαι παίχτη,οι περισσότερες κοιτάν μόνο να τα παίρνουν  :huh: Που θα πέσεις είναι...  :think:
 

amethystel

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Δε βαριέσαι παίχτη,οι περισσότερες κοιτάν μόνο να τα παίρνουν   :huh: Που θα πέσεις είναι...  :think:

μετρημενες αυτες που τα αξιζουνε , σιγουρα θελει και λιγη τυχη το αθλημα  ;)
 

suunto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους , ψάχνοντας ....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Όποιος θελήσει να πάει εδώ θα δει μια κοπέλα γύρω στα 25 με ωραία οδοντοστοιχία και κοντά ξανθά μαλλιά και  :tits:.Βάλτε και κάποια κιλά που δεν φαίνονται στις φωτό  ;) Μιλάει Ελληνικά σαν Ελληνίδα και είναι αρκετά πρόσχαρη μόλις μπαίνεις.Σηκώνει παζάρι άνετα  ;)  :hi:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Για περιορισμένες παραστάσεις...Για την ακρίβεια μόνο για σήμερα. Ξέρουμε κάτι;
Παίχτη μια παλιά στο κουρμπέτι πουτάνα είναι με κιτρινα δόντια και χαλαρό σώμα  :) Από σέρβις δε ξέρω γιατί μόλις την είδα έφυγα τρέχοντας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.289
Πόντοι
33.598
Παίχτη μια παλιά στο κουρμπέτι πουτάνα είναι με κιτρινα δόντια και χαλαρό σώμα  :) Από σέρβις δε ξέρω γιατί μόλις την είδα έφυγα τρέχοντας  :2funny: :2funny: :2funny:

Την είδες παλαιότερα εννοείς;
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Την είδες παλαιότερα εννοείς;
Ναι αδερφέ,πρέπει να'ναι πάνω από χρόνο αν δε με απατά η μνήμη μου...  :think: Τότε ερχόνταν μαζί με την άλλη την Άννα με πρακτορείο,τώρα δηλώνουν ανεξάρτητες  :)
 

GFE Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
9
Like
465
Πόντοι
280
Παίχτη μια παλιά στο κουρμπέτι πουτάνα είναι με κιτρινα δόντια και χαλαρό σώμα  :) Από σέρβις δε ξέρω γιατί μόλις την είδα έφυγα τρέχοντας  :2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπόν το ίδιο που λες, το κατάλαβα χωρίς να την δω από κοντά. Εκανα Profile στο news και μου έβγαλε τις υπόλοιπες φωτό που φαίνονται κλειδωμένες στους απλούς χρήστες. Παλιά καραβάνα, οι φωτό οι καινούργίες καμία σχέση με τις παλιές, εμφανίζεται με ..μειωμένο βυζί (!), δηλαδή ρε πούστη μας θεωρούνε ζωάκια σκυλάκια που θα μας πετάξουνε κοκαλάκι;

Αστο διαόλο ρε τράβα Γιάννενα, που δεν είχες και πρόγραμμα και δεν ήσουν στα new arrivals...

Οσο φέρεστε έτσι..Τότε τα λεφτά σε τάνες Αθήνα ή ακόμη καλύτερα εξωτερικό, εδώ υπάρχει η αδελφότητα του bou που σώζει πορτοφόλια και νεύρα..
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Λοιπόν το ίδιο που λες, το κατάλαβα χωρίς να την δω από κοντά. Εκανα Profile στο news και μου έβγαλε τις υπόλοιπες φωτό που φαίνονται κλειδωμένες στους απλούς χρήστες. Παλιά καραβάνα, οι φωτό οι καινούργίες καμία σχέση με τις παλιές, εμφανίζεται με ..μειωμένο βυζί (!), δηλαδή ρε πούστη μας θεωρούνε ζωάκια σκυλάκια που θα μας πετάξουνε κοκαλάκι;

Αστο διαόλο ρε τράβα Γιάννενα, που δεν είχες και πρόγραμμα και δεν ήσουν στα new arrivals...

Οσο φέρεστε έτσι..Τότε τα λεφτά σε τάνες Αθήνα ή ακόμη καλύτερα εξωτερικό, εδώ υπάρχει η αδελφότητα του bou που σώζει πορτοφόλια και νεύρα..
;) ;) ;)
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Παίχτη μια παλιά στο κουρμπέτι πουτάνα είναι με κιτρινα δόντια και χαλαρό σώμα  :) Από σέρβις δε ξέρω γιατί μόλις την είδα έφυγα τρέχοντας  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλησπερα,
Δεν παίρνω συχνά κοπέλες, γράφω κριτικές ακόμα πιο λίγες. Έχω παρει δυο φορές τη συγκεκριμένη κοπέλα. Ειναι περίπου όπως στις κρυφές φωτογραφίες του εσκορτνιουζ. Εντυπωσιακό σώμα, σίγουρα όχι χαλαρό, βυζι πλαστικό που το καταλαβαίνεις έντονα. Όχι κουκλάρα αλλά όμορφη κοπέλα, σίγουρα όχι αδιάφορη. Απο συμμετοχή τη θεωρώ πολυ καλή και γενικά ειναι ευχάριστη στη συμπεριφορά. Τώρα για κίτρινα δόντια δεν μπορώ να πω οτι θυμάμαι. Να σας πω την αλήθεια σκεφτόμουν να την ξαναπάρω.
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0

Επισκεψη πριν λιγο στο γνωστο παραβαρδαριο ξενοδοχειο και οπως ανεβηκα ετσι κατεβηκα.... Καταρχην ηταν πολυ ψηλη για τα γουστα μου φορουσε και τακουναρες και με εριχνε κανα 2 κεφαλια.... Αν εξαιρεσεις το υψος που ειναι υποκειμενικο και το υπολοιπο συνολο δε θα πω οτι τρελαθηκα.... Πολυ μετρια εως και χαλια.... Παντα με την προσωπικη μου γνωμη... Καμια απολυτως σχεση με τις φωτογραφιες στο en οποτε η συναντηση εγινε καλησπερα καληνυχτα και με το ιδιο εισητηριο εφυγα τρεχοντας... Μαλλον ο συναγωνιστης που εκανε προφιλ στο en και ειδε τις κλειδωμενες φωτος κτι ηξερε... Καλο βολι σε ολους
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
μία απο τα ίδια κι απο μένα, αν και δεν με χαλασε το υψος , μια χαρα ηταν για τα γουστα μου, και τα εσωρουχα καλα ήταν , απλως με χαλασε οτι είδα μια εντελως διαφορετικη κορασιδα οπως ειπε και ο φίλος μετρια εως κακη, αρκετα μεγαλυτερη σε ηλικία,και αγενής. μολις μπηκα απλως το χερι να της δωσω λεφτα και χαρακτηριστικα μου ειπε "money and bath". Μολις της ειπε bye bye φωναξε και ενα WTF εκνευρισμένη...Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα στην πολη μας παντως η εγω ειμαι γκαντεμης... και σημερα εχουμε μονο 2 επιλογές απο CT!!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Tα είπα εγώ αλλά ποιός ακούει... :grin: :grin: :grin:
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
222
Κριτικές
22
Like
1.276
Πόντοι
1.011

Λολάδια που ζητάνε 180 για μισή ώρα.....Μαύρισμα μέχρι εκεί που δεν παίρνει.....

Τις επισκέφτηκες;; Θα ψηνομουν για τη Βικτόρια αλλά τι 180/30'?? :headbang: :headbang: Εδώ τα 200 που ζητά για την ώρα too much!! Ας τις πει καποιος να ξεκαβαλίσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom