Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
285
Like
128
Πόντοι
1
μια ερώτηση ρε παιδιά> η  Aleksa που πήγε. Υποτίθεται με βάση τον αρχικό προγραμματισμό ότι θα ήταν και αύριο εδώ
ALEKSA ΤΕΛΟΣ!! κι αυριο ειναι κλεισμενη απο τις 9.00 μέχρι το βραδυ!!!!!
Αφου φαγωθηκατε ολοι οτι προκειται για ΘΕΑ παρεβηκα τις αρχες μου (εναντια στις τουριστριες) και πηγα σημερα. η κοπέλλα ειναι καθε μερα φουλ απο το πρωι μεχρι το βραδυ. πονουσε και απο μπρος κι απο πισω. δεν αντεχε ουτε να μπω μέσα της.
Ειναι πολυ ομορφη κορμαρα προθυμη για ολα αλλα το σκισατε το κοριτσι ρε μαγκες....το σακαταψατε.

 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Για Αλεξα....αυτη και ως Κελλυ fully booked ηταν...τελικα οι καλες εχουν δουλεια (απλα κουραζονται πολυ)
Για Τιφανι...δεν ξερω. Εξαλλου ο Ζ τωρα κανει rotation με το cast του στην πολη μας. Πολυ "αποστειρωση" διαβασα για Τ
την καλημερα μου
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Μαλλον την Λεσλυ απο Ζ δεν την τιμησαμε καθολου φαινεται....! κι ετσι στο ζουζουνοσαιτ φαινεται οτι την απεσυραν απο την πολη μας....Δυο ζουζουνες στην ιδια πολη (μας) μαλλον ειναι πολλες....και ερχονται και 2 την αλλη βδομαδα..!
Kαι πολύ καλά κάναμε!
Την αντάμωσα στης Κιμ λόγω βλακείας του πρακτορείου! Κάτω του μετρίου πιτσιρίκι,το κουβάλησε για παρέα η Εσκιμώα...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
θα παει κανεις με την Βραζιλιανα Ζ ?
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
285
Like
128
Πόντοι
1
θα παει κανεις με την Βραζιλιανα Ζ ?
Το Βραζιλιάνα παιζεται!! για απο Νιγηρια την κοβω. κορμαρα έχει αλλα η αλήθεια είναι οτι οσες φορες πήγα σε γνωστα κωλομπαρα της πόλης πάντα ευρισκα μαυρούλες με τρελλο κορμι και τιμη φια φουλ 100 ευρώ. πάντως οι μαυρούλες ειναι γνωστο οτι είναι εργατριες και φιλότιμες. παντως αν καποιος τσεκάρει οτι είναι σιγουρα βραζιλιάνα εγω θα πάω!
Pythagoras ή GFE τι λέτε Ψήνεστε? :-)
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Το Βραζιλιάνα παιζεται!! για απο Νιγηρια την κοβω. κορμαρα έχει αλλα η αλήθεια είναι οτι οσες φορες πήγα σε γνωστα κωλομπαρα της πόλης πάντα ευρισκα μαυρούλες με τρελλο κορμι και τιμη φια φουλ 100 ευρώ. πάντως οι μαυρούλες ειναι γνωστο οτι είναι εργατριες και φιλότιμες. παντως αν καποιος τσεκάρει οτι είναι σιγουρα βραζιλιάνα εγω θα πάω!
Pythagoras ή GFE τι λέτε Ψήνεστε? :-)
εμενα οι μαυρούλες μου ψιλομυρίζουν  ;), οπότε δεν θα πάρω
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
Οι μαυρουλες εκτος οτι ψιλομυριζουν το στηθος τους το φυσικο σε μεγαλο ποσοστο ειναι πεσμενο.Εκτος αν εχει μπει συλικονη.Αν δοκιμασει καποιος ασ ενημερωσει!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Pythagoras ή GFE τι λέτε Ψήνεστε? :-)
ε ναι...ομολογω οτι ψηνομαι...και την Εμμα απο GES σταμπαρα, αλλα ο Ρουλης που εκλεισε διωρο τον γραψανε...Τωρα αυτη η Μπονιτα, στο Ζου λεει οτι ειναι Βραζιλιανα αλλα μιλαει μονο αγγλικα!? δλδ, ουτε καν πορτογαλεζικα που μιλανε στην Βραζιλια...δεν ξερω...παντως μου κανει κλικ η γκομενα.
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
το κακο ειναι οτι τοσες μερες Αθηνα, κανεις δεν εγραψε τιποτα γι'αυτην
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Για να ποσταρω ενα μηνυμα θελω 3-4 λεπτα. Συνεχεια αυτο βγαζει
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Παντως αυτη η Κατια (που μοιαζει την Μελισσα), πρεπει να ειναι πολυ καλη...εβαλα και λινκ χτες απο φωτογραφιση στο private. Ευχομαι να ειναι αυτη που θα ανοιξει την πορτα (οπως εγραψε ο τρες)..Πηγε κανεις? αν παει ας ποσταρει
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
285
Like
128
Πόντοι
1
ε ναι...ομολογω οτι ψηνομαι...και την Εμμα απο GES σταμπαρα, αλλα ο Ρουλης που εκλεισε διωρο τον γραψανε...Τωρα αυτη η Μπονιτα, στο Ζου λεει οτι ειναι Βραζιλιανα αλλα μιλαει μονο αγγλικα!? δλδ, ουτε καν πορτογαλεζικα που μιλανε στην Βραζιλια...δεν ξερω...παντως μου κανει κλικ η γκομενα.
παντως προεδρε αισθανομαι υποχρεωμένος να σε ενημερωσω ( αυτος αλλωστε ειναι και ο σκοπος του σαοτ) οτι σε 2 κωλομπαρα της πόλης υπαρχουν 2 μαυρούλες που ειναι τουλάχιστον ισάξιες με την ζουζούνα και δίνουν τηλεφωνάκι για εκτος. Η αλήθεια είναι οτι έχουν τρελλές κορμαρες και είναι γκαβλιάρες στο κρεβάτι. εγώ δόκίμασα την 1 από αυτές και ήταν σούπερ (100 για ολο το βράδυ)!! και 1 στην Αθήνα περυσι με 1 ήταν επίσης σούπερ
Επίσης pythagoras δεν μυρίζουν ολές!! στο υπογράφω!! εδώ έχεις δοκιμάσει τα πάντα ολα που έχουν έρθει στο χωριό μας!! δεν θα δοκιμάσεις Βραζιλιάνα????!!! μπορεί ναλλάξει η ζωή σου!!  Αντε μπρος για τη μαυρούλα ( απο την πρωτευουσα της Βραζιλιας Λαγος)!! ΠΑΟΚ ΡΕ!!
ΥΓ. το μονο προβλημα που έχω με τις μαυρούλες ειναι οτι δεν καταλαβαίνω λέξη απο τα αγγλικά τους...... ισως γιατι 3 χρονια τωρα μιλάω μονο ρωσοαγγλικά
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
το κακο ειναι οτι τοσες μερες Αθηνα, κανεις δεν εγραψε τιποτα γι'αυτην
Δεν είναι απαραίτητα κακό. Κι έχει ξανάρθει η κοπελιά. Τώρα το βραζιλιάνα ξεχάστε το μάλλον, μολούκα παίζει...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
πότε θα παμε παρεα στο κωλομπαρο???? :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
περιμένω ινφο απο Κάτια μεριά, αν πάει κανεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom