Νέα

City Tours in Kavala

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kosty63
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 13K
  • Ετικέτες
    καβάλα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
κάποιος από καβάλα δράμα να μοιραστούμε έξοδα για ωραίο γκομενάκι ?δυο  24ρά 400 ευρω + 50 ξενοδοχειο.πρεπει να απαντησω μεχρι σημερα αργα το βραδυ.αν ενδιαφερει καποιον μια μερα δικη μου μια μερα δικη σου .απάντηση μονο με μηνυμα
 

betatzis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Φωτογραφίες, link η κάτι πιο "εποπτικό" απο το γκομενάκι παίζει?
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Βλέπω ότι το νήμα για την Καβάλα είναι πολύ ζωντανό....  :huh: :S
Οπότε ας του δώσω ένα φίλί της ζωής μήπως κι αρχίσει να κινείται πάλι.

Κασκαντεριλίκι με την Avita () σε γνωστό παραλιακό χοτέλι της πόλης.
Η νεαρά, λέμε τώρα καθώς η εκτίμηση είναι 25-30, με υποδέχτηκε χαμογελαστή με ένα σετάκι μαύρα εσώρουχα. Ζήτησε λεφτά μπροστά, τα πήρε κι έφυγα για ντουζάκι. Στην έξοδο τα εσώρουχα είχαν ήδη φύγει και με περίμενε ολόγυμνη στο κρεβάτι.
Εμφανισιακά είναι γύρω στο 1,60, πρόσωπο κάπως "σκληρό" για τα γούστα μου. Δεν την λες άσχημη, κάθε άλλο, αλλά χωρίς να μπορώ να το προσδιορίσω, κάτι δε μου καθόταν καλά. Βυζάκι δυομισάρι προς τρία με καταπληκτική αίσθηση και σφριγηλότητα και ρόγες που ανταποκρίνονταν στα χάδια, τσιμπήματα κτλ. Μουνάκι ξυρισμένο, πεντακάθαρο στο οποίο δε δεχόταν δάχτυλα και κώλος μάλλον χαλαρός και ψιλοπεσμένος για την ηλικία της, αν και όταν η γυναίκα είναι στημένη στα 4, όλες κωλάρες έχουν. Η όποια παρατήρηση γίνεται με την γυναίκα όρθια. Με λίγα λόγια, πάνω κάτω ό,τι βλέπετε στις φωτογραφίες, οι οποίες πάντα βέβαια είναι ελαφρά επεξεργασμένες για το αρτιότερο του αποτελέσματος.
Δε λυπήθηκε τα φιλιά, γλώσσα με φειδώ και μόνο καθώς προχώρησαν τα πράγματα. Πίπα συνηθισμένη και αδιάφορη θα έλεγα, με θετικό σημείο την ελάχιστη έως καθόλου χρήση χεριού και την "επαγγελματική" της διάθεση και επιμονή στον δεύτερο γύρο να με κάνει να τελειώσω για δεύτερη φορά με αυτήν, χωρίς όμως τη μαεστρία για να πετύχει και το αποτέλεσμα. Στα του σεξ δε μου έβγαλε τη διάθεση να την αλλάξω όλες τις γνωστές στα εγχειρίδια στάσεις, δέχτηκε το όποιο κοπάνημα αδιαμαρτύρητα και μόνο κάποιοι μορφασμοί στο πρόσωπό της προέδιδαν τη δυσανασχέτισή της ως προς τον ρυθμό και το βάθος της διείσδυσης. Εγώ μία κατάθεση την έκανα εντός του σκουφιού, αλλά γράφει ότι τα δέχεται στο στόμα και τα καταπίνει κιόλας. Στο ενδιάμεσο των γύρων, μασαζάκι, μέτριο κι αδιάφορο κι αυτό.
Γενικό συμπέρασμα, όμορφη παρουσία, δυνατό βυζί, καθαρή, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Προφανώς και για Καβάλα ήταν μια χαρά επιλογή για κάποιον που αναζητάει απεγνωσμένα την εκτόνωση, πιθανά να αποτελέσει μια ευχάριστη επιλογή και για κάποιον στη Θεσσαλονίκη αν κυκλοφορήσει προς τα εκεί, αλλά οι Αθηναίοι φαντάζομαι θα την προσπεράσουν μετά την πρώτη δοκιμή. Όπως κι εγώ εξάλλου.
Αν θέλουν οι διαχειριστές, ας της κάνουν σελίδα, για να μπορέσω να γράψω και πιο αναλυτική κριτική με περισσότερες λεπτομέρειες.

Και κρατήστε το νήμα ζωντανό βρε παιδιά. Τόσο λίγοι γαμάτε σιτούρια στην Καβάλα; Δε νομίζω, γιατί το χρησιμοποιημένο προφυλακτικό το πήρε το μάτι μου στο καλαθάκι των αχρήστων, όταν πήγα να πετάξω το δικό μου!!  ;) ;)
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
181
Like
23.881
Πόντοι
33.598
Βλέπω ότι το νήμα για την Καβάλα είναι πολύ ζωντανό....  :huh: :S
Οπότε ας του δώσω ένα φίλί της ζωής μήπως κι αρχίσει να κινείται πάλι.

Κασκαντεριλίκι με την Avita () σε γνωστό παραλιακό χοτέλι της πόλης.
Η νεαρά, λέμε τώρα καθώς η εκτίμηση είναι 25-30, με υποδέχτηκε χαμογελαστή με ένα σετάκι μαύρα εσώρουχα. Ζήτησε λεφτά μπροστά, τα πήρε κι έφυγα για ντουζάκι. Στην έξοδο τα εσώρουχα είχαν ήδη φύγει και με περίμενε ολόγυμνη στο κρεβάτι.
Εμφανισιακά είναι γύρω στο 1,60, πρόσωπο κάπως "σκληρό" για τα γούστα μου. Δεν την λες άσχημη, κάθε άλλο, αλλά χωρίς να μπορώ να το προσδιορίσω, κάτι δε μου καθόταν καλά. Βυζάκι δυομισάρι προς τρία με καταπληκτική αίσθηση και σφριγηλότητα και ρόγες που ανταποκρίνονταν στα χάδια, τσιμπήματα κτλ. Μουνάκι ξυρισμένο, πεντακάθαρο στο οποίο δε δεχόταν δάχτυλα και κώλος μάλλον χαλαρός και ψιλοπεσμένος για την ηλικία της, αν και όταν η γυναίκα είναι στημένη στα 4, όλες κωλάρες έχουν. Η όποια παρατήρηση γίνεται με την γυναίκα όρθια. Με λίγα λόγια, πάνω κάτω ό,τι βλέπετε στις φωτογραφίες, οι οποίες πάντα βέβαια είναι ελαφρά επεξεργασμένες για το αρτιότερο του αποτελέσματος.
Δε λυπήθηκε τα φιλιά, γλώσσα με φειδώ και μόνο καθώς προχώρησαν τα πράγματα. Πίπα συνηθισμένη και αδιάφορη θα έλεγα, με θετικό σημείο την ελάχιστη έως καθόλου χρήση χεριού και την "επαγγελματική" της διάθεση και επιμονή στον δεύτερο γύρο να με κάνει να τελειώσω για δεύτερη φορά με αυτήν, χωρίς όμως τη μαεστρία για να πετύχει και το αποτέλεσμα. Στα του σεξ δε μου έβγαλε τη διάθεση να την αλλάξω όλες τις γνωστές στα εγχειρίδια στάσεις, δέχτηκε το όποιο κοπάνημα αδιαμαρτύρητα και μόνο κάποιοι μορφασμοί στο πρόσωπό της προέδιδαν τη δυσανασχέτισή της ως προς τον ρυθμό και το βάθος της διείσδυσης. Εγώ μία κατάθεση την έκανα εντός του σκουφιού, αλλά γράφει ότι τα δέχεται στο στόμα και τα καταπίνει κιόλας. Στο ενδιάμεσο των γύρων, μασαζάκι, μέτριο κι αδιάφορο κι αυτό.
Γενικό συμπέρασμα, όμορφη παρουσία, δυνατό βυζί, καθαρή, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Προφανώς και για Καβάλα ήταν μια χαρά επιλογή για κάποιον που αναζητάει απεγνωσμένα την εκτόνωση, πιθανά να αποτελέσει μια ευχάριστη επιλογή και για κάποιον στη Θεσσαλονίκη αν κυκλοφορήσει προς τα εκεί, αλλά οι Αθηναίοι φαντάζομαι θα την προσπεράσουν μετά την πρώτη δοκιμή. Όπως κι εγώ εξάλλου.
Αν θέλουν οι διαχειριστές, ας της κάνουν σελίδα, για να μπορέσω να γράψω και πιο αναλυτική κριτική με περισσότερες λεπτομέρειες.

Και κρατήστε το νήμα ζωντανό βρε παιδιά. Τόσο λίγοι γαμάτε σιτούρια στην Καβάλα; Δε νομίζω, γιατί το χρησιμοποιημένο προφυλακτικό το πήρε το μάτι μου στο καλαθάκι των αχρήστων, όταν πήγα να πετάξω το δικό μου!!  ;) ;)

 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Για τη συγκεκριμένη () κυρία, δε μπόρεσα να βρω κριτικές στο μπου.

Βρήκα όμως με αντίστροφη αναζήτηση στις φωτογραφίες της, σε ένα γερμανικό, αδελφικό καθώς φαίνεται  :happy: , σαη!!
Βέβαια η Veronika από την Πολωνία στο γερμανικό σαη έγινε Nina από Ρωσία, αλλά αυτό είναι μάλλον ένα συνηθισμένο φαινόμενο.
Επί της ουσίας ο γερμανός συναγωνιστής μόνο από το βυζί εντυπωσιάστηκε και παρ' όλο που την κοπάνησε πάνω κάτω και πλαγίως, την χαρακτήρισε κομοδινάκι και είπε ότι δε θα την ματαξαναδεί!!

Για όσους ομιλούν την γερμανικήν, ολόκληρη η κριτική του γερμανού συναγωνιστή εδώ:

Για τους υπόλοιπους: Try at your own risk!!
 

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
γεια σας και απο εμενα.μετα απο παρα πολυ μεγαλο διαστημα αποφασισα να συναντησω τη συγκεριμενη στη πολη καβαλα .ομολογω πως τελευταια σκανε ωραια κοριτσια στη πολη .συνενοηση whatsapp και τα μυνηματα απο εμενα τα εξης πρωτα τιμες μετα χυσιμο στο σωμα τσιμπουκι χωρις και φιλια .απαντηση σε ολα ναι.παω στο διαμερισμα και η κοπελα μουναρος. ηταν να κανω το μιση ωρα αλα με το που ειδα αυτο αποφασισα 1 ωρα .το εργο αλαξε. σε τιποτε δεν ηταν δεκτικη οταν λεμε τιποτε τιποτε στη φαση οτι πηρα τα λεφτα τωρα αντε να τον στειλω.τελειωσα την πρωτη μεσα σε προφυλακτικο σε 15 λεπτα παω μπανιο και περιμενω μαζι της στο κρεβατι και μιλαμε για λιγο ωσπου παω να ξεκινησω δευτερο γυρω και εκει αρχισε να με τρωει τον χρονο αρχισε κατι ξενερωτα και καλα να μου δειχνειτη κολαρα της και κατι χοριυσ στο κρεαβατι για γελια . τη γαμαω λιγο και μετα της λεω παιξτον μου .ουτε για πλακα .καθαρο παραδειγμα βλαχας απο ουκρανια .τελικα δευτερη φορα χυσιμο μεσα στο προφυλακτικο και με τα χερακια μου με θεα τη καυτη μουναρα της.με λιγα λογια πολυ προσοχη με τη συγκεκριμενη . και πληρωμη στο τελος.την αναρτιση αυτη τη κανω για να τη δει και ο νταβας που την εφερε
 

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
γεια σας και απο εμενα.μετα απο παρα πολυ μεγαλο διαστημα αποφασισα να συναντησω τη συγκεκριμενη στη πολη καβαλα .ομολογω πως τελευταια σκανε ωραια κοριτσια στη πολη .συνενοηση whatsapp και τα μυνηματα απο εμενα τα εξης πρωτα τιμες μετα χυσιμο στο σωμα τσιμπουκι χωρις και φιλια .απαντηση σε ολα ναι.παω στο διαμερισμα και η κοπελα μουναρος. ηταν να κανω το μιση ωρα αλα με το που ειδα αυτο αποφασισα 1 ωρα. αφου πηρε τα λεφτα το εργο αλαξε. σε τιποτε δεν ηταν δεκτικη οταν λεμε τιποτε τιποτε στη φαση οτι πηρα τα λεφτα τωρα αντε να τον στειλω.τελειωσα την πρωτη μεσα σε προφυλακτικο (δεν αφηνε να χυσω στο σωμα της) σε 15 λεπτα παω μπανιο και περιμενω μαζι της στο κρεβατι και μιλαμε για λιγο ωσπου παω να ξεκινησω δευτερο γυρω και εκει αρχισε να με τρωει τον χρονο αρχισε κατι ξενερωτα και καλα να μου δειχνειτη κολαρα της και κατι χορους στο κρεαβατι για γελια . τη γαμαω λιγο και μετα της λεω παιξτον μου .ουτε για πλακα .καθαρο παραδειγμα βλαχας απο ουκρανια .τελικα δευτερη φορα χυσιμο μεσα στο προφυλακτικο και με τα χερακια μου με θεα τη καυτη μουναρα της.με λιγα λογια πολυ προσοχη με τη συγκεκριμενη . και πληρωμη στο τελος.την αναρτιση αυτη τη κανω για να τη δει και ο νταβας που την εφερε
και οπως ηταν αναμενομενο το λινγκ του προφιλ εξαφανιστηκε.ειναι αδιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

nickolas_a

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
233
Πόντοι
281
αξιζει, και για τα λεφτα που ζηταει που στην ουσια ειναι λιγοτερα απο κατι βραζιλιανες που τις βλεπεις σε κατια ΑΙΡΒΝΒ τρυπες που ζητανε 170 και αν βαλεις κ τα εξτρα καηκες.....

 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.314
Πόντοι
16.555

nickolas_a

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
233
Πόντοι
281
Αυτη επαιζε στα 120 θυμαμαι. Εγω παντως την τρολαρα, το ειχε 300/ωρα. Απλα δεν υπαρχουν. Εντωμεταξυ με 400 μπορεις να βρεις οvernight.
εχεις καμια συγκεκριμενη για τα 400 overnight στην περιοχη μας? Αν ναι στειλε ρε φιλε κανενα μυνημα γιατι εχουμε μπλεξει, απο την μια οι βραζιλιανες οτι να ναι και απο την αλλη αυτες που για μια ωρα πρεπει να παρεις δανειο....
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.314
Πόντοι
16.555
εχεις καμια συγκεκριμενη για τα 400 overnight στην περιοχη μας? Αν ναι στειλε ρε φιλε κανενα μυνημα γιατι εχουμε μπλεξει, απο την μια οι βραζιλιανες οτι να ναι και απο την αλλη αυτες που για μια ωρα πρεπει να παρεις δανειο....
Aπο seeking!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom