Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (7 μέλη και 124 επισκέπτες)

afentikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
54
Like
57
Πόντοι
0

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
87
Like
13.038
Πόντοι
25.700
Αυτή εδώ η Βερόνικα

είναι η Venti του Glamour ή μου φαίνεται

Το κορμί της είναι θάνατος πάντως...

Δεν ξέρω αν είναι η ίδια, δεν την έχω πάρει.
Για να το επιβεβαιώνει ο συναγωνιστής θα ξέρει.
Τώρα πάντως είναι εδώ

 

ohwell

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Παιδες Καλησπερα.

Προ 6μηνου ειχα τρομερη εμπειρια με city tour κοριτσαρο που νοικιαζε airbnb νοτια. Δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειχε χαρακτηριστικο tatoo παγκοσμιο χάρτη στα καπουλια.... Σας θυμιζει τιποτα? Θελω να βρω όνομα για να γράψω σωστο review!!

 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.035
Πόντοι
26.236
Παιδες Καλησπερα.

Προ 6μηνου ειχα τρομερη εμπειρια με city tour κοριτσαρο που νοικιαζε airbnb νοτια. Δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειχε χαρακτηριστικο tatoo παγκοσμιο χάρτη στα καπουλια.... Σας θυμιζει τιποτα? Θελω να βρω όνομα για να γράψω σωστο review!!
Συγνώμη φίλε αλλά εμένα μου βγάζεις αυτό ...
Προ 6 μηνου την πάτησα κ μια γκομενα ...Αργότερα έμαθα ότι μπορεί να είναι και πουτανακι ...
Θέλω να σιγουρευτώ για να την εκδικηθώ ...
Μακάρι να είμαι λάθος φίλε ...
 

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.035
Πόντοι
26.236
Ψήθηκα τρέλα ... Lola  ... με 50% πιθανότητες για μεταβολή !
Yes darling !!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Παιδες Καλησπερα.

Προ 6μηνου ειχα τρομερη εμπειρια με city tour κοριτσαρο που νοικιαζε airbnb νοτια. Δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειχε χαρακτηριστικο tatoo παγκοσμιο χάρτη στα καπουλια.... Σας θυμιζει τιποτα? Θελω να βρω όνομα για να γράψω σωστο review!!

 
 

ohwell

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Σοφός! Ευχαριστώ πολύ! Μακαρί να ξαναέρθει στα μέρη μας!
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
408
Κριτικές
79
Like
5.062
Πόντοι
18.210
OXANA GDE - Απαράδεκτη!! Μόλις έγραψα κριτική, το βάζω και εδώ.

Στα τόσα χρόνια που παίζω το παιχνίδι, τέτοια ΦΟΛΑ δεν την έχω ξαναφάει.  Τα γράφω από το κινητό ακόμα στο δωμάτιο, τα’χω πάρει στο κρανίο.

Εμφανισιακά η κοπέλα είναι καλή. Πρόσωπο οκ, με τα απαραίτητα χείλια ροφού, και καλό σώμα με βυζαρες.

Μπαίνει στο δωμάτιο με ξινίλα. Money first λέει. Κάνω τη μαλακία και τα δίνω.

Πάει κάνει τσιγάρο χωρίς να ρωτήσει. Έχω αρχίσει και ψιλιάζομαι την ήττα.  Αγγλίκα google translate.

Γδύνεται πάει για μπάνιο.  Έρχεται γυμνή, ανοίγει καπότα, πάει να την βάλει.  Τι κανείς; Ολόκληρη κουβέντα κάναμε, τελικά με ξινισμένα μούτρα αρχιζει μια μηχανική πίπα χωρίς, 2 λεπτά, μετά κάτι λέει στα Ρωσσικα πέρνει την καπότα την βάζει και συνεχίζει την πίπα.  Έχω αρχίσει και βράζω.

Την γυρνάω την στήνω στα 4, αρχίζω doggy.  Σκέφτομαι «τουλάχιστον θα γαμησω τις βυζαρες».  Την γυρνάω ανάσκελα, πάω να καβαλήσω για Ισπανικό «Extra» μου λέει!!! Έχω μείνει μαλακας! Δεν παίζει να μην τελειώσω, πάω να γαμησω ιεραποστολικό που να μου σηκωθεί.  Πίπα με προφυλακτικό, κάτι γίνεται, τον βάζω μέσα.  Μου’ρχεται και μια ψιλό μπόχα.  Μυρίζει!! Και πάνω που τραβιέμαι να χύσω στο σώμα της, κάτι λέει «Extra» πάλι, και φεύγει, και γω χύνω στα σεντόνια!!!

Πάει στο μπάνιο, εγώ πλέον γελάω, κάνει μπάνιο, “I go” μου λέει, στο μισάωρο μιλάμε, και φεύγει.

Αυτά. Πρώτη φορά στη ζωή μου πήρα πρακτορείο και τους έκανα παράπονα.  Μιλάμε μεγάλη ήττα.

Παίκτες ΜΑΚΡΥΑ να πάει σπίτι της η μαλακισμένη!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.819
Πόντοι
36.618
OXANA GDE - Απαράδεκτη!! Μόλις έγραψα κριτική, το βάζω και εδώ.

Στα τόσα χρόνια που παίζω το παιχνίδι, τέτοια ΦΟΛΑ δεν την έχω ξαναφάει.  Τα γράφω από το κινητό ακόμα στο δωμάτιο, τα’χω πάρει στο κρανίο.

Εμφανισιακά η κοπέλα είναι καλή. Πρόσωπο οκ, με τα απαραίτητα χείλια ροφού, και καλό σώμα με βυζαρες.

Μπαίνει στο δωμάτιο με ξινίλα. Money first λέει. Κάνω τη μαλακία και τα δίνω.

Πάει κάνει τσιγάρο χωρίς να ρωτήσει. Έχω αρχίσει και ψιλιάζομαι την ήττα.  Αγγλίκα google translate.

Γδύνεται πάει για μπάνιο.  Έρχεται γυμνή, ανοίγει καπότα, πάει να την βάλει.  Τι κανείς; Ολόκληρη κουβέντα κάναμε, τελικά με ξινισμένα μούτρα αρχιζει μια μηχανική πίπα χωρίς, 2 λεπτά, μετά κάτι λέει στα Ρωσσικα πέρνει την καπότα την βάζει και συνεχίζει την πίπα.  Έχω αρχίσει και βράζω.

Την γυρνάω την στήνω στα 4, αρχίζω doggy.  Σκέφτομαι «τουλάχιστον θα γαμησω τις βυζαρες».  Την γυρνάω ανάσκελα, πάω να καβαλήσω για Ισπανικό «Extra» μου λέει!!! Έχω μείνει μαλακας! Δεν παίζει να μην τελειώσω, πάω να γαμησω ιεραποστολικό που να μου σηκωθεί.  Πίπα με προφυλακτικό, κάτι γίνεται, τον βάζω μέσα.  Μου’ρχεται και μια ψιλό μπόχα.  Μυρίζει!! Και πάνω που τραβιέμαι να χύσω στο σώμα της, κάτι λέει «Extra» πάλι, και φεύγει, και γω χύνω στα σεντόνια!!!

Πάει στο μπάνιο, εγώ πλέον γελάω, κάνει μπάνιο, “I go” μου λέει, στο μισάωρο μιλάμε, και φεύγει.

Αυτά. Πρώτη φορά στη ζωή μου πήρα πρακτορείο και τους έκανα παράπονα.  Μιλάμε μεγάλη ήττα.

Παίκτες ΜΑΚΡΥΑ να πάει σπίτι της η μαλακισμένη!
Μαυρο!
 

Poutaniaris17

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
θα χα φύγει - διώξει με το που αναψε τσιγαρο χωρις να ρωτήσει. πρεπει να μαθεις να παίρνεις πρωτοβουλίες γιατι διαφορετικα θα κλαις τα λεφτά σου. Μην τις αφήνετε να σας παίρνουν τον αέρα γιατί αυτές τέτοια θύματα θέλουν!! Να τους βγάζετε το λάδι !!
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
408
Κριτικές
79
Like
5.062
Πόντοι
18.210
θα χα φύγει - διώξει με το που αναψε τσιγαρο χωρις να ρωτήσει. πρεπει να μαθεις να παίρνεις πρωτοβουλίες γιατι διαφορετικα θα κλαις τα λεφτά σου. Μην τις αφήνετε να σας παίρνουν τον αέρα γιατί αυτές τέτοια θύματα θέλουν!! Να τους βγάζετε το λάδι !!

Θα χες φύγει, και τα 140 θα τα επερνες πίσω από την τσάντα;
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom