Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Nα και κάποια κοπέλα που δεν έχει ξανάρθει ποτέ στην Αθήνα  :P :2funny:

www.bourdela.com/content/view/1990/1/]Daniela[/url] 5 έως 9 Οκτωβρίου



Ποιο αυτο το αλιθορο καρο με τις πατατες.
Αιντε το ειχα παρει και δεν εβρισκα την πορτα να φυγω.
Μακρυα γαμω την ομορφια του κουασιμοδου.
Γαμω το καντιλι μου τι σκουπιδοφαγος ειμαι.
Φτουμου. :uglystupid: :headbang:
 

Επισκέπτης
Διαβαζα την κριτικη του  democrat για την Liz απο την οποια περασα και εγω πριν δυο μερες και προσπαθω να καταλαβω τι μας λεει ο ποιητης.
Τελικα κατεληξα οτι μαλλων ειχε σκοπο να συναντηση καμμια προσωπηκοτιτα και να μιλησουν για την οικονομικη κριση στις ΗΠΑ η οτι εχει μαθει μονο με VIP CT εκ Λονδινου .( 500 λιρονια η ωρα )
Εκτος και αν δεν ειχε τα κεφια του το παλληκαρι η κατι αλλο που δεν μας λεει .
Τα λεω αυτα γιατι εχω προσωπικη γνωμη και οχι γιατι υπαρχουν 3 ακομα κριτικες οπου ενταξει τα παλληκαρια εχουν καλοπερασει.
Ετσι για να μην τα περναμε ολα στο ντουκου και γραφουμε οτι γουσταρουμε.
Συμφωνώ απόλυτα.
Μια χαρά κορίτσι είναι η Lis.
Άκου "χωριατοπουλα, κακοντυμενη και παχουλουλα" ... Θα τρελαθουμε τελείως - ή μήπως πήγε πουθενά αλλού?
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
εμενα αυτο μου εκανε εντυπωση ολοι οι αλλοι την ειδατε σωματαρα και προσωπαρα και της βαλατε 9 και 10  και ξαφνικα σκαει ενα 4 για σωμα και 7 για προσωπο η Βασιλειαδου θα τα ειχε παει καλυτερα .....
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
και βλαχαρα τελευταια την λεει το οποιο ενταζει αυτο δεν ειναι απιθανο
 

Επισκέπτης
Εγω το αυριανο με την Natali VE το εκανα σημερα γιατι αυριο αδυνατω λογο κατι πολυ ιδιαιτερου.
Να μην σας τα πολυλογω το κοριτσι τα πηγε πολυ καλα μαζι μου .
Ειναι οπως στις φωτο στην κεφαλη και στους βυζους οπου εχουν κανει παρα πολυ καλη δουλια οι τεχνιτες και εαν δεν εισαι μαεστρος μπορει να την πατησεις και να νομιζεις οτι ειναι τα πραγματικα της.
Παμε παρακατω πρεπει να χασει 4 - 5 κιλα γιατι τα εχει παρει στην περιφερια οχι ομως πως με χαλασανε απλα για να ειναι κορμι λιγερο σαν τις φωτο.
Social time πολυ καλο με Αγγλικα παλι πολυ καλα και δικηγορινα η κυρια με γρηγορο αυτοκινητο που τρακαρε πριν κανα δυμηνο.
Με το αναλογο φτιαξιμο υγραινεται πολυ το κοριτσι και τα δινει ολα.
Στην πιπα ειναι ψιλοχαλαρη αλλα εαν της αλαξετε σταση και την βαλετε ξαπλα τοτε τον καταπινει ευκολα.
Μην ξεχασεται να της πειτε να βγαλει τον μικρο της ροζ φιλο απο το συρταρι να σας κανει παρεα.
Εγω θα ξαναπαρω και θα την ταισω κιολας γιατι το υποσχεθηκα.
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
γιατι αταιστη ειναι τοσα λεφτα βγαζει , τι τα κανει , τεσπα να την πας για σουβλακια και οξω απο δω >:(
 

Επισκέπτης
Kαλα ρε Λιονταρι μην θυμωνεις δυο διπλα με γυρο θα παω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Καλά η Μila έχει γίνει άλλος άνθρωπος. Νεύραααα....
Είπα να κλείσω τη Sandra και μου το έβγαλε ξυνό. Τουλάχιστον είναι άψογη η μικρή.
 

mprostaris

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλά η Μila έχει γίνει άλλος άνθρωπος. Νεύραααα....
Είπα να κλείσω τη Sandra και μου το έβγαλε ξυνό. Τουλάχιστον είναι άψογη η μικρή.

Ορμόνες ίσως;  :2funny:

Τέλος καλό όλα καλά όμως  :thumbsup:
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
ομορφη κοπελιτσα η jessy γνωριζομεν κατι
 

Cobraverde

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλά η Μila έχει γίνει άλλος άνθρωπος. Νεύραααα....
Είπα να κλείσω τη Sandra και μου το έβγαλε ξυνό. Τουλάχιστον είναι άψογη η μικρή.

Εγώ πάντως προσπάθησα να κλείσω Ana αλλά δεν μπόρεσα να συνεννοηθώ. Απαράδεκτο attitude, τρία τηλεφωνήματα και ακόμη περιμένω το δικό της για να μου τσεκάρει τις ώρες που της έδωσα. Τεσπα, πέρασα καλά σε στούντιο και γλίτωσα και κάμποσα φράγκα.
 

Cobraverde

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Παρεπιπτόντως, σκεφτόμουνα Molly και μ'αυτά που διάβασα μακριά κι αλάργα.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Κάπου πήρε το αυτάκι μου οτι έρχεται στην Αθήνα η www.slovakbeauties.com/home.php?page=detail&girl=kate]Kate[/url] στις αρχές Οκτωβρίου (ΗΔΗ καταχωρημένη και σε άλλα 2 Σλοβακικά πρακτορεία με άλλο όνομα). Επειδή την είχα τεστάρει παλιότερα (ΚΑΙ στην Ελλάδα σε private, αλλα ΚΑΙ στην πατρίδα της επίσης για πολυήμερο) και την θεωρώ την μοναδική κοπέλα που αξίζει στο slovakbeauties που την φερνει Αθήνα (και στα άλλα πρακτορεία που μετεχει στα οποία το photoshop έχει αναδειχθεί ως τεχνη) και είναι μια από τις ελάχιστότατες κοπέλες που με έκαναν να πω "...όχι άλλο σε παρακαλώ, άσε με να ξεκουραστώ λίγο..." και κατα την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη είναι Η επιλογή για hardcore γαμήσια και επειδή την έχω ήδη προτείνει παλιότερα (τουλάχιστον 1 χρόνο πριν) σε φίλους του φορουμ ως κοπέλα που θα κάνει τον εραστη της να λαλήσει σαν πετεινάρι, θα τον κάνει να πει "ήμαρτον" και αποτελεί τον ορισμό της ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΚΑΤΑΠΙΟΛΑΣ που δεν αφήνει σταγόνα να πάει χαμένη...

...με πολύ αγάπη, ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΗ από τον PATH  ;)

http://[URL unfurl="true"]www.slovakbeauties.com/hostes/kate/03big.jpg[/img[/URL]]

[b]ΥΓ. ΜΟΝΟ για "δυνατούς λύτες", διότι η γκόμενα κάνει πήδημα που δεν είναι για ρομαντικούς και όσους είναι GFE lovers - Εμένα πάντως, με είχε βγάλει knock out (ήταν και long βέβαια...) και είμουν στο τσακ να αρχίσω τις βιταμίνες![/b]
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
ΟΚ PATH, Booked ;)  :rockon:
 

asterios(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Το ΥΓ σου PATH πολύ αινιγματικό και με ανυσυχεί  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom