Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (13 μέλη και 84 επισκέπτες)

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ΒΑΒΥ, βάλε και τα link ρε φίλος από τις Zeta, Carla, Guzel, Cassie που αναφέρθηκαν να έχουμε και εικόνα! Μην κάνεις μισές δουλειές  :cheesy:

Ειδες για να εισαι βορεια. Guzel ειναι μπαρ οπως λεμε San Lorentzo για μας τους παλιούς.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Μετα απο μια δυσκολη εβδομαδα και ....... Τα υπολοιπα σε review εντος της ημερας ελπιζω.

xa xa xa xa

Μελαχρινές τεστάραμε όλοι σήμερα?

Παίζει και άλλο μελανούρι στην Αθήνα, με πράσινα μάτια, μισή Γερμανίδα επίσης, επίσης με "περίεργο" μυαλό, απλά είναι ιταλίδα στις καμπύλες!
 

Επισκέπτης
xa xa xa xa

Μελαχρινές τεστάραμε όλοι σήμερα?

Παίζει και άλλο μελανούρι στην Αθήνα, με πράσινα μάτια, μισή Γερμανίδα επίσης, επίσης με "περίεργο" μυαλό, απλά είναι ιταλίδα στις καμπύλες!
Eνα CT την βδομαδα και τα υπολοιπα CG.
Oλα κιολα να βαλουμε και ενα προγραμμα στην ζωη μας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Eνα CT την βδομαδα και τα υπολοιπα CG.
Oλα κιολα να βαλουμε και ενα προγραμμα στην ζωη μας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ έκανα αμαρτία και πήρα 2 αυτήν την εβδομάδα. Το ένα δηλωμένο και το άλλο αδήλωτο. Μια χαρά και τα δύο. Τελικά όσο περισσότερη σιωπή πέφτει, τόσο ανεβαίνει η ποιότητα.

Εγώ πάντα το έλεγα.....
 

Επισκέπτης
Εγώ έκανα αμαρτία και πήρα 2 αυτήν την εβδομάδα. Το ένα δηλωμένο και το άλλο αδήλωτο. Μια χαρά και τα δύο. Τελικά όσο περισσότερη σιωπή πέφτει, τόσο ανεβαίνει η ποιότητα.

Εγώ πάντα το έλεγα.....
Εγω παντως εδω επαιξα πολυ καλη μπαλα φιλε σημερα. :rockon:
 

Συνημμένα

  • zzz2595.JPG
    zzz2595.JPG
    81,9 KB · Εμφανίσεις: 28

gkaz

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
χα χα αυτο σκεφτομαι!!!!
 

Επισκέπτης
Κατσε να δω για ποια λες.
Καλη δειχνει ναι γιατι οχι δεν με χαλαει , ασε που η Christin X που παιζει στο ιδιο γραφειο ειναι αστερι απλως ειναι λιγο Light οχι για πολλες σκληραδες.
Οι αλλες δυο που παιζουν η μια νοστιμη αλλα υπνος και η αλλη Jessica  για τα μπαζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom