Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.578
Πόντοι
30.558

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
Για αυτήν ξέρουμε τίποτα?


Φαίνεται καλό και είναι η μόνη με καλό συνδυασμό βυζι κωλο κ υπηρεσίες στα γούστα μου.  Ευχαριστώ!
Την πηρε χθες ενας φιλος για ποτακι κ σερβις μετα. Μαλλι βαμμενο καστανοξανθο, πιο ανοιχτο απο τις φωτο. Καλο σωματακι για κοντουλα, με βυζι μικροτερο απ'οτι στις φωτο (3η εχει υποστει κακο φωτοσοπ, τελευταια επισης) αλλα σφιχτο. Καλουτσικα Αγγλικα για να συννενοηθεις. Απ'οτι μου ειπε ο φιλος, γαμαει καλα και ενεργα. Βγαζει πολυ καβλα απο κοντα, αλλα δε βλεπω να δικαιολογει καπως την τιμη.
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Την πηρε χθες ενας φιλος για ποτακι κ σερβις μετα. Μαλλι βαμμενο καστανοξανθο, πιο ανοιχτο απο τις φωτο. Καλο σωματακι για κοντουλα, με βυζι μικροτερο απ'οτι στις φωτο (3η εχει υποστει κακο φωτοσοπ, τελευταια επισης) αλλα σφιχτο. Καλουτσικα Αγγλικα για να συννενοηθεις. Απ'οτι μου ειπε ο φιλος, γαμαει καλα και ενεργα. Βγαζει πολυ καβλα απο κοντα, αλλα δε βλεπω να δικαιολογει καπως την τιμη.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση! Αναλόγως σε τι φάση είμαι παίζει να δοκιμάσω! Thnx!
 

TheRealMandigo

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουν 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
1.011
Καλησπερα αλανια,

ξερω οτι δεν ποσταρω στο σωστο thread αλλα φανταζομαι καποιος ισως μπορει να μου δωσει τα φωτα του.
Ετοιμαζομαι για επαγγελματικο ταξιδι Βουκουρεστι...επειδη δεν εχω χρονο να πεφτω σε φολες εχει να προτεινει κανεις καποιο αξιοπιστο γραφειο ή κανα καλο στανταρακι που γνωριζει?

Ευχαριστω
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλησπερα αλανια,

ξερω οτι δεν ποσταρω στο σωστο thread αλλα φανταζομαι καποιος ισως μπορει να μου δωσει τα φωτα του.
Ετοιμαζομαι για επαγγελματικο ταξιδι Βουκουρεστι...επειδη δεν εχω χρονο να πεφτω σε φολες εχει να προτεινει κανεις καποιο αξιοπιστο γραφειο ή κανα καλο στανταρακι που γνωριζει?

Ευχαριστω

check εδω
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλησπερα αλανια,

ξερω οτι δεν ποσταρω στο σωστο thread αλλα φανταζομαι καποιος ισως μπορει να μου δωσει τα φωτα του.
Ετοιμαζομαι για επαγγελματικο ταξιδι Βουκουρεστι...επειδη δεν εχω χρονο να πεφτω σε φολες εχει να προτεινει κανεις καποιο αξιοπιστο γραφειο ή κανα καλο στανταρακι που γνωριζει?

Ευχαριστω

αυτο εδω ειναι καλο αλλα λιγο ακριβο
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
Μελινα αν θες κατι ντοπιο κ τουμπανο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom