Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
δεν πειράζει ρε striantaf, υγεία αγορίνα μου και υπομονη για την Krystal σου, ξέρεις...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Σ αυτη τη simona επρεπε ρε striantaf να πας!!!!!

Ρουμανα τραγουδιστρια μουναρα!!Ωραια γλωσσα τα ρουμανικα! Οι υποψηφιοι να μαθουν τα λογακια μπας και κανουν εντυπωση σε καμοια σιτιτουριστρια και τσιμπησουν κανα σερβις εξτρα!!!! :2funny: :2funny:


[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
ω  ναι!   simona αλλα εκ τσεχιας η κουκλα μου :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παρε λιγο ακομα απο simona!!!

Simona!!!Romanian Girls Romania Girl rumena romena rumana

[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]


 

Επισκέπτης


  Ρε συντρόφια είχα σήμερα ραντεβού με την πορνοστάρ Laki από HOTEL GIRLS.Τι να πω...συμπαθητική κοπελίτσα αλλά καμία σχέση με πορνοστάρ!!! Στη Φυλής και στα studio έχω κατά καιρούς γαμήσει πουτάνες που χαλαρά θα είχαν πολύ περισσότερο συμπεριφορά πορνοστάρ απ'ότι η Laki.Πάντως ίσως και να φταίει το γεγονός ότι ήταν άβαφη...αλλά εγώ τι φταίω? ας βαφόταν για να μοιάσει με την πορνοστάρ των φωτογραφιών της!Πρώτη και τελευταία φορά που δίνω 250 ευρώπουλα για πορνοστάρ...δεν πάω να γαμήσω 5 πουτάνες στο Άμστερνταμ καλύτερα με 50 ευρώ την μία και άμα λάχει να τους δώσω και κανένα 100ρικο επίπλέον και να τις τραβήξω βίντεο και να τις κάνω πορνοστάρ στο Ιντερνετ? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
δεν πειράζει ρε striantaf, υγεία αγορίνα μου και υπομονη για την Krystal σου, ξέρεις...
γεια σου ρε φιλαρακο, τι να κανουμε ετσι ειναι αυτα, παμε παρακατω....    την ποια ειπες την krystal  χα χα χα χα, ρωτα τον lalak να σου πει που ειναι :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παρε λιγο ακομα απο simona!!!

Simona!!!Romanian Girls Romania Girl rumena romena rumana

[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
χτυπα και αλλο εσυ ρεεεε :2funny: :2funny:      αντε καλο υπνο σε ολους αλανια :sleeping: :sleeping: :sleeping:
 

Επισκέπτης
Σωστος ο daniel!Οι κριτικες του κοριτσιου ηταν λιγο αντικρουομενες και μας μπερδευαν αλλα τα χουμε πει ξανα,χημεια ειναι αυτη!
Δε πειραζει,παμε γι αλλα...


[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
 

Επισκέπτης
   την ποια ειπες την krystal  χα χα χα χα, ρωτα τον lalak να σου πει που ειναι :2funny: :2funny: :2funny:




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απ'τα πυκνά τα σίδερα (Ρεμπέτικο)

[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
 

Επισκέπτης
Σωστος ο daniel!Οι κριτικες του κοριτσιου ηταν λιγο αντικρουομενες και μας μπερδευαν αλλα τα χουμε πει ξανα,χημεια ειναι αυτη!
Δε πειραζει,παμε γι αλλα...


lalak δεν νομίζω να έφταιγε η χημεία...απλά η κοπέλα δεν είχε καμία σχέση με πορνοστάρ!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης


...και κάτι ακόμα ο BABY με πήρε στο λαιμό του με τα θετικά σχόλια που έγραψε για την Laki! :headbang: :headbang: :headbang:
 

Leonidas87

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια πως μπορω να παραγγειλω κοπελα απ' το site της zuzana? πρεπει να παρω καποιο τηλεφωνο πρωτα? εχω προσπαθησει κανα 2 φορες και δεν τα καταφερα. μεσω gmail εχω παραγγειλει και προσφατα κιολας και ουτε μυνημα μου 'ρθε μια μερα πριν για το που θα γινει η συναντηση αλλα ουτε mail μου 'ρθε που να μου τ' ακυρωνει. sorry αν γινομαι κουραστικος αλλα ας με βοηθησει καποιος φιλος! ειμαι σε απογνωση!!
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
...και κάτι ακόμα ο BABY με πήρε στο λαιμό του με τα θετικά σχόλια που έγραψε για την Laki! :headbang: :headbang: :headbang:

Φίλε Daniel χωρίς παρεξήγηση ας πρόσεχες...

Εγώ προσωπικά εμπιστεύομαι περισσότερο κρίσεις περιστασιακών..μοντελοπνιχτρών.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Εγώ πάντως σήμερα θα επιμείνω για 4η στην σειρά μέρα στην Irene ή Doris που είναι ότι πιο δυνατό κυκλοφορεί στην Αθήνα αυτή την εβδομάδα :boobies:
Το γαμώτο είναι πως φεύγει αύριο :headbang:
 

captain69

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
26
Κριτικές
25
Like
0
Πόντοι
10
παιδια πως μπορω να παραγγειλω κοπελα απ' το site της zuzana? πρεπει να παρω καποιο τηλεφωνο πρωτα? εχω προσπαθησει κανα 2 φορες και δεν τα καταφερα. μεσω gmail εχω παραγγειλει και προσφατα κιολας και ουτε μυνημα μου 'ρθε μια μερα πριν για το που θα γινει η συναντηση αλλα ουτε mail μου 'ρθε που να μου τ' ακυρωνει. sorry αν γινομαι κουραστικος αλλα ας με βοηθησει καποιος φιλος! ειμαι σε απογνωση!!

Κοίτα το θέμα Zuzana στο forum-city tours και θα καταλάβεις  :headbang:
 

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
καθε πλεροφορια δεχτη ναόυμςςςςςςςςς
 

Συνημμένα

  • ALIKH_PHOTO.jpg
    ALIKH_PHOTO.jpg
    66,4 KB · Εμφανίσεις: 8

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ρωτα τον μπαμπα σου την επομενη φορα λοιπον και να μην εμπιστευεσαι οτι διαβαζεις .
Α γραψε και ενα λογ/σμο στην ΕΤΕ για να σου βαλω και 253.25 Ε γαιτι τοκιστηκαν κιολας.
Αντε και καλημερα.

Και εμένα Please, και τα δικά μου είναι επίσης πολλά, κάτι 9ωρα κλπ....ξέρεις τώρα, μην αναλύουμε.

:boobies:

Εγώ πάντως σήμερα θα επιμείνω για 4η στην σειρά μέρα στην Irene ή Doris που είναι ότι πιο δυνατό κυκλοφορεί στην Αθήνα αυτή την εβδομάδα :boobies:
Το γαμώτο είναι πως φεύγει αύριο :headbang:

Αφού την "πνίγεις" κάθε φορά. Πως να μην φύγει η κοπέλα?

Και πολύ κάθησε.

Την εντόπισε το GPS

Ρε....μην τα λες όλα!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ετοιμάζω ταξείδι, μοναχά για πάρτη ΜΟΥ!

[youtube=212,175]XafsPcNovOM[/youtube][youtube=212,175]HMB4Uq_-owg[/youtube][youtube=212,175]HcmgHYohOW8[/youtube]



 

Συνημμένα

  • St.Barth.png
    St.Barth.png
    191 KB · Εμφανίσεις: 31

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.733
Πόντοι
22.915
Ρε παιδιά γιατί δε βάζετε ενα link για Crystal Crown;
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ok βαλτα στην Citibank daniel72  η στην Pariba παει και με το ονοματακι σου.
Αμα θες και στην Raifaisen Kasse.
Οπου κανεις κεφι ομορφοπαιδο daniel72 .

Στην HypoVereinsbank παρακαλώ, έχω να λαμβάνω μετοχές προίκα από εκεί.

Ευχαριστώ.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ο solitonios δεν ξέρει κάτι?

xa xa xa xa

Δυστυχώς ο Solitonios πρέπει να κάνει μια mini εκκαθάριση των posts γιατί μερικά είναι εντελώς άσχετα με τα [size=10pt]City Tours αφίξεις και reviews[/size]!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom