Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (5 μέλη και 79 επισκέπτες)

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.839
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • sophia-rudneva_08-211x300.jpg
    sophia-rudneva_08-211x300.jpg
    17,3 KB · Εμφανίσεις: 33

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Έλα βρε Luc όταν σε πιάνουν να λες μαλακιες κανονικά πρέπει να κανείς του Μπεκι δεν στο έχουν πει .
Το να γυρνας αλλού την κουβέντα δεν σε κάνει έξυπνο αλλα πιο μαλακά .

Ποιος με επιασε να λεω μαλακιες??  :think: Για κοιταξε τις δυο φωτο και ξαναπες μου οτι λεω μαλακιες!! Απο μακρυα φαινεται οτι εβαλε σιλικονες, και δεν υπαρχει καμια αμφιβολια για μενα οτι εβαλε σιλικονες στα χειλη της!  :headbang:

Να σου πω και την αληθεια το πουτανακι εχει χαλασει εμφανησιακα, για να μην σου πω χειροτερα, η τουλαχιστον ετσι δειχνουν οι τελευταιες φωτο της!

Αααααααααααααα..............σορρι που θιξαμε το πουτανακι σου. Δεν θα το ξανακανω  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • LM.jpg
    LM.jpg
    139 KB · Εμφανίσεις: 15
  • LM1.jpg
    LM1.jpg
    182,8 KB · Εμφανίσεις: 30

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Αντιπαρερχομαι τα της ΠΑΝΑΘΑΣ, αλλα πατοντας το url σου, μου ηρθε μια απορια
πως να ειναι οι Αραβομουνες;
Εχει κανεις καμια εμπειρια;
Φημες λένε ότι η σουφριτσα ειναι η αδυναμια τους... ;)

Το μόνο που ξέρω είναι ότι τον προσκυνάνε τρεις φορές πριν τον βάλουν στο στόμα τους
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Συνέχιζης τις Μαλακιες Luc :)))

Υαλουρικο οξύ βάζουν στα χείλια αλλα δεν πειράζει μια φορα Μαλακας πάντα Μαλακας λένε στο χωριό μου .

Άντε καλο Σ.Κ.
Btw Luc  Ξυδακι κάνει καλο στα νεύρα !!!
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Ποιος με επιασε να λεω μαλακιες??  :think: Για κοιταξε τις δυο φωτο και ξαναπες μου οτι λεω μαλακιες!! Απο μακρυα φαινεται οτι εβαλε σιλικονες, και δεν υπαρχει καμια αμφιβολια για μενα οτι εβαλε σιλικονες στα χειλη της!  :headbang:

Να σου πω και την αληθεια το πουτανακι εχει χαλασει εμφανησιακα, για να μην σου πω χειροτερα, η τουλαχιστον ετσι δειχνουν οι τελευταιες φωτο της!

Αααααααααααααα..............σορρι που θιξαμε το πουτανακι σου. Δεν θα το ξανακανω  :grin: :grin: :grin:
Με  το συμπάθειο ρε Luc αλλά:

Εσύ γαμάς τη Nessa Devil που έχει τουμπανιασμένα βυζιά απο τη σιλικόνη τα χείλη της lauryn σε πείραξαν που δεν φαίνεται και σίγουρα να έχουν;

Για την εμφάνιση θα συμφωνήσω για τα μαλλιά, εγώ προσωπικά τα θέλω ξανθά σκούρα η καστανά.

Όλοι έχουμε ένα αγαπημένο πουτανάκι και δεν γουστάρουμε να μας το θίγουν

Διακρίνω μια εμπάθεια στο πρόσωπο του Τρες

Αυτά
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Με  το συμπάθειο ρε Luc αλλά:

Εσύ γαμάς τη Nessa Devil που έχει τουμπανιασμένα βυζιά απο τη σιλικόνη τα χείλη της lauryn σε πείραξαν που δεν φαίνεται και σίγουρα να έχουν;

Για την εμφάνιση θα συμφωνήσω για τα μαλλιά, εγώ προσωπικά τα θέλω ξανθά σκούρα η καστανά.

Όλοι έχουμε ένα αγαπημένο πουτανάκι και δεν γουστάρουμε να μας το θίγουν

Διακρίνω μια εμπάθεια στο πρόσωπο του Τρες

Αυτά

Να τα βαλουμε και λιγο σωστα μου φαινεται. Γαμουσα την Nessa Devil πριν κανει ολες αυτες τις μαλακιες στο σωμα της, και ισως να ειμαι απο τους πολυ λιγους που της τα ειπαν και παερξηγηθηκε λιγο. Να σου βαλω και φωτο οταν της τα ειπα που μου εκανε μουτρακια.  :cheesy: :cheesy:

Ακομα σερνεται να την πηδηξω αλλα ..........δεν ουτε αυτην ουτε καμια αλλη. :grin:

Οσο για την Λοριν, αν κανει και αυτη αυτες τις μαλακιες με το σωμα της, θα τα πω εδω γιατι δεν μου φαινεται οτι θα περασω να της τα πω απο κοντα.  >:(

Καλα θα ηταν να μην προμοταρουμε τανες για να εχουν δουλεια, αν και η μικρη ειχε πολυ καλο σερβις.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Συνέχιζης τις Μαλακιες Luc :)))

Υαλουρικο οξύ βάζουν στα χείλια αλλα δεν πειράζει μια φορα Μαλακας πάντα Μαλακας λένε στο χωριό μου .

Άντε καλο Σ.Κ.
Btw Luc  Ξυδακι κάνει καλο στα νεύρα !!!

Και εσυ συνεχιζεις το προμοταρισμα. βαλε λιγο αντηλιακο!  :grin: :grin:
 

callgirllover

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
86
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες.1ον ευχαριστω τους συναγωνιστες που στην ερωτηση μου αν αξιζουν τα 300 για την λοριν οχι μονο μου απαντησαν θετικα αλλα με προετρεψαν να την επισκεφθω.2ονευχαριστω το αφεντικο μου που με πληρωνει ακομα κανονικα και μπορουμε να περναμε τετοιες ωραιες ωρες.3ον ευχαριστω τον θεο που οπως μου ειπε η λοριν φευγει σημερα και ετσι δεν θα μου φαει ολο το δωρο γιατι αν εμενε σιγουρα εκει θα ημουν και παλι.τι  :pipa1: ειναι αυτη που κανει ρε μαγκες και τι  :kissass2: εχει.ουτε βραζιλαινα τετοιο κωλο.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Να τα βαλουμε και λιγο σωστα μου φαινεται. Γαμουσα την Nessa Devil πριν κανει ολες αυτες τις μαλακιες στο σωμα της, και ισως να ειμαι απο τους πολυ λιγους που της τα ειπαν και παερξηγηθηκε λιγο. Να σου βαλω και φωτο οταν της τα ειπα που μου εκανε μουτρακια.  :cheesy: :cheesy:

Ακομα σερνεται να την πηδηξω αλλα ..........δεν ουτε αυτην ουτε καμια αλλη. :grin:

Οσο για την Λοριν, αν κανει και αυτη αυτες τις μαλακιες με το σωμα της, θα τα πω εδω γιατι δεν μου φαινεται οτι θα περασω να της τα πω απο κοντα.  >:(

Καλα θα ηταν να μην προμοταρουμε τανες για να εχουν δουλεια, αν και η μικρη ειχε πολυ καλο σερβις.
:think: :think:
Απάντηση #8695 και Απάντηση #8698

Δεν κάνει κακό να παραδεχόμαστε και την αλήθεια καμιά φορά. Άσε που εγώ έχω ακόμα καλή μνήμη και δεν θυμάμαι να ανέφερες πουθενά ότι σε χαλάνε τα τουμπανιαζμένα βυζιά της.
 

MastrorasAthina

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Να τα βαλουμε και λιγο σωστα μου φαινεται. Γαμουσα την Nessa Devil πριν κανει ολες αυτες τις μαλακιες στο σωμα της, και ισως να ειμαι απο τους πολυ λιγους που της τα ειπαν και παερξηγηθηκε λιγο. Να σου βαλω και φωτο οταν της τα ειπα που μου εκανε μουτρακια.  :cheesy: :cheesy:

Ακομα σερνεται να την πηδηξω αλλα ..........δεν ουτε αυτην ουτε καμια αλλη. :grin:

Οσο για την Λοριν, αν κανει και αυτη αυτες τις μαλακιες με το σωμα της, θα τα πω εδω γιατι δεν μου φαινεται οτι θα περασω να της τα πω απο κοντα.  >:(

Καλα θα ηταν να μην προμοταρουμε τανες για να εχουν δουλεια, αν και η μικρη ειχε πολυ καλο σερβις.

Αλήθεια λέει τον είδα και εγω , γονατιστή η Nessa Devil να του λέει γάμαμε σε παρακαλώ και να λέεει οχιιι ποτέ δεν γαμαω συλίκονες ,
σε παρακαλώ ένα τσιμούκι να σου πάρω μόνο να γευτώ το χυμό σου Οχιιιιιι με αυτά χειλιά είναι προσβολή στον δημιουργό μου.
Φαντάζομαι τη Λορήν αν σε κοιτάξει θα την πλακώσεις στο ξύλο.
Ειπαμε αν είσαι ομορφόπαιδο έχεις τα τυχερά σου.  :cheesy:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
:think: :think:
Απάντηση #8695 και Απάντηση #8698

Δεν κάνει κακό να παραδεχόμαστε και την αλήθεια καμιά φορά. Άσε που εγώ έχω ακόμα καλή μνήμη και δεν θυμάμαι να ανέφερες πουθενά ότι σε χαλάνε τα τουμπανιαζμένα βυζιά της.

:think: :think: :think: :think:

Ετσι για να γνωριζεις, αν και φανταζομαι οτι τις παρακολουθεις ολες τις πορν σταρ, η Νεσσα ειναι στην τεταρτη επεμβαση σιλικονης! Εγω γαμησα τις πρωτες τρεις  :grin: και χωρις τα χειλη οταν ηταν 20 ετων και ειχε γυρισει και ενα σωρο ταινιες.

Δεν θα την πηδαγα σημερα οπως εγινε, αν και βλεπομαστε οταν βρησκομαι επανω!  ;) Δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια, βλεπε Μαυρη Αγγελικη, το Ντονακι, ++++++++

Αντε να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Αλήθεια λέει τον είδα και εγω , γονατιστή η Nessa Devil να του λέει γάμαμε σε παρακαλώ και να λέεει οχιιι ποτέ δεν γαμαω συλίκονες ,
σε παρακαλώ ένα τσιμούκι να σου πάρω μόνο να γευτώ το χυμό σου Οχιιιιιι με αυτά χειλιά είναι προσβολή στον δημιουργό μου.
Φαντάζομαι τη Λορήν αν σε κοιτάξει θα την πλακώσεις στο ξύλο.
Ειπαμε αν είσαι ομορφόπαιδο έχεις τα τυχερά σου.  :cheesy:

Ελα................πλακωσαν και οι αγαμητοι κλωνοι!!  :grin: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αλήθεια λέει τον είδα και εγω , γονατιστή η Nessa Devil να του λέει γάμαμε σε παρακαλώ και να λέεει οχιιι ποτέ δεν γαμαω συλίκονες ,
σε παρακαλώ ένα τσιμούκι να σου πάρω μόνο να γευτώ το χυμό σου Οχιιιιιι με αυτά χειλιά είναι προσβολή στον δημιουργό μου.
Φαντάζομαι τη Λορήν αν σε κοιτάξει θα την πλακώσεις στο ξύλο.
Ειπαμε αν είσαι ομορφόπαιδο έχεις τα τυχερά σου.  :cheesy:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

gamicool

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση παγίδα. Ποιά είναι αυτή;
URL]]
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ρε αντι να πατε να γαμησετε καμια καινουργια τουριστρια, καθεστε και μαλωνετε για αυτες που ηδη εχετε γαμησει... και μας βαζετε και φωτογραφικα κουιζ επιπλεον? ρε μια βδομαδα η Αλιζ εδω και ουτε ενας πουστης δεν εγραψε τιποτα εκτος απο μενα... εχω την εντυπωση οτι τα τουρ πεθανανε εντελως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom