Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (8 μέλη και 85 επισκέπτες)

charisgns

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
σιγουρα εχεις βαρεθει να το ακους αλλα ρε tres, εισαι θεος !!!
respect
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μαλλον εδω εισαι . :think:

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/62857554613648908925.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Ωραίος γρανίτης......Ιταλίας!!!!
Και καθόλου discoloration, άψογη δουλειά!!!!
Σε λίγο θα τους ξηλώνουν για να τους πουλάνε όσο όσο....

Υ.Γ. Για το μελαχρινό που χαλάει το ντεκόρ δεν σχολιάζω....ούστ παλιόσκυλο!!!! :P :P :P
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
σιγουρα εχεις βαρεθει να το ακους αλλα ρε tres, εισαι θεος !!!
respect

όχι ρε φίλε , απλώς μεγάλωσε σε ψαροχώρι κι έτσι ξερει απο καλό ψαρι και καποιος του έκανε δώρο ένα κανον-άκι και ξεδίπλωσε το ταλέντο του ,το παλλικάρι! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
όχι ρε φίλε , απλώς μεγάλωσε σε ψαροχώρι κι έτσι ξερει απο καλό ψαρι και καποιος του έκανε δώρο ένα κανον-άκι και ξεδίπλωσε το ταλέντο του ,το παλλικάρι! :2funny: :2funny: :2funny:
Ποσο καλα με ξερεις ρε Παιχτη !!! :grin: :grin: :grin:

    http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/76968549705693613896.jpg[/img[/URL]]



Thanks charisgns για τα καλα σου λογια !!! ;)
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
όχι ρε φίλε , απλώς μεγάλωσε σε ψαροχώρι κι έτσι ξερει απο καλό ψαρι και καποιος του έκανε δώρο ένα κανον-άκι και ξεδίπλωσε το ταλέντο του ,το παλλικάρι! :2funny: :2funny: :2funny:

μας εχει στειλει αδιαβαστους ο ανθρωπος... παλια εβαζε φωτο την ωρα της μαχης, τωρα απο την καθημερινη ζωη!!
ρε μηπως εχεις συνεργαστει με το Νικολα Βαφειαδη κι εσυ??...
 

nick1908

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον εδω εισαι . :think:

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/62857554613648908925.jpg[/img[/URL]] [img]http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/13681089968581621387.jpg[/img[/URL]]
[/quote] Εισαι μεγαλος! Για ΧCompanion εχεις φωτο? Kατι ακουω για μουφιτσες και μιλαω για Μικυ και Αναστασια. Την αλλη την ξερω, καλο σερβις αλλο εμφανισιακα δεν με εμπνεει.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
[quote author=Α-Ω link=topic=27.
URUK HAI
[/quote]
που σημαίνει....... ? .....στο καλό να μας γράφεις? :2funny:

τί έγινε εδώ, μπουρδελο σαιτ!  τί περιμένεις :2funny:
 

petros15978

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν σου άρεσε , εμφανισιακά ? ή στο στίβο ?

Ουτε εμφανησιακα ουτε στο σεξ με επεισε οτι ειναι επαγγελματιας! Εδειχνε κουρασμεμη και ταλαιπωρημενη και ειχε πολλα απανωτα ραντεβου. Προφανως ξεχασε την ποιοτητα και χτυπαει ποσοτητα. Σε καμια περιπτωση δεν αξιζε τα 500.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Λες να ειχε παθει ηλιαση ρε Παιχτη ? :think:
Κυριακη  δεν ειπες οτι ηταν ,γιατι αυτη ειναι στις 3 Ιουλιου .

      http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/81743998897858034787.jpg[/img[/URL]]


Και της ειπα μην καθεσε στον ηλιο . :tickedoff:

Τωρα που την βλεπω και εγω μπορει και να εχεις δικιο ευτυχως που απο οτι θυμαμαι απο γραφομενα σου δεν εισαι και πολυ απαιτητικος γιατι αν ησουν κιολας πω πω τι θα γινοταν . ;D ;D ;D
 

anan74

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Με τρωει γαμωτο..


Την Λίνα την συναντησα Θεσ/νικη. Ειναι από Ουκρανια (ρε μπας και μου ειπε Slovenia και δεν ακουσα καλα?) αλλα ζει εδω και 7 χρονια στην Ιταλια (αυτο της φαινεται, νομιζα οτι ημουνα με Ιταλιδα). Πραγματικα ομορφη, 30αρα μαλλον με θυλυκο κορμι.  + πιπα, χαμογελο, ομορφια, μασαζ (το καλυτερο της).
- συμμετοχη, ηρθε για αρπαχτη (αρα δεν ψαχνει για τακτικους πελατες). Στο Φωτοσοπ της εχουνε βελτιωσει λιγο τα χαρακτηριστικα στο προσωπο (σε συγκριση με τις φωτο), τελοιο βυζι αλλα με σιλικονη.

Συμπερασμα: Ειναι ακριβως η γυναικα που ψαχνω για να παντρευτω, πανεμορφη μελαχρινη γυναικαρα με γλυκο χαμογελο παντα.
           Για αγριο ξεσκισμα, cim, cif, κ.λ.π. βρειτε καμια αλλη.
 

anan74

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι αναλυση καμερας ειναι αυτη?  :grin:

Πολυ θωλη ρε γαμωτο.. με το χερι στην καρδια λεει εμφανιακα η' οχι?  :grin:


Κοιταω και ξανακοιταω τις φωτο και δεν μπορω να την αναγνωρισω!
Ιδιος σωματοτυπος, αλλα ηταν πολυ μαυρισμενη (απο σολαριουμ μου ειπε).
Τι να πω??????? Η κοπελα ειναι οπως την τελευταια της φωτο (με λιγο φωτοσοπ)
 

petros15978

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Λες να ειχε παθει ηλιαση ρε Παιχτη ? :think:
Κυριακη  δεν ειπες οτι ηταν ,γιατι αυτη ειναι στις 3 Ιουλιου .

      http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/81743998897858034787.jpg[/img[/URL]]


Και της ειπα μην καθεσε στον ηλιο . :tickedoff:

Τωρα που την βλεπω και εγω μπορει και να εχεις δικιο ευτυχως που απο οτι θυμαμαι απο γραφομενα σου δεν εισαι και πολυ απαιτητικος γιατι αν ησουν κιολας πω πω τι θα γινοταν . ;D ;D ;D
[/quote]

Με 500 το διωρο ειμαι ο ΠΙΟ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟΣ ανθρωπος του κοσμου! :headbang3:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kαι ετσι πρεπει Petros .
Γιατι δεν γραφεις και ενα review να την πατωσεις τοτε και να βγαλουμε και εμεις μια ακρη στο τι δεν κανει καλα η μικρη γιατι με τα μισολογα εγω εστω δεν καταλβαινω . :think:
Και την φωτο δεν την εβαλα για να σε πικαρω αλλα καλο ειναι εκτος απο το να γραφουμε να βλεπουμε κιολας οποτε να μπορει να κρινει ο καθενας με το δικο του ματι .
Και το λεω αυτο γιατι αλλοι  βλεπουν Μοντελα και φτυνουν και αλλοι νομιζουν οτι ειναι θεες , και αλλοι βλεπουν Καμπαρετζουδες μπαμπατσικες και νομιζουν οτι ειναι το μουνι της ζωης τους .

Οποτε στο θεμα εμφανισης ο καθενας μπορει να λεει οτι γουσταρει. ;)


Αυτο ομως που μου κανει εντυπωση ειναι το θεμα service ?

Βεβαια μπορεις να το θεωρησης και πολυτελια οτι ανηκεις στο 3% το οποιο δεν εμεινε ευχαριστημενο απο το service της κυριας !!



 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Kαι ετσι πρεπει Petros .
Γιατι δεν γραφεις και ενα review να την πατωσεις τοτε και να βγαλουμε και εμεις μια ακρη στο τι δεν κανει καλα η μικρη γιατι με τα μισολογα εγω εστω δεν καταλβαινω . :think:
Και την φωτο δεν την εβαλα για να σε πικαρω αλλα καλο ειναι εκτος απο το να γραφουμε να βλεπουμε κιολας οποτε να μπορει να κρινει ο καθενας με το δικο του ματι .
Και το λεω αυτο γιατι αλλοι  βλεπουν Μοντελα και φτυνουν και αλλοι νομιζουν οτι ειναι θεες , και αλλοι βλεπουν Καμπαρετζουδες μπαμπατσικες και νομιζουν οτι ειναι το μουνι της ζωης τους .

Οποτε στο θεμα εμφανισης ο καθενας μπορει να λεει οτι γουσταρει. ;)


αν οι φωτο είναι κοντά στην πραγματικότητα μιλάμε για μ...ρα
Αυτο ομως που μου κανει εντυπωση ειναι το θεμα service ?

Βεβαια μπορεις να το θεωρησης και πολυτελια οτι ανηκεις στο 3% το οποιο δεν εμεινε ευχαριστημενο απο το service της κυριας !!

αν οι φωτο είναι κοντά στην πραγματικότητα μιλάμε για μ...ρα
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
zuzuna μην την στειλεις καλυτερα γιατι και 150 να την βαλεις την Ina δεν προκειται ουτε ενα να κανει !!!


Γνωμη μου .

Μικρε baby σου απαντησα στην Θεσ/νικη .
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
επί της ουσίας της κουβάντας , δεν μπορώ .......να πώ, αλλά  σύμφωνα με τίς φωτός  του  τρές που κ καλές κ απείραχτες είναι tη Layryn την θεωρώ απο τις  πολύ ωραίες  του χώρου.
Φαντάζομαι ότι ισχύει το γνωστό περί......... κολοκυθοτηρόπιτας.



καλημέρα σας κ καλό σ/κ  ;) ;)
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
ρε παιδια εχω πει παρα πολλες φορες οτι το συγκεκριμενο πρακτορειο ποτε δε στελνει τις κοπελες τις φωτογραφιας.ημουν αρκετο καιρο πελατης τους επειδη μου αρεσε το οτι δεν ηξερα τι θα δω στην πορτα(γουστα ειναιαυτα) και συνηθως πες με τυχερο ειχα πολυ δυνατα μωρα αλλα οχι αυτες στις φωτο.κριτικες δεν καταφερα να γραψω ποτε επειδη για καποιο λογο οι κοπελες δεν υπαρχουν σαν επιλογη και ετσι οτι ειχα να πω το ελεγα στο φορουμ.σταματησα να ωψνιζω λογο του οτι ενα βραδυ μιση ωρα πριν το ραντεβου η κοπελα δεν μπορουσε να ερθει δεν ειχε καποια ελυθερη να την αντικαταστησει και δεν δεχομαι τετοιο κρεμασμα ειδικα οταν ημουν πελατης που τις επαιρνα ολη νυχτα

Μαλακία τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom